Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-03, 09:15   #1
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Unhappy

Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...


Kurczę, idzie lato, chcę się 'pokazać', ale niekoniecznie z tłuszczykiem
Kochane Wizażanki, doradźcie mi jak spalić tłuszczyk (nie rozbudować mięśnie!!!) z następujących miejsc:
~pupa (tłuszczyk+cellulit)
~biodra (ojj, nie dość, że mam szerokie tutaj kości, to jeszcze przydałoby się ze 3cm tłusczyku spalić)
~uda ('oblepione' tłuszczykiem ze wszystkich stron... + zwiotczała skóra z odrobiną cellulitu po wewnętrznej części ud...)
~łydki (nawet nie wiem, kiedy pojawiło się tu tyle tłuszczu... blee ;/)

Macie jakieś extra rady dla załamanej nastolatki?

Za miesiąc chciałabym już mieć szczuplutkie, jędrne ciałko bez grama tłuszczyku...

Edytowane przez okretka
Czas edycji: 2005-05-03 o 09:21
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 11:39   #2
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Hm... Żadnej odpowiedzi na prawie 40 odsłon?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 12:13   #3
punkt_G
Raczkowanie
 
Avatar punkt_G
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 62
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Witaj polecam Ci jazde na rowerku.Jesli chcesz wysmuklic nogi to postaraj sie jezdzic na tych lzejszych przerzutkach. Jesli ustawisz na "wyzsze" to pracujesz nad rozbudowa miesni.
A najlepiej bedzie, gdybys sciagnela z neta jakis filmik Pilates, np.Winsor pilates. Sa to bardzo dobre cwieczenia i roznorodne.
A co do lydek-potrzebujesz jakas gruba ksiazke np.telefoniczna kladziesz ja na podlodze, polowa jednej stopy na nia nachodzisz.druga noge zginasz w kolanie w str.pupy opierasz sie o cos rekami (np.o krzeslo) i podnosisz sie na stopie,ktora lezy na ksiazce.i tak ze 30 razy na jedna noge i zmiana
wiem,ze nie opisalam tego profesjonalnie, ale cwieczenia sa bardzo dobre
pozdrawiam
punkt_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 14:36   #4
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Cytat:
Napisane przez okretka
Kurczę, idzie lato, chcę się 'pokazać', ale niekoniecznie z tłuszczykiem
Kochane Wizażanki, doradźcie mi jak spalić tłuszczyk (nie rozbudować mięśnie!!!) z następujących miejsc:
~pupa (tłuszczyk+cellulit)
~biodra (ojj, nie dość, że mam szerokie tutaj kości, to jeszcze przydałoby się ze 3cm tłusczyku spalić)
~uda ('oblepione' tłuszczykiem ze wszystkich stron... + zwiotczała skóra z odrobiną cellulitu po wewnętrznej części ud...)
~łydki (nawet nie wiem, kiedy pojawiło się tu tyle tłuszczu... blee ;/)

Macie jakieś extra rady dla załamanej nastolatki?

Za miesiąc chciałabym już mieć szczuplutkie, jędrne ciałko bez grama tłuszczyku...
kobietko kochana było o tym już mnóstwo postów, poszukaj w archiwum, a tak ogólnie to mogę powiedzieć, że: aeroby czyli biegi, rowerek, stepper, skakanka, w umiarkowanym temnie przynajmnie 40 minut dziennie, to jedyny naprawde skuteczny sposób na spalanie tłuszczyku aha i jeszcze jedno - nie oczekuj super figury juz po miesiącu bo tylko się rozczarujesz, pierwsze efekty widać dopiero po conajmniej 3 miesiącach, wię proszę nie zniechęcaj się jeśli nie zobaczysz szybko rezultatów tej męczarni, poza tym pamiętaj o diecie a przynajmniej nie głodź się bo to ci zrujnuje metabolizm i co za tym idzie czeka cie efekt jo-jo. powodzenia pa
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 19:19   #5
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Cytat:
Napisane przez punkt_G
Witaj polecam Ci jazde na rowerku.Jesli chcesz wysmuklic nogi to postaraj sie jezdzic na tych lzejszych przerzutkach. Jesli ustawisz na "wyzsze" to pracujesz nad rozbudowa miesni.
A najlepiej bedzie, gdybys sciagnela z neta jakis filmik Pilates, np.Winsor pilates. Sa to bardzo dobre cwieczenia i roznorodne.
A co do lydek-potrzebujesz jakas gruba ksiazke np.telefoniczna kladziesz ja na podlodze, polowa jednej stopy na nia nachodzisz.druga noge zginasz w kolanie w str.pupy opierasz sie o cos rekami (np.o krzeslo) i podnosisz sie na stopie,ktora lezy na ksiazce.i tak ze 30 razy na jedna noge i zmiana
wiem,ze nie opisalam tego profesjonalnie, ale cwieczenia sa bardzo dobre
pozdrawiam
Dzięki
A wystarczy rower raz w tygodniu? Czy to za mało?...

A co do tych filmików... Słyszałam coś o nich, ale niestety nie mam możliwości ściągnięcia Może któraś Wizażanka byłaby tak miła i przesłała mi jakiś taki filmik na e-mail?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 09:44   #6
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Witaj!

Raz w tygodniu rowerek to o wiele za mało!!!
Żeby spalić tłuszcz musisz jeździć najlepiej rano naczczo. Tluszcz zaczyna sie spalać po 20 minutach, więc musiałabys popedałować z 30-40 minut. Ja pije przed jazda kawę naczczo, co pomaga spalac tłuszcz i dodaje energii.
W miesiąć raczej nie osiągniesz takiej sylwetki bez grama tłuszczu, za ćwiczenia trzeba było się wziąść już na początku roku. Ale nigdy nie jest za późno, lepiej ćwiczyć niż tylko marzyć o super sylwetce.
Chciała wysłac ci filmik, ale jest za duzy i nie przechodzi przez maila.
pozdrawiam

Filmy np. pilates, 8 min abs - na brzuch super, możesz ściągnąć z Emula, Kazzy. Jesli masz stałe lacze to warto sciagnąć Emulka.
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 10:26   #7
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...


Moja mama zawsze mówi kiedy sięgam po ciasteczko:P: "Pamiętaj, przytyć jest łatwo, ale schudnąć -100 razy trudniej", albo: "Będziesz gruba i brzydka i nikt Cie nie zechce" Trochę to motywuje zwłaszcza jak jest się taką trochę próżną osobą, jak ja (czasami opłacia się taką być )

Kiedyś miałm do zrzucenia 7 kg i w ciągu 1,5 miesiąca udało mi się! (tak tak, można!)Jednak jak już kiedyś pisalam: tylko ja wiem ile wysiłku, samodyscypliny i męczarni mnie to kosztowało Naprawdę odchudzanie jest ciężką sprawą, zwłaszcza kiedy oczekujemy szybkich rezultatów.

Oto mój trening CODZIENNIE:
- 1000 brzuszków (jak się wprawiłam to zajmowało mi to ok 15 minut)
- 100 przysiadów
-20 minut na skakance
-30 minut na rowerku treningowym
+ dodatkowo jakieś ćwiczenia rozciągające

Dieta:
Zupełnie na 1,5 miesiąca wykluczyłam z jadłospisu: białe pieczywo, kasze, zmieniaki, ryż i makarony.
Jadłam duuuużo sałatek warzywnych i owocowych, 2 razy w tygodniu pełnoziarnisty chleb razowy (4 kromki na tydzień), nabiał, jogurty naturalne z otrębami i przede wszystkim piłam 2 litry wody niegazowanej dziennie + 2 szklanki zielonej herbaty + sok warzywny.
Ostatni posiłek jadłam o godzinie 19, bez względu na to o której szlam spać.

Było bardzo ciężko, ale jak pojechałam na wakacje do Chorwacji to nie mogłam odpędzić się od facetów. Nawet jeden Włoch śpiewał mi pod balkonem!

Pozdrawiam i życze wytrwałości, bo naprawdę warto
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-04, 10:43   #8
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Jeżeli posiadacie jakies cwiczenia na uda i łydki to prosze napiszcie bo moje uda to tragenia trzeba coś z tym zrobić
agawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 10:50   #9
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

zajrzyj do kilku watkow wczesniej bylo sporo o udach
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 16:07   #10
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Cytat:
Napisane przez Angelika
Witaj!

Raz w tygodniu rowerek to o wiele za mało!!!
Żeby spalić tłuszcz musisz jeździć najlepiej rano naczczo. Tluszcz zaczyna sie spalać po 20 minutach, więc musiałabys popedałować z 30-40 minut. Ja pije przed jazda kawę naczczo, co pomaga spalac tłuszcz i dodaje energii.
W miesiąć raczej nie osiągniesz takiej sylwetki bez grama tłuszczu, za ćwiczenia trzeba było się wziąść już na początku roku. Ale nigdy nie jest za późno, lepiej ćwiczyć niż tylko marzyć o super sylwetce.
Ja mam problem z silną wolą i mobilizacją A na dodatek szkoła - na nic czasu nie ma... Ehh, może od przyszłego tygodnia wezmę się za siebie
Cytat:
Chciała wysłac ci filmik, ale jest za duzy i nie przechodzi przez maila.
pozdrawiam

Filmy np. pilates, 8 min abs - na brzuch super, możesz ściągnąć z Emula, Kazzy. Jesli masz stałe lacze to warto sciagnąć Emulka.
Hm, a skąd można ściągnąc tego eMule'a i czy mam pewność, że nie 'zawiruszy' mi kompa?

Dzięki za odzew
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 16:10   #11
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Cytat:
Napisane przez Agniesia18

Moja mama zawsze mówi kiedy sięgam po ciasteczko:P: "Pamiętaj, przytyć jest łatwo, ale schudnąć -100 razy trudniej", albo: "Będziesz gruba i brzydka i nikt Cie nie zechce" Trochę to motywuje zwłaszcza jak jest się taką trochę próżną osobą, jak ja (czasami opłacia się taką być )

Kiedyś miałm do zrzucenia 7 kg i w ciągu 1,5 miesiąca udało mi się! (tak tak, można!)Jednak jak już kiedyś pisalam: tylko ja wiem ile wysiłku, samodyscypliny i męczarni mnie to kosztowało Naprawdę odchudzanie jest ciężką sprawą, zwłaszcza kiedy oczekujemy szybkich rezultatów.

Oto mój trening CODZIENNIE:
- 1000 brzuszków (jak się wprawiłam to zajmowało mi to ok 15 minut)
- 100 przysiadów
-20 minut na skakance
-30 minut na rowerku treningowym
+ dodatkowo jakieś ćwiczenia rozciągające

Dieta:
Zupełnie na 1,5 miesiąca wykluczyłam z jadłospisu: białe pieczywo, kasze, zmieniaki, ryż i makarony.
Jadłam duuuużo sałatek warzywnych i owocowych, 2 razy w tygodniu pełnoziarnisty chleb razowy (4 kromki na tydzień), nabiał, jogurty naturalne z otrębami i przede wszystkim piłam 2 litry wody niegazowanej dziennie + 2 szklanki zielonej herbaty + sok warzywny.
Ostatni posiłek jadłam o godzinie 19, bez względu na to o której szlam spać.

Było bardzo ciężko, ale jak pojechałam na wakacje do Chorwacji to nie mogłam odpędzić się od facetów. Nawet jeden Włoch śpiewał mi pod balkonem!

Pozdrawiam i życze wytrwałości, bo naprawdę warto
Dzięki za odpowiedź
Tyle, że ze mną jest mały problem... Wagę mam niby w normie - 55kg przy 170cm wzrostu... Do pasa jestem chudziutka A od pasa w dól tragedia
Więc chyba dieta nie byłaby dla mnie odpowiednia... Bo nie chcę tracić całego ciałka tylko nogi, biodra i pupę...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-04, 21:09   #12
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

A ja chcialabym miec grubsze nogi i biodra, a za to mam beznadziejnie otłuszczone ramiona. Nogi jak patyki, pupa zero a od pasa w górę dramat. Może macie dla mnie jakąś radę?

ps. 3 razy w tyg. chodze na aerobic i nic....
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 15:20   #13
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

Właśnie wróciłam z roverka
Mam dość mówienia, jak bardzo chciałabym zmienić swoją figurę i postanowiłam przejść do czynów Chyba dziś wieczorem zrobię jakiś plan działań
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 16:01   #14
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Wink Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

No cóż, ja się za siebie też niedawno wzięłam. I pierwsze co polecam to dietę plaż południowych, jest tu na fitnessie taki wątek. Dieta jest fantastyczna. A po drugie bardzo dobre ćwiczonka są na stronie http://www.tymbark☠☠☠☠☠☠☠/index.php?id=index2 , po jakichś dwóch tygodniach robienia tylko tych na uda, na talię i na brzuszek wyglądałam lepiej. (No, nie była to tak opd razu figura modelki....) polecam i trzymam kciuki!
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 18:18   #15
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Wink Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

Cytat:
Napisane przez neitka
No cóż, ja się za siebie też niedawno wzięłam. I pierwsze co polecam to dietę plaż południowych, jest tu na fitnessie taki wątek. Dieta jest fantastyczna. A po drugie bardzo dobre ćwiczonka są na stronie http://www.tymbark☠☠☠☠☠☠☠/index.php?id=index2 , po jakichś dwóch tygodniach robienia tylko tych na uda, na talię i na brzuszek wyglądałam lepiej. (No, nie była to tak opd razu figura modelki....) polecam i trzymam kciuki!
Dzięki za link
A co do tej diety... Ona pewnie wyszczupla całe ciałko, nie?
A mi zależy na spaleniu tłuszczyku tylko z dolnych partii...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:54   #16
nathaliex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

Ja polecam tę strone:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/cwicz_z_nami_brzuch.htm
Można znaleźć na niej naprawdę wiele, wiele zestawów ćwiczeń na uda, pośladki, brzuch, talię, łydki itp. itd. ) Poza tym także różne porządne diety. POLECAM
nathaliex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:51   #17
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

mam pytanko do Punkt_G jakie tytuły tych filmików z ciwczeniami pilates? mam juz ten na brzuch a sa moze jakies na biodra i uda?
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 21:53   #18
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

heheheh... cwiczonka pilates... o tak jak ja je uwielbiam od kilku dni... nadwyrezyłam kark po jednej serii "8min ABS pilates" mówie wam super sprawa... ale te "workout 20 min" sa super po kilku dniach zauwazyłam ze moje udka:P staly sie troszke jędrniejsze i pupcia tez polecam !!!!
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 21:58   #19
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

Cytat:
Napisane przez zabciam
heheheh... cwiczonka pilates... o tak jak ja je uwielbiam od kilku dni... nadwyrezyłam kark po jednej serii "8min ABS pilates" mówie wam super sprawa... ale te "workout 20 min" sa super po kilku dniach zauwazyłam ze moje udka:P staly sie troszke jędrniejsze i pupcia tez polecam !!!!
Możesz mi przesłać te filmiki na mail?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 09:44   #20
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

A ja się pilatesa troche boje, jakiś czas temu zajomej go polecono, a po chyba miesiącu okazało się, że baaardzo zaszkodziły jej na kręgosłup, szczególnie kark. Musiała biegać z tym do kręgarzy, nosiła kołnierz i długo potrwało zanim się z tego wygrzebała. Te dolegliwości nie pojawiły jej sie nagle, przez jakiś gwałtowny ruch czy coś takiego, tylko stopniowo.
I teraz jak czytam o tym jaki pilates jet dobry, to chciałabym spróbować, ale sie boje...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 10:07   #21
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

z tego co wiem to cwiczenia pilatesa to cwiczenia ktore w swojej pierwotnej fazie byly wykorzystywane do rechabilitacji wiec dziwi mnie ze az tak zaszkodzily twojej znajomej
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 10:14   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

Cytat:
Napisane przez km
z tego co wiem to cwiczenia pilatesa to cwiczenia ktore w swojej pierwotnej fazie byly wykorzystywane do rechabilitacji wiec dziwi mnie ze az tak zaszkodzily twojej znajomej
Prawdę mówiąc wszyscy się dziwili No bo przecież to takie łagodne ćwiczenia, co można sobie nimi zrobić? Z tego co pamiętam ona ćwiczyła z kasetą, więc widziałą co ma robić... Hmmm no nie wiem, może robiła coś nie tak? Albo miała jakieś skłonności do problemów z kręgosłupem? Na szczęście udało się to całkiem wyleczyć
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 10:34   #23
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

skoro cwiczyla z kaseta bez namalnego instruktora to mozliwe ze robila jakies powazne bledy techniczne, cwiczenia pilatesa sa dosyc trudne i najlepiej zaczac od jakid fitness klubow gdzie bedzie instruktor ktory wprowadzi stosowne poprawki w technike cwiczenia
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 10:46   #24
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

Hmmm to może faktycznie był powód... Ja nigdy sie pilatesem nie interesowałam za bardzo, nawet nie wiedziałam że lepiej zacząć od instruktora
Jeśli najdzie mnie ochota na te ćwiczenia, to przynajmniej sobie krzywdy nie zrobie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:20   #25
Oliwka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Do Okretki !! Kobietko Moja Kochana to, że nie masz czasu, bo np. szkoła to żadne wytłumaczenie, uwierz mi. Większość z nas uczy się albo pracuje, a jakoś znajdujemy czas na sport. Potrafię wstać przed 6, żeby poćwiczyć, jeśli wiem, że tego dnia muszę wyjść wcześniej. Wiem, że to może lekka przesada Ale sumienie mnie gryzie, jeśli daruję sobie choć jeden dzień. Dlatego mam dobrą radę: NIE SZUKAJ SOBIE WYMÓWEK!! Wcześniej jedna z wizażanek schudła 7 kilo w ciągu 1.5 miesiąca (GRATULUjĘ!!!! ))), więc jak się BARDZO POSTARASZ do wakacji zdążysz:-P Zyczę BAAAAAARDZO DUŻO WYTRWAŁOŚCI I SILNEJ WOLI. PzDr
Oliwka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 13:05   #26
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszyc h" miejscach...

Cytat:
Napisane przez Oliwka_
Do Okretki !! Kobietko Moja Kochana to, że nie masz czasu, bo np. szkoła to żadne wytłumaczenie, uwierz mi. Większość z nas uczy się albo pracuje, a jakoś znajdujemy czas na sport. Potrafię wstać przed 6, żeby poćwiczyć, jeśli wiem, że tego dnia muszę wyjść wcześniej. Wiem, że to może lekka przesada Ale sumienie mnie gryzie, jeśli daruję sobie choć jeden dzień. Dlatego mam dobrą radę: NIE SZUKAJ SOBIE WYMÓWEK!! Wcześniej jedna z wizażanek schudła 7 kilo w ciągu 1.5 miesiąca (GRATULUjĘ!!!! ))), więc jak się BARDZO POSTARASZ do wakacji zdążysz:-P Zyczę BAAAAAARDZO DUŻO WYTRWAŁOŚCI I SILNEJ WOLI. PzDr
No właśnie, chyba potrzebuję jakiejś stanowczości
Wzięłam się już za siebie (jeszcze nie jestem tak konsekwentna jak bym chciała, ale popracuję nad tym) i spróbuję 'ruszać się' codziennie Mam nadzieje, że będę miała jędrniejsze ciałko

Dziękuję za sprowadzenie na ziemię, Kobietko Moja Kochana
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 13:53   #27
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

podaj mi swojego maila bo tak nie da razdy załaczyc
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 13:56   #28
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

Cytat:
Napisane przez zabciam
podaj mi swojego maila bo tak nie da razdy załaczyc
zabajona@o2.pl
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 09:57   #29
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Tłuszczyk w "najtrudniejszych" miejscach...

tak ,popieram.Chcieć to móc.Ja też pracuję b.dużo,do tego mam małe dziecko-a mimo to jestem w klubie min.4 razy w tyg.,po 3 miesiącach już się sobie podobam...choć jeszcze sporo muszę poprawić ,ale warto się pomęczyć.Najgorszy jest początek,bo nie widać efektów,a nawet mięśnie mogą w początkowej fazie trochę spuchnąć,ale potem jak zaczyna znikać tłuszczyk...
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.