A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 12:01   #151
slon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: opłaty

Jak to dobrze,ze zyjemy w erze komputerow. jak to dobrze,ze jest to forum.zawsze ktos napisze cos milego,pomoze znalezc odpowiedz na nurtujace pytania.a poza tym kazda z nas ma swiadomosc,ze jest na tym swiecie jeszcze ktos z podobnymi problemami.pozdrawiam Was wszystkie i zycze duzo usmiechu.)
slon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:31   #152
magducha27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: opłaty

Sloniu masz racje mi tez duzo lzej jak pomysle ze nie tylko ja na swiecie tak mam
Dziewczyny dzieki za info popytam u sprzedawcy jak on to zalatwia jeszcze
Orbsik jestes niewatpliwie tutaj guru jezeli chodzi o lace, tasmy, kleje, itd fajnie ze z nami jestes
ja zamierzam wyprobowac te tasmy derma tech, one sa z rokoko??
sciskam Was mocno lace maniaczki
magducha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:08   #153
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Cła nikt nie płaci, bo każdy dostawca wysyła jako "próbki włosów" lub "włosy syntetyczne" i przede wszystkim jako PREZENT, bez faktury. Setki kobiet zamawia z Chin pojedynczo peruki i nikt nie ma problemów z cłem...

Derma-Tec jest prześwietną taśmą!! Trzyma jak nie wiem, nie świeci, ale nie aplikuję jej na przód, bo widać granicę plastra.
Natomiast do tyłu jest świetna, możesz robić wszystko: koki, wysokie kucyki...
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 23:26   #154
ninoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 16
Peruka

Witam... odrazu przejde do rzeczy.
A więc chyba zdecyduje się na noszenie peruki i chcę znać wasze zdanie.
Zniszczyłam sobie włosy totalnie... prostowaniem, suszeniem, chemią(prostowaniem trwałym-robiłam je od kilku lat co pół roku) i są one masakryczne! Po spaniu/myciu gorsze niż wata, suchsze od siana, jakby mnie prąd poraził, jedynym wyjściem jest używanie prostownicy by je ogarnąć ;(.... .

A więc pomyślałam, że kupię sobie peruke bo wkońcu... nie będę rano traciła masakrycznie dużo czasu na włosy, nie będę bała się deszczu ani wiatru ani spać u kogoś! no same plusy.

A to po to by moje naturalne włosy się przez rok zregenerowały ( noszę fryzurę do brody ).

Tylko tyle, że boje się negatywów peruki... co jak mi kiedyś spadnie?(chociaż wiem, że dziewczyny na dyskoteki ubierają peruki i im nie spadają..).
Ehh prosze, wypowiedżcie się... i nie mówcie, że to moja wina bo wiem, że moja, że doprowadziłam włosy do takiego stanu.. i tak z natury miałam kręcone i suche. Jak ktos ma jakies doświadczenie z perukami to niech mi coś poradzi.. a z tym spadaniem peruki to możliwe to? ; ((
ninoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 01:18   #155
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

Ja też się wpisuję w grono szczęśliwych "nosicielek" lace wigs - kupiłam na Allegro, 55 cm, włosy słowiańskie virgin kolor ciemny brąz, są fantastyczne, chociaż nie do końca jestem zadowolona z supełków - nie zostały rozjaśnione niestety. Przymierzam się do zakupienia drugiej /Orbsik - najpewniej u Ciebie/ - ale tym razem na pewno z silk topem.

Orbsik, poradź jakich plastrów używasz z przodu, bo moje trochę się święcą pod siateczką, pomagam sobie pudrem, żeby to zniwelować, ale wolałabym stosować od razu coś, czego nie muszę poprawiać.
Orbsik, może mi podesłać na prive: klaudia.u@wp.pl zdjęcia lace, które można u Ciebie zamówić? Od razu zaznaczam: długie, proste, virgin, ciemny brąz, mogą być z grzywką lub bez. Obecnie mam bez grzywki, i trochę mnie na nią naszło, zwłaszcza jak patrzę na zdjęcia Przybylskiej
Pzdr!!!
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 18:09   #156
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Peruka

jest wątek na Wizażu, gdzie dziewczyny, które poprzez różnego rodzaju stylizacje zniszczyły sobie włosy i były zmuszone zgolić na 3 mm też rozmawiają o perukach...no bo jak przetrwać inaczej ten okres by nie świecić gołą czaszką...
poszukaj w wyszukiwarce... nie pamiętam jak to leciało "zapuszczanie od zera -grupa wsparcia" czy jakoś tak...
poszukaj

powodzenia

Ps. wyszukiwarka nie gryzie i nie trzeba bez sensu zakładać nowych wątków
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 03:16   #157
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Klodinka, czemu nie użyjesz kleju? Ja nie używam taśmy na przód, bo właśnie nigdy nie jest tak w 100% matowa i widać granicę plastra. Stosuję od linii uszu w dół i też pomagam sobie odrobinę podkładu.

Co do silk topu, silk top skonstruowany jest tak, że widać, kiedy się kończy i przechodzi w lace -> http://www.chinahairbank.com/upload_...1222556997.jpg

Nie lepiej zwykłą siateczkę szwajcarską, rozjaśnione supełki oczywiście, przynajmniej wzdłuż obwodu i tam, gdzie masz przedziałek, pod spodem czapeczka jasna lub jasna... rajstopa/podkolanko i masz naturalną skórę głowy. Jeśli jednak silk top, weź go trochę więcej niż tylko na ten "top" również naturalna skóra głowy.

Poza tym, poleciłabym Ci kupienie zwykłej bez grzywki i pójście na ścięcie do fryzjera, będzie wyglądać o niebo naturalniej.

Orbsik, skąd w ogóle zamawiasz?

P.S. Supełki możesz rozjaśnić sobie sama.
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 09:25   #158
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Peruka

Cytat:
Napisane przez ninoh Pokaż wiadomość
Witam... odrazu przejde do rzeczy.
A więc chyba zdecyduje się na noszenie peruki i chcę znać wasze zdanie.
Zniszczyłam sobie włosy totalnie... prostowaniem, suszeniem, chemią(prostowaniem trwałym-robiłam je od kilku lat co pół roku) i są one masakryczne! Po spaniu/myciu gorsze niż wata, suchsze od siana, jakby mnie prąd poraził, jedynym wyjściem jest używanie prostownicy by je ogarnąć ;(.... .

A więc pomyślałam, że kupię sobie peruke bo wkońcu... nie będę rano traciła masakrycznie dużo czasu na włosy, nie będę bała się deszczu ani wiatru ani spać u kogoś! no same plusy.

A to po to by moje naturalne włosy się przez rok zregenerowały ( noszę fryzurę do brody ).

Tylko tyle, że boje się negatywów peruki... co jak mi kiedyś spadnie?(chociaż wiem, że dziewczyny na dyskoteki ubierają peruki i im nie spadają..).
Ehh prosze, wypowiedżcie się... i nie mówcie, że to moja wina bo wiem, że moja, że doprowadziłam włosy do takiego stanu.. i tak z natury miałam kręcone i suche. Jak ktos ma jakies doświadczenie z perukami to niech mi coś poradzi.. a z tym spadaniem peruki to możliwe to? ; ((

Następnym razem proszę użyć wyszukiwarki.
Łączę wątki.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:22   #159
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

Mam też klej, dostałam razem z lace, którą zamawiałam na Allegro - taka mała buteleczka i pędzelek, niestety klej się jakoś ciągnie, jak nitki babiego lata ). I wklejają mi się włosy z lace /baby hairs przy brzegach/. Poza tym cięzko mi go potem się usuwa z siateczki, próbuję cleanerem i szczoteczką do zębów, ale to mordercza praca. Widziłam na Youtube, że babki kleją sobie lace klejem z tuby lub pudełka /jak krem/ - może ja po prostu mam swój klej do kitu??? Honey Dip - możesz mi polecić sprawdzony klej i technikę klejenia lace nad czołem i do linii uszu? Ja na razie opatentowałam plasterki, które naklejam na brzeg lace i potem je doklejam do skóry - połowa na skórę, połowa na czapeczkę, pod którą chowam swoje włosy. Prawdę powiedziawszy, to korci mnie by swoje obciąć na jeża, bo lace noszę 24 na dobę, zdejmuję tylko do mycia swoich własnych raz na tydzień. Tak już się do nich przyzwyczaiłam, że w ogóle nie czuję ich na głowie. Moje własne są marne, a lace traktuję już jak swoje, zresztą nie wyobrażam sobie powrotu do cienkich kosmyków i prześwitującej skóry.
Zresztą włosy robią na prawdę piorunujące wrażenie - oczywiście lace wigs, a nie moje )), człowiek łatwo się przyzwyczaja do dobrego....
Jak zgram fotki, to wstawię żeby się troszkę pochwalić )) i zachęcić niezdecydowane Forumowiczki.
Fajnie, że tu jesteście....
Ja poprzednio wydałam 8 tys. w klinice Handsome Men - dostałam jakiś toczek przyczepiany na metalowe grzebyki do czubka głowy, które to grzebyki przy sciąganiu wyrywały mi moje własne skromne kudełki i nie było mowy by się w nich położyć spać, bo ciągneły i uwierały niemiłosiernie, włosy prawdziwe ale zaledwie do łopatek, gęsto utkane, że przedziałek od razu zwracał uwagę swoją sztucznością, włosy przeplatane przez siatkę w dziwny sposób, że pomiędzy długimi były króciutkie obcięte na niecały centymetr - jak kładłam mojemu facetowi głowę na ramieniu, a on chciał swoją głowę oprzeć na mojej, to go kłułam tym jeżem na czubku głowy, zgroza. Leżą teraz w szufladzie i przypominają mi, jak zostałam nabita w bytelkę. Nikt wcześniej nie poinformował mnie o metodzie mocowania /tajemnica handlowa/, gdybym wiedziała, że to taki chłam... Za te 8 tysięcy mogłabym mieć 4 lace, a tak to mam... kredyt do spłacenia.
KOCHAM MOJE LACE !!!!
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 02:12   #160
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Heh, też mam taki klej teraz. Jakoś sobie radzę. Jeszcze parę dni na szczęście :P Nigdy nie mogę wyczyścić do końca, nigdy więcej :P Wydałam na niego sporo, więc używam do końca :P
Ten klej, co masz jest z tych, która trzeba połączyć z lace po 10-15 minutach.
Musisz przede wszystkim odgarnąć włosy całkowicie do tyłu...
A kleje są różne, różniste oczywiście. Ja początkującym zawsze będę polecać EnduraBond, kosztuje max. $50 z przesyłką. A z droższych i które nie działają natychmiastowo i trzymają dłużej to któryś Perma Rite. #1 kosztuje 300 zł, ale możesz też wziąć #7, #15, wszystkie właściwie. Inne kleje wymagają do usunięcia środka specjalnego, ja podałam te, które wiem, że mocno/długo trzymają i usuwa się je acetonem/zmywaczem do paznokci.

Edytowane przez Honey Dip
Czas edycji: 2010-02-23 o 02:15
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 10:31   #161
dziunia767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: A może peruka??????

Witam!
Mam pytanie do bardziej doswiadczonych posiadaczek lace. Mam wloski ponad 4 miesiace i nie wiem dlaczego z tylu nad karkiem zostalo mi ok 4cm samej siatki, wlosy wylazly. Czy mial ktos moze podobny problem??? Czytalam, ze dzieje sie tak w uzupelnieniach zlej jakosci. Ja swoje kupowalam na allegro....
dziunia767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 02:29   #162
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez dziunia767 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie do bardziej doswiadczonych posiadaczek lace. Mam wloski ponad 4 miesiace i nie wiem dlaczego z tylu nad karkiem zostalo mi ok 4cm samej siatki, wlosy wylazly. Czy mial ktos moze podobny problem??? Czytalam, ze dzieje sie tak w uzupelnieniach zlej jakosci. Ja swoje kupowalam na allegro....
Nom, wylazły ci włosy najzwyczajniej, czy "uszczelniłaś" supełki jakimś knot sealerem? Musisz spryskać czapeczkę od dołu knot sealerem lub jakimś mocnym lakierem do włosów.
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 08:53   #163
dziunia767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Honey Dip Pokaż wiadomość
Nom, wylazły ci włosy najzwyczajniej, czy "uszczelniłaś" supełki jakimś knot sealerem? Musisz spryskać czapeczkę od dołu knot sealerem lub jakimś mocnym lakierem do włosów.
Niczym ich nie uszczelnilam, nie wiedzialam, ze to jest potrzebne Czlowiek uczy sie na swoich bledach. Czyli nie musi to byc jakis specjalny srodek, wystarczy zwykly mocny lakier??? i czy spryskujemy to raz na poczatek, czy moze przy kazdej wymianie tasm/kleju???

Mam tez pytanie odnosnie samodzielnego rozjasniania supelkow, otoz mam druga lace w ktorej chce taki zabieg przeprowadzic i w zwiazku z tym moje pytanie: jakich rozjasniaczy do tego uzywacie i w jakis sposob to robicie???
Dziekuje za odpowiedz
dziunia767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:35   #164
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

Dziewczyny, jaki macie pomysł, by dobrze umocować lace na karku? Chciałabym sobie zrobić wysoki kucyk, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Probowałam przykleić lace z tyłu na plasterki, ale samodzielne tego wykonanie jest bardzo trudne, więc ostatecznie te plasterki powklejały mi się we własne wlosy. Nawet jeśli nie od razu, to następnego dnia juz wszystko podeszlo mi do góry i siateczka przestała przylegac do skóry. Próbowałam podgolić włoski na karku i nawet nieźle to wyszło, ale po kilku dniach pojawił sie meszek i plasterki znów nie trzymały. CO ROBIĆ, CO ROBIĆ???? Teraz noszę rozpuszczone albo niski kucyk, ale korci mnie też ten wysoki.

Poniżej moje śliczne lace, najlepsza inwestycja ostatniego 10-lecia!!!
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 14:08   #165
dziunia767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Klodinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki macie pomysł, by dobrze umocować lace na karku? Chciałabym sobie zrobić wysoki kucyk, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Probowałam przykleić lace z tyłu na plasterki, ale samodzielne tego wykonanie jest bardzo trudne, więc ostatecznie te plasterki powklejały mi się we własne wlosy. Nawet jeśli nie od razu, to następnego dnia juz wszystko podeszlo mi do góry i siateczka przestała przylegac do skóry. Próbowałam podgolić włoski na karku i nawet nieźle to wyszło, ale po kilku dniach pojawił sie meszek i plasterki znów nie trzymały. CO ROBIĆ, CO ROBIĆ???? Teraz noszę rozpuszczone albo niski kucyk, ale korci mnie też ten wysoki.

Poniżej moje śliczne lace, najlepsza inwestycja ostatniego 10-lecia!!!
A jakich palstrow uzywasz??? Bo ja zamawiam z rokoko, takie brazowe SPORT i one trzymaja genialnie. Max mozna donosic na nich lace do 3 tyg. Wysoki kucyck w tych plasterkach to zaden problem. Tylko jesli swoje wloski masz dlugie i sciagasz lace przynajmniej raz w tyg to bedzie Ci dosyc ciezko odkleic plasterki, bo sa naprawde mocne
dziunia767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 19:07   #166
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

ja do tej pory używałam niebieskich plastrów ale w rolce, takie dostałam razem z lace, trzymają do tygodnia, ale wolałabym dłużej. Widziałam, że w rokoko można zamówić przez internet i przysyłają, więc chyba spróbuję tych SPORT.
Dzięki wielkie za podpowiedź
Pozdrawiam wszystko lace-maniaczki

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Aha, Dziunia 767, a jakie są Twoje naturalne włoski pod lace? Masz krótkie, długie? Ja podziwiam dziewczyny, które odważyły się na zgolenie lub ścięcię na jeżyka swoich włosów, na pewno mają ułatwioną sprawę z noszeniem lace. Ja mam takie do ramion ale cienkie piórka, więc jak je upchnę pod czapeczkę, to nic się nie odznacza, równie dobrze mogłabym je ogolić. Wtedy plasterki trzymałyby się jeszcze lepiej...
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:18   #167
dziunia767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: A może peruka??????

Klodinka ja mam wloski za ramiona i nie sa one jakies strasznie cienkie. Musze przyznac, ze tasmy i kleje do lace troszke mi je przy "krawedziach" zniszczyly, czasem mialam przymusowa depilacje jak mi sie lace przesunela za wysoko Z kolei moja mama co jakis czas obcina sie na jezyka i powiem Ci, ze nie ma porownania. Nic jej sie nie wlepia, nic nie przesuwa, lace przykleja tak jak chce, a nie tak zeby zakryc cap, nie ma problemu z ulepionymi wlosami.... Ja mam chyba za malo odwagi i zal mi wlosow, zeby je tak na zero obciac ale jesli naprawde masz takie slabe wloski i jestes w 100% zadowolona z lace, to mysle, ze mozesz smialo je obciac.
Ja ta brazowa tasme przecinam jeszcze na pol, bo jest gruba i tak jak mowilam mocno trzyma. Tylko musisz uwazac, zeby z tylu nie ulepic w nia wloskow, bo odczyszczenie kleju to zmudna i bolesna robota ;/ Aha no i przedzialek mocuje klejem, gdyz tasme widac (moje lace jest bez silk topa).
Pozdrawiam.
dziunia767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:43   #168
ninoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 16
Dot.: A może peruka??????

Hej! Mam zamiar kupić peruke lecz nie wiem jaką.... nie chcę kupowac na allegro bo nie ma dla mnie żadnej... i w ogóle te z allegro wygldają jakby na manekina wszystkie ;(((

Ktoś podał tutaj link do paulayoung i zajrzałam tam noi powiem, że znalazłam jedną dla siebie, co o niej myślicie? (pod obrazkiem klikajcie alternative vievs i będą inne zdjęcia).

http://www.paulayoung.com/tory-wig.html#

I czy ta peruka jest taka jak wy macie? Że raz na tydzień można ją ściągać i przykleja się ją jakimś klejem lub taśmą? Prosze o odpowiedż....... .
A i jeśli kosztuje ona $59.00 to znaczy, że zapłace za nią około 180zł + koszty przesyłki?

Edytowane przez ninoh
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:45
ninoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 01:05   #169
MEGAN33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Witam Was!
Ja też jestem posiadaczką włosów lace od 4-ech miesięcy. Wcześniej zagęszczałam własne liche włoski pasemkami na keratynie, ale pasemka prawie przy każdym myciu wypadały, poza tym zawsze miałam problemy z przykryciem własnym puchem zgrzewów, tak aby były niewidoczne. W końcu natrafiłam w internecie na lace wigs i zamówiłam jako ostatnią deskę ratunku. Początkowo byłam bardzo zadowolona z tego rozwiązania. Zaczełam nosić lace w okresie późno-jesiennym i wszystko było ok. Jednak było ostatnio kilka cieplejszych dni i zaczynam się obawiać, że niedługo trudno mi będzie w tych włosach wytrzymać. Kleję lace na plasterki i jak się parę dni temu bardzo spociłam, to plasterki zaczęły puszczać, mimo że stosuję najmocniejsze. Czuję wtedy straszny dyskomfort i swędzenie. Nie wiem jak temu zaradzić, bo nie wyobrażam już sobie powrotu do doklejania włosów zgrzewarką. Poza tym byłoby to teraz trudne, ponieważ z powodu włosów lace podgoliłam włosy na czole i przy skroniach o jakieś 2 cm. Zakładam lace tylko jak wychodzę z domu i zaraz po powrocie odklejam, ale zaczyna mnie to już trochę męczyć, bo żeby dobrze "zamontować" lace, trzeba temu poświęcić trochę czasu. Jak kleiłam włosy w pośpiechu, to się pociłam i plasterki puszczały zanim dokleiłam do nich włosy. Poza tym wydaje mi się, że mam te włosy za gęste. Zamawiałam już 2 razy, zaznaczając żeby gęstość była mniejsza niż 100%, i za każdym razem dostałam bardzo gęste u góry. Teraz jedne takie mi przez to leżą. Są piękne, długie do połowy pleców w kolorze rudawego brązu. Mają nawet silk top, ale nie mogę ich nosić, bo jest mi w nich za gorąco.
MEGAN33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 17:05   #170
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: Do NINOH

Ja nie wiem, mnie w ogóle nic nie swędzi, szczerze mówiąc nie czuję różnicy pomiędzy lace a włosami naturalnymi
Nawet jak jest wysoka temperatura... przecież siateczka przepuszcza bez problemu powietrze, nie pocę się pod spodem ani nic...

Ja też sciągam tak, co 4-5 dni. Najczęściej w piątkowe wieczory, bo trzeba zarezerwować sobie na mycie, odżywienie, czyszczenie kleju tak z 12 godzin, a pózniej znowu aplikować, także wiadomo, że w ciągu tygodnia raczej nie ma na to czasu.

MEGAN:

Jeśli wydaje Ci się, że są hełmowate, po prostu hm... może zmień dostawcę? Wiadomo, że każdy specjalizuje się w czymś innym, ale lace nie powinna wyglądać jak hełm.

Tak, jeśli używasz plastrów, to musisz przetrzeć skórę spirytusem, żeby była czysta powierzchnia. Inaczej do plastra przykleją się również te różne "kurze", które są na skurze, więc siłą rzeczy będzie słabiej trzymać.

Masz jakieś słabe plastry... Kup Derma Tec z rokoko.com.pl.

Taśmy zajmują trochę czasu, a jeśli tak ciągle odklejasz, musisz kupić sobie klej Endurabond, działa jak Super Glue - kleisz natychmiast. Zmywasz go zwykłym zmywaczem do paznokci.
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 23:31   #171
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

Moje naturalne przy krawędziach też przeszły przymusową depilację i nie mogę ich do końca doczyścić z kleju, ale już się przyzwyczaiłam
Moja lace też jest bez silk topu, ale o jakim klejeniu przedziałka mówisz?
chyba jak zamówię drugą lace, to się obetnę na jeża, akurat na lato.
A propos lata, czy bardzo się Wam poci głowa pod lace?
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:10   #172
slon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: A może peruka??????

Witajcie dziewczyny,ja podpisze sie pod tym co napisala Orbsik.Uzywam tej samej tasmy derma tec z rokoko i uwazam ,ze jest super.Trzyma swietnie,jedyny jej mankament ,przynajmniej dla mnie to to,ze pozostawia slady po kleju na lace,ale jakos sobie z tym radze za pomoca spirytusu i zmywacza.nie jest zle.Do tych z dziewczyn ,ktore maja problemy z przyklejaniem ,to potrzeba tylko wprawy.mnie zajmuje to chyba z 5 min ,razem z myciem glowy.Ale na poczatku,wiadomo trwalo to dluzej,ot praktyka czyni mistrza.
Ja swoje wloski nosze juz 4 rok(*oczywiscie nie te same)bo po trzech latach musialam wymienic,ale nigdy nie bylo mi w nich goraco.Przy upalach poprostu cieplo,ale chyba tak samo jest przy naturalnie gestych.
Pozdrawiam Was wszystkie i noscie swoje glowy z pieknymi gestymi wlosami wlosami wysoko.
slon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:18   #173
MEGAN33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Witam Was!
Dziękuję za porady. Też kupuję taśmy w rokoko i przecieram przed przyklejeniem plasterków czoło spirytusem, ale ze względu na to, że noszę włosy upiętę wysoko i podpięt klamrą z tyłu, musi mi siateczka idelanie przylegać przy skroniach, a tam właśnie najczęściej jak się spocę plasterki mi puszczają. Na takie awaryjne sytuację noszę przy sobie zawsze klej. Chciałabym kupić teraz jakieś lekkie włosy lace, nie za długie, lekko falowane. Czy któraś z Was ma namiary na jakieś strony z fajnymi fryzurkami z włosów lace?
MEGAN33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 23:06   #174
ninoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 16
Dot.: A może peruka??????

Jest jakaś polska strona z perukami lace?
ninoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:00   #175
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez MEGAN33 Pokaż wiadomość
Witam Was!
Dziękuję za porady. Też kupuję taśmy w rokoko i przecieram przed przyklejeniem plasterków czoło spirytusem, ale ze względu na to, że noszę włosy upiętę wysoko i podpięt klamrą z tyłu, musi mi siateczka idelanie przylegać przy skroniach, a tam właśnie najczęściej jak się spocę plasterki mi puszczają. Na takie awaryjne sytuację noszę przy sobie zawsze klej. Chciałabym kupić teraz jakieś lekkie włosy lace, nie za długie, lekko falowane. Czy któraś z Was ma namiary na jakieś strony z fajnymi fryzurkami z włosów lace?
Wiesz, lace to nic innego jak włosy na siatce, wszystko można z nich zrobić... widziałam nawet zdjęcia cornrowsów w lace (te warkoczyki przy głowie, które noszą np. raperzy ). P
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:28   #176
kokietka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Niedługo będę zamawiać swoją pierwszą lace....
Poradzcie mi, co mam zamówić pod spód, jeśli będę miala włoski bez silk topu, tylko rozjaśnione supełki. Swoje włosy póki co chcę zostawić... i teraz pytanie, pod czym je schować? to jest coś takiego? jak w pierwszym linku?
http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=109
http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=110
czy lepsze to z linku drugiego? a może jszcze coś innego? bo na allegro nie mogę nic znaleść.... bardzo was prosze o jakieś namiary....

A następna sprawa, nie wiem jakie taśmy mam zamówić: czy te niebieskie http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=355
czy jeszcze mocniejsze http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=339 ? chcę robić różne fryzury, podpinać włosy itp... Dodam jeszcze że skórę twarzy (czoło) mam tłustą... i włosy też szybko mi się przetłuszczają, więc moze najlepsza będzie ta? http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=338

Bardzo prosze o rady...
kokietka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 23:50   #177
MEGAN33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Do kokietki8!
Wiesz, ja bym na Twoim miejscu wybrała ten drugi model siateczki na włosy, a co do taśm, to weź sobie do włosów przetłuszczających się od razu, jak masz taki problem. Nie zaszkodzi jak weźmiesz również jakąś słabszą taśmę. Prawda jest taka, że trzeba spróbować wszystkiego i wybrać potem taką, która Ci się najlepiej sprawdzi , bo jest to kwestia bardzo indywidualna. Wiem po sobie, że mam takie dni, że muszę zastosowac mocną taśmę, a czasem wystarczy mi słabsza. Czasem też naklejam na środek czoła słabszą taśmę, a na boki przy skroniach naklejam mocniejszą, to w tym miejscach najczęściej mi się siateczka odkleja.
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn, które noszą już jakiś czas włosy lace - czy któraś z Was dawała do obcięcia włosy lace? Nie chodzi mi o samo skracanie, ale np. cieniowanie, bo ja chciałabym coś z moich włosów lace wyczarować jakąś fajną fryzurkę, ale boję się, czy fryzjer mi ich nie zniszczy.
MEGAN33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:56   #178
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

Właśnie też się zastanawiam nad pocieniowaniem mojej lace, ale boję się fryzjera - a jak mi popsuje? I głupio mi jakoś tak powiedzieć, że mam na głowie perukę - pewnie będzie sensacja w salonie

chciałabym też zamówić drugą lace z grzywką, ale nie wiem, czy z gotową grzywką, czy zrobić ją sama? Obawiam się, że jak zamówię bez grzywki, to przedziałek będzie już tak wyrobiony, że po obcięciu grzywka będzie się rozchodziła na boki zgodnie z kierunkiem włosów wszytych w przedziałek.
Dziewczyny, czy któraś z Was nosi lace z grzywką?
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:09   #179
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Klodinka Pokaż wiadomość
Właśnie też się zastanawiam nad pocieniowaniem mojej lace, ale boję się fryzjera - a jak mi popsuje? I głupio mi jakoś tak powiedzieć, że mam na głowie perukę - pewnie będzie sensacja w salonie

chciałabym też zamówić drugą lace z grzywką, ale nie wiem, czy z gotową grzywką, czy zrobić ją sama? Obawiam się, że jak zamówię bez grzywki, to przedziałek będzie już tak wyrobiony, że po obcięciu grzywka będzie się rozchodziła na boki zgodnie z kierunkiem włosów wszytych w przedziałek.
Dziewczyny, czy któraś z Was nosi lace z grzywką?
Mi fryzjerka cięła na manekinie, a potem zapytała czy może założyć. Poszłam specjalnie do dość renomowanego salonu, żeby nie było sensacją, że peruka, i fryzjerki były bardzo profesjonalne, całkiem sporo też wiedziały na temat pielęgnacji.

Nigdy nigdy nie zamawiaj innego układu włosów niż freestyle. Jakiekolwiek cięcia, stylizacje -> fryzjer!!

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Druga sprawa, kurczę, czemu nikt nie rozważa kleju. Z taśmami wydać linię demarkacji na czole, nie da się tego obejść. Klej z kolei jest zupełnie transparentny. Poza tym bardziej precyzyjny. Możesz wyciąć linię włosów w zupełnie naturalny kształt z różnymi zaokrągleniami, i przykleić możesz nawet najmniejszy kawałek lace.

Kokietka, siatki pod perukę, których dałaś linki, nie będą imitować skóry głowy. Musisz sobie kupić taką "rajstopową" -> http://cgi.ebay.co.uk/Nude-Stocking-...item45ed9092a0
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:05   #180
kokietka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Honey Dip Pokaż wiadomość
Mi fryzjerka cięła na manekinie, a potem zapytała czy może założyć. Poszłam specjalnie do dość renomowanego salonu, żeby nie było sensacją, że peruka, i fryzjerki były bardzo profesjonalne, całkiem sporo też wiedziały na temat pielęgnacji.

Nigdy nigdy nie zamawiaj innego układu włosów niż freestyle. Jakiekolwiek cięcia, stylizacje -> fryzjer!!

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Druga sprawa, kurczę, czemu nikt nie rozważa kleju. Z taśmami wydać linię demarkacji na czole, nie da się tego obejść. Klej z kolei jest zupełnie transparentny. Poza tym bardziej precyzyjny. Możesz wyciąć linię włosów w zupełnie naturalny kształt z różnymi zaokrągleniami, i przykleić możesz nawet najmniejszy kawałek lace.

Kokietka, siatki pod perukę, których dałaś linki, nie będą imitować skóry głowy. Musisz sobie kupić taką "rajstopową" -> http://cgi.ebay.co.uk/Nude-Stocking-...item45ed9092a0
O własnie o coś takiego mi chodzi! o taką rajstopową a moge ją kupić tu gdzieś w Polsce? bo jeszcze nigdy nie zamawiałam nic z zagranicy.... i jeszcze klej...jaki? i żeby też była możliwość zakupu w Polsce
kokietka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 10:32:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.