obwisła skóra po diecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-23, 20:12   #1
9b9262ddf54a3af6166091a1299e0a8dc50f8b8a_5f6a82407f5a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 18

obwisła skóra po diecie



Coraz częściej spotykam się z syndromem obwisłej skóry po diecie. Kobiety narzekają, że schudły, ale stan ich skóry nie pozwala im cieszyć się tym schudnięciem. Przeraził mnie artykuł w ostatnim "Look", kobiety wydają masę pieniędzy,żeby się pozbyć "torby kangurzycy". Brrr....
Sama mam wielką ochotę schudnąć, i to z dziesięć kilo. Jak mogę ustrzec się przed obwisłą skórą? czy brzuszki i kremy ujędrniające podczas diety wystarczą?
Chudłam w życiu już nieraz, tyle że nieskutecznie, nawet po 15 kilo, potem tyłam ... 20,obwisłej skóry nie miałam nigdy, ale teraz stuknęło mi już 28 wiosen, więc może tym razem mi to grozi?
9b9262ddf54a3af6166091a1299e0a8dc50f8b8a_5f6a82407f5a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 07:46   #2
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: obwisła skóra po diecie

Cześć Selena!
Ja schudłam z 74kg do 58kg (jeszcze 4 kilo mi zostało) i mimo częstych intensywnych ćwiczeń, automasaży i smarowideł moja skóra odbiega od ideału. Nadmiar najbardziej widoczny jest na brzuchu (kiedy się schylam tworzy się taka ohydna torba). W bikini mogę chodzić, muszę pilnować tylko pozycji w jakiej się znajduję ("ładnie" się pochylać). Też chudłam i tyłam już kilka razy, jako dziecko byłam pulpetem, od zawsze mam rozstępy i moja skóra jest baaaardzo sucha. Wydaje mi się, że to czy będziesz miała "obwisy" zależy od indywidualnych cech twojej skóry, jeżeli nie miałaś tego problemu wcześniej to może uda ci się i tym razem (pod warunkiem, że będziesz się pastwić nad skórą). Ja w tym roku hucznie będę obchodzić 30 (ło matko!) urodziny i szczerze mówiąc nie widzę różnicy w jędrności w związku zestarzeniem się. Zaznaczam tylko, że ćwiczę dużo i intensywnie. Mam też cichą nadzieję, że pod wpływem masaży skóra sama się powoli zejdzie. Powodzenia w odchudzaniu i przede wszystkim utrzymaniu wagi (to najtrudniejsze).
Pozdrawiam
ZU!
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.