Początkująca stylistka paznokci żelowych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-19, 08:46   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Tipsy żelowe


Dziewczyny proszę pomóżcie. Jestem zdesperowana zafundować sobie tipsy żelowe, nawet mam już umówione spotkanie tyle, że ciągle rzucają mną niepewności. Powiedzcie mi, dziewczyny które macie tipsy. Czy warto sobie je przyklejać? A co z uzupełnianiem? Często trzeba latać do kosmetyczki? Jak się prezentują?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 09:05   #2
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: Tipsy żelowe

Prezentują sie świetnie na pewno będziesz zadowolona, ale musisz sie liczyć z tym że Twoje własne pazurki nieco ucierpią kondycyjnie. Ja miałam żelowe nie zdecydowałam sie na uzupełnianie bo mi woda podeszła pod tipsy i zaczęły się przebarwiać - wyglądało to tak jakby paznokieć zgnił. Absolutnie nie chcę Cię przestraszyć - to moja wina bo byłam nieostrożna i myłam naczynia bez rękawiczek.
Teraz pazurki już mi odżyły i powoli przestają się rozdwajać.
Mimo że musiałam tipsy odchorować to polecam - naprawde wygląda to świetnie, zresztą moje prawdziwe pazurki nigdy nie były w rewelacyjnej kondycji i bardzo możliwe że dlatego się póżniej (po tipsach) porozdwajały i były słabsze
Plus jest taki że jak odrasta paznokieć (miejsce które ni było pod tipsem)to jest mocniejszy - przynajmniej ja odnosze takie wrażenie
Wydaje mi się że z końcowego efektu na pewno będziesz zadowolona a gdyby póżniej cos się działo nie tak to nie ma tego złego - pazurki szybko odrosną i będzie po kłopocie
Pozdrawiam AGIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 10:35   #3
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Tipsy żelowe

Ja swoje żelki założyłam w ubiegłym roku. Miałam już dość łamania, pękania, malowania, zmywania i ogólnie cudowania, które nie przynosiło żadnych efektów.
Teraz oczywiście po tipsach juz ani śladu, ale nadal regularnie (czyli co 3 tygodnie) biegam na żelowanie już własnych długaśnych pazurków. Właśnie w piątek moja pani manicurzystka "zafundowała" mi różowo-lawendowe kolorki ordobione "guziczkami" z cyrkonii. Nie ma mowy, żeby nie wzbudzały sensacji [img]icons/icon12.gif[/img]
Jeżeli zaś chodzi o pielęgnację, to na pewno trzeba na takie paznokcie uważać (czyli zmywać w rękawicach, nie pchać rąk do ACE ani domestosa, nie podważać, nie dłubać, nie stukać), a wtedy na pewno odwdzęczą sie pięknym wyglądem.
I jeszcze jedno, jak już się zdecydujesz na tipsy to zwróć uwagę na markę żelu jakiego użyje manicurzystka. Taką ofertę ma już bardzo wiele firm, niestety wiele jest bardzo słabej jakości i często to właśnie jest przyczyną odpadnia, kruszenia się, łamliwości oraz oczywiście kondycji paznokci własnych.
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 10:42   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tipsy żelowe

O żelowaniu też słyszałam tylko, że stosuje się to przy długich paznokciach. Myślałam o tym też że skoro pomaga to w utrzymaniu dobrego stanu paznokci to mogłabym zacząć od żelowania krótkich paznokci i czekać aż urosną. Myślisz że mogłabym tak zrobić. Czy nic nie pozostaje oprócz żelu?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 10:46   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tipsy żelowe

Acha i jeszcze pytanie. Czy w takim razie nie moge pływac w basenie?!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 11:09   #6
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: Tipsy żelowe- do Anetki AN

Pani która mi robiła "żelki" mówiła żeby nie narażac tipsów na zbyt długie przebywanie w wodzie a szczególnie w detergentach nie wiem jak to sie ma do chloru ale chyba też trzeba uważać - najlepiej sama spytaj swoja manicurzystkę.
AGNIECHAH
A tak na marginesie to przez tą rozmowe zrobiła mi sie ochota na tipsy a może sam żel ?
Anetko jak Twoja manicurzystka nakłada żel - na samą płytkę bez tipsa ?
Jak często musisz żelować i jak jest z wyrównaniem granicy miedzy płytka a żelem (jak troche odrosną) i w ogóle jakie wnioski czy to jest tak samo dobre jak tips w sensie - nie odpryskuje lakier itp?
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 11:14   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tipsy żelowe- do Anetki AN

Oj przepraszam źle skierowałam. Ten basen to moje pytanie ale taż chciałabym się coś od was jeszcze dowiedzieć na temat żel-tipsy
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-19, 12:24   #8
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Tipsy żelowe- do Anetki AN

Już odpowiadam na wszystkie pytanka:
1) moje tipsy zrosły jakieś 4 miesiące temu, od tamtego czasu biegam co 3 tygodnie na uzupełnienie żelu - na własnych paznokciach,
2) w miarę odrastania paznokci (między wizytami u manicurzystki) niweluje granicę między żelem a paznokciem za pomocą kostki polerującej - należy przy tym uważać żeby nie uszkodzić sobie płytki, ale da się to zrobić,
3) wiem, że istnieje możliwość żelowania własnych paznokci - zresztą to właśnie robię. Do tego cel służy specjalny żel, podobno inny niż do tipsów. Ja w każdym razie mam utwardzane żelem do tipsów i nic mi się nie dzieje,
4) fakt, tipsów nie należy zbytnio moczyć, ale to tak jak w przypadku własnych paznokci, kiedy nie używa się rękawiczek to najtwardsza płytka rozdwaja się i pęka,
5) najważniejszym jest: nie skubać, nie podważać, ani w ogóle nie majstrować przy tych pazurkach. Kiedy mnie dzieje się coś nie tak, to zaraz pędzę do mojej pani Justynki i wszystko wraca do normy.

powodzenia w żelowaniu [img]icons/icon12.gif[/img]
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 20:29   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tipsy żelowe

wiesz ja zrobilam sobie tipsy w stanach i bylam bardzo zadowolona i powiem ci ze warto bo bardzo dobrze sie prezentuja i trzymaja sie dlugo tyle moge ci chyba powiedziec
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 13:52   #10
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Re: Tipsy żelowe

Aga, przed założeniem tipsów koniecznie sprawdź solidność kosmetyczki (lub gabinetu), która się tym u Ciebie zajmie. Ja miałam na początku noszenia tipsów fatalne doświadczenia - żel odpryskiwał a tipsy łamały się przy byle uderzeniu [img]icons/icon31.gif[/img]. Byłam przekonana, że to moja wina, że nie jestem wystarczająco ostrożna, ale po zmianie gabinetu kosmetycznego wszystkie problemy zniknęły jak ręką odjął! Nic się nie łamie, nie odpryskuje i na dodatek tego wszystkiego jest taniej! [img]icons/icon20.gif[/img]
A tak poza tym, tipsy polecam gorąco - łapki wyglądają na bardzo zadbane a lakier trzyma się tygodniami. Jest tylko jedna wada - trochę to kosztuje...
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 14:15   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tipsy żelowe

Tak niestety zdaję sobie z tego sprawę.Ale po tylu męczarniach z tymi moimi kuciubołkami już zdecydowałam. Mam wizytę w Centrum Medycyny Estetycznej, nie polecał mi nikt tego miejsca bo nikt ze znajomych nie miał takiej potrzeby (zakładania tipsów). Mieszkam w Sosnowcu i wydauje mi się, że to będzie dobre miejsce. Dziękuję za wszystkie rady, jesteście super!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-16, 21:17   #12
JoannaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Tczew, woj. pomorskie
Wiadomości: 78
Żelowe paznokcie!!!

Proszę o pomoc! Czy można się w jakiś sposób bardzo szybko pozbyć żelowych paznokci?
JoannaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 10:31   #13
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Żelowe paznokcie!!!

Jeżeli nie chcesz cierpieć z powodu uszkodzenia płytek paznokciowych to powinnaś poczekać aż paznokcie żelowe zrosną.Jeżeli z jakiś powodów musisz pozbyć się żelowych paznokci to najlepiej idź do manikiurzystki,która zakładała te paznokcie -w salonach stosuje się specjalne rozpuszczalniki lub tipsy są delikatnie spiłowywane - żadna z tych metod nie daje gwarancji ,że paznokcie naturalne nie zostaną uszkodzone.Sama nie próbuj zdejmować paznokci żelowych -uszkodzenie płytki gwarantowane.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 21:32   #14
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: Żelowe paznokcie!!!

Witaj Asiu!
Przykro mi ale płytka paznokcia będzie zniszczona czy tak czy tak, już przez samo założenie sztucznych.
W sprzedaży są specjalne płyny do usuwania sztucznych paznokci, albo spróbuj je po prostu spiłować chociaż przy tym jest troche zabawy. Najbezpieczniej byłoby pójść do kosmetyczki ale ona oczywiście Cię za to skasuje

Pozdrawiam
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 13:13   #15
justak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 39
tipsy żelowe

Mam pytanko.Mojej koleżance już po tygodniu zaczęły odchodzić tipsy żelowe.Tzn. zaczął jej odchodzić żel(po bokach) przy krawędzi przyklejonego tipsa(mam nadzieje, że ktoś to zrozumie). Czy to znaczy że są zle założone a może ona żle się z nimi obchodzi?
Pozdrawiam
justak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 13:43   #16
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 284
GG do IngridR
Re: tipsy żelowe

Żele mam załozone od ponad roku. Specjalnie się z niki nie patyczkuję (mycie, pucowanie, gotowanie - wszystko to co niestety trzeba robić w domu) - nigdy mi nie "podchodziły" powietrzem ani z boku, ani z dołu - choć u mnie jest jeszcze taki problem, że mam mocno wypukłe paznokcie (kiedy zaczynają być długaśne robia mi się "rurki"). Nawet jak mam juz konkretny odrost nie odchodzą mi po boczkach....więc może koleżanka ma żele troszku źle założone
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 22:36   #17
barbie19861
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 36
GG do barbie19861
tipsy

dziewczynki powiedzcie mi cos wiecej jak to wyglada z tymi tipsami slyszalam ze sa akrylowe, jedwabne itp czym sie roznia i jak wyyglada sprawa z ich trwaloscia, slyszalam cos o dopelnianiu i nie wiem na czym to dokladnie polega, nom i jeszcze kwestia kaski ile to kosztuje, pozdrowionka
barbie19861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 12:30   #18
Michitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4
Re: tipsy

Masz do wyboru tipsy zelowe, akrylowe i jedwabne. Robią je na twoich paznokciach lub przedłużanie na szablonie.
Cena zależy od gabinetu gdzie je robią, ale ceny wahają się od 80-180zł, french manicure jest droższy, a ozdabianie w cenie na ogół.Uzupełnia się tipsy co 2- 4 tygodni w zależności jak szybko rozną ci paznokcie, cena najczęściej połowa założenia.
Żelowe wygladają bardziej naturalnie i są droższe, akryl jest twadszy, mniej naturalnie wyglada i jest tańszy. Natomiast jedwab jest spoitkać najtrudniej i jest z tego zestawu najdroższy.
Jeżeli masz kruche i słabe paznokcie lepiej zrezygnuj z tipsów, bo jeszcze bardziej ci je osłabi, natomaist kosmetyczka może położyć na twoje paznokcie utwardzającą masę(50-100zł). Pozdrawiam
Michitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 14:04   #19
Olunia55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 115
Re: tipsy

ja osobiście polecam nałożenie samego żelu na paznokieć jest to dużo wygodniejsze (tips moze ci odpaść, albo sie naderwać co jest bardzo męczące nio i musisz dodatkową kase płacić jak ci odpadnie ) i naturalniej wygląda i taniej wychodzi .

<cmok>))))
Olunia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-28, 14:58   #20
czerwone*stringi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
GG do czerwone*stringi
Re: tipsy

Olu a co daje nałożenie żelu?

Michitko a co mam rozumieć przez przedłużanie na szablonie? czym to się różni od przedłużania na paznokciu? Możesz coś więcej na ten temat?

Dzięki z góry
czerwone*stringi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 14:59   #21
czerwone*stringi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
GG do czerwone*stringi
Re: tipsy

Olu a co daje nałożenie żelu?

Michitko a co mam rozumieć przez przedłużanie na szablonie? czym to się różni od przedłużania na paznokciu? Możesz coś więcej na ten temat?

Dzięki z góry
czerwone*stringi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 10:45   #22
Michitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4
Re: tipsy

Polega to na tym iż nie masz tipsa, tylko samą masę (żelową, akrylowa lub z jedwabiem) i jest ona dopsaowywana na kształt szablonu, który nadaje kształt paznokciom
Pozdrawiam)
Michitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 15:33   #23
Ulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 10
GG do Ulik
Tipsy żelowe

Mam problem z tipsami żelowymi. Tipsy mam od roku, w tym czasie robiłam je dwukrotnie i regularnie (raz na mies.) uzupełniam. Problem polega na tym, że w ok tyg. po uzupełnieniu zaczynaja one odchodzić przy skórkach... Dziewczyna która mi je robi (zawsze ta sama) twierdzi, iż to jest normalne, ale coś nie chce mi się w to wierzyć. Moje koleżanki, które również robią tipsy u tej samej dziewczyny mają ten sam problem. Z czego może to wynikać. Może niezbyt dokładnie Ona to robi (zrobienie całych tipsów z malowaniem) zajmuje Jej ok 1,5-2h.
Ulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 15:51   #24
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Tipsy żelowe

to jest wina tej dziewczyny która kładzie Ci żele...

1. mogą to być zalane skórki (przyuważ czy jak Ci przedłuża paznokcie to żel spływa na skórki - nie powinna do tego dopuścić)

2. może kładzie za cienką warstwe żelu i przy różnych czynnościach paznokiec pracuje i żel się podnosi

3. czy używa ta babka primera... taki lekko śmierdzący płyn w pędzelku
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 15:55   #25
Ulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 10
GG do Ulik
Re: Tipsy żelowe

Szczerze mówiąc to nigdy nie zwróciłam uwagi na to czy zalewa mi skórki... Kładzie mi zawsze 2 warstwy żelu, ale ten żel szybko mi się sciera na końcach i paznokcie robią się "drapiące". A używa Ona żelu z takiego białego pudełka i nakłada go pędzelkiem - niestety nie wiem jaka to firma
Dolly85 napisał(a):
> to jest wina tej dziewczyny która kładzie Ci żele...
>
> 1. mogą to być zalane skórki (przyuważ czy jak Ci przedłuża paznokcie to żel spływa na skórki - nie powinna do tego dopuścić)
>
> 2. może kładzie za cienką warstwe żelu i przy różnych czynnościach paznokiec pracuje i żel się podnosi
>
> 3. czy używa ta babka primera... taki lekko śmierdzący płyn w pędzelku
Ulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 16:04   #26
lotiel
Raczkowanie
 
Avatar lotiel
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 396
GG do lotiel
Re: Tipsy żelowe

dwie warstwy? hmm... na pewno nie jest normalne, że żel przy skrókach odchodzi.. i to po tygodniu. tego nie powinno być wogóle. dziewczyna albo zalewa Ci skróki, albo źle przygotowuje płytke, albo daje za cienko żelu, albo nie daje primera, a pracuje na żelach, które go wymagają. i te ścieranie się żelu... no po prostu mnie zatkało. zmieniaj stylistke, dobrze Ci radze!
__________________
12.09.2017 konsultacja J.K. Wrocław
27.10.2017 operacja 285cc Alergan Natrelle Inspira TRX )))
lotiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 16:17   #27
Ulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 10
GG do Ulik
Re: Tipsy żelowe

Dzięki wielkie!! Nie miałam nigdy do czynienia z tipsami, stąd moja niewiedza - a ona to sktupulatnie wykorzystała Pójdę teraz do kogoś innego - zobaczymy efekty. A tak w ogóle to słyszałam, że akryle sa lepsze niż żele, ale jest problem żeby się "przyjeły"... czy tak
Ulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-31, 12:55   #28
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: Tipsy żelowe

Ulik napisał(a):
> Dzięki wielkie!! Nie miałam nigdy do czynienia z tipsami, stąd moja niewiedza - a ona to sktupulatnie wykorzystała Pójdę teraz do kogoś innego - zobaczymy efekty. A tak w ogóle to słyszałam, że akryle sa lepsze niż żele, ale jest problem żeby się "przyjeły"... czy tak

Akryle sa mocniejsze, mniej elastyczne niz zele i przy okazji troche mniej naturalnie wygladaja. Ale np. dla niektorych kobiet, np. fryzjerek, gospodyn domowych sa lepsze. Zele daja efekt bardziaj naturalny. Ja mialam i zele i akryle. Zostalam przy akrylach. Na poczatku paznokiec faktycznie musi sie przyzwyczaic do akrylu i raz zdarzylo mi sie ze przy skorce cos tam odpadlo, ale prawie tego nie bylo widac. Natomiast nigdy, ani przy zelach, ani przy akrylu nie robilo sie to co Tobie. Radze zmienic manicurzystke.
Pozdrawiam
Malinka
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 15:35   #29
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
paznokcie żelowe

Dziewczyny mam taki problem - czasami jak robie paznokcie to na ostatniej warstwie zelu robia sie matowe plamy nie wiem od czego to zalezy...napewno paznokcie sa dobrze utwardzone, poprzednia warstwa zmatowiona, dobrze odtluszczone - nie mam nawet pomyslu od czego to sie moze robic i dodam ze robi sie tak tylko u mojej przyjaciolki (tak to jest jak czlowiek chce dobrze-zawsze wychodzi odwrotnie ). Macie moze jakies pomysly? Dolly moze ty cos o tym wiesz? pozdrawiam
__________________
http://s4.suwaczek.com/20111210610114.png

Helenka - 15.12.12 moja ukochana córeczka
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 22:47   #30
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Re: paznokcie żelowe

up
__________________
http://s4.suwaczek.com/20111210610114.png

Helenka - 15.12.12 moja ukochana córeczka
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.