Rimmelowe wariacje Costy ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 11:58   #61
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez afro_dyta85 Pokaż wiadomość
Oooo tak Ostra Costa bardzo bardzo fajnie wygląda
Dziękuję Ci Afrodyto!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
hahahah dobreeeeeeeeee

Costa Słoneczko śliczny ten makijaż !
Ojejku! dziękuję Ci śliczna kobietko!

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Mimo, że makijaż oka jest typowo wieczorowy, ma w sobie niesamowitą świeżość, dzięki temu jasnemu, mieniącemu się cieniowi. W połączeniu z tym ślicznym błyszczykiem rewelacja. P.S. też mam zielone oczęta ale jakoś lubuję się w fioletach/zieleniach/turkusach na oku, czas chyba wypróbować Twoją propozycję...
O rany! Jestem w szoku, że ktoś chce się na mnie wzorować! Blanx, jest mi baaardzo, ale to bardzo miło! Serdecznie zapraszam do wypróbowania. Jak już zrobisz to mi się pokaż, bo jestem ciekawa efektu!

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Podoba mi się Twoje ostre wcielenie Ale tak jak Aga prosze o coś delikutaśnego, może cosik z różem
Pojawi się, pojawi.. jeszcze nie testowałam tego różu Rimmela, a w sumie już mam koncepcję, ale dzisiaj mam apetyt na czarne kreski, także najprawdopodobniej jutro Yenn Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Ostra Costa jak najbardziej mi się podoba. Mimo delikatnej urody, takie mocne makijaże do Ciebie pasują
Ferrou, Ty jesteś jak wyrocznia, baardzo mi się podobają Twoje makijaże dziękuję za komplement

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Wow wow wow! Aleś piękna
Boszenko.. Ty lepiej spójrz w lustro i zobacz jaka Ty śliczna jesteś! Albo oddaj swoje oczyska, bo ja też chcę takie!


Kochane te Wizażanki..
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3

Edytowane przez Costa
Czas edycji: 2010-08-04 o 11:59
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 01:28   #62
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa- Krosta! Gdzieś polazła, że Cię nie ma :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:16   #63
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Costa- Krosta! Gdzieś polazła, że Cię nie ma :P
Aaania!! Ja Ci dam Krostę! Imprezowałam znowu, nie mam czasu tu wchodzić niestety.. Doba mogłaby trwać 40 godzin, to z pewnością bym sie wyrabiała..


***

Pin-up Costa

Dziś wklejam wczorajszy makijaż, a la pin-up, przynajmniej tak mi się zdaje.
Szczerze, to dla Agabil, która mnie zainspirowała..

Generalnie, wiedziałam z nazwy jak wyglądały kobiety stylizowane na pin-up. Poczytałam trochę, podpatrzylam jak są umalowane i coś z tego wyszło Co prawda moja interpretacja nie jest idealnym odzwierciedleniem, intuicyjnie próbowałam się umalować (), jaki tego efekt, oceńcie same..


Na buzię nałożyłam podkład Stay Matte, korektor, przypudrowałam pudrem Stay Matte. Na całą górną i dolną powiekę nałożyłam jasny, perłowy cień, później wycieniowałam oko szarością, tworząc delikatne 'smoky eyes'. Kreskę zrobiłam eyelinerem, przy użyciu niezawodnej taśmy Na dolnej powiece delikatna kreska zrobiona czarną kredką, później roztarta, wewnętrzny kącik oka zaznaczyłam jasno-szarym cieniem, a zewnętrzny mocniejszą szarością. Linię wodną oka podkreśliłam białą kredką, a na koniec, pod łukiem brwiowym, nałożyłam jaśniejszy cień. Rzęsy wytuszowane maskarą 1-2-3 Looks na poziomie 3 (). Rzęsy najpierw się trochę posklejały, ale je wyczesałam, uniosły się wysoko i baardzo wydłuuużyyły . Dodatkowo chcę wspomnieć, że maskara przez cały dzień utrzymywała ten sam efekt, rzęsy nie 'opadły', bardzo ładnie okalały oko.. A i jeszcze doczytałam, że kobiety stylizowane na pin-up mialy mocno podkreślone brwi, ja takich naturalnie nie mam więc postanowiłam to zmienić. Również nie jestem w posiadaniu zestawu do podkreślania brwi, a trzeba sobie radzić, więc delikatnie musnęłam brwi czarną kredką..

Z powodu braku tak dziwnych kosmetyków jak "róż do policzków" (nie używam tego, choć przyznam że efekt ciekawie mnie zaskoczył ), byłam zmuszona posłużyć sie tym co w domu mam. Nie zastanawiając sie długo chwyciłam cień Colour Rush #030 Siren, wzięłam trochę na pędzel, przełożyłam na palce, i nałożyłam na policzki, palcami, a co!
Do tej pory nie testowałam tego koloru cienia, nawet pudełeczka nie otworzyłam A tak mi się teraz zaczął podobać.. No to już w pełnym zachwycie, nałożyłam go też na suche usta. Żałuję trochę, że nie użyłam do tego bezbarwnego błyszczyka, ale już tam niech będzie..
Cień po wyczerpującej sesji fotograficznej () po prostu się starł, więc spróbowałam, zainspirowana wyglądem pin-up girl, podkreślić usta ciemniejszym błyszczykiem #460 Yours Forever. W życiu nie miałam tak ciemnych ust! Dla mnie mogłyby być wiecznie w wersji nude, albo ewentualnie delikatnie zaznaczone jasnym błyszczykiem. Nie spodobał mi się ten kolor, być może z powodu nie przyzwyczajenia się do takich kolorów, ale w każdym bądź razie, myślę, ze wyglądałam jak klaun..

Zdjęć miałam całą masę, nie mogłam się zdecydować, w końcu załączam 3 zdjęcia z ustami podkreślonymi cieniem, dwa z błyszczykiem Rimella oraz dwa bonusy: foty czarno-białe, trzasnęłam sobie małą sesję
Nie zwracać uwagi na włosy, nawet ich nie rozczesałam, wysychały w trakcie robienia zdjeć..

Dobra, to wszystko, nie mam wiecej do dodania.

Pozdrawiam, Costa.
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:20   #64
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Ślicznie Ci w tym makijażu i w ogóle jaka Ty piękna
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:21   #65
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Super! Twoja interpretacja pin up girl jest boska!
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 16:22   #66
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

WOW Ten makijaż najbardziej mi się podoba, jest boski

Nie ma co się śmiać, ja paletki do brwi też jeszcze nie mam i używam kredek - tyż czarnej A cień różowy na policzki też będę musiała wypróbować, bo wygląda to bardzo świeżo
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 17:02   #67
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Pin up Costa, zgłaszam nadużycie, z powodu bycia za ładną, bo to eliminuje w przedbiegach np. MNIE! Tyyyy ślicznoto! W takim makijażu jest Ci zdecydowanie najlepiej, to raz, a 2- Dawaj te włosy i 3- dawaj tą bluzkę! A jak to sukienka, to tym bardziej dawaj, o! Jej,a to pierwsze zdjęcie... CUDO, no! I masz pierścionek od narzeczonego, nenene, wydało się :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 21:01   #68
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez Costa Pokaż wiadomość

Zainspirowała mnie pogoda i zawartość kosmetyczki mamy, a konkretniej paleta 'szaraczków'. Smoky eyes, podejście drugie.. może tym razem Wam się spodoba
masz urodę jak Lolitka, to spojrzenie...

Cytat:
Napisane przez Costa Pokaż wiadomość
Pin-up Costa

Dziś wklejam wczorajszy makijaż, a la pin-up, przynajmniej tak mi się zdaje.
Szczerze, to dla Agabil, która mnie zainspirowała..

Generalnie, wiedziałam z nazwy jak wyglądały kobiety stylizowane na pin-up. Poczytałam trochę, podpatrzylam jak są umalowane i coś z tego wyszło Co prawda moja interpretacja nie jest idealnym odzwierciedleniem, intuicyjnie próbowałam się umalować (), jaki tego efekt, oceńcie same..

wyszło świetnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 22:38   #69
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Ślicznie Ci w tym makijażu i w ogóle jaka Ty piękna
Rany, Sweet! Dziękuję baaardzo

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Super! Twoja interpretacja pin up girl jest boska!
Boszenko, Twoja również.. Dziekuję!

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
WOW Ten makijaż najbardziej mi się podoba, jest boski

Nie ma co się śmiać, ja paletki do brwi też jeszcze nie mam i używam kredek - tyż czarnej A cień różowy na policzki też będę musiała wypróbować, bo wygląda to bardzo świeżo
Jak Ferrou sie podoba, to znaczy, że jest dobrze. Chyba powinnam być dumna ze swojego szybkiego rozwoju wizażowego co? haha
dziękuję bardzo! Jest mi taaak miło, ze nie umiem tego w słowa ubrać..

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Pin up Costa, zgłaszam nadużycie, z powodu bycia za ładną, bo to eliminuje w przedbiegach np. MNIE! Tyyyy ślicznoto! W takim makijażu jest Ci zdecydowanie najlepiej, to raz, a 2- Dawaj te włosy i 3- dawaj tą bluzkę! A jak to sukienka, to tym bardziej dawaj, o! Jej,a to pierwsze zdjęcie... CUDO, no! I masz pierścionek od narzeczonego, nenene, wydało się :P
Kochana, przestań mi tak słodzić bo ja sie tu rozpłynę! Włosy jak włosy, dopiero teraz jak mam czas na to by suszyły się metodą naturalną doceniam ich naturalne piękno.. A wyobraź sobie, że przez całe życie ich nienawidzę i ciągle prostuje.. To sukienka KOchanie, mój nowy nabytek I jeszcze jedno, nie mam narzeczonego, jestem na to ba! baaardzo za młoda

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
masz urodę jak Lolitka, to spojrzenie...

wyszło świetnie
Agabil, wiesz że każdy Twój komentarz mnie cieszy jak cholera? Jestem teraz z siebie dumna.. Dziękuję!
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 22:52   #70
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

OMG, Costa! PODNIECIŁAM SIĘ! Jesteś wiatrem na tych zdjęciach. Taki obezwładniającym wiatrem... CUDOWNA!!!
__________________


MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 00:17   #71
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa nie ma narzeczonego i ma pierścionek z gumy do żucia :P sukienka cudo... A włosy doceń- sama miałam loki, których nie doceniałam i teraz mam to co mam... ;/ :P
Nie imprezuj tyle i dawaj następne makijaże ślicznoto Ty
I ja też kocham TWÓJ uśmiech! Taka nasza Wiosenka z Ciebie
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 05:57   #72
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa zaraz wyjeżdza w okolice Poznania, napiszę wieczorem!
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 07:42   #73
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez Costa Pokaż wiadomość
Costa zaraz wyjeżdza w okolice Poznania, napiszę wieczorem!
O matko, w okolice Poznania - to uważaj na siebie :P Ja mam same traumy związane z tym miastem
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 10:41   #74
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa, to nie może tak być, żeby byc tak ładną i uroczą, ja stanowczo protestuję No pięknie wyglądasz w pin-upie (btw coś wysypało pin-upów na Rimmelowej platformie ) Miłego wyjazdu do Poznania
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:42   #75
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa masz śliczną buźkę! Taką słodką i delikatną jesteś bardzo fotogeniczna!
Makijaże bardzo ładne, wszystkie są takie świeże, nie przytłaczają Twojego naturalnego piękna, brawo!

Ja na co dzień z pośpiechu też się nie maluję mocno, tylko podkład, puder, tusz do rzęs i do przodu.

Pozdrawiam!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 10:10   #76
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa nie wróciła! Wiedziałam, że Cię coś zje w tym Poznaniu :P Albo Cię porwał jakiś fan Twojej urody albo fanka
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 19:39   #77
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Costa nie wróciła! Wiedziałam, że Cię coś zje w tym Poznaniu :P Albo Cię porwał jakiś fan Twojej urody albo fanka
Kosmici hehe.


Costa! Boskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiii pin up:love :.

Moja Piekna
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 10:55   #78
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa, mam coś dla Ciebie
Ania krzyczy: Costa, wracaj łobuzie! A Costa piękną nadyma buzię Kycia powiada: Napij się mleka! A Costa na drzewo Kyci ucieka
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:33   #79
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Costa nie wróciła! Wiedziałam, że Cię coś zje w tym Poznaniu :P Albo Cię porwał jakiś fan Twojej urody albo fanka
Żyję! Nikt mnie nie porwał, wróciłam cała i zdrowa ale za to nie mam czasu, ani żeby robić makijaże, ani żeby nawet wejść i Was moje śliczne pooglądać..

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Kosmici hehe.


Costa! Boskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiii pin up:love :.

Moja Piekna
Mrrr dziękuję Kicia!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Costa, mam coś dla Ciebie
Ania krzyczy: Costa, wracaj łobuzie! A Costa piękną nadyma buzię Kycia powiada: Napij się mleka! A Costa na drzewo Kyci ucieka
Aniiuu! To jest mega! Ty masz talent wiesz? Może powinnaś jakieś książki pisać albo za poezję chwycić, hm..?

No i cholera, brakuje mi czasu! Tak sie zastanawiam czy już może nie dać sobie spokoju, w końcu i tak już wyrobiłam regulaminowe minimum, to w sumie może odpuszczę.. Ale na pewno jeszcze pojawi się makijaż delikatny z różem, for Yenn.. taaa, tylko nie wiem kiedy..

Tymczasem uciekam. Pa!


Ajajaj, moje Kochane Dziewczyny.. aniabaniaa ; kycia1 !
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 11:49   #80
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

haa Wróciła jednak A gdy Costa z Poznania do domu wraca, psoci, figluje, to właśnie jej praca

Pomyślę nad książką, ale nie zamieszczę tych rymowanek, bo fani Tuwima oskarżyliby mnie o plagiat :P Murzynku Bambo

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

I żadne "daję sobie spokój" Ty masz wygrać sesję
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 17:16   #81
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Szanowna piękna Costo, czekamy na makijaże
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:33   #82
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Costa, mam coś dla Ciebie
Ania krzyczy: Costa, wracaj łobuzie! A Costa piękną nadyma buzię Kycia powiada: Napij się mleka! A Costa na drzewo Kyci ucieka
Hahahahaha Rewelka

Costa wracaj Łobuzie
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:09   #83
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa hula po polu i pije kakao!
http://www.youtube.com/watch?v=GnhUPWKEc5g
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:28   #84
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
haa Wróciła jednak A gdy Costa z Poznania do domu wraca, psoci, figluje, to właśnie jej praca

Pomyślę nad książką, ale nie zamieszczę tych rymowanek, bo fani Tuwima oskarżyliby mnie o plagiat :P Murzynku Bambo

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

I żadne "daję sobie spokój" Ty masz wygrać sesję
No ale ja naprawdę już nie mam czasu

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Szanowna piękna Costo, czekamy na makijaże
Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Hahahahaha Rewelka

Costa wracaj Łobuzie
No już, już jestem!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Costa hula po polu i pije kakao!
http://www.youtube.com/watch?v=GnhUPWKEc5g
Za niedługo będę hulała po polu namiotowym


***

Hello!

Wiem, że mnie tu dłuugo nie było, ale już jestem, chociaż na chwilkę..
Dziś znów wyjeżdzam, tym razem pod namioty, także kolejny raz nie mam czasu na oglądanie Waszych zapewne pięknych makijaży..

Chwilowo wpadam tutaj, żeby zamieścić tu swój ostatni już makijaż, zrobiony ze dwa dni temu

Otóż wcześniej wspominano tu o makijażu delikatnym, w różu. Co prawda, jak zaczęlam się już maziać to wcale nie wyszedł delikatny, ale z taką nutką subtelności pozostał.
Oto Costa w różach.

Na oczyszczoną buzię nałozyłam podkład Skin Matte, korektor, a całość przypudrowałam pudrem prasowanym Skin Matte. Malowanie oczu rozpoczęłam od nałożenia jasnego, perłowego cienia na cała powiekę, na ruchomej części pojawił sie jasnoróżowy cień, natomiast cieniem Rimmel Colour Rush #030 Siren tuż nad nim zrobiłam coś w rodzaju łuku na granicy załamania powieki. Roztarłam ładnie, dodałam odrobinę tegoż Sirena na dolną powiekę. I było delikatnie, owszem.. Ale za delikatnie..
No i tu zaczęłam bawić sie eyelinerem, zrobiłam grubszą kreskę, sporo poprawek musiałam robić, bo ręce trzęsły mi się niemiłosiernie. To jak na tyle mazań i od nowa malowania kresek całkiem ładnie wyglądała (I tak wiem, że krzywa, nie musicie tego mówić.. )
Oczywiście nie obyło się bez patentu z taśmą
Na dolnej powiece pojawiła się czarna kredka. Jak już tam była to mnie skusiło, żeby obrysować całe oko, i też właśnie tak zrobiłam..
Na linii wody-biała kredka dla rozświetlenia mroku.

Brwi podkreślone czarną kredką, na policzkach mój róż, czyli cień Siren I na ustach błyszczyk #120 Non-stop Glamour.

Zdjęć tym razem sporo, bo nie miałam czasu powybierać, więc wrzucę wszystko. Włosy jak zwykle mokre, schły w trakcie.

Dziękuję za uwagę i zapraszam Wizażanki i drogie Ambasadorki!

Pozdrawiam, Costa..


P.S. Jeszcze być może sie tu pojawię..
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:40   #85
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Jest Costa

Pięknie! Ty się wcale nie musisz malować, zawsze cudnie wyglądasz maleńka Udanego pobytu pod namiotami I duuuuuuuuuuużo słońca )


_________________________ __
<- dobre, nie?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 18:37   #86
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Jest Costa

Pięknie! Ty się wcale nie musisz malować, zawsze cudnie wyglądasz maleńka Udanego pobytu pod namiotami I duuuuuuuuuuużo słońca )


_________________________ __
<- dobre, nie?
Ale bylo fajnie, trza przyznać.. ;P mam mega kaca..


a swoja drogą, to trochę mi przykro, że tak nikt nawet, oprócz Ani, nie zajrzał zobaczyć makijażu..
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:27   #87
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

kochana wszystkie namiętnie się malują bo koniec tuż tuż

A makijaż śliczny wiesz, rzucam męża i przyjeżdżam do Ciebie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:42   #88
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Przestań Costa! Co Ty za głupoty gadasz, mnie też by nikt nie odwiedzał, gdybym nie wymuszała odwiedzin :P
Moja biedna Costa *
I tak jesteś najpiękniejsza w klasie ) I hulasz po polu
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 21:17   #89
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Costa, jesteś tak śliczna, że mam olbrzymią ochotę na... sfotografowanie Cię w makijażu uprzednio przeze mnie wykonanym.
Jesteś niezwykle fotogeniczna!
__________________


MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 22:07   #90
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Rimmelowe wariacje Costy ;)

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Costa, jesteś tak śliczna, że mam olbrzymią ochotę na... sfotografowanie Cię w makijażu uprzednio przeze mnie wykonanym.
Jesteś niezwykle fotogeniczna!
O tak, ja też chcę pomalować Costę i zdjęcia porobić, normalnie pięknota z tej naszej Costy A ostatni makijaż super
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.