znowu lavertu i ziemia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 12:48   #1
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65

znowu lavertu i ziemia


Mam pytanie do dziewuszek, ktore uzywaja ziemii slonecznej Lavertu : czy jesli jestem letnim typem urody z delikatnymi sincami pod oczami i malymi przebarwieniami na twarzy, to jest spora szansa, ze ten puder pomoze w "zadowalajacym optycznym retuszu tych przypadlosci" ? czy tylko jej zadaniem jest udawanie opalenizny na cerach idealnych i na nic innego nie ma co liczyc?

i czy ktoras wie czy bi-kor i lavertu wystawiaja sie targach expo w tym miesiacu?
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:58   #2
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: znowu lavertu i ziemia

Cytat:
Napisane przez krowianka
Mam pytanie do dziewuszek, ktore uzywaja ziemii slonecznej Lavertu : czy jesli jestem letnim typem urody z delikatnymi sincami pod oczami i malymi przebarwieniami na twarzy, to jest spora szansa, ze ten puder pomoze w "zadowalajacym optycznym retuszu tych przypadlosci" ? czy tylko jej zadaniem jest udawanie opalenizny na cerach idealnych i na nic innego nie ma co liczyc?

i czy ktoras wie czy bi-kor i lavertu wystawiaja sie targach expo w tym miesiacu?
Również jestem latem z podobnymi do twoich przypadłościami. Z ziemi słonecznej Lavertu jestem bardzo zadowolona. Daje śliczny efekt wypoczętej, zdrowej buzi. Dla mnie maskuje wystarczająco, a jej największą niewątpliwie zaletą jest to, że kompletnie nie widać jej na skórze, nawet jak się wpatrywać z bardzo bliska. Także ja jestem na tak.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:15   #3
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: znowu lavertu i ziemia

ja cery nie mam idealnej, dla mnie to idealny rozpromieniacz, na pewno nie maskuje defektów cery ale sprawia że wygląda zdrowo
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:07   #4
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: znowu lavertu i ziemia

a czy dla bladziocha będzie odpowiednia? czy nie będe wyglądac jak "idź stąd i nie wracaj" ?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:14   #5
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: znowu lavertu i ziemia

A napiszcie jeszcze jaki odcien wybrać. Na esentii sa trzy i cięzko się zdecydować. Moja cera jest raczej jasna, ale nie przeraźliwie biała.
I czy ta ziemia jest trwała, bo słyszałam, że ta Bi- Kor niebarzdo niestety
Pozdrawiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:55   #6
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: znowu lavertu i ziemia

Jestem blondynką o jasnej cerze i wybrałam najjaśniejszy odcień, 03 ( w esentii właśnie). Na szyję nie nakładam, wcale się nie odcina ( przetestowane na 100% w świetle dziennym), także blade twarze jak najbardziej. Wszystko zależy od tego ile nałożymy, ja nakładam minimalną ilość i wygląda naprawdę super.
Co do trwałości to jest tak, z biegiem czasu efekt opalenizny jakby słabnie, ale buzia pozostaje ładnie wygładzona, promienna. Ja nie robię poprawek w ciągu dnia i jest super, ale rzecz jasna, tak jak w przypadku każdego myślę brązera część kolorku spływa sobie gzieś tam razem z sebum.
Co do świecenia, to ziemia raczej nie matuje, ale u mnie nie powoduje większego świecenia niż zwykle.
Mam tylko jedno do niej zastrzeżenie, obecnie na tyle poważne, że nie używam jej niestety. Otóż sposób nakładania, czyli masaż pędzlem, skądinąd łatwy, narusza warstwę filtra i skrobi którą mam na twarzy. Sandija podrzuciła mi pomysł stemplowania gąbeczką (jeszcze nie próbowałam), jak zadziała to do niego wrócę.
Mimo, że parafina generalnie nie służy mojej cerze, po stosowaniu ziemi nie miałam jakiś specjalnych problemów ze skórą, te zdarzają mi się przy nieodpowiednich kremach.
I ostatnia uwaga, na wieczór można sobie pozwolić na większą dawkę ziemi, w sztucznym świetle wygląda naprawdę pięknie.
Pozdrawiam
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 07:11   #7
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: znowu lavertu i ziemia

Spróbowałam stemplowania gąbeczką i efekt jest równie ładny co przy aplikacji pędzlem, a nie narusza mojego filtrowego zabezpieczenia. Wcale się tym pędzlem nie trzeba katować, polecam wypróbowanie. Dzięki Sandija!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 19:01   #8
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: znowu lavertu i ziemia

A na czym polega stemplowanie gąbeczką? Jakoś trudno mi sobie to wyobraźić
Pozdrawiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 19:11   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: znowu lavertu i ziemia

Cytat:
Napisane przez byasia
A napiszcie jeszcze jaki odcien wybrać. Na esentii sa trzy i cięzko się zdecydować. Moja cera jest raczej jasna, ale nie przeraźliwie biała.
I czy ta ziemia jest trwała, bo słyszałam, że ta Bi- Kor niebarzdo niestety
Pozdrawiam
z moich doświadczeń wynika , że Lavertu jest jeszcze bardziej nietrwała
Mam Bi-Kor i nie narzekam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 19:48   #10
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: znowu lavertu i ziemia

Cytat:
Napisane przez byasia
A napiszcie jeszcze jaki odcien wybrać. Na esentii sa trzy i cięzko się zdecydować. Moja cera jest raczej jasna, ale nie przeraźliwie biała.
I czy ta ziemia jest trwała, bo słyszałam, że ta Bi- Kor niebarzdo niestety
Pozdrawiam
Muskasz delikatnie puder, przejeżdżasz po dłoni (dla pewności żeby sobie plam nie narobić) i delikatnie dotykasz twarzy równomiernie nanosząc puder miejsce przy miejscu ( bez pocierania). Efekt identyczny jak przy masowaniu pędzlem, tylko trzeba naprawdę delikatnie musnąć puder, inaczej pomarańczowe plamy gwarantowane.
Co do trwałości, dziś miałam go na twarzy od 7 rano do 19 i twarz cały czas wyglądała ładnie, nie zmienił koloru, rozświetlał do końca dnia ( ok 14 małe matowienie skrobią strefy T ).
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 10:38   #11
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: znowu lavertu i ziemia

No tak...AgaB zbila mnie z tropu i teraz to juz nie wiem czy sobie kupic tę ziemie czy nie...
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 13:54   #12
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: znowu lavertu i ziemia

ja mam też numer 03, tamte moga być za ciemne,ja bym kupiła Lavertu
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 09:27   #13
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: znowu lavertu i ziemia

Czyli nie jest jednak jeszcze bardziej nietrwała niz Bi- Kor?
A jaką masz buzie, bo moja raczej mieszano-tlustawa jest
Pozdrawiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 09:57   #14
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: znowu lavertu i ziemia

ja moge polecic BiKor - cere mam raczej blada, mieszana - troche sie obawiałam efektu pomaranczy,ale nic z tego delikatna opalenizna, (w zaleznosci ile nałozysz) Dla mnie to tez kosmetyk pielegnacyjny i nie wysusza i mi skóry !! Trzyma sie cały dzien , najdłuzej jednak jak połoze ja na troche podkładu.

Ziemia Laveru - tez mnie kusiła ale nie mogłam zdecydowac sie co do koloru a Bikor ma universalny (oczywiscie nie kazdemu moze sie podobac -ja jestem baardzo zadowolona -droga ale warta ceny!)
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 13:06   #15
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: znowu lavertu i ziemia

Jedyna przewaga na korzysc Lavertu jest szersza gama kolorystyczna- jakos nie moge sie przekonac do produktow, ktore sa "uniwersalne". Chyba zdecyduje sie na 03- mam cere jasna i mieszana, wiec pewnie i tak troche sciemnieje mi to wszystko na twarzy
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.