Pomoc dla początkujących!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-14, 12:24   #31
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez Cuki07 Pokaż wiadomość
napiszcie prosze czego się tam można nauczyć i czego sie nauczyłyście może jakieś triki znacie i zachęcicie nas abyśmy taki kurs ukończyły
Jak mam być szczera to takie zachęcanie nie ma sensu, może to zabrzmi dziwnie, ale po co zachęcać potencjalną konkurencję Aż się dziwię że tak łatwo ukończyć taki kurs. Gdyby jego zdanie było trudniejsze, byłoby mniej stylistek, ale za to byłyby to tylko te najlepsze. Poziom wykonywanych usług byłby wszędzie na wysokim poziomie, i nie fruwałyby mity o tym, że tipsy niszczą paznokcie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 13:08   #32
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez kiiikiii Pokaż wiadomość
hmmm... to dziwne bo dużo osób które u mnie robią pazurki zaopatruje się bynajmniej w lampe z allegro..... na moją kieszeń też ten sposób byłby dobry

Jak to, nie rozumiem Chyba sama sobie przeczysz, najpierw piszesz, że chcesz kupić lampę na Allegro, a potem, że twoje koleżanki się tam nie zaopatrują i że to dla ciebie tez byłby dobry sposób
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:16   #33
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Jak to, nie rozumiem Chyba sama sobie przeczysz, najpierw piszesz, że chcesz kupić lampę na Allegro, a potem, że twoje koleżanki się tam nie zaopatrują i że to dla ciebie tez byłby dobry sposób
ona napisala ze jej kolezanki sie zaopatruja w lampy z allegro. proponuje dobrze przeczytac a potem komentowac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:41   #34
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Kiikiii tam na fotce jest czador?
Paula skad masz te fotki? nawet taki laik jak ja widzi ten bol
OMG

nie bardzo sie na tym wszystkim znam, ale wg mnie najpierw powinno sie isc na DOBRY kurs a potem dopiero inwestowac w lampe i produkty, tym bardziej ze nie sa one tanie

a istnieja kursy po skonczeniu ktorych dostaje sie produkty? bo jesli tam to moze warto poszukac czegos takiego?

BTW ostatnio na allegro widzialam "kurs stylizacji paznokci" za 7zl - przedmiotem aukcji jest ksiazeczka, ktora mozna kupic w rossmanie za 5zl nie chcialabym trafic do takiej stylistki
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 21:27   #35
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ona napisala ze jej kolezanki sie zaopatruja w lampy z allegro. proponuje dobrze przeczytac a potem komentowac


Cytat:
Napisane przez kiiikiii Pokaż wiadomość
bo dużo osób które u mnie robią pazurki zaopatruje się bynajmniej w lampe z allegro.....
Dla mnie bynajmniej jest jednoznacznym negatywnym określeniem, ale widocznie coś się na tym świecie zmieniło Mimo wszystko będę się jednak trzymać swojego rozumienia niektórych rzeczy....
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 21:57   #36
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

tak ale jak widac ona napisala to w innym znaczeniu. a dlaczego to nie wiem. ludzie uzywaja "bynajmniej" teraz jako przecinkow w zdaniu. zreszta pomimo tego slowa latwo wywnioskowac o co chodzi autorce. ze jej kolezanki zaopatruja sie na allegro i ona mysli ze dla niej to tez dobry pomysl.
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 22:17   #37
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tak ale jak widac ona napisala to w innym znaczeniu.
A jakie jest inne znaczenie słowa "bynajmniej"?

Ja znam tylko jedno.
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
zreszta pomimo tego slowa latwo wywnioskowac o co chodzi autorce. ze jej kolezanki zaopatruja sie na allegro i ona mysli ze dla niej to tez dobry pomysl.
Błędne użycie słowa bynajmniej zaburza właśnie przekaz wiadomości. Ja też jej nie zrozumiałam.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 22:20   #38
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
A jakie jest inne znaczenie słowa "bynajmniej"?

Ja znam tylko jedno.


Błędne użycie słowa bynajmniej właśnie zaburza przekaz wiadomości. Ja też jej nie zrozumiałam.
OMG bedziecie sie teraz klocic o znaczenie slowa bynajmniej? wszyscy wiedza jakie jest jego znaczenie ale autorka watku widocznie nie wiedziala i uzyla tego slowa ale wiemy ze chodzi jej o cos innego.

nie szukajcie dziury w calym i nie czepiajcie sie pojedynczych slow bo nie to jest tematem watku wiec po co to?

a poza tym jakos wiekszosc osoby zrozumialo tylko wy nie? no halo
EOT
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 07:02   #39
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Ja na ten przykład na nikogo nie naskakuję tylko dobrze radzę
Kiikii pisze, że nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto - ma rację ale jeżeli najpierw zaopatrzy się w produkty a potem pójdzie na kurs - to ,to już jest strata kasy - moim zdaniem.
To co oferują sklepy jest w połowie niepotrzebne na starcie - a skąd taka początkująca stylistka ma to wiedzieć jak nie ze szkolonka ?
Zaopatrzy się na allegro a potem zacznie się zakładanie wątków typu "mój żel się nie utwardza" czy coś w tym stylu

A jeżeli chodzi o ścisłość to Kiikii napisała :
Cytat:
Chce zacząć od kupna potrzebnych rzeczy do zakładania Tipsów żelowych.
Poradzcie jaką np. lampe mam zakupić
Lampa to był przykład - pewnie zamysł jest większy niz tylko lampa ? - Więc Kiikii jeżeli nie chcesz stracić pieniędzy i nerwów daruj sobie allegro.
Nie wnikam co komu będziesz robić z pazurkami to już Twoja sprawa - nie zdołam cie przekonać - zaopatrz się po prostu w markowe, sprawdzone produkty.

Pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:53   #40
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Paulakrk ..... Czy ja gdzieś napisałam ze zamierzam robić paznokcie komuś bez kursu ?Nie,więc nie wkładaj mi słow w usta. Zdjęcia które pokazałaś są rzeczywiscie okropne ale ja nie zamierzam byc pseudostylistką. Sama kiedys trafiłam do takiej. Dowiedziałam się dopiero później. Jak zobaczyłam czerwone i przepiłowane paznokcie. Ból okropny dlatego NIE ZAMIERZAM NA KIMŚ TESTOWAĆ ZAKŁADANIA TIPSÓW BEZ KURSU!!
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:58   #41
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

To miło.

Choć wszystkie doskonale wiemy,że zawsze się tak mowi a kończy się na tabunach koleżanek.



Czekamy na efekty
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 12:00   #42
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Svinecka... dzięki za wsparcie. Jak już napisałam wyżej NIE ZAMIERZAM ROBIC PAZNOKCI BEZ KURSU !! Myślałam ze wypowiecie się tutaj nt. gdzie Wy zaopatrywałyscie się w swój sprzęt itd... tymczasem taki skok na mnie :/ Myślałam o zakupie podstawowych rzeczy potrzebnych do zakładania zelowych paznokci.... ale nigdy nie zrobiłabym komuś bez kursu gdyz w nocy chyba nie mogłabym spac myślać ze czy ktoś własnie mnie nie wyklina ponieważ coś mu odprysnęło czy odpadło !!
Dokładnie tak jak napisałaś chce spróbowac na sobie. Jak człowiek uczy się na swoich błędach to później sam mniej tych błędów popełnia i chyba nikt mi tego nie moze zabronić. Tymczasem co druga osoba pisze tutaj ; idz na kus! idz na kurs! idz na kurs! spokojnie nie zrobie nikomu krzywdy
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:02   #43
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Paulakrk.... hmm może trudno uwierzyć w to co napisałam ale taka jest prawda. Nie zamierzam nikomu sprawiac bolu jaki ktoś mnie zrobili.
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:04   #44
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez kiiikiii Pokaż wiadomość
Svinecka... dzięki za wsparcie. Jak już napisałam wyżej NIE ZAMIERZAM ROBIC PAZNOKCI BEZ KURSU !! Myślałam ze wypowiecie się tutaj nt. gdzie Wy zaopatrywałyscie się w swój sprzęt itd..

No OK, Ok ,Ok starczy już

A na pytanie o sprzęt odpowie Ci wyszukiwarka
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:04   #45
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Cool Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

bro... nie mam zamiaru robić pakzonci bez kursu, a jak Ty to inaczej rozumiesz......no to Twoja sprawa ja wiem swoje i to jest chyba wazniejsze. Czy ja napisałam w 1 poście ze chce kupić lampe ?boshh... chciałam abyscie Wy się wypowiedziały gdzie najlepiej kupić, gdzie Wy kupywałyście....itd.
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:07   #46
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Agnieszka21.... dzięki za odpowiedz Na pewno zajrzę na bloga
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:10   #47
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Margitta .... "bynajmniej" hmm to nie miałoby być przecząco i rzeczywiście wszyscy zrozumieli tylko do Was dwóch inaczej dotarło,ale nieważne.
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:15   #48
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Mona1978.... "markowe produkty" za dużo z tego nie można się dowiedzieć Wiem że istnieje wiele dobrych firm.... sprzedających markowe produkty. Myślałam ze napiszecie coś więcej ;jaich wy firm uzywacie, jakiej lampy.... Jeszcze coś Patrz wyżej. Nie zamierzam robić pazurków bez kursu innym osobom (może oprócz sibie)
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:22   #49
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

no dobra, starałam się nigdy nie wypowiadać na tego typu tematy, bo każdy ma swoją rację ( proszę o niekomentowanie mojego postu), ale nie zdzierżyłam dłużej... Jestem przekonana, że 90% zawodowych już stylistek nie posżło na kurs w ciemno, nie wiedząc czy mają ku temu predyspozycje, władować ok 1000 zł nie wiedząc czy to będzie "to" co chcą robić.Jakieś zakupy początkowe trzeba zrobić, żeby sprawdzić czy się będzie "kochało" tę robotę ( proszę się nie śmiać ze słowa " kochało", ale takie są moje odczucia).
Wracając do tematu:Kiiikiii polecam Ci zakupy na allegro u sprzedawców o nicku Salvinyo oraz Soleaduo oraz Slaydis ( nie polecam grosshandla).Kupiłam na allegro lampę żelową, jest identyczna jak u mojej stylistki w salonie zawodowym, lampy mogę do niej kupić bez problemu,proponuję Ci kupić żele w małej ilości np 5g, w podstawowych kolorach ( clear,french, mleczny),ozdoby kupuję na allegro rzadko, bo mam hurtownię w której jest taniej,nie polecam cyrkonii innych niż Svarowskiego ( błyszczą cudownie).Pędzelki kupiłam w sklepie dla plastyków ( do żelu nie muszą być z naturalnego włosia),tam też kupuję cudowny brokat we fiolkach,tipsy od wspomnianych już allegrowiczów.
Jak już nie bedziesz się miesciła z wszystkimi ozdobami to kup sobie kuferek, jest teraz w promocji wObi po 89 zł ( nie wiem po co mi skoro nigdzie z nim nie jeżdzę ,uczę sie sama na sobie, czekając na kurs dotowany z Unii,)
Powyższe informacje podaję na włąsną odpowiedzialnośc i tak jak nadmieniłam proszę o niekomentowanie moich poglądów.Nie lubię polemiki na internecie, nie widać w nim uśmiechu, wyrazu oczu, nie słychać tonu, stad tak częste nerwy.nie chcę tego i nie będę z nikim polemizować.
Kiiikiii zyczę Ci powodzenia, jeśli pokochasz robienie pazurków to sama będziesz prosiła o podanie namiarów na dobry kurs, jestem tego pewna
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 12:33   #50
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Jestem przekonana, że 90% zawodowych już stylistek nie posżło na kurs w ciemno, nie wiedząc czy mają ku temu predyspozycje,
,
Masz rację
Najpierw poświęciły te kilka godzin i dni na przejrzenie zasobów przeróżnych forów internetowych , które są absolutną kopalnią wiedzy.
Zaprenumerowaly też profesjonalne pisma.
Trzeba tylko chcieć szukać a nie wymagać podania wszystkiego na tacy


Cytat:
.Nie lubię polemiki na internecie, nie widać w nim uśmiechu, wyrazu oczu, nie słychać tonu
Aaahh...rozmarzyłam się :roll eyes:




Chciałam sobie nawet kiedyś wrzucić taki opis " BYNAJMNIEJ NIE ZNACZY PRZYNAJMNIEJ" ale to by dopiero byla afera....
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:40   #51
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

kilka godzin? hm, no to ja jestem głąb, bo zanim kupiłam lampę, poświęciłam kilka miesięcy )) hehe, ale nie żałuję, zmieniam sobie pzanokcie co 3 tyg, zamiast uzupełniania )) w pracy czekają na teń dzień jak na święto, żebyscie widziały te miny, niektóre zachwycone, ale dużo zniesmaczonych hihihi, ( do pracy ?????????? ze złotem ?????????? phi) strasznie mnie to rajcuje, czekam na ostatni dzień przed urlopem, jak im wjadę z piórkami przy paznokciach ( no może niekoniecznie., bo nie lubię piórek) to zemdleją )).
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:48   #52
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
kilka godzin?
Na samą lampę kilka godzin powinno starczyć
Wliczam w to poczytanie informacji na 3 forach, przyjrzenie allegro lub innego sklepu internetowego i skonfrontowanie oferty z opinią forumek


Cytat:
jak im wjadę z piórkami przy paznokciach ( no może niekoniecznie., bo nie lubię piórek) to zemdleją )).
Oczywiście zdjęciem sie pochwalisz

Aaa ja już wiem jak to z Tobą jest !!
Te wszystkie fotki , ktore nam pokazujesz i raczysz nasze kubki wzrokowe ...są Twoje
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 13:42   #53
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Paulkakrk... Bynajmnie ?przynajmniej ? boshh myslalam ze temat tego słowa juz został wyjasniony ale jak kto woli....... ciągnij go dalej skoro sprawia Ci to.....hmm... przyjemność ?
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:09   #54
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

awa2001 dzieki wielkie !! właśnie o to chodziło. Podanie kilku nikców np. na allegro gdzie można kupić coś sprawdzonego!
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:58   #55
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Paula zapomnij, że wkleję swoje foty tutaj hehe, chyba bym się załamała czytając wasze oceny jeszcze przyjdzie na to czas ale podddałaś mi pomysł, walnę piórko i wkleję fotę pod innym nickiem hihihi.
P.S. no jasne, że wszystkie są moje, tak naprawdę jestem Japonką z Singapooru i zajmuję się stylizacją od 30 lat )
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 15:02   #56
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

kiiikiii nie ma za co, zawsze chętnie służę ( teoretyczną) pomocą )
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 18:50   #57
kiiikiii
Przyczajenie
 
Avatar kiiikiii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Awa.......serdeczne podziękowania dla Ciebie!! Oby więcej takich ludzi tutaj.......ktorzy doradzą,powiedzą coś ze swojego doswiadczenia osobie ,ktora dopiero zaczyna zakładanie tipsów....... !!!!!!!!!!!!!
kiiikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 05:20   #58
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Kiiikiii muszę sprostować ja nie mam żadnego doświadczenia, wkleiłam ci kilka linków z filmami, poradami i galeriami, więc żadna moja zasługa, mam tylko nadzieję, że się tak wkręcisz, że sama polecisz w tę pędy na kurs )))
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 08:22   #59
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

90% dobrych produktow do paznokci mozna kupuc u autoryzowanych dystrybutorow danych marek.U wszystkich obowiazuje jedna zasada- "osoby bez kursu, nie moga kupic produktów przeznaczonych doprofesjonalnego uzytku".
Na allegro mozna kupic, owszem... kupe badziewia, nie nadajacego sie do robienia paznokci...

Zatem i tak i tak lepiej najpierw ukoczyc kurs, chocby po to aby móc kupic dobre produkty.

Poza tym nie rozumiem jednego- po co sprzet do stylizacji paznokci, skro nie zamierasz z niego korzystac? Żeby stal na pólce do kursu i sie kurzyl, a na kursie okaze sie, ze nakupowalas wiele niepotrzebynych rzeczy, a tych potrzebnych nie masz...

Ech.... po co utrudniac sobie zycie?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 08:59   #60
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

nie zgadzam się niestety kupiłam na allegro np.lampę, jest identyczna z tymi które widziałam w salonach, a sprzęt nie będzie stał u Kiiikiii bo przecież chce sobie robić pazurki.Nie każdego stać na żele za 60 czy 80 zł, to jej wybór sądzę.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.