Panny Młode 2021 cz. II - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-29, 12:59   #931
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zalezy ile chcecie mieć gosci jak 200 to mysle ze w tym roku takie wesela sie nie odbędą...u nas z ok 40 osobami nie było problemu bo wiata jest na 80, w ostateczności podpiszemy dwie umowy na mloda 25 osob i na młodego 25...dokladnie jeśli przekładacie 1 raz to żaden problem...u mnie juz to nie wchodzi w grę bo nie chcemy tego ciągnąć w nieskończoność i nie widzi mi się angażowanie gosci w tygodniu, bo mamy wiekszosc osob które mają ponad 200km do przejechania...My postawiliśmy na znajomych głównie i watpie ze ktos bedzie bral 2 dni wolnego na moje wesele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 13:08   #932
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas jest 60 kilka osób, które potwierdziły termin majowy.
Nie wiem czy w tym roku puszczą na 150 osób. Powyżej tej liczby nie ma szans raczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 13:49   #933
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Skończyłam obdzwaniaj gości. Przedstawiłam sprawę i wszyscy zadowoleni z takiego rozwiązania. Jeśli nie uda się we wrześniu to wesela po prostu nie robimy wgl. Nie usłyszałam, że po co, że bez sensu... Każdy mówi, że chętnie przyjdą na wesele jeśli będzie w innym terminie i nie widzą problemu. Także co... Za tydzień ślub, a za pół roku wesele haha. Ogólnie chcieliśmy szybciej i pewnie dałoby radę, ale też mamy gości z zagranicy i no nie sądzę, że np w czerwcu przyjadą po raz drugi. A! I jak będę miała chwilę to pokaże wam to miejsce ale wreszcie muszę się przebrać z piżamy i złożyć łóżko

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 15:00   #934
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
W końcu witam się jako żona!
Wróciliśmy do siebie dopiero wczoraj wieczorem świadek Tż też wyjechał ode mnie z domu dopiero wczoraj rano Było super, cieszę się, że jesteśmy już po! Już nie sprawdzam tych danych o pandemi, nie oglądam konferencji i w końcu jest pusta głowa Chociaż za 3 tyg (?) już puszczają wesela i pewnie byśmy się dogadali z salą ale nie żałujemy, że nie przekładaliśmy itp.
Od początku
Ja pojechałam do siebie do domu w czwartek i do soboty było tyle roboty, cały czas coś się robiło. Tż ze świadkiem przyjechali w piątek. Byli też moi kuzyni, siostry i w piątek już sobie piwkowalismy do dmuchania balonów. Stresu ZERO. W sobotę rano obudziłam się trochę zdenerwowana ale pojechałam do fryzjerki i było już ok jak się już wymalowałam i ubrałam, fotograf wymyślił, że Tż będzie stał w ogrodzie a ja mam do niego podejść.. Wychodząc z pokoju się poryczałam myślałam, że się nie uspokój, masakra. Później błogosławieństwo, jakieś zdjęcia przy aucie i pojechaliśmy do kościoła. W kościele było dość sporo osób. Zanim doszliśmy do ołtarza (wchodziliśmy razem) to się znów trochę popłakałam. Przysięga wyszła dobrze, chociaż znajomi mówili, że mi drżał głos ale cieszę się, że się nie zacięłam albo nie rozpłakałam znowu
Życzenia pod kościołem. Na szczęście w sobotę tak wypogodziło! Zero deszczu, wyszło słońce. Jedynie wiało trochę ale to nic Z życzeniami zeszło chwilę a później już była ciężka logistyka. Bo robiliśmy małe przyjęcie a raczej imprezkę (większość znajomych) w takim domku w lesie.
Były oczywiście niedociągnięcia, zapomnieliśmy z domu zawieszek na wódkę, które sami robiliśmy (tata później po nie pojechał), zapomnieliśmy wziąć toper na tort. Ale w ogóle się tym nie przejmowałam jedynie się zdenerwowaliśmy trochę jak zobaczyliśmy przy stole, że nie ma chrzestnego Tż. Nie przyjechali do kościoła i nic nie dali znać. A my tam stoły układaliśmy żeby jak najwięcej osób się zmieściło itp i mogli zadzwonić, że coś im wypadło i zaprosilibyśmy na ich miejsce kogoś innego. No ale już trudno 🤷♀️ Za to mieliśmy miłą niespodziankę - już w trakcie imprezy przyjechał trener Tż z piłki z kolegami. My tańczymy a tam nagle oni mega niespodzianka szczególnie dla Tż. Była przemowa od trenera, dostaliśmy koszulki z nazwą ich klubu i naszymi imionami i mieliśmy w nich zatańczyć
Impreza trwała jakoś do 5 chyba. My tam zostawaliśmy na noc z 4 znajomych (w tym świadek Tż). Ja wstałam chyba już o 9, poszłam się umyć i zaczęłam sprzątać tą sale. A o 14 przyszli jeszcze inni goście i imprezka trwała dalej

Był stres z robieniem przyjęcia ale domek jest dosłownie w lesie, nie ma tam drogi asfaltowej itp, nie ma domów więc nikt tam nie jeździ. Wszystko się udało i to mega!! Cieszę się, ze juz po wszystkim i że mogliśmy się pobawić z najbliższymi znajomymi. A dla reszty rodziny zrobimy coś w domu
Nie wiem co jeszcze pisać, jak chcecie coś konkretnego wiedzieć to pytajcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi fantastycznie, ogromne gratulacje 🥰
Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ciri, ja się właśnie dowiedziałam od narzeczonego, że sala jednak teraz ma problem z namiotem, bo muchy, bo ostygnie, bo kij wie co. I że dzwoniła do nich policja, że od daty ślubów plenerowych będą robić kontrolę z sanepidem.

Nie wiem jak to się stało, ale chyba wszystkie usługi mamy wolne na 10 czerwca razem z inną salą i choć, 15 minut temu, chciałam zrezygnować z wesela, to na 90% przekładamy na czwartek 10.06. oczywiście nie podoba mi się, że to czwartek, ale pozostały już tylko środy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to Boże ciało więc i tak każdy ma wolne Więc jest to o wiele lepsza opcja niż zwykły czwartek. Super że udało wam się coś tam szybko ustalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 15:08   #935
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Boże ciało jest tydzień wcześniej :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 15:10   #936
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
W końcu witam się jako żona!
Wróciliśmy do siebie dopiero wczoraj wieczorem świadek Tż też wyjechał ode mnie z domu dopiero wczoraj rano Było super, cieszę się, że jesteśmy już po! Już nie sprawdzam tych danych o pandemi, nie oglądam konferencji i w końcu jest pusta głowa Chociaż za 3 tyg (?) już puszczają wesela i pewnie byśmy się dogadali z salą ale nie żałujemy, że nie przekładaliśmy itp.
Od początku
Ja pojechałam do siebie do domu w czwartek i do soboty było tyle roboty, cały czas coś się robiło. Tż ze świadkiem przyjechali w piątek. Byli też moi kuzyni, siostry i w piątek już sobie piwkowalismy do dmuchania balonów. Stresu ZERO. W sobotę rano obudziłam się trochę zdenerwowana ale pojechałam do fryzjerki i było już ok jak się już wymalowałam i ubrałam, fotograf wymyślił, że Tż będzie stał w ogrodzie a ja mam do niego podejść.. Wychodząc z pokoju się poryczałam myślałam, że się nie uspokój, masakra. Później błogosławieństwo, jakieś zdjęcia przy aucie i pojechaliśmy do kościoła. W kościele było dość sporo osób. Zanim doszliśmy do ołtarza (wchodziliśmy razem) to się znów trochę popłakałam. Przysięga wyszła dobrze, chociaż znajomi mówili, że mi drżał głos ale cieszę się, że się nie zacięłam albo nie rozpłakałam znowu
Życzenia pod kościołem. Na szczęście w sobotę tak wypogodziło! Zero deszczu, wyszło słońce. Jedynie wiało trochę ale to nic Z życzeniami zeszło chwilę a później już była ciężka logistyka. Bo robiliśmy małe przyjęcie a raczej imprezkę (większość znajomych) w takim domku w lesie.
Były oczywiście niedociągnięcia, zapomnieliśmy z domu zawieszek na wódkę, które sami robiliśmy (tata później po nie pojechał), zapomnieliśmy wziąć toper na tort. Ale w ogóle się tym nie przejmowałam jedynie się zdenerwowaliśmy trochę jak zobaczyliśmy przy stole, że nie ma chrzestnego Tż. Nie przyjechali do kościoła i nic nie dali znać. A my tam stoły układaliśmy żeby jak najwięcej osób się zmieściło itp i mogli zadzwonić, że coś im wypadło i zaprosilibyśmy na ich miejsce kogoś innego. No ale już trudno 🤷♀️ Za to mieliśmy miłą niespodziankę - już w trakcie imprezy przyjechał trener Tż z piłki z kolegami. My tańczymy a tam nagle oni mega niespodzianka szczególnie dla Tż. Była przemowa od trenera, dostaliśmy koszulki z nazwą ich klubu i naszymi imionami i mieliśmy w nich zatańczyć
Impreza trwała jakoś do 5 chyba. My tam zostawaliśmy na noc z 4 znajomych (w tym świadek Tż). Ja wstałam chyba już o 9, poszłam się umyć i zaczęłam sprzątać tą sale. A o 14 przyszli jeszcze inni goście i imprezka trwała dalej

Był stres z robieniem przyjęcia ale domek jest dosłownie w lesie, nie ma tam drogi asfaltowej itp, nie ma domów więc nikt tam nie jeździ. Wszystko się udało i to mega!! Cieszę się, ze juz po wszystkim i że mogliśmy się pobawić z najbliższymi znajomymi. A dla reszty rodziny zrobimy coś w domu
Nie wiem co jeszcze pisać, jak chcecie coś konkretnego wiedzieć to pytajcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się, że było tak super! gratulacje i życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Szukam ogółem czółenek na słupku i od niej mi się pojawiły.


Myślę o jednych lub drugich:
1)różowe

2) beżowe


//edit
No mogę sobie myśleć o różowych, tylko rozmiaru nie ma już, nieźle
Obie pary piękne widzę, że materiał ten sam jak w moich, taka skórka zamszowa, ładnie to wygląda na żywo skoro nie ma rozmiaru różowych to bierz beżowe, które byś nie wybrała to dobrze

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Gratuluję!
Ja dużo zamówiłam z Anna Field, tylko niższych obcasów szukałam niż Twoje co wysłałaś, tak na 7 cm Niestety żadne ostatecznie mi nie podpasowały, tak samo Kotyle też nie, mam za wąską stopę A wydawała mi się normalna Ta Anna Field ma piękne buty, na żywo naprawdę spoko jest ten zamsz, i słupek mega stabilny Chociaż zastanawiam się, jak taki jasny zamsz będzie wyglądać, jak jakiś wujek podepcze w tańcu
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja mam właśnie wąską stopę i mam dwie pary butów na niskim obcasie od Anna Field i są idealne i właśnie mi to się one jakieś wąskie wydają, ale może to zależy od modelu
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 15:13   #937
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A moja menadżerka sali stwierdziła, że nie otrzymała moich dwóch maili. Gdybym do niej nie zadzwoniła to cisza kompletna. Rozmowa za wiele nie wniosła. Nic nie zrobią póki nie będą mieć rozporządzenia na biurku odnośnie obostrzeń i wesel bo ponoć sprzeczne informacje są. Zasugerowała, że mogliby zrobić wesele w niestandardowej formie czyli bez muzyki nawet dla 40 osób wewnątrz, bo co to za różnica '25 czy 40, kara taka sama...' Bo chcieliby zrobić wewnątrz. A podawali wczoraj, że na zewnątrz. Robi ze mnie idiotkę, która nie ogląda🤣 Chyba, że zauważyłyście, aby mówili coś o komuniach wewnątrz do 25 osób od 15 maja? Bo ja nic takiego nie widziałam i nie słyszałam. Mówiła, że musi porozmawiać z szefostwem... Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-29, 16:47   #938
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Boże ciało jest tydzień wcześniej :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko... faktycznie, przepraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 17:33   #939
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość

Ja dużo zamówiłam z Anna Field, tylko niższych obcasów szukałam niż Twoje co wysłałaś, tak na 7 cm Niestety żadne ostatecznie mi nie podpasowały, tak samo Kotyle też nie, mam za wąską stopę A wydawała mi się normalna Ta Anna Field ma piękne buty, na żywo naprawdę spoko jest ten zamsz, i słupek mega stabilny Chociaż zastanawiam się, jak taki jasny zamsz będzie wyglądać, jak jakiś wujek podepcze w tańcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam znowu wysokie podbicie, a nie ma silikonowych podkładek na samo podbicie
Plan jest taki, że po majówce jadę ostatni raz na wycieczkę deichman+ccc, jak nic nie znajdę, to zamawiam te od Anny Field, a jak nie, to widziałam jedne ładne kotyle (tylko za chyba 300zł )


Zaimpregnuję ten zamsz dwa razy, to nie będzie tak mocno widać, jak ktoś nadepnie.


Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość


Obie pary piękne widzę, że materiał ten sam jak w moich, taka skórka zamszowa, ładnie to wygląda na żywo skoro nie ma rozmiaru różowych to bierz beżowe, które byś nie wybrała to dobrze



A ja mam właśnie wąską stopę i mam dwie pary butów na niskim obcasie od Anna Field i są idealne i właśnie mi to się one jakieś wąskie wydają, ale może to zależy od modelu

Tak, zamsz ślicznie wygląda, póki się go nie ubrudzi i nie wyczyści, wtedy już taki smutny się robi. Buty do chodzenia po parkietach tylko
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 17:46   #940
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja będę mieć złote Kotyle na niskim obcasie - nic innego nie mogłam znaleźć o obcasie max 6 cm. I na przebranie buty-marzenie od Moniki Kamińskiej, koniakowe Audrey. Nawet nie wiem, czy będą potrzebne mi buty na przebranie przy niskich głównych, ślub po prostu uzasadnia ten wydatek.

Z zamszem prawda, jedyne co mi się sprawdza to zamszowe czarne kozaki/botki. Wszystko co jest w innych kolorach turbo się brudzi, a doczyścić ciężko.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 18:44   #941
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
W końcu witam się jako żona!
Wróciliśmy do siebie dopiero wczoraj wieczorem świadek Tż też wyjechał ode mnie z domu dopiero wczoraj rano Było super, cieszę się, że jesteśmy już po! Już nie sprawdzam tych danych o pandemi, nie oglądam konferencji i w końcu jest pusta głowa Chociaż za 3 tyg (?) już puszczają wesela i pewnie byśmy się dogadali z salą ale nie żałujemy, że nie przekładaliśmy itp.
Od początku
Ja pojechałam do siebie do domu w czwartek i do soboty było tyle roboty, cały czas coś się robiło. Tż ze świadkiem przyjechali w piątek. Byli też moi kuzyni, siostry i w piątek już sobie piwkowalismy do dmuchania balonów. Stresu ZERO. W sobotę rano obudziłam się trochę zdenerwowana ale pojechałam do fryzjerki i było już ok jak się już wymalowałam i ubrałam, fotograf wymyślił, że Tż będzie stał w ogrodzie a ja mam do niego podejść.. Wychodząc z pokoju się poryczałam myślałam, że się nie uspokój, masakra. Później błogosławieństwo, jakieś zdjęcia przy aucie i pojechaliśmy do kościoła. W kościele było dość sporo osób. Zanim doszliśmy do ołtarza (wchodziliśmy razem) to się znów trochę popłakałam. Przysięga wyszła dobrze, chociaż znajomi mówili, że mi drżał głos ale cieszę się, że się nie zacięłam albo nie rozpłakałam znowu
Życzenia pod kościołem. Na szczęście w sobotę tak wypogodziło! Zero deszczu, wyszło słońce. Jedynie wiało trochę ale to nic Z życzeniami zeszło chwilę a później już była ciężka logistyka. Bo robiliśmy małe przyjęcie a raczej imprezkę (większość znajomych) w takim domku w lesie.
Były oczywiście niedociągnięcia, zapomnieliśmy z domu zawieszek na wódkę, które sami robiliśmy (tata później po nie pojechał), zapomnieliśmy wziąć toper na tort. Ale w ogóle się tym nie przejmowałam jedynie się zdenerwowaliśmy trochę jak zobaczyliśmy przy stole, że nie ma chrzestnego Tż. Nie przyjechali do kościoła i nic nie dali znać. A my tam stoły układaliśmy żeby jak najwięcej osób się zmieściło itp i mogli zadzwonić, że coś im wypadło i zaprosilibyśmy na ich miejsce kogoś innego. No ale już trudno 🤷♀️ Za to mieliśmy miłą niespodziankę - już w trakcie imprezy przyjechał trener Tż z piłki z kolegami. My tańczymy a tam nagle oni mega niespodzianka szczególnie dla Tż. Była przemowa od trenera, dostaliśmy koszulki z nazwą ich klubu i naszymi imionami i mieliśmy w nich zatańczyć
Impreza trwała jakoś do 5 chyba. My tam zostawaliśmy na noc z 4 znajomych (w tym świadek Tż). Ja wstałam chyba już o 9, poszłam się umyć i zaczęłam sprzątać tą sale. A o 14 przyszli jeszcze inni goście i imprezka trwała dalej

Był stres z robieniem przyjęcia ale domek jest dosłownie w lesie, nie ma tam drogi asfaltowej itp, nie ma domów więc nikt tam nie jeździ. Wszystko się udało i to mega!! Cieszę się, ze juz po wszystkim i że mogliśmy się pobawić z najbliższymi znajomymi. A dla reszty rodziny zrobimy coś w domu
Nie wiem co jeszcze pisać, jak chcecie coś konkretnego wiedzieć to pytajcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje brzmi pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Gratuluję kolejnej pani młodej

Podjęliśmy decyzję...

Bierzemy ślub 7.05 jak było ustalone. Po ślubie obiad dla najbliższych, w sobotę luźniejsza impreza. Wesele, a tak naprawdę przyjęcie ślubne przełożyliśmy na 10 września. I Trawiata i dj miękki wolne terminy więc... Myślę, że mimo, że osobno to będzie fajnie, będziemy mogli się pobawić, potańczyć pobyć z bliskimi i jakoś ten dzień uczcić. Jeśli się nie uda to odpuszczamy wesele całkie i nie szukamy kolejnego terminu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Fajnie że udało wam się wypracować. Jakiś kompromis , będziemy się bawić prawie w jednym czasie my ślubujemy 11 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-29, 18:48   #942
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ja się chyba zdecyduje na przebranie na te.
https://www.saway.pl/balerinysandaly...JRY4mLiSrAqFME

szukam jeszcze czegoś na słupku, maks 5-6 cm.
chyba się zdecyduje na ten model:
https://brilu.pl/product-pol-11112-L...lena-ecru.html
może ewentualnie złote.

podobają mi się jeszcze takie, ale za wysokie mi będą.
https://brilu.pl/product-pol-10210-P...nia-zlote.html
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 20:34   #943
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Skończyłam obdzwaniaj gości. Przedstawiłam sprawę i wszyscy zadowoleni z takiego rozwiązania. Jeśli nie uda się we wrześniu to wesela po prostu nie robimy wgl. Nie usłyszałam, że po co, że bez sensu... Każdy mówi, że chętnie przyjdą na wesele jeśli będzie w innym terminie i nie widzą problemu. Także co... Za tydzień ślub, a za pół roku wesele haha. Ogólnie chcieliśmy szybciej i pewnie dałoby radę, ale też mamy gości z zagranicy i no nie sądzę, że np w czerwcu przyjadą po raz drugi. A! I jak będę miała chwilę to pokaże wam to miejsce ale wreszcie muszę się przebrać z piżamy i złożyć łóżko
myślę,że goście wiedzą jak jest i przyjmują to z pełnym zrozumieniem, przecież to nie Twoja wina. A tak i oni pobawią się na luzie!

Ja dziś dałam moim rodzicom zaproszenie na pamiątkę, ależ im się podobało

Z innej beczki, dziś mieliśmy spotkanie na budowie, dostaliśmy wszystkie plany, i jesteśmy na 99 % pewni, że wpłacamy 10 tysięcy i robimy rezerwację na bliźniak, 5 minut od obecnego mieszkania, ale z widokiem na las i 14o metrowym ogrodem
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 20:59   #944
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja się chyba zdecyduje na przebranie na te.
https://www.saway.pl/balerinysandaly...JRY4mLiSrAqFME

szukam jeszcze czegoś na słupku, maks 5-6 cm.
chyba się zdecyduje na ten model:
https://brilu.pl/product-pol-11112-L...lena-ecru.html
może ewentualnie złote.

podobają mi się jeszcze takie, ale za wysokie mi będą.
https://brilu.pl/product-pol-10210-P...nia-zlote.html
Te balerinki śliczne

Ja na przebranie będę mieć taki model jaki wstawiłam w załączniku. Buty od Kafka Concept. To są buty, w których czuję się jakbym miała chmurki na stopach. Tego konkretnego koloru nie ma już na stronie, buty tanie nie były, ale kiedyś odłożyłam sobie pieniądze, mam i nie planuję wydawać znowu kasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (4,6 KB, 81 załadowań)
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 21:28   #945
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dobra... Ogarnęłam. Dziś dzień telefonów.

Plan jest taki... Będziemy już mieli na pewno jakieś fotki ze ślubu. Trawiata ma ekran. Przyjaciolka mówi że nagra przysięgę (nie mamy kamerzysty). Na wejście po prostu cofniemy się w czasie. Od wejścia od bramy ustawimy tablice z z hymnem (te, które będą stały w kościele w drodze do ołtarza), a przed rozpoczęciem wesela na tym ekranie puścimy jakiś klip że zdjęciami z przygotowań, kościoła, z przysięga i może fotkami z pleneru. Kilka żeby wprowadzić w klimat. Nie zmieniam nic nie kupuje nowej księgi gości choć nasza jest z datą ślubu. Robimy normalne wesele. Jak suknia będzie ok to po prostu ubiorę suknie ślubną i tyle. Myślę, że plan spoko. Może na początku będzie dziwnie jadąc po prostu na wesele, ale mam nadzieję, że uda się wprowadzić taki klimat, że goście się trochę "cofną w czasie".

Ogólnie moja świadkowa bała się wczoraj do mnie zadzwonić tzn pisała ze mną, ale mówi, że trochę mnie zna i wie że dla mnie to był tak duży stres, że i tak niewiele udało by się ugadac. Druga przyjaciółka dzwoniła najpierw do swiadkowej (no ona jest też psiapsiola) czy ona coś wie ogólnie dobrze, że znają mnie na tyle, że wiedzą że no najlepsze dla mnie w tamtym momencie było to żeby mieć spokój. I faktycznie tego potrzebowałam. Że świadkowa dziś gadałam przez tel, no a ta druga przyjechała po południu i też sypała pomysłami z rękawa co serio w zasadzie pomogło mi jakby pomyśleć jak to wszystko fajnie ograć. Rozmawiałam też z fotografem. To znajomy więc wszystko da się ogarnąć. Mówi, że zobaczy czy ma wolny termin 10 września i przyjedzie mi zrobić foty na weselu jeśli będzie to możliwe. Że nie mam się martwić i jakoś to ogramy nawet jeśli nie będzie mógł być. Bar odwołujemy całkiem. Zamiast tego bierzemy wiejski stół. Mam nadzieję, że Piaskowa da radę zrobić nam catering. Będziemy z nimi gadać po majówce. Wczoraj płakałam. Z bezsilności. Było mi przykro po prostu, bo tak bardzo się staraliśmy. Zresztą wiecie, że walczyłam do końca choć te ostatnie 2-3 tyg to był niepotrzebny stres. Dziś odetchnęłam z ulgą... Naprawdę.

Dziewczyny. Jeśli macie jakieś wątpliwości i macie czas przełożyć wszystko choć miesiąc później, bo nie jesteście pewne - przełóżcie. Albo chociaż spróbujcie.

To nie jest tak, że ja się nie spodziewałam że tak może się stac, ale prawda jest taka, że jeśli no już wiadomo, że "no lipa" to dopiero dochodzi i dopiero wtedy zaczyna być no niefajnie. Wczoraj dzień mojego ślubu stał się zwieńczeniem mojego koszmaru choć wiadomo że ten ślub i tak jest najważniejszy, a nie wesele. Na bank wylabym przed ołtarzem dlatego, że nie tak miało to wyglądać. Dziś idę spać spokojnie. Wreszcie...

Wczoraj pisałam z taka moja naj kuzynka. Zapytała mnie czy powiem jaką piosenkę mieliśmy na pierwszy taniec wybrana... Wysłałam linka i tak się rozryczalam. Nie chciałam pierwszego tańca, ja nie lubię być w centrum uwagi. Zrobiłabym wszystko żeby trewal jak najkrócej i najlepiej żeby ten etap pominąć...

I tak nie będzie do końca tak jakbyśmy chcieli i tak jak zaplanowaliśmy. Po prostu wciskamy pauzę 7 maja na cztery miesiące i czekamy żeby 10 września wcisnąć Play. Może tym razem się uda. A jak nie uda to trudno. Kolejny raz wesele planować nie będziemy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 03:55   #946
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Przebudziłam się i już nie mogę zasnąć przez to wszystko... Niestety u nas nie najlepiej. Zaproponowaliśmy alternatywna data 2 czerwca, nie wiem czy kamerzysta może ale 3 pary od TŻ powiedziały już że nie mogą, jedna ciocia ważna dla niego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 05:07   #947
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ciri, jestem z tobą myślami. My zmieniamy tę datę, potem informujemy gości (w sobotę). Jak ktoś jednak odmówi, to zrozumiemy. Trudno, nic się nie poradzi. Albo nie będziemy mogli mieć w ogóle wesela, albo z tymi którzy poświęcą te dwa dni urlopu. Albo jeden, jeśli ktoś pracuje na zmiany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 06:30   #948
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Moje pytanie czy któraś zostaje z maja oprócz mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 07:05   #949
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Moje pytanie czy któraś zostaje z maja oprócz mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja przecież! Ślub za tydzień

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-30, 08:05   #950
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Przebudziłam się i już nie mogę zasnąć przez to wszystko... Niestety u nas nie najlepiej. Zaproponowaliśmy alternatywna data 2 czerwca, nie wiem czy kamerzysta może ale 3 pary od TŻ powiedziały już że nie mogą, jedna ciocia ważna dla niego...
Mam nadzieję,że uda się przełożyć i goście dopiszą!


Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dobra... Ogarnęłam. Dziś dzień telefonów.

Plan jest taki... Będziemy już mieli na pewno jakieś fotki ze ślubu. Trawiata ma ekran. Przyjaciolka mówi że nagra przysięgę (nie mamy kamerzysty). Na wejście po prostu cofniemy się w czasie. Od wejścia od bramy ustawimy tablice z z hymnem (te, które będą stały w kościele w drodze do ołtarza), a przed rozpoczęciem wesela na tym ekranie puścimy jakiś klip że zdjęciami z przygotowań, kościoła, z przysięga i może fotkami z pleneru. Kilka żeby wprowadzić w klimat. Nie zmieniam nic nie kupuje nowej księgi gości choć nasza jest z datą ślubu. Robimy normalne wesele. Jak suknia będzie ok to po prostu ubiorę suknie ślubną i tyle. Myślę, że plan spoko. Może na początku będzie dziwnie jadąc po prostu na wesele, ale mam nadzieję, że uda się wprowadzić taki klimat, że goście się trochę "cofną w czasie".

Ogólnie moja świadkowa bała się wczoraj do mnie zadzwonić tzn pisała ze mną, ale mówi, że trochę mnie zna i wie że dla mnie to był tak duży stres, że i tak niewiele udało by się ugadac. Druga przyjaciółka dzwoniła najpierw do swiadkowej (no ona jest też psiapsiola) czy ona coś wie ogólnie dobrze, że znają mnie na tyle, że wiedzą że no najlepsze dla mnie w tamtym momencie było to żeby mieć spokój. I faktycznie tego potrzebowałam. Że świadkowa dziś gadałam przez tel, no a ta druga przyjechała po południu i też sypała pomysłami z rękawa co serio w zasadzie pomogło mi jakby pomyśleć jak to wszystko fajnie ograć. Rozmawiałam też z fotografem. To znajomy więc wszystko da się ogarnąć. Mówi, że zobaczy czy ma wolny termin 10 września i przyjedzie mi zrobić foty na weselu jeśli będzie to możliwe. Że nie mam się martwić i jakoś to ogramy nawet jeśli nie będzie mógł być. Bar odwołujemy całkiem. Zamiast tego bierzemy wiejski stół. Mam nadzieję, że Piaskowa da radę zrobić nam catering. Będziemy z nimi gadać po majówce. Wczoraj płakałam. Z bezsilności. Było mi przykro po prostu, bo tak bardzo się staraliśmy. Zresztą wiecie, że walczyłam do końca choć te ostatnie 2-3 tyg to był niepotrzebny stres. Dziś odetchnęłam z ulgą... Naprawdę.

Dziewczyny. Jeśli macie jakieś wątpliwości i macie czas przełożyć wszystko choć miesiąc później, bo nie jesteście pewne - przełóżcie. Albo chociaż spróbujcie.

To nie jest tak, że ja się nie spodziewałam że tak może się stac, ale prawda jest taka, że jeśli no już wiadomo, że "no lipa" to dopiero dochodzi i dopiero wtedy zaczyna być no niefajnie. Wczoraj dzień mojego ślubu stał się zwieńczeniem mojego koszmaru choć wiadomo że ten ślub i tak jest najważniejszy, a nie wesele. Na bank wylabym przed ołtarzem dlatego, że nie tak miało to wyglądać. Dziś idę spać spokojnie. Wreszcie...

Wczoraj pisałam z taka moja naj kuzynka. Zapytała mnie czy powiem jaką piosenkę mieliśmy na pierwszy taniec wybrana... Wysłałam linka i tak się rozryczalam. Nie chciałam pierwszego tańca, ja nie lubię być w centrum uwagi. Zrobiłabym wszystko żeby trewal jak najkrócej i najlepiej żeby ten etap pominąć...

I tak nie będzie do końca tak jakbyśmy chcieli i tak jak zaplanowaliśmy. Po prostu wciskamy pauzę 7 maja na cztery miesiące i czekamy żeby 10 września wcisnąć Play. Może tym razem się uda. A jak nie uda to trudno. Kolejny raz wesele planować nie będziemy.
Brzmi to super, macie świetne pomysły, na pewno teraz ostatni tydzień przed ślubem będzie już spokojniejszy
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 08:19   #951
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

LADY ISSS oczywiście to wiem, że bedziecie ślubować 🥰 tak pytam czy ktoś jeszcze, bo odczuwał lekka presje ze wszystkie przekładają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 08:24   #952
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

W końcu się wyspałam! 7 dni do ślubu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 09:43   #953
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja za to dzis fatalnie spałam
Zaczynam się coraz bardziej stresować i troche bać czy wszystko wypali..w weekend jedziemy na sale dograć szczegóły, zamowilam juz podziekowania dla gości i prezenty do konkursów i ciagle sie zastanawiam o czym zapomniałam...zostalo 22 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 09:50   #954
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ja za to dzis fatalnie spałam
Zaczynam się coraz bardziej stresować i troche bać czy wszystko wypali..w weekend jedziemy na sale dograć szczegóły, zamowilam juz podziekowania dla gości i prezenty do konkursów i ciagle sie zastanawiam o czym zapomniałam...zostalo 22 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak o czymś zapomialas to i tak nikt nie zauważy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 10:15   #955
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mam problem bo sporo ludzi przyjedzie na sam slub i co im dawac w podziękowaniach czyste sama wodka wystarczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 10:27   #956
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

W zależności od tradycji jaka u was jest. Może to być paczka ciasta albo właśnie wódka, albo obie te rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 10:42   #957
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
No ja przecież! Ślub za tydzień

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Moje pytanie czy któraś zostaje z maja oprócz mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze ja. Ślub 15.05. Dziewczyny doradźcie co robić. Jest opcja, aby zrezygnować z obecnej miejscówki. Tylko zapewne stracilibyśmy zadatek 2 tys. Komunikacja z salą jest słaba, coś nam insynuują,że zrobią ale kara jest taka sama jak za 25 czy 40 osób. Odnośnie ewentualnego cateringu też cisza. Zero konkretów. Bo rozporządzenie musi leżeć im na biurku...
A teraz świadkowa znalazła inną alternatywę. Restauracja z dostępem do ogródka. Siedzielibyśmy wewnątrz, ale zapewne otwarte byłyby drzwi wyjściowe. Cenowo tańsza niż 249 zł /os (tyle miałam w poprzednim miejscu, tzn wciąż aktualnym). Co zrobić? Doradźcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 10:48   #958
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Jeszcze ja. Ślub 15.05. Dziewczyny doradźcie co robić. Jest opcja, aby zrezygnować z obecnej miejscówki. Tylko zapewne stracilibyśmy zadatek 2 tys. Komunikacja z salą jest słaba, coś nam insynuują,że zrobią ale kara jest taka sama jak za 25 czy 40 osób. Odnośnie ewentualnego cateringu też cisza. Zero konkretów. Bo rozporządzenie musi leżeć im na biurku...
A teraz świadkowa znalazła inną alternatywę. Restauracja z dostępem do ogródka. Siedzielibyśmy wewnątrz, ale zapewne otwarte byłyby drzwi wyjściowe. Cenowo tańsza niż 249 zł /os (tyle miałam w poprzednim miejscu, tzn wciąż aktualnym). Co zrobić? Doradźcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tamta pierwsza sala ma wgl ogródek? Czy chcą zrobić w środku?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 10:49   #959
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Mam problem bo sporo ludzi przyjedzie na sam slub i co im dawac w podziękowaniach czyste sama wodka wystarczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też tak mieliśmy. Sporo osób było na samym ślubie. Po życzeniach dawaliśmy im paczkę z ciastem i wódkę. Dla gości, którzy byli na imprezie dawaliśmy paczkę z ciastem i buteleczkę bimbru. U nas ta tradycja z ciastami jest i każdy daje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 10:51   #960
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Tez ostatnio zastanaiwala sie nad kwestia zwrotu zaliczek/zadatków. Wg mnie jeśli macie w umowie z tamta sala zapis ze impreza weselna ma się odbywać w lokalu to musza wam zwrocic zadatek/zaliczkę o ile jest to forma zwrotna ze względu na to ze impreza w pomieszczeniu nie moze sie odbyć bo jest zakaz..ja bym na Twoim miejscu wystosowała maila z prośbą o zwrot ze względu ze impreza w takim charakterze pod jaki jest umowa nie może się odbyć ze względów niezależnych od obu stron

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.