jakie są moje kolorki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-16, 20:53   #1
papryśka
Przyczajenie
 
Avatar papryśka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Red face

jakie są moje kolorki


witam serdecznie. prosze was o rady co do tego jakich kolorów powinnam uzywac i wogóle jakim ja typem jestem
zamotałam troszke..
mam nadzieje ze mnie zrozumiałyscie
z góry dziekuje za wszystkie mysli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSCN2682.JPG (25,3 KB, 48 załadowań)
__________________
PATRYCHA
papryśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:06   #2
Hippie Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 143
Post Dot.: jakie są moje kolorki

Odpowiedz na pytania

1. Jak się opalasz
- szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
__________________

Hippie Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:20   #3
papryśka
Przyczajenie
 
Avatar papryśka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: jakie są moje kolorki

a wiec..
1.opalanie-z tym opalaniem bedzie cieżko bo sie nie opalam. ze słoncem mam tylko stycznosc jak chodze po miescie wiec duzo tego nie ma. ale jak juz to najpierw jest czerwooono no a pozniej brazowieje.stycznosc miałam z solariu ale nie wiem czy to sie liczy. raczej ciezko sie chyba opalam bo nigy po mnie nie było widac. dopiero po solarce i to tez po dłuzszym chodzeniu.
2.kolor oczu-brazowe, bez plamek czysty kolor. brwi i rzesy czarne
3.piegów nie posiadam
4.o jejku. z tym bedzie cieżko. blada jakas jestem. wydaje mi sie ze taka szara i ponura jak sie nie pomaluje.jak sie juz czerwienie to na czerwono. moge jedynie powiedziec ze raczej mam cere wrazliwa ale nie wiem czy to cos da.
5. włosy ciemny brąz a jak byłam młodsza to nawet czarny, czy jakies przebłyski?? tylko z przy twarzy jakieś jasniejsze pasemka.
6.usta.-czerwone
7. i wtym cały problem wszystkie kolory mi sie podobaja ale nie wiem w ktorych dobrze wygladam. zawsze podobał mi sie czarny ale to moze dlatego ze tak tajemniczo sie w nim wyglada

dziekuje za zainteresowanie
__________________
PATRYCHA
papryśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 22:36   #4
papryśka
Przyczajenie
 
Avatar papryśka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: jakie są moje kolorki

jeszcze fotki byc moze pomoga

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSCN2552.JPG (22,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSCN2553.JPG (28,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSCN2554.JPG (26,0 KB, 31 załadowań)
__________________
PATRYCHA
papryśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 09:22   #5
papryśka
Przyczajenie
 
Avatar papryśka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: jakie są moje kolorki

czy brak odpowiedzi miałby oznaczać ze moj typ to "nijaki"???


__________________
PATRYCHA
papryśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 09:44   #6
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: jakie są moje kolorki

Jak dla mnie typ-zima. Jest mnóstwo wątków o zimach na wizazystce, jak wpiszesz hasło w wyszukiwarke powinno znaleźć sporo informacji. Pozdrawiam
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 10:42   #7
papryśka
Przyczajenie
 
Avatar papryśka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: jakie są moje kolorki

dziekuje. poczytałam troche o tej zimie i tu mam problem bo gdzieniegzie pisza ze braz dla zimy jest nie wskazany a w innych postach ze pasuje to jak to jest z tymi brazami....

a co jesli chodzi o bizuterie dla takiej zimy. złoto czy srebro, czy moze nie ma róznicy...

__________________
PATRYCHA
papryśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 11:18   #8
apiratka
Raczkowanie
 
Avatar apiratka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 485
Dot.: jakie są moje kolorki

zima typ "królewny śnieżki" czyli blada

co do brązu: "Osoby w typie zimy powinny zdecydowanie unikać kolorów ciepłych, takich jak brąz, pomarańcz, złoto, rdzawa- żółć, czy ciepła zieleń."
__________________
Rozkazywać kotu? Łatwiej jest przybić galaretkę do ściany.
apiratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 11:26   #9
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: jakie są moje kolorki

Paleta barw w ubiorze

Kompletując swoją podstawową garderobę pamiętaj o kolorach, w których Ci najlepiej. Są to: czarny, szary, granatowy, biały, antracyt (grafit).

Jako jedyny typ urody bez wahania możesz nosić biel i czerń, ponieważ są dla Ciebie stworzone.

Bardzo dobrze prezentujesz się w intensywnej czerwieni: wina, purpury, szkarłatu, azalii. Unikaj czerwieni rdzawej przechodzącej w oranż lub w brąz.

Jeśli lubisz róż wybierz ten jaskrawy i zdecydowany.

Kolor pomarańczowy zostaw swoim koleżankom o jesiennym typie urody.

Cytrynowy to jedyny kolor żółty na który możesz sobie pozwolić, by korzystnie podkreślić swoją naturę.

Jeśli decydujesz się na szarości, polecam czystą szarość. Mieszane barwy, jak np. niebieskoszary nie są dla Ciebie odpowiednie.

Brąz nie jest zbyt twarzowym kolorem w Twoim przypadku. Jeśli decydujesz się włożyć na siebie coś brązowego, to wybierz prawie czarny brąz.

Jeśli lubisz zieleń, sięgaj po jej intensywne odcienie, unikaj zaś rozmytych i przygaszonych. Polecam Ci zieleń ciemnego nefrytu oraz kolor szmaragdowy.

Bardzo dobrze Ci w niebieskim, szczególnie w kolorze granatowym, kabaltowym błękicie, atramentowym. Kolor dżinsowy zostaw koleżance o letnim typie urody.

To dla Ciebie zarezerwowane są prawie wszystkie odcienie fioletu. Od cyklamenu po lilę do czystego fioletu.

Wyeliminuj z szafy brązy, beże, khaki i kolor kremowy.

Pastelowe barwy idealnie nadają się na Twoje bluzki, sukienki i żakiety.

Makijaż

Jasne szminki mogą Cię postarzać. Staraj się dobierać ich intensywność do koloru oczu.

Jeśli masz brązowe oczy możesz zdecydować się na soczysty fiolet i śliwkę. Jeśli masz niebieskie oczy polecam Ci delikatniejsze barwy, np. kolor dzikiej róży.

Spróbuj nałożyć na powieki odrobinę jasnoróżowego cienia i podkreśl oczy szarym, granatowym lub śliwkowym. Te same kolory eyelinera lub kredki podkreślą oczy w najlepszy sposób.

Jeśli masz czarne włosy i jasną cerę używaj różu w kolorze jasnoróżowym, a gdy masz ciemną cerę najlepsze dla Ciebie będą odcienie bordo.

Biżuteria

Im bardziej ekstrawagancką i lśniącą biżuterię nosisz, tym lepiej podkreślasz swój typ urody.

Diamenty, brylanty, kryształy i stras są dla Ciebie stworzone.

Przesadnie duże sztuczności wyglądają na Tobie jak kosztowności, a drobiazgi giną.

Z kamieni polecam Ci czarny onyks, czerwony rubin lub zielony szmaragd.

Jeśli lubisz perły, to wybieraj te w czystej bieli lub szarości (najlepiej kilka sznurów).

Swoje żółte złoto podaruj mamie lub przyjaciółce, bo ty urodziłaś się po to, by nosić na sobie, srebro, białe złote i platynę.

Zapach

Zapach współgrający z Twoim typem urody nie może być słodki, lecz raczej owocowy.

Młodzieńcze i orzeźwiające kompozycje zapachowe zostaw koleżanką o wiosennym typie urody, bo na Tobie pachną nijako.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 12:11   #10
papryśka
Przyczajenie
 
Avatar papryśka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: jakie są moje kolorki

dziekuje wam bardzo.

TAPCIU!jestem pod wrażeniem. twój szczegółowy opis powalił mnie z krzesła

to co napisałaś jest tak konkretne ze chyba juz nie mam o co pytac
ciesze sie ze napisałas tez o bizuterii bo własnie ztym miałam najwieksze problemy. dodatki jednak bardzo wiele znacza i tak jak napisałas jakies małe drobiazgi wogóle mnie nie okreslały. rozumiem ze srebro i platyna to to co moge nosic.bardzo sie ciesze bo miałam dylemat. mój kochany podarował mi naszyjnik złoty a ja za złotem nie przepada . jakos intuicyjnie ciagneło mnie do srebra czy tak jak juz wspomniałam do platyny, białego złota.
jeśli chodzi o zapach to tez jakos takie przeczucie miałam..
dziekuje dziekuje dziekuje
kłaniam ci sie bo nie wiem w jaki inny sposób mogłabym sie odwdzieczyc


__________________
PATRYCHA
papryśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 12:23   #11
papryśka
Przyczajenie
 
Avatar papryśka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: jakie są moje kolorki

a skoro juz tak dalego zabrnełam to może podałby mi ktoś linki z makijażami "zim śnieżek" bo jakoś znalezc nie mogie
__________________
PATRYCHA
papryśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.