Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-11-27, 06:43   #571
Raspberry000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V

Lepiej najpierw koloryzacja a p騧niej keratyna.

Rozjasnianie na pewno w jakim stopniu wyplucze keratyn.
Raspberry000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-29, 17:38   #572
emila28101987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 470

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
Zrobi豉 mo瞠 nanoplasti??? W Polsce ten zabieg jest jeszcze bardzo ma這 popularny. Te si nad nim zastanawiam i ciekawa jestem efektu i Twoich wra瞠
Tak, zrobi豉m, jestem ju 3,5 miesi帷a po w這sy nadal proste, jedynie odrost ju mnie denerwuje

Sam zabieg nie trwa a tak d逝go jak si spodziewa豉m, no nic nie dusilo i nie szczypalo w oczy

Efekt super, moje zniszczone rozja郾ianiem w這sy do tej pory wygl康aj na zdrowe. (najpierw robi豉m inoar i trzyma mi si bardzo kr鏒ko).

Og鏊nie jestem bardzo zadowolona i na wiosn na pewno powt鏎z zabieg. My郵 瞠 nie wr鏂 ju do kreatyny.

W moich rejonach jest to ju do嗆 popularne prostowanie a przynajmniej tak mi si wydaje

Edytowane przez emila28101987
Czas edycji: 2019-11-29 o 17:39
emila28101987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-29, 23:29   #573
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Poka wiadomo嗆
Tak, zrobi豉m, jestem ju 3,5 miesi帷a po w這sy nadal proste, jedynie odrost ju mnie denerwuje

Sam zabieg nie trwa a tak d逝go jak si spodziewa豉m, no nic nie dusilo i nie szczypalo w oczy

Efekt super, moje zniszczone rozja郾ianiem w這sy do tej pory wygl康aj na zdrowe. (najpierw robi豉m inoar i trzyma mi si bardzo kr鏒ko).

Og鏊nie jestem bardzo zadowolona i na wiosn na pewno powt鏎z zabieg. My郵 瞠 nie wr鏂 ju do kreatyny.

W moich rejonach jest to ju do嗆 popularne prostowanie a przynajmniej tak mi si wydaje

Dzi瘯i za informacje. Napisz jeszcze na jakiej d逝go軼i w這sach robi豉 i jaka by豉 cena (tak orientacyjnie tylko . Pami皻asz mo瞠 z jakiej firmy by produkt?
Przepraszam, 瞠 zarzucam Ci pytaniami, ale bardzo ma這 informacji mo積a znale潭 st康 moja ciekawo嗆.
Pozdrawiam
yolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-30, 06:47   #574
ridja devojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 853

Kupi豉m w豉郾ie zestaw encanto nanox (pierwszy raz), wcze郾iej robi豉m normalne, zastanawia mnie jak niewiele jest por闚na w internecie. Najbardziej mnie interesuje czy mniej pali w oczy.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-12-01, 07:06   #575
Raspberry000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 240

Mo瞠cie co wiecej napisac o prostowaniu nanoplasti? Jak wygl康a zabieg? Jakimi produktami jest wykonany? Mo瞠 spr鏏owa豉bym
Raspberry000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-12-01, 16:51   #576
halinken
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Poka wiadomo嗆
Kupi豉m w豉郾ie zestaw encanto nanox (pierwszy raz), wcze郾iej robi豉m normalne, zastanawia mnie jak niewiele jest por闚na w internecie. Najbardziej mnie interesuje czy mniej pali w oczy.

Troch pali, ale znacznie mniej ni klasyczna wersja, przy kt鏎ej zabieg wykonywa豉m w zasadzie z zamkni皻ymi oczami Nanox jest w mojej opinii troch s豉bszy, nieco szybciej mi si wyp逝kuje, ale - nie podra積ia mi sk鏎y (po tradycyjnym dosta豉m ostatnim razem okropnego uczulenia), mniej 鄉ierdzi, robi si szybko i efekt ko鎍owy bardziej mi si podoba, w這sy nie s tak przylizane, robi wra瞠nie g瘰tszych, grubszych. Dlatego na pewno nast瘼nym razem te kupi nanoxa.
halinken jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-12-02, 08:21   #577
emila28101987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za informacje. Napisz jeszcze na jakiej d逝go軼i w這sach robi豉 i jaka by豉 cena (tak orientacyjnie tylko . Pami皻asz mo瞠 z jakiej firmy by produkt?
Przepraszam, 瞠 zarzucam Ci pytaniami, ale bardzo ma這 informacji mo積a znale潭 st康 moja ciekawo嗆.
Pozdrawiam
Wlosy do嗆 d逝gie ale nie za grube, p豉ci豉m 450 z ale to by豉 promocja jakas. Firma Floractive. Cena mo瞠 troch wy窺za niz przy keratynie ale jak dla mnie warto.

Zabieg nanoplastii wg mnie troch podobny jak przy keratynie, mo瞠 troch d逝瞠j trwa bo potrzebny jest czas 瞠by trzyma kosmetyk na w這sach, w moim przypadku nie by這 to jako bardzo d逝go je郵i chodzi o ca這嗆. No i nie 鄉ierdzi, nie dusi
Stary 2019-12-02, 10:51   #578
ridja devojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 853

Cytat:
Napisane przez halinken Poka wiadomo嗆
Troch pali, ale znacznie mniej ni klasyczna wersja, przy kt鏎ej zabieg wykonywa豉m w zasadzie z zamkni皻ymi oczami Nanox jest w mojej opinii troch s豉bszy, nieco szybciej mi si wyp逝kuje, ale - nie podra積ia mi sk鏎y (po tradycyjnym dosta豉m ostatnim razem okropnego uczulenia), mniej 鄉ierdzi, robi si szybko i efekt ko鎍owy bardziej mi si podoba, w這sy nie s tak przylizane, robi wra瞠nie g瘰tszych, grubszych. Dlatego na pewno nast瘼nym razem te kupi nanoxa.
Zrobi豉m nanox wczoraj wieczorem. Posz豉m spa. Teraz w這sy sie nieco odkszta販ily od poduszki i zastanawiam si czy ich jeszcze nie wyprostowa raz zanim je umyje?

Stary 2019-12-02, 13:30   #579
kwiatuszek828
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Hej. Czy kt鏎a z Was robi豉 nanoplastie? B璠 robi豉 w pi徠ek ale troch obawiam si efektu. Na filmikach efekt po jest 鈍ietny ale gdzie przeczyta豉m 瞠 w這sy mniej proste ni po keatynie, 瞠 efekt bardziej naturalny, ja jednak lubi bardzo proste w這sy.. Ostatnim razem robi豉m keratyne Inoar, efekt nie by powalaj帷y i trzyma si tylko 2 miesi帷e wi璚 szukam czego innego..
A czym my豉 w這sy? ??? Co z nimi w tym czasie robi豉? Ja keratyn inoar powtarzam co ok 6 miesi璚y i trzyma sie bosko, ale myj tylko kosmetykami inoar, a refleksy zawsze od鈍ie瘸m ok dwa-trzy tyg przed keratyn . Rozja郾ianie, z豉 pielegnacja k徙iele w basenie, sauna przyspieszaj wyp逝kiwanie si keratyny.
kwiatuszek828 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-12-03, 00:40   #580
emila28101987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek828 Poka wiadomo嗆
A czym my豉 w這sy? ??? Co z nimi w tym czasie robi豉? Ja keratyn inoar powtarzam co ok 6 miesi璚y i trzyma sie bosko, ale myj tylko kosmetykami inoar, a refleksy zawsze od鈍ie瘸m ok dwa-trzy tyg przed keratyn . Rozja郾ianie, z豉 pielegnacja k徙iele w basenie, sauna przyspieszaj wyp逝kiwanie si keratyny.
My豉m odpowiednimi kosmetykami w這sy farbowalam te w naleznym odst瘼ie ale my郵 瞠 to wina mojego wcze郾iejszego rozjasnienia w這s闚 ciemnych, mia豉m dekoloryzacje kt鏎a niestety bardzo 幢e wp造n窸a na moje w這sy (cho by這 to prawie rok przed t keratyn) I by mo瞠 dlatego Inoar nie trzymal si odpowiednio d逝go nie wiem, ale nie chcia豉m ju drugi raz pr鏏owa..
Kiedy robi豉m dwukrotnie encanto i trzyma這 d逝go, raz purc kt鏎y trzyma nieca貫 2 mce, ale tu nie spodziewa豉m si rewelacji no i wtedy mia豉m na pewno zdrowsze w這sy, nie rozja郾iane
Na szcz窷cie nanoplastia uratowa豉 stan moich w這s闚, no i s proste
Stary 2019-12-03, 09:37   #581
kwiatuszek828
Przyczajenie

Cytat:
My豉m odpowiednimi kosmetykami w這sy farbowalam te w naleznym odst瘼ie ale my郵 瞠 to wina mojego wcze郾iejszego rozjasnienia w這s闚 ciemnych, mia豉m dekoloryzacje kt鏎a niestety bardzo 幢e wp造n窸a na moje w這sy (cho by這 to prawie rok przed t keratyn) I by mo瞠 dlatego Inoar nie trzymal si odpowiednio d逝go nie wiem, ale nie chcia豉m ju drugi raz pr鏏owa..
Kiedy robi豉m dwukrotnie encanto i trzyma這 d逝go, raz purc kt鏎y trzyma nieca貫 2 mce, ale tu nie spodziewa豉m si rewelacji no i wtedy mia豉m na pewno zdrowsze w這sy, nie rozja郾iane
Na szcz窷cie nanoplastia uratowa豉 stan moich w這s闚, no i s proste
A jak jest z t nanoplasti , na jakiej zasadzie odbudowuje ona w這sy? Mo瞠 to jest jakie chemiczne prostowanie 瞠 tak d逝go si trzyma , ale kondycja mam na my郵i nawil瞠nie , domkni璚ie 逝ski?tworzy nowe wi您ania? czy s tylko proste?
Stary 2019-12-04, 10:26   #582
emila28101987
Raczkowanie

Cytat:
A jak jest z t nanoplasti , na jakiej zasadzie odbudowuje ona w這sy? Mo瞠 to jest jakie chemiczne prostowanie 瞠 tak d逝go si trzyma , ale kondycja mam na my郵i nawil瞠nie , domkni璚ie 逝ski?tworzy nowe wi您ania? czy s tylko proste?
Wiem 瞠 ma bardziej naturalny sk豉d, nie zawiera formaldehydu, nie 鄉ierdzi jak keratyna. Mozna stosowa nawet u kobiet w ci捫y, karmi帷ych oraz nawet u dzieci.. Polecam poczyta w sieci dok豉dnie bo ja ekspertem nie jestem nanpolastia zainteresowa豉m si w豉郾ie w ci捫y gdy chcia豉m zrobi keratyn a nie mog豉m, cho wtedy by這 jeszcze ma這 dost瘼na i zrobi豉m dopiero jaki czas temu
Stary 2019-12-09, 10:11   #583
kwiatuszek828
Przyczajenie

W豉郾ie czytam na hairmomentum i glamour 瞠 niestety nanoplastie zawieraj pohodne formaldehydu kt鏎e podczas podgrzewania wydzielaj formaldehyd.
Karbocysteina oksoacetamidowa zawarta w natoplastiach, znana r闚nie jako glioksyloilokarbocysteina , jest aldehydem / kwasem . Mo積a powiedzie, 瞠 jest to po陰czenie kwasu glioksylowego + cysteiny + kwasu octowego. Kwas glioksylowy przenosi grup aldehydow charakteryzuj帷 si cz窷ci HC = O.
Jestem za豉mana jak producenci ukrywaj i zamieniaj sk豉dniki i potem fryzjerzy robi to kobietom w ci捫y i dzieciom trafi豉m na oficjaln stron ministerstwa zdrowia w brazyli gdzie produkowane s r騜nego rodzaju nanoplastie, 瘸dne z produkt闚 kt鏎e transformuj w這sy nie wolno stosowa na dzieciach info w linku , punkt nr 5
http://portal.anvisa.gov.br/alisante...KV51VXTeZc70TM
Stary 2019-12-09, 18:05   #584
emila28101987
Raczkowanie

Ja tam nie widz nazwy firmy z kt鏎ej ja mia豉m robiona nanoplasti, wg oficjalnych informacji nie zawiera formaldehydu i jego pochodnych.. Keratyna te nie ma super sk豉du i 鄉ierdzi ka盥y robi co chce keratyna, nanoplastia czy keratyna z aliexpress (ja te robi豉m ) czy z odlewek z allegro (ja r闚nie) Napisa豉m 瞠 polecam bo jestem zadowolona z efektu wyprostowania i od篡wienia w這s闚, wi璚ej nie b璠 si wypowiada w tym temacie bo tu jest w徠ek o keratynie

Czas edycji: 2019-12-09 o 18:10
Stary 2019-12-10, 09:06   #585
kwiatuszek828
Przyczajenie

aha, no tak tylko w keratynie producent nie ukrywa sk豉du i wiemy co jest w produkcie nie robi si go dzieciom i kobietom w ci捫y, w nanoplastii czy innych plastiach , sk豉dnik prostuj帷y jest "ukryty-pod inna nazw" i i tak jest to sk豉dnik wydzielaj帷y formaldehyd podczas podgrzana , wi璚 po co te k豉mstwa potem zabiegi s☠wykonywane na dzieciach i kobietach w ci捫y to jest przera瘸j帷e;(
Stary 2019-12-10, 14:53   #586
emila28101987
Raczkowanie

Nie wiem sk康 taka szczeg馧owa wiedza na ten temat konto za這穎ne po to 瞠by jedynie wypowiedzie si w tym temacie czy瘺y kto obawia si konkurencji

P. S. Nie znalaz豉m wspomnianych artyku堯w, a na glamour nanoplastia jest opisana pozytywnie :P

Niestety keratyna te jest wykonywana kobietom w ci捫y, s造sza豉m o takich przypadkach. Ka盥y jest odpowiedzialny za w豉sne zdrowie.

Czas edycji: 2019-12-10 o 15:03
Stary 2019-12-12, 13:15   #587
kwiatuszek828
Przyczajenie

nie udzielam si☠tak na watkach w堯sowych bo oddaje sie w rece fryzjera jesli chodzi o farbowanie i keratyne , moje g堯wne farum to operacje plastyczne ckn nosa kt鏎e przesz陰m niedawno u doktora wysockiego , zabieg闚 keratynowych mia豉m ju kilka jestem 鈍iadomym konsumentem i czytam sk豉dy natrafi豉m ostatnio na du穎 reklam r騜nych nanoplasti i wystarczy這 poszpera w google i trafilam na artyku☠glamour potem hairmomentum nie jest to nic skomplikowanego
Stary 2019-12-16, 11:14   #588
annaadam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
nie udzielam si☠tak na watkach w堯sowych bo oddaje sie w rece fryzjera jesli chodzi o farbowanie i keratyne , moje g堯wne farum to operacje plastyczne ckn nosa kt鏎e przesz陰m niedawno u doktora wysockiego , zabieg闚 keratynowych mia豉m ju kilka jestem 鈍iadomym konsumentem i czytam sk豉dy natrafi豉m ostatnio na du穎 reklam r騜nych nanoplasti i wystarczy這 poszpera w google i trafilam na artyku☠glamour potem hairmomentum nie jest to nic skomplikowanego
No i w豉郾ie chodzi o to aby鄉y nie dawa造 si☠robi☠w konia firmom, kt鏎e 軼iemniaj. Dotyczy to przecie nie tylko w這s闚. To my, kt鏎e si w豉郾ie wg喚biamy , robimy dobr robot !
annaadam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-02-29, 23:32   #589
stomatolog12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Mia豉m wykonywany zabieg keratynowego prostowania marki Inoar. Fryzjerka spali豉 mi w這sy. Po zabiegu od razu zakupi豉m u niej szampon i od篡wk dedykowana do piel璕nacji- nie mog豉m po nich rozczesa w這s闚.

Fryzjerka umy豉 r璚e poniewa powiedzia豉, ze to wina moich w這s闚. Do tej fryzjerki chodzi豉m przez ok 2 lata i to ona rozja郾i豉 moje w這sy, wiec doskonale zna豉 ich stan/kondycj. Ale tu chodzi這 tylko o zarobek.

W這sy po zabiegu mia造 by od篡wione, zregenerowane, a efektem ubocznym mia這 by ich wyprostowanie (moje z natury s proste) wiec oczekiwa豉m regeneracji... w efekcie mam puch, sp豉tane i spalone w這sy. Min窸o ju p馧 roku, a w這sy nadal nie odzyska造 dawnej kondycji. I nie odzyskaj je郵i nie obetnie ich na krotkie.

Nigdy wi璚ej nikt nie nam闚i mnie na ten zabieg.
stomatolog12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-01, 11:42   #590
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 308

Przykro mi 瞠 w Twoim przypadku prostowanie si nie udalo Fryzjerka pewnie u篡豉 zbyt wysokiej temperatury. Przy Inoar pracuje si na 3 zakresach temperatur w zale積o軼i od kondycji w這s闚.

Wys豉ne z mojego ANE-LX1 przy u篡ciu Tapatalka
Stary 2020-03-02, 10:57   #591
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 567
Wpisy w blogu: 3

Hej. to m鎩 pierwszy post tutaj
Chcia豉m zada pytania, przepraszam je郵i si powt鏎z, stara豉m si przeszuka jak najwi璚ej forum.

Mia豉m w miniony pi徠ek keratynowe prostowanie: true keratin.
Mam w這sy blond, rozja郾iane, na g鏎ze sw鎩 naturalny blond.
Robi豉m u fryzjerki w salonie.
Mam d逝gie w這sy i zap豉ci豉m 400 z. (nie wiem czy to ma這 czy normalnie, robi豉m w Pu速usku - szuka豉m na olx to dziewczyny robi w domach to za 350-400 z te mi proponowa造)

Efekt: wyprostowane, mi瘯kie, ale nie s tak 豉dnie b造szcz帷e jak na waszych zdj璚iach lub w internecie

Mam pytanka, b璠 wdzi璚zna za odpowied:

1) Czy mog opanowa jako elektryzowanie? One s teraz takie mi璚iutkie, jest ich po這w mniej i tak si jakby elektryzuj, wcze郾iej nasmarowa豉m olejkiem w這sy do ko鎍闚ek i by造 opanowane. Jaki kosmetyk na to mog u篡?

2) Czy mog u篡wa kosmetyk闚 z alkoholem?
To tylko s鏊 wyp逝kuje keratyn? Widzialam 瞠 pisa造軼ie 瞠 lepiej soli nie u篡wa ale 瞠 te nie widzicie ze szkodzi.
Bo zastanawiam si jaki olejek na ko鎍闚ki mog u篡wa.
Mam taki co ma alkohol w sobie, o ten - czy mog go u篡wac?

Dessange, Professional Hair Luxury - kwc

3) Na czym polega r騜nica u篡wania produkt闚 kt鏎e polecacie a tych odfryzjera? Te od fryzjera podtrzymuj efekt, czy te co polecacie z rosmanna te podtrzymaj?
Bo fryzjerka mi sprzeda豉 szampon i od篡wk true keratin ale to kosztowa這 mnie 180 z i na kolejny raz chcia豉bym unikn望 kupowania tego bo jest to jednak dla mnie za drogie

4) Z鄴趾ni璚ie w這s闚: mia豉m be穎wy blond a teraz mam 鄴速y po tym prostowaniu, ostrzegano mnie. Czy przy farbowaniu kolejnym na blond , to znaczy 瞠 teraz szybciej mi si w這sy do z馧tego b璠 wyp逝kiwa?

5) Czy je郵i fryzjerka u篡豉 na moje w這sy 70 ml preparatu, i potem ka盥e pasmo prostowa豉 9 razy prostownic 220*C to znaczy 瞠 jak b璠e chcia豉 za 6 mscy powt鏎zy keratynowe prostowanie ale gdzie w domu u kogo kto ma do鈍iadczenie, to czy powinnam te kupi 70 ml preparatu, np encanto? czy inna marka to mo磧iwe 瞠 inna porcja produktu?

6) czy jak zrobi豉m keratynowe prostowanie true keratin i nie s super b造szcz帷e to znaczy ze moje w這sy takie nigdy nie b璠 nawet po innych preparatach?

7) czy mog uzy innej marki produktu ni mam teraz? czy np za 6 mcy mog wybra inny produkt niz true keratin i sprobowac cos nowego? czy powinnam odczekac?

Z g鏎y dzi瘯uj bardzo!

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2020-03-02 o 11:01
Friese jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-02, 14:49   #592
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
Chcia豉m zada pytania, przepraszam je郵i si powt鏎z, stara豉m si przeszuka jak najwi璚ej forum.

Mam d逝gie w這sy i zap豉ci豉m 400 z. (nie wiem czy to ma這 czy normalnie, robi豉m w Pu速usku - szuka豉m na olx to dziewczyny robi w domach to za 350-400 z te mi proponowa造)

Efekt: wyprostowane, mi瘯kie, ale nie s tak 豉dnie b造szcz帷e jak na waszych zdj璚iach lub w internecie

1) Czy mog opanowa jako elektryzowanie? One s teraz takie mi璚iutkie, jest ich po這w mniej i tak si jakby elektryzuj, wcze郾iej nasmarowa豉m olejkiem w這sy do ko鎍闚ek i by造 opanowane. Jaki kosmetyk na to mog u篡?

To tylko s鏊 wyp逝kuje keratyn? Widzialam 瞠 pisa造軼ie 瞠 lepiej soli nie u篡wa ale 瞠 te nie widzicie ze szkodzi.

3) Na czym polega r騜nica u篡wania produkt闚 kt鏎e polecacie a tych odfryzjera? Te od fryzjera podtrzymuj efekt, czy te co polecacie z rosmanna te podtrzymaj?
Bo fryzjerka mi sprzeda豉 szampon i od篡wk true keratin ale to kosztowa這 mnie 180 z i na kolejny raz chcia豉bym unikn望 kupowania tego bo jest to jednak dla mnie za drogie

4) Z鄴趾ni璚ie w這s闚: mia豉m be穎wy blond a teraz mam 鄴速y po tym prostowaniu, ostrzegano mnie. Czy przy farbowaniu kolejnym na blond , to znaczy 瞠 teraz szybciej mi si w這sy do z馧tego b璠 wyp逝kiwa?

5) Czy je郵i fryzjerka u篡豉 na moje w這sy 70 ml preparatu, i potem ka盥e pasmo prostowa豉 9 razy prostownic 220*C to znaczy 瞠 jak b璠e chcia豉 za 6 mscy powt鏎zy keratynowe prostowanie ale gdzie w domu u kogo kto ma do鈍iadczenie, to czy powinnam te kupi 70 ml preparatu, np encanto? czy inna marka to mo磧iwe 瞠 inna porcja produktu?

6) czy jak zrobi豉m keratynowe prostowanie true keratin i nie s super b造szcz帷e to znaczy ze moje w這sy takie nigdy nie b璠 nawet po innych preparatach?

7) czy mog uzy innej marki produktu ni mam teraz? czy np za 6 mcy mog wybra inny produkt niz true keratin i sprobowac cos nowego? czy powinnam odczekac?

Z g鏎y dzi瘯uj bardzo!
1. Mo瞠sz u篡 jakiego serum na ko鎍闚ki, ale uwa瘸j bo mo瞠 je delikatnie obci捫y.
2. Zale篡 jaki alkohol. Unikaj alcohol denat i isopropyl alcohol (mog wysuszy), alkohole t逝szczowe s ok ( np ceteatyl alcohol).
3. Nigdy nie u篡wa豉m kosmetykow dedykowanych specjalnie do w這s闚 po kerarynowym prostowaniu. Unikam tylko soli i mocnych detergent闚 w szamponach i to wszystko.
4. Nie wiem bo nie rozja郾ia豉m w這s闚 przy keratynowym prostowaniu.
5. Wydajno嗆 mo瞠 si r騜ni. Jedne preparaty s gestsze inne rzadsze i ilo嗆 potrzeba do zabiegu mo穋 si r騜ni. Dlatego lepiej kupi troch wi璚ej, najwy瞠j zostanie do poprawek.
6. Nie koniecznie. Inny preparat mo瞠 da lepszy efekt ale musisz to sprawdza metoda pr鏏 i b喚d闚.
7. Mo瞠sz wypr鏏owa inny preparat

Stary 2020-03-03, 11:07   #593
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆

Z g鏎y dzi瘯uj bardzo!

Je瞠li chodzi o kosmetyki to ja z kolei zawsze u篡wam maski albo od篡wki dedykowanej po keratynowym prostowaniu.

Olejek jak kole瘸nka napisa豉 wy瞠j, mo瞠 by te jedwab w p造nie.

Rozja郾ianie w這s闚 nieststy wyp逝kuje keratyn, czasem bardziej czasem mniej, ale musisz sie z tym liczy. Odczekaj 2 tygodnie i mo瞠sz wlosy malowa.
Jak b璠zie si farba wyp逝kiwa po keratynie to sama zobaczysz, ja nie zauwa篡豉m 瞠by kolor szybciej znika.

W這sy blond prawie nigdy nie s b造szcz帷e, chyba 瞠 naturalne, bo rozja郾iane maj tak niestety urod, s zniszczone rozja郾ieniem i nic si na to nie poradzi, niestety.
Stary 2020-03-21, 11:56   #594
kafka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Cz窷, mam pytanie. Czy keratyn mog zrobi jedynie na po這wie w這s闚, np od ucha w d馧?

kafka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-21, 20:36   #595
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kafka1 Poka wiadomo嗆
Cz窷, mam pytanie. Czy keratyn mog zrobi jedynie na po這wie w這s闚, np od ucha w d馧?

Teoretycznie mo積a. Jednak cz窷 robiona keratyn mo瞠 si wizualnie odznacza od reszty w這s闚 (mog by one bardziej l郾i帷e i g豉dkie od naturalnych w這s闚). Szczeg鏊nie je瞠li Twoje wlosy maj sk這nno嗆 do puszenia, niekoniecznie to dobry pomys.

Stary 2020-03-23, 18:55   #596
czekoladka3
Zakorzenienie

Wstawiam moje w這sy po keratynie inoar. Efekt po 3 myciach i wysuszeniu suszark. Przepraszam za zdj璚ie z lamp, jutro postaram si wstawi zdj璚ie w naturalnym 鈍ietle IMG_20200323_195339.jpg

Stary 2020-03-24, 12:10   #597
yolca
Raczkowanie

Ale masz super kolor w這s闚 jaki to kolor, czym farbujesz???
Stary 2020-03-24, 17:11   #598
czekoladka3
Zakorzenienie

To jest l'oreal excellence ciemny br您, ale bardzo wyp逝kany. Na 篡wo wida du穎 ja郾iejszych prze鈍itow. Ostatni raz ca這嗆 w這s闚 farbowa豉m w pa寮zierniku.

Tagi
blond, keratyna, keratynowe prostowanie, piel璕nacja, p逝kanka, prostowanie, prostowanie keratynowe, ratunek, spalone, t逝ste w這sy, tonowanie, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-24 18:11:08

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.