czy to są dobrze zrobione paznokcie ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 13:04   #31
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Cytat:
Napisane przez kasiaczek888 Pokaż wiadomość
Na stronie samego gabinetu nie ma już galerii (?)
Na stronie z ofertą kursów są takie zdjęcia: http://www.szkolenietipsy.olsztyn.pl/galeria.html
A w drugim salonie oferującym kursy są takie: http://paznokcieolsztyn.prv.pl/galeria1.html
A teraz zauważyłam, że pojawiła się oferta jeszcze tutaj: http://www.wizaz.olsztyn.pl/paznokci...co=paznokcie15
jakaś nowa?
Te środkowe wcale mi się nie podobały, ale pewnie nie wiem na co zwracać uwagę...


ee.. albo sobie robisz jaja, albo faktycznie kompletnie jestes zielona w tym temacie - moim zdaniem to wlasnie srodkowy link najbardziej odzwierciedla prawidlowo wykonane stylizacje..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 13:25   #32
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

No nie robię sobie jaj... nie wiem, może wielkimi literami jeszcze raz napiszę ZIELONA, po prostu wydawało mi się, że na kursie się dowiem wszystkiego co potrzebne i wtedy już sama będę wiedzieć co jest a co nie jest ok...
Dla Was na pewno te rzeczy są oczywiste... ja jestem naprawdę naprawdę naprawdę bez pojęcia żadnego i czuję się jak idiotka jak czytam to Forum :/

Wniosek z tego taki, że nawet po kursie nie będę umiała odróżnić dobrze zrobionych pazurków, choćby mnie podrapały po plecach!

Edytowane przez kasiaczek888
Czas edycji: 2012-02-07 o 13:59
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:13   #33
kada69
Raczkowanie
 
Avatar kada69
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 170
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Kurs faktycznie źle wybrałaś. Musisz troszkę się podszkolić w tym. Udaj się na profesjonalny kurs w ośrodku szkoleń. Poczytaj sama. Pooglądaj galerię zdjęć.
Spokojnie, każda stylistka kiedyś zaczynała, była zielona w owym temacie, a po kursach i praktyce robi piękne paznokcie. Tylko trzeba wytrwale dążyć do takiego celu.
Ja zawsze przeglądam blog Oli M- http://paznokcie-oli-m.blog.onet.pl/ robi bardzo ładne paznokcie.
Musisz się szkolić i ćwiczyć- to jest podstawa sukcesu. Z czasem na pewno będziesz wiedziała co i jak
kada69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:40   #34
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Cytat:
Napisane przez kasiaczek888 Pokaż wiadomość
No nie robię sobie jaj... nie wiem, może wielkimi literami jeszcze raz napiszę ZIELONA, po prostu wydawało mi się, że na kursie się dowiem wszystkiego co potrzebne i wtedy już sama będę wiedzieć co jest a co nie jest ok...
Dla Was na pewno te rzeczy są oczywiste... ja jestem naprawdę naprawdę naprawdę bez pojęcia żadnego i czuję się jak idiotka jak czytam to Forum :/

Wniosek z tego taki, że nawet po kursie nie będę umiała odróżnić dobrze zrobionych pazurków, choćby mnie podrapały po plecach!
Ale czego ty oczekujesz? ,że od razu po kursie nauczysz się dobrze paznokcie robić? Do tego trzeba LAT praktyki by dobrze robić paznokcie. Trzeba dojść do wprawy. Jeżeli masz problem z wiedzą teoretyczną nie zabieraj się za praktykę bo to się mija z celem....Skoro nie masz żadnego pojęcia.Najpierw naucz się dobrze teorii czytaj dużo i rozważaj..ucz się. Każda z nas tak samo zaczynała. Opieraj się na wiedzy innych bierz przykład od najlepszych a dojdziesz do perfekcji...
Stylistka uczy się całe zycie.. ale początki są trudne. Są bardzo trudne.

acha i jeszcze coś...na kursie dowiesz się podstaw jak najbardziej...ale nie wybieraj kursów gdzie instruktorki nie maja pojecia o stylizacji paznokci. Wiele dziewczyn na forach poleca kursy czasem trzeba sie wysilic i pojechac do innego miasta jak u siebie nie ma..Od Ciebie zalezy jakie włożysz w to zaangażowanie oraz czy chcesz sie uczyc od najlepszych. Bo jeżeli sie uczyc to od najlepszych a nie lajków nieznanych firm..Każdy instruktor powinien otoczyc Cie opieka Po szkoleniu w razie niejasnosci
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-07 o 14:49
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:58   #35
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Dziękuję dziewczyny za rady i cierpliwość, macie rację, ja nie wiem co ja taka d*** zagubiona, zabieram się za dalszą edukację

Na stronie Mangdzi23 już znalazłam dużo ciekawych informacji, jestem w trakcie zgłębiania i oglądam cały dzień galerie i fora Przygotuję się psychicznie i finansowo na kolejne kursy i będę usiłować nie zrobić sobie krzywdy, jak już odważę się na pierwsze próby

Pozdrowienia!

Edytowane przez kasiaczek888
Czas edycji: 2012-02-07 o 14:59
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 14:28   #36
ViNail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Niestety nie są wykonane za dobrze.Po pierwsze french jest za gruby,powinien być cieńszy o połowę,po drugie podjechany żel za blisko skórek,ktory będzie odchodził,są również żle wypiłowane.Jeżeli chodzi o metodę to moim zdaniem metoda na formę jest zdecydowanie lepsza i efektywniejsza.pozdrawiam
ViNail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 20:59   #37
natala1512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 121
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Od lat jestem klientką, mam żelowe paznokcie i te z tego, co widzę, nie są dobrze zrobione. Wyglądają bardzo sztucznie, jak grube łopatki, a poza tym naturalna część płytki jest nieproporcjonalna do końcówki.
natala1512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.