Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 13:45   #31
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Ja mam goldwella w pracy i moge polecić go z czystym sumieniem tylko niestety jak zauwazyłam i to mnie bardzo denerwuje...gdy spierze się farba i klientka przychodzi na kolejny odrost tego samego koloru tworza sie na wlosach pasy poprzednich odrostów.. one tego nie widzą ale ja tak ;/
Mój fryzjer pracował na Goldwellu i stracił przez niego kilka klientek właśnie dlatego ze się po pierwsze wypłukuje a po drugie wypłukuje się do zupełnie innego koloru niż docelowy

A ogólnie witam wszystkich, farbami fryzjerskimi farbuję kudły już od dwana, z tym że ja na brązy
Przerobiłam już : Allwaves, Majirel, Colorance (Goldwell właśnie) oraz farby Welli - Koleston i Color Touch Jak do teraz Wella bije wszystkich na głowę a najgorzej wspominam Majirela ( po 2 tyg.był wypłowiały masakrycznie)
Aaa i farbuje na oksy 3%, naturalnie mam brzydki mysi blond w cieniu zimny w słońcu miedziane refleksy XD
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:48   #32
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Ja też miło wspominam Wellę, szczególnie kolestona, choć z rudości nie miał nic interesujacego i działa dośc agresywnie to jest to jedna z najlepszych farb.
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:49   #33
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Mój fryzjer pracował na Goldwellu i stracił przez niego kilka klientek właśnie dlatego ze się po pierwsze wypłukuje a po drugie wypłukuje się do zupełnie innego koloru niż docelowy

A ogólnie witam wszystkich, farbami fryzjerskimi farbuję kudły już od dwana, z tym że ja na brązy
Przerobiłam już : Allwaves, Majirel, Colorance (Goldwell właśnie) oraz farby Welli - Koleston i Color Touch Jak do teraz Wella bije wszystkich na głowę a najgorzej wspominam Majirela ( po 2 tyg.był wypłowiały masakrycznie)
Aaa i farbuje na oksy 3%, naturalnie mam brzydki mysi blond w cieniu zimny w słońcu miedziane refleksy XD
No właśnie mnie interesuje najbardziej Wella, jasny brąz karmelkowy... złoty, może coś zaproponujesz?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-07 o 13:50
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:54   #34
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Mój fryzjer pracował na Goldwellu i stracił przez niego kilka klientek właśnie dlatego ze się po pierwsze wypłukuje a po drugie wypłukuje się do zupełnie innego koloru niż docelowy

A ogólnie witam wszystkich, farbami fryzjerskimi farbuję kudły już od dwana, z tym że ja na brązy
Przerobiłam już : Allwaves, Majirel, Colorance (Goldwell właśnie) oraz farby Welli - Koleston i Color Touch Jak do teraz Wella bije wszystkich na głowę a najgorzej wspominam Majirela ( po 2 tyg.był wypłowiały masakrycznie)
Aaa i farbuje na oksy 3%, naturalnie mam brzydki mysi blond w cieniu zimny w słońcu miedziane refleksy XD
O a pamiętasz może jakich kolorów używalaś z Welli Koleston? I jak w ogóle oceniasz tę farbę (aplikację, wpływ na włosy no i wypłukiwanie się)? Ja mam teraz włosy na poziomie 6, Ty pewnie używałaś ciemniejszych ale i tak jestem ciekawa Twojej opinii. Masz może jakies zdjęcia koloru po Welli?
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 14:00   #35
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

...wiecie co będę farbowac w weekend - więc muszę oblukac paletę Welli jeszcze dziasiaj - mnie jeszcze interesuje czy Wella ładnie rozjaśnia ciemne włosy przy odroście?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-07 o 14:01
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 14:09   #36
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
O a pamiętasz może jakich kolorów używalaś z Welli Koleston? I jak w ogóle oceniasz tę farbę (aplikację, wpływ na włosy no i wypłukiwanie się)? Ja mam teraz włosy na poziomie 6, Ty pewnie używałaś ciemniejszych ale i tak jestem ciekawa Twojej opinii. Masz może jakies zdjęcia koloru po Welli?
Ja bardzo długo chodziłam w brązach z Welli i oceniam jak najlepiej W zał 2 odcienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _035.jpg (37,0 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _034m.jpg (39,9 KB, 230 załadowań)
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 14:28   #37
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Ja też miło wspominam Wellę, szczególnie kolestona, choć z rudości nie miał nic interesujacego i działa dośc agresywnie to jest to jedna z najlepszych farb.
Powiem Ci, ze u mnie i CT i Koleston trzymał się i wyglądał tak samo więc uznałam ze po co traktować włosy amoniakiem skoro opcja bez jest tak samo dobra (i ładniej pachnie )
Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
No właśnie mnie interesuje najbardziej Wella, jasny brąz karmelkowy... złoty, może coś zaproponujesz?
hmm mogę się postarać coś doradzić ale musisz mi napisać na jakim poziomie i czy jesteś skłonna do mieszania np.2 odcieni ?
Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
O a pamiętasz może jakich kolorów używalaś z Welli Koleston? I jak w ogóle oceniasz tę farbę (aplikację, wpływ na włosy no i wypłukiwanie się)? Ja mam teraz włosy na poziomie 6, Ty pewnie używałaś ciemniejszych ale i tak jestem ciekawa Twojej opinii. Masz może jakies zdjęcia koloru po Welli?
Wcale nie używałam ciemniejszego bo szczerze mówiąc już poziom 6 jest dość ciemny w welli, a po kilu farbowaniach całości u mnie szóstka była praktycznie prawie-czarna
co do ogólnego wrażenia -aplikuje się normalnie, nie jest jakaś "tępa" z tym że ja używam pędzelka do farb (generalnie polecam zakup takiego, kosztuje jakieś grosze (5-7 zł) a znacznie ułatwia sprawę, no i nie niszczy się bo mam mój już jakieś 1,5 roku i dalej wygląda tak samo ), co do wypłukiwania - u mnie WCALE się nie wypłukiwała całość robiłam z raz na 3 mies. a co miesiąc tylko odrost
A zdjęć chyba niestety nie mam, a kolorami różnymi farbowałam, dobrze wspominam wszelkie złota z naturą (samym złotem nie farbowałam), też same naturalne kolory są bardzo ładne - taki głęboooki brąz próbowałam też tych z oznaczniem .71 i to jest taki chłodniejszy kasztan z popielatą poświatą, a do wybijania rudości najlepiej nadaje się 7.89
Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
...wiecie co będę farbowac w weekend - więc muszę oblukac paletę Welli jeszcze dziasiaj - mnie jeszcze interesuje czy Wella ładnie rozjaśnia ciemne włosy przy odroście?
Ja niestety nie pomogę, bo nie używałam jaśniejszych od mojego koloru naturalnego
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2011-07-07 o 14:29
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 14:52   #38
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Jestem na poziomie 8, ale chetnie zejde do 7
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-07 o 15:37
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:21   #39
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Dziewczyny, a widziałyście to http://www.zeberka.pl/art.php?id=7347 Się świeci, się świeci Na co mi olejowanie?
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:39   #40
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Hej

ja dodam coś od siebie w sprawie profesjonalnych farb blond
wcześniej farbowałam u fryzjera, od czasu trafienia na wątek blondynkowy robię to samodzielnie w domu i stan włosów mi się bardzo poprawił
farbowałam i zwykłymi dostępnymi w drogerii i tymi profesjonalnymi i szczerze mowiąc zazwyczaj nie było zbytniej różnicy pomiędzy nimi, to, że profesjonalna nie znaczy lepsza
jakiś czas farbowałam palette c12, którą bardzo sobie chwalę, ale ostatnio zrobiłam zamiast niej Majirel 10 1/2 1 (fotki niżej) i moim zdaniem jest niestety trochę gorsza, już teraz widze że z odrostu się szybciej wypłucze. Jednak każda musi przetestować kilka, zeby znalezc swoj farbkowy ideał

naturalny kolor mam średni blond-poziom 7

dodaje fotki po:
1) Loreal Richesse Dia Color 9,13 z wodą 2,7 % - to raczej taki szampon koloryzujący, utrzymuje się może miesiąc. Bardzo odżywczo wpływa na kondycje, włosy są mięciutkie strasznie, no i mega lśniły

2,3) Evolution of the Color Alfaparf 9,1 pomieszana z 9 NB z 9% - pomieszałam w proporcji 1:3, bo się bałam zbyt popielatego efektu, kolor długo się trzymał.

4,5) Loreal Majirel 10 1/2. 1 z 9 % moj najnowszy kolorek bardzo fajna farbka, mięciutkie i delikatne włosy, ale na odroscie trzyma się ciut gorzej niż palette
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg richesse2.jpg (24,9 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (1).jpg (67,7 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 (1).jpg (70,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majirel.jpg (78,2 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (61,0 KB, 144 załadowań)

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-07-07 o 15:40
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:48   #41
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jestem na poziomie 8, ale chetnie zejde do 7
Mhm, to np. - Koleston: 7/75 + 7/3 (lub 8/3) , Color Touch : 7/43 + 7/73 (lub 8/73) , jest też ten sam zestaw co w kolestonie , ten z CT co podałam będzie bardziej miedziano- złoty, a z Kolestonu brązowo złoty z miedzianym podtonem [

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a widziałyście to http://www.zeberka.pl/art.php?id=7347 Się świeci, się świeci Na co mi olejowanie?
hahah doobre a myślałam że wpinanie piór we włosy to już niezły szał chociaż moim zdaniem na tym zdjęciu ma za jasne włosy nie pasują jej...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 15:51   #42
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

ja dodam coś od siebie w sprawie profesjonalnych farb blond
wcześniej farbowałam u fryzjera, od czasu trafienia na wątek blondynkowy robię to samodzielnie w domu i stan włosów mi się bardzo poprawił
farbowałam i zwykłymi dostępnymi w drogerii i tymi profesjonalnymi i szczerze mowiąc zazwyczaj nie było zbytniej różnicy pomiędzy nimi, to, że profesjonalna nie znaczy lepsza
jakiś czas farbowałam palette c12, którą bardzo sobie chwalę, ale ostatnio zrobiłam zamiast niej Majirel 10 1/2 1 (fotki niżej) i moim zdaniem jest niestety trochę gorsza, już teraz widze że z odrostu się szybciej wypłucze. Jednak każda musi przetestować kilka, zeby znalezc swoj farbkowy ideał

naturalny kolor mam średni blond-poziom 7

dodaje fotki po:
1) Loreal Richesse Dia Color 9,13 z wodą 2,7 % - to raczej taki szampon koloryzujący, utrzymuje się może miesiąc. Bardzo odżywczo wpływa na kondycje, włosy są mięciutkie strasznie, no i mega lśniły

2,3) Evolution of the Color Alfaparf 9,1 pomieszana z 9 NB z 9% - pomieszałam w proporcji 1:3, bo się bałam zbyt popielatego efektu, kolor długo się trzymał.

4,5) Loreal Majirel 10 1/2. 1 z 9 % moj najnowszy kolorek bardzo fajna farbka, mięciutkie i delikatne włosy, ale na odroscie trzyma się ciut gorzej niż palette
Piękny kolor, pierwsze zdjęcie od lewej
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:57   #43
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

infatuated - druga fotka od lewej kolor cudo Też kiedyś byłam blondi. Teraz sobie tego nie wyobrażam

viki - ciekawe jak oni robią te nitki. Wplatają je we włosy? zgrzewają z włosami??
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:10   #44
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

http://www.hairblog.eu/2008/05/koles...pure-naturals/

interesuja mnie te 2 kolorki: pierwszy i drugi od lewej.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:18   #45
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
http://www.hairblog.eu/2008/05/koles...pure-naturals/

interesuja mnie te 2 kolorki: pierwszy i drugi od lewej.
Ale zdajesz sobie sprawę ze na tym zdjęciu one wszystkie mają pasemka? pomijają te pasemka to pierwszy to natura ze złotem (np.7/03) a drugi to natura po prostu (czyli 7/0), z resztą tytuł artykułu jest taki - pure naturals Kolestonu

Edit: wydaje mi się że ta środkowa ma raczej kolor z poziomu 6 , ewentualnie pomieszane 7+6

agusiaki,nie mam pojęcia strzelałabym ze zgrzewają tak jak przy przedłużaniu włosów tylko moze jakmiś mniej trwałym klejem (czy czym to się tam robi)?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2011-07-07 o 16:20
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:33   #46
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawę ze na tym zdjęciu one wszystkie mają pasemka? pomijają te pasemka to pierwszy to natura ze złotem (np.7/03) a drugi to natura po prostu (czyli 7/0), z resztą tytuł artykułu jest taki - pure naturals Kolestonu

Edit: wydaje mi się że ta środkowa ma raczej kolor z poziomu 6 , ewentualnie pomieszane 7+6

agusiaki,nie mam pojęcia strzelałabym ze zgrzewają tak jak przy przedłużaniu włosów tylko moze jakmiś mniej trwałym klejem (czy czym to się tam robi)?
dokładnie, to są pasemka - u mnie ta wersja odpada - szukam czegos podobnego
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:38   #47
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

agusiaki,nie mam pojęcia strzelałabym ze zgrzewają tak jak przy przedłużaniu włosów tylko moze jakmiś mniej trwałym klejem (czy czym to się tam robi)?
E nieee Dziadek google mi powiedział, że to się przywiązuje do włosów i trzyma się ok 2-3 tyg. Można myc z tym włosy i nawet prostować Anbeliwebol

Kathy - to jednak myślimy o czymś innym. Ja nie chcę blondu, ja chcę karmelkowy jasny brąz z naciskiem na karmelkowy/koniakowy jak kto woli.
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:39   #48
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Witam.
Ja rowniez przerzucilam sie z farb drogeryjnych na fryzjerskie i oczywiscie na duzy plus.
Obecnie uzywam farby evolution of the color i jestem z niej bardzo zadowolona.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:29   #49
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
dokładnie, to są pasemka - u mnie ta wersja odpada - szukam czegos podobnego
No to wg. mnie one poza pasemkami mają takie kolory jak napisałam
Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
E nieee Dziadek google mi powiedział, że to się przywiązuje do włosów i trzyma się ok 2-3 tyg. Można myc z tym włosy i nawet prostować Anbeliwebol
jak cholera...

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Witam.
Ja rowniez przerzucilam sie z farb drogeryjnych na fryzjerskie i oczywiscie na duzy plus.
Obecnie uzywam farby evolution of the color i jestem z niej bardzo zadowolona.
A masz jakieś porównanie do innych farb?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 17:35   #50
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Ja bardzo długo chodziłam w brązach z Welli i oceniam jak najlepiej W zał 2 odcienie
O, dziękować Agusiaki pamiętasz może jako to poziom? Bo wyglądają na bardzo ciemne, czy to 5? Czy już 4? Nie miałam pojęcia, że byłaś brązowa! Tak się zafiksowałam na twoich rudościach!!!

viki1988
Dziękuję za odpowiedź. Już właśnie chyba słyszałam, że Wella wychodzi ciemno, zresztą tutaj na Wizażu widziałam zdjęcia dziewczyny, która farbowała poziomem 7 i w zasadzie to miała włosy ciemniejsze niż ja teraz po 6

Ja już od paru lat farbuje profeskami, więc jestem zaopatrzona w pędzelki, miseczki, miareczki itd... Co do mieszania odcieni - uwielbiam! Niedawno miałam rude włosy i wtedy namieszałam się jak dzika, czułam się jak młody alchemik Teraz tego nie robię tylko dlatego, że kolor którym farbuję podoba mi się taki, jaki jest - choć nie wiem jak długo wytrwam i pewnie zapragnę coś tam do niego dodać ;P
Moje pytanie o Wellę było takie orientacyjne, bo akurat tymi farbami nigdy nie malowałam włosia, póki co mam swoją ukochaną Vitality's i pozostanę jej wierna.
A no i ja używam wody 6% bo nie chcę wracać do bardzo ciemnych włosów ani też mieć smoły na długości
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:38   #51
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A masz jakieś porównanie do innych farb?
Tak do londy color i evolution spisal sie lepiej, odpowiada mi, to co teraz mam na glowie
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:55   #52
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
O, dziękować Agusiaki pamiętasz może jako to poziom? Bo wyglądają na bardzo ciemne, czy to 5? Czy już 4? Nie miałam pojęcia, że byłaś brązowa! Tak się zafiksowałam na twoich rudościach!!!

viki1988
Dziękuję za odpowiedź. Już właśnie chyba słyszałam, że Wella wychodzi ciemno, zresztą tutaj na Wizażu widziałam zdjęcia dziewczyny, która farbowała poziomem 7 i w zasadzie to miała włosy ciemniejsze niż ja teraz po 6

Ja już od paru lat farbuje profeskami, więc jestem zaopatrzona w pędzelki, miseczki, miareczki itd... Co do mieszania odcieni - uwielbiam! Niedawno miałam rude włosy i wtedy namieszałam się jak dzika, czułam się jak młody alchemik Teraz tego nie robię tylko dlatego, że kolor którym farbuję podoba mi się taki, jaki jest - choć nie wiem jak długo wytrwam i pewnie zapragnę coś tam do niego dodać ;P
Moje pytanie o Wellę było takie orientacyjne, bo akurat tymi farbami nigdy nie malowałam włosia, póki co mam swoją ukochaną Vitality's i pozostanę jej wierna.
A no i ja używam wody 6% bo nie chcę wracać do bardzo ciemnych włosów ani też mieć smoły na długości
A no widzisz, jak robisz 6% to też Ci jaśniej wychodzi niż mi, bo robię na 3%
Ja zaczełam mieszać właśnie dlatego że minusem Welli jest niestety ograniczona paleta kolorów...
A co to z farba Vitality's?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 19:00   #53
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

witam wszystkie nowe na watku

kathy mieszalam 4.0 z 5.4 dawalo piekny (ciemny) kolor, ale taki mocno cieply wygladal jak wlosy hindusek (zdjec nie mam wiec nie zalacze, ale kolor byl piekny)

agusiaki widze, z Ty jak ja mialas cala palete na glowei, koniakowy kolor nosilam tuz po maturze jest swietny, ale jak pisala kathy u mnie byl matowy, rzucaly sie na nim w oczy nawet najmniej uszkodzone koncowki, karmel uzyskiwalam jakies 2 lata temu po splukanym revlonie i zupelnie sie w nim nie czulam ( poziom 8).

melina to jest fakt , jednemu kosmetyk dziala na skore/wlosy, a innemu jedynie na uklad nerwowy

co do moich wlosow-> dzisiaj zrobilam ce-ce 8.45 i na razie jestem zachwycona ( chociaz wlosie mokre jeszcze). robilam po 2 tygodniach od mieszanki vitalitys. dlaczego?? bo kolor nie wyszedl juz z czerwienia, a poczatkowa pomarancza z kazdym myciem schodzila w zolc. w dodatku cos co mnie mega zaskoczylo przy upinaniu wlosow- miejscami vitalitys w ogole nie chwycila moich odrostow chociaz robi to saszetka delii!!! gdyby nie to, ze nosze grzywke pewie zauwazylabym szybciej, ale puszysta grzywka dosc skutecznie przykrywala z mojego punktu widzenia. po vitalitys przesuszylam tez koncowki. na probe wzielam ce-ce bo jesli zechce sie pozegnac z rudoscia to niech to bedzie cos mega (chociaz mi i tak pozostanie kolor zwiazany z rudoscia
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:44   #54
kasia88155
Przyczajenie
 
Avatar kasia88155
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 19
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

A ja chciałam spytać o farbę Syoss MIx Orzechowe Cappucino- jaki wyjdzie kolor na średnim/ciemnym brązie, jeżeli jeszcze nie farbowałam nigdy włosów?????
kasia88155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:53   #55
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
O, dziękować Agusiaki pamiętasz może jako to poziom? Bo wyglądają na bardzo ciemne, czy to 5? Czy już 4? Nie miałam pojęcia, że byłaś brązowa! Tak się zafiksowałam na twoich rudościach!!!
Jak słusznie zauważyla Dżulianka ja na głowie miałam już wsjo Byłam blondynką przechodząc przez różne odcienie, ruda ciemna i jasna, szatynka także a nawet czarna jak smoła (wtedy też nosiłam niebieskie szkła kontaktowe dla kontrastu) Miałam kręcone bardzo i falowane, krótkie, długie i półdługie. Moje włosy się ze mną miały Zwykle te przejścia miały miejsce w krótkim odstępie czasu i maxymalnie kontrastowo szło.

Zdjęcie w krótszych włosach to (zdziwię Cię) poziom 6/7 (nie pamiętam dokładnie). Za to długie włosy na zdjęciu to poziom 5.

Julianna - koniakowy jest świetny. Mat mi nie straszny przy srebrnych nitkach . Nie widziałam nigdzie farb ce-ce. Na necie jest paleta??
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:22   #56
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Tak do londy color i evolution spisal sie lepiej, odpowiada mi, to co teraz mam na glowie
Ja się ostatnio od mojego fryzjera dowiedziałam że podobno Londe można mieszać z Wellą bo to chyba ta sama firma
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:32   #57
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kasia88155 Pokaż wiadomość
A ja chciałam spytać o farbę Syoss MIx Orzechowe Cappucino- jaki wyjdzie kolor na średnim/ciemnym brązie, jeżeli jeszcze nie farbowałam nigdy włosów?????

Syoss, wbrew temu co sugeruje reklama, nie jest farbą profesjonalną. To farba drogeryjna, więc pomijając że to nie o takich wątek to nigdy nie wiadomo jakiego efektu się spodziewać, choćby dlatego że nie wiadomo jakie jest stężenie oksydantu . Tendencja jest taka, że farby sklepowe wychodzą ciemniej niż powinny.

Viki1988 Vitality's to mało znana, ale moja ukochana farba, z którą zapoznały mnie Dziewczyny z wątku o rudościach. Uważam, że jest fantastyczna - głównie ze względu na wpływ na moje włosy (ma załączony olejek który dodaje się do mieszanki).
Gdybyś chciała zobaczyć podaję Ci linka do palety i do przykładowej aukcji allegro
http://www.labelbeaute.ch/product_in...21&language=de
http://allegro.pl/vitality-s-farba-w...691405528.html

Gdybyś kiedyś szukała odmiany to serdecznie polecam, mało popularna, a naprawdę świetna jakościowo, zwłaszcza w stosunku do ceny - warto spróbować!
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:25   #58
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

agusiaki prosze
http://allegro.pl/ce-ce-farba-125-ml...610163858.html

moj kolor wyszedl ciemniej (nieco) i niestety ciut nierowno na koncach, ale mam wrazenie ze to juz zasluga odzywki, ktorej wlasnie na nie dalam najwiecej
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:04   #59
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Witam dziewczęta Jestem nowa na forum, ale mam nadzieję, że długo tu pobuszuję.. Widzę, że wątek jest dość oblegany, więc postanowiłam w nim poprosić o radę..

Otóż chciałabym pofarbować sobie moje włoski.. Spodobał mi się kolor ze zdjęcia, które wkleiła Kathy.. Chodzi o farby Kolestonu i jak już Viki zauważyła jest to kolor między 7 a 6.. Moje pytanie brzmi, czy na moich włosach ( wydaje mi się, że mam 4) dałoby radę uzyskać taki efekt.. Oczywiście pomijam te pasemka, bo tego sama nie jestem w stanie sobie zrobić.. Ale marzą mi się złote, ewentualnie karmelowy refleksy, więc jestem skłonna poeksperymentować z mieszaniem kolorków.. Czy któraś dobra dusza mogłaby mi poradzić jakie ewentualnie farby mogłabym zakupić i jaką wodę do tego..Wstawiam aktualne zdjęcie moich włosów..
Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1308588664.jpg (39,1 KB, 157 załadowań)
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 00:04   #60
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
No właśnie mnie interesuje najbardziej Wella, jasny brąz karmelkowy... złoty, może coś zaproponujesz?

7,7 ładnie wychodzi
6,77 ale on bardziej jest juz czekoladowy.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 14:12:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.