Farbowanie henną - część IV - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-01, 13:08   #1891
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cześć dziewczyny
Od lat farbuję włosy chemicznie na czerwono z różną częstotliwością, raz zdradziłam dla czarnego (nie farbą a pianką), spodobało mi się, teraz chciałabym zacząć farbować włosy na czarno henną. ALE: Mam spore problemy z wypadaniem, około rok temu udało mi się je zahamować - - po kilku tygodniach chciałam odświeżyć kolor, miałam pod ręką jedynie hennę w saszetkach ELD, zmieszałam dwa czerwonawe odcienie, nałożyłam, trzymałam nie bardzo długo. I ku mojemu przerażeniu, już przy zmywaniu włosy wychodziły garściami... I tak już zostało, w tym momencie problem z wypadaniem odrodził się i właściwie walczę z nim do dziś. Czy mogła to być jakaś reakcja uczuleniowa, czy henna po prostu nie jest dla mnie? Obiecane było wzmocnienie włosów, a tu taka niespodzianka..
Teraz bardzo boję się kolejnej próby z henną, jeśli znowu miałoby to tak wyglądać.
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 16:19   #1892
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Witam, chcę zrobić sobie glossa z henną i zastanawiam się czy taka odżywka http://sklep.farmona.pl/herbal-care/...117099124.html się będzie nadawać. Ewentualnie możecie polecić jakąś w miarę łatwo dostępną odżywkę do glosa
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 17:16   #1893
meiyanni
Przyczajenie
 
Avatar meiyanni
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 6
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cześć dziewczyny

Czy któraś z Was próbowała hennowanie dwuetapowe w wersji:
prepigmentacja chną venity (w składzie lawson i talk) a następnie kolor docelowy od khadi np. ciemny brąz?

Zastanawiam się czy warto wgl próbować, szczególnie że venita nie należy do najtrwalszych. (przynajmniej u mnie różnica w trwałości między czystą khadi a "czystą" venitą jest ogroooomna)

Taką pielęgnacje chciałam zaproponować mamie, która po wielu namowach w końcu zdecydowała się wypróbować hennę. Niestety ma wiele siwych włosów i trochę się martwimy o wypłukanie koloru do rudego i różnych odcieni na głowie.
meiyanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 19:41   #1894
metalowaa
Raczkowanie
 
Avatar metalowaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Od lat farbuję włosy chemicznie na czerwono z różną częstotliwością, raz zdradziłam dla czarnego (nie farbą a pianką), spodobało mi się, teraz chciałabym zacząć farbować włosy na czarno henną. ALE: Mam spore problemy z wypadaniem, około rok temu udało mi się je zahamować - - po kilku tygodniach chciałam odświeżyć kolor, miałam pod ręką jedynie hennę w saszetkach ELD, zmieszałam dwa czerwonawe odcienie, nałożyłam, trzymałam nie bardzo długo. I ku mojemu przerażeniu, już przy zmywaniu włosy wychodziły garściami... I tak już zostało, w tym momencie problem z wypadaniem odrodził się i właściwie walczę z nim do dziś. Czy mogła to być jakaś reakcja uczuleniowa, czy henna po prostu nie jest dla mnie? Obiecane było wzmocnienie włosów, a tu taka niespodzianka..
Teraz bardzo boję się kolejnej próby z henną, jeśli znowu miałoby to tak wyglądać.
Ponoć czysta Lawsonia nie uczula więc nie powinno być problemów z wypadaniem. Może to być spowodowane dodatkowymi ziołami/barwnikami zawartymi w tej, której używałaś. U mnie henna trochę zmniejsza wypadanie.
__________________
włosy, włosy, włosy 03.2013

metalowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 21:01   #1895
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
Witam, chcę zrobić sobie glossa z henną i zastanawiam się czy taka odżywka http://sklep.farmona.pl/herbal-care/...117099124.html się będzie nadawać. Ewentualnie możecie polecić jakąś w miarę łatwo dostępną odżywkę do glosa
im prostsza tym lepsza, kallosy wszelkie (w hebe są), isany z rossmanna, naturia, bingospa. ja używam najtańszej opcji - kallos
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 22:07   #1896
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez metalowaa Pokaż wiadomość
Ponoć czysta Lawsonia nie uczula więc nie powinno być problemów z wypadaniem. Może to być spowodowane dodatkowymi ziołami/barwnikami zawartymi w tej, której używałaś. U mnie henna trochę zmniejsza wypadanie.
Dziękuję za odpowiedź Myślałam, że ta henna z ELDu nie zawiera dodatkowych barwników, chociaż właściwie nie pamiętam. Może te inne ziółka.. Zobaczymy zatem jak to będzie po zastosowaniu henny Khadi. Ale najpierw muszę wybrać jakąś chemiczną farbę, goni mnie czas, a włosy są wypłukane do bardzo jasnego sianka, więc wolę też nie bawić się w to dwuetapowe farbowanie henną. Życzcie powodzenia z tym wszystkim
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 23:38   #1897
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Eld ma w skladzie podana tylko henne, ale musi.miec cos jeszcze, basma ma byc czarna, a sama henna sie nie osiagnie czerni
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-01, 23:42   #1898
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Eld ma w skladzie podana tylko henne, ale musi.miec cos jeszcze, basma ma byc czarna, a sama henna sie nie osiagnie czerni
Eld - tylko chna i basma ma w składzie samą henne. Pozostałe maja henna i barwnik i jest to napisane w składzie.
Aaa i nie wiem o co chodzi z tą czarnoscia basmy. Tzn każdy tak mówi, a nikogo nie spotkałam komu by czarne wyszło ;-). W składzie sama henna, kolorystycznie jak dla mnie - nie robi nic, nawet w normalnym hennowym kolorze nie łapie :-\

Edytowane przez macka
Czas edycji: 2015-01-01 o 23:44
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 07:48   #1899
metalowaa
Raczkowanie
 
Avatar metalowaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Myślałam, że ta henna z ELDu nie zawiera dodatkowych barwników, chociaż właściwie nie pamiętam. Może te inne ziółka.. Zobaczymy zatem jak to będzie po zastosowaniu henny Khadi. Ale najpierw muszę wybrać jakąś chemiczną farbę, goni mnie czas, a włosy są wypłukane do bardzo jasnego sianka, więc wolę też nie bawić się w to dwuetapowe farbowanie henną. Życzcie powodzenia z tym wszystkim
To życzę powodzenia i czekam na pierwsze zdjęcia z hennowania
__________________
włosy, włosy, włosy 03.2013

metalowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 14:28   #1900
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Hej! Pisze do Was z prośbą o pomoc.
Jakiś czas temu zafarbowałam włosy henną Khadi Red.Kolor tak sobie wyszedł, a teraz gdy już mi się wypłukał wygląda okropnie. Chciałabym mieć kolor rudy, ale taki wpadajacy w brąz. Co mogę dodać do henny aby przyciemnic? Kiedyś słyszałam, żeby zamiast wody użyć herbaty. Ale nie wiem czy rzeczywiście tak jest.
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 15:18   #1901
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Hej! Pisze do Was z prośbą o pomoc.
Jakiś czas temu zafarbowałam włosy henną Khadi Red.Kolor tak sobie wyszedł, a teraz gdy już mi się wypłukał wygląda okropnie. Chciałabym mieć kolor rudy, ale taki wpadajacy w brąz. Co mogę dodać do henny aby przyciemnic? Kiedyś słyszałam, żeby zamiast wody użyć herbaty. Ale nie wiem czy rzeczywiście tak jest.
A nie mogłabyś po prostu zmienić koloru tej henny? Herbata owszem, działa pozytywnie, ale nie wiem czy ryzykowałabym z tym przy rudościach - może dziewczyny, które farbują na rudo się wypowiedzą...
Ja do mieszanki henny czarnej i indygo używam właśnie mocnej czarnej herbaty
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 15:23   #1902
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Mocna herbata jak najbardziej.
Ciemno wyszlo mamie jak zrobiła na winie (ale trzeba najpierw odparowac alkohol!)
No i odstawić warto!
Cytryna również przyciemnia.
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2015-01-02 o 15:24
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 16:01   #1903
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Mocna herbata jak najbardziej.
Ciemno wyszlo mamie jak zrobiła na winie (ale trzeba najpierw odparowac alkohol!)
No i odstawić warto!
Cytryna również przyciemnia.
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie spróbuję z herbatą i zobaczę jak wyjdzie
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 18:32   #1904
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cześć dziewczyny
Postanowiłam zadać pytanie w tym wątku bo może któraś spotkała się z takim przypadkiem.
Mam ogromny problem z włosami, zaraz po umyciu są oblepione tak jakby były niedosuszone i tłuste. Używam różnych szamponów z sylikonami, bez silikonów, naturalnych, aptecznych i problem nadal jest taki sam.
Ktoś mi powiedział, że to od farbowania henną, Najpierw myślałam, że to nie możliwe ponieważ wydawało mi się, że te problemy zaczęły się jeszcze przed farbowaniem henną.
Dziś jednak przypomniało mi się, że pierwszy raz farbowałam henna khdi cassia i to chyba od tego momentu zaczęły się moje problemy z włosami.
Spotkałyście się z takim przypadkiem?? Co powinnam teraz zrobić? Moje włosy to koszmar.
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 19:21   #1905
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Mocna herbata jak najbardziej.
Ciemno wyszlo mamie jak zrobiła na winie (ale trzeba najpierw odparowac alkohol!)
No i odstawić warto!
Cytryna również przyciemnia.
Cytryna przyciemnia?
Przecież sama ma właściwości rozjaśniające (stosowana np. do płukanek czy nawet do toników, do twarzy). Poza tym nie widziałam żeby polecano ją przy ciemnych hennach - odradzają ją nie tylko ze względu na to, że indygo nie trzeba utleniać, ale też dlatego, że właśnie rozjaśnia...Czyżby te blogi powielały jakąś nieprawdziwą informację?
Ciekawa rzecz...dałabyś jakiegoś linka na potwierdzenie? Bo sama chciałabym się dowiedzieć. Może się okazać, ze niepotrzebnie tak od cytryny stronię
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 19:31   #1906
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
im prostsza tym lepsza, kallosy wszelkie (w hebe są), isany z rossmanna, naturia, bingospa. ja używam najtańszej opcji - kallos
Dzięki za odpowiedź, chyba zakupię jutro kallosa
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 19:37   #1907
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Dowiedziałam się tu od dziewczyn ze rozwija barwnik henny. Ja odstawilam cytryne juz dawno po kolor ciemnial. A ze Tobie kazali nie dokładać to jasne! Bo zabija indygo
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 20:50   #1908
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Jak się rozjaśnia tą witaminą C?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 20:59   #1909
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Shiva Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Postanowiłam zadać pytanie w tym wątku bo może któraś spotkała się z takim przypadkiem.
Mam ogromny problem z włosami, zaraz po umyciu są oblepione tak jakby były niedosuszone i tłuste. Używam różnych szamponów z sylikonami, bez silikonów, naturalnych, aptecznych i problem nadal jest taki sam.
Ktoś mi powiedział, że to od farbowania henną, Najpierw myślałam, że to nie możliwe ponieważ wydawało mi się, że te problemy zaczęły się jeszcze przed farbowaniem henną.
Dziś jednak przypomniało mi się, że pierwszy raz farbowałam henna khdi cassia i to chyba od tego momentu zaczęły się moje problemy z włosami.
Spotkałyście się z takim przypadkiem?? Co powinnam teraz zrobić? Moje włosy to koszmar.
detoks? umyj ze 2-3razy szamponem typu barwa czy familijny, aż zaczną skrzypieć, nakładaj lekkie odżywki. może są przenawilżone i brak im protein? wtedy maska z żółtka albo jakiś proteinowy produkt.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Jak się rozjaśnia tą witaminą C?
rozkrusza się listek witaminy, miesza się z szamponem na papkę (podobno najlepiej z przeciwłupieżowym, one wyżerają kolor) i się trzyma ze 30-40minut
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 21:35   #1910
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
rozkrusza się listek witaminy, miesza się z szamponem na papkę (podobno najlepiej z przeciwłupieżowym, one wyżerają kolor) i się trzyma ze 30-40minut
Oho, to jutro kupię witaminę
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:07   #1911
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się tu od dziewczyn ze rozwija barwnik henny. Ja odstawilam cytryne juz dawno po kolor ciemnial. A ze Tobie kazali nie dokładać to jasne! Bo zabija indygo
O tym, że zabija to wiedziałam, ale, że rudą hennę przyciemni to bym na to nie wpadła
Człowiek się uczy całe życie
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 23:50   #1912
VoiceOfSilence_
Przyczajenie
 
Avatar VoiceOfSilence_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Mam takie pytanie, czy którejś z Was henna pomogła w poprawie stanu włosów, tzn łamały się i po użyciu henny przestały, wzmocniły się?
VoiceOfSilence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 00:06   #1913
Fibby
Raczkowanie
 
Avatar Fibby
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 41
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez VoiceOfSilence_ Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, czy którejś z Was henna pomogła w poprawie stanu włosów, tzn łamały się i po użyciu henny przestały, wzmocniły się?
Pewnie że tak, po hennie czuję, że włosy są grubsze. I błyszczą się jak milion diamentów <3
Fibby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 00:06   #1914
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część IV

U mnie byla ogolna zmiana pielegnacji. Na pewno zrobila im lepiej niz farby chemiczne n i kolor wylada naturalnie i jest wielowymiarowy i ze nie splukuje sie z dlugosci to tylko odrosty hennuje. Ale gdy po rozjasniaczu lecialy to po nalozeniu henny mniej.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 00:12   #1915
Fibby
Raczkowanie
 
Avatar Fibby
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 41
Dot.: Farbowanie henną - część IV

A nie wiecie jak wyglądają dostawy z Pola Henny na ten nowy rok? Zapasy się pokończyły, a niebawem wypadałoby się zahennować...
Fibby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:26   #1916
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Nie ma na allegro? Najlepiej napisz w tej sprawie do niej.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:15   #1917
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Fibby Pokaż wiadomość
Pewnie że tak, po hennie czuję, że włosy są grubsze. I błyszczą się jak milion diamentów <3
Dokładnie tak Efekt mnie zadowalał nawet podczas tych dwóch dni utleniania, kiedy były przecież bez żadnego oleju i odżywki
Poza tym widoczni zmniejszyła się ilość włosów wypadających podczas mycia
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:21   #1918
metalowaa
Raczkowanie
 
Avatar metalowaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez VoiceOfSilence_ Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, czy którejś z Was henna pomogła w poprawie stanu włosów, tzn łamały się i po użyciu henny przestały, wzmocniły się?
U mnie mniej wypadających włosów plus pogrubienie i wreszcie wyglądają na zdrowe plus są jakieś takie odbite u nasady pomimo braku szczególnych zabiegów ku temu
__________________
włosy, włosy, włosy 03.2013

metalowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:49   #1919
pannaMaryjka
Przyczajenie
 
Avatar pannaMaryjka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Witajcie! "CZAJĘ" się na hennę. Zawsze podobały mi się ciemnobrązowe włosy raz miałam paloną kawę i to jest to ! ciemne prawie czarne lecz nie czarne! Farby chemiczne odpadają , chcę je przyciemnić ponieważ mam również siwe włosy ( ponoć to naturalne u orientalnej zimy) Ale tu zaczynają się schody. Moje włosy są wysoko porowate , kręcone a raczej puch / szopa / szogun ect , gęste , długie . Naczytałam się o komplikacjach przy włosach o wysokiej porowatości . Ostatnie farbowanie całości 4 lata temu ew. rozjaśniana grzywka ostatnio rok temu . Ale obawiam się że jedno opakowanie mi nie wystarczy , czy po dolaniu wiekszej ilosci wody ( czy czego tam do wymieszania się dodaje ) wpłynie to na kolor/jakość/trwałość? Help dziewczyny
pannaMaryjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:10   #1920
metalowaa
Raczkowanie
 
Avatar metalowaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez pannaMaryjka Pokaż wiadomość
Witajcie! "CZAJĘ" się na hennę. Zawsze podobały mi się ciemnobrązowe włosy raz miałam paloną kawę i to jest to ! ciemne prawie czarne lecz nie czarne! Farby chemiczne odpadają , chcę je przyciemnić ponieważ mam również siwe włosy ( ponoć to naturalne u orientalnej zimy) Ale tu zaczynają się schody. Moje włosy są wysoko porowate , kręcone a raczej puch / szopa / szogun ect , gęste , długie . Naczytałam się o komplikacjach przy włosach o wysokiej porowatości . Ostatnie farbowanie całości 4 lata temu ew. rozjaśniana grzywka ostatnio rok temu . Ale obawiam się że jedno opakowanie mi nie wystarczy , czy po dolaniu wiekszej ilosci wody ( czy czego tam do wymieszania się dodaje ) wpłynie to na kolor/jakość/trwałość? Help dziewczyny
Ja zawsze daję wody na oko, tak żeby była odpowiednia konsystencja i nie zauważyłam zmian
__________________
włosy, włosy, włosy 03.2013

metalowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-09 08:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.