Czerwcówki 2019 cz.4 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-30, 09:06   #2731
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, narazie jeszcze licze na to, ze leki pomogą jakos. Ale i tak jedno jest pewne, ze corka bedzie z maja bo do 40 tyg na lekach nie beda mnie trzymac tylko max do 37+0 a to bedzie 27 maj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 09:16   #2732
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba bede pierwsza.... boze. Po ochodzie jestem. Mam skonczony 33 tydzien, dodaja mi jakis lek. Jesli nie pomoze ok 35 tyg ciazy bedzie rozwiązanie... takze jetem zalamana i strasznie sie boje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie dobrze! Trzeba myśleć że leki pomogą Stres nie pomoże A dodatkowo może potegowac to ciśnienie. W takiej sytuacji bedzie to lepsze dla Ciebie i maleństwa. Pomysl że jesteś pod opieka.
Mojej koleżance robili cc odrazu po skończonym 36+0 tc właśnie z powodu ciśnienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 09:21   #2733
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Będzie dobrze! Trzeba myśleć że leki pomogą Stres nie pomoże A dodatkowo może potegowac to ciśnienie. W takiej sytuacji bedzie to lepsze dla Ciebie i maleństwa. Pomysl że jesteś pod opieka.
Mojej koleżance robili cc odrazu po skończonym 36+0 tc właśnie z powodu ciśnienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez dzidziusia, ze szpitala juz nie wyjde. Przyrosnę do tego lozka... a ile dziewczyn poznalam hehe i te maluchy sobie jezdzą w tych łożeczkach to sobie ogladam heh jakos czas leci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 09:45   #2734
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Bez dzidziusia, ze szpitala juz nie wyjde. Przyrosnę do tego lozka... a ile dziewczyn poznalam hehe i te maluchy sobie jezdzą w tych łożeczkach to sobie ogladam heh jakos czas leci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraz będziesz z całym personelem na "Ty" i będziesz oprowadzać "świeżynki"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 09:47   #2735
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, narazie jeszcze licze na to, ze leki pomogą jakos. Ale i tak jedno jest pewne, ze corka bedzie z maja bo do 40 tyg na lekach nie beda mnie trzymac tylko max do 37+0 a to bedzie 27 maj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maj czy czerwiec to bez różnicy, ważne żeby lekarze mieli wszystko pod kontrolą i w razie co działali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 09:54   #2736
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Jak mają 3 stopień to na pewno znają się na rzeczy i dobrze Wami zaopiekują. Wiesz już też co Cię mniej więcej czeka więc musisz być dobrej myśli bo stres nic nie da głupi chyba też nie są mam nadzieję i jak dostaną informację że możesz się im dusić to nie będą kombinować.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny decydujecie się na znieczulenie przy SN?



Morelle, współczuje przykro mi ze tak się poukładało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Przykro mi...ale dasz sobie radę będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Mnie właśnie też, chyba główka napiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Ja nie wiem co mnie czeka więc zobaczę ale jak będzie taka możliwość to pewnie skorzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Mógłby polecić jakiegoś swojego znajomego lekarza i przekazać Cię dalej. Glupio jak tak oleje i radz sobie sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Pamiętam jaki moja siostra miała problem we Wrocławiu, że ze skierowaniem i tak nikt nie chciał cesarki zrobić.
Wiadomo u morelki są poważniejsze wskazania, moze lepiej na to spojrzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Kurcze nieciekawa sytuacja Raczej nie.Będzie dobrze jednak to wysokie ciśnienie jest niebezpieczne i dla ciebie i małej więc dobrze ze lekarze tak postępują a nie ignorują, będzie dla was lepiej

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ale kurcze pech. Współczuję. Ale wierzę że koniec końców będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Tak, decyduje się na znieczulenie. Z córką korzystałam i teraz też już mam wypełnione papiery dla anestezjologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Ojej, nie bój się. Może jeszcze wszystko się zmieni!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
O kurczę to niedobrze A twój lekarz który szpital w tej sytuacji rekomenduje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Dobrze, że jesteście pod opieką! Będzie wszystko dobrze ale rozumiem że się boisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tego się obawiam. Ze będzie problem z planowana cc. Dlatego chcę też podejść do alergologa. Zwłaszcza, że rano znowu miałam atak astmy.

On jeszcze mi nie polecil. Mamy porozmawiać na wizycie 17.05

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Dzięki dziewczyny
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 10:06   #2737
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Czesc dziewczyny!
Nadrabialam Was po intesnywnym weekendzie.

Polashi, jesteś pod dobrą opieką, morelle mam nadzieje ze cos sie uda zrobic...

Na weselu wytrwalismy do 3. Malo tanczylismy tylko przytulańce. Ale do dzis mam opuchniete stopy i palce.

Ja wciąż czekam na wyniki cytologii. Mam wynik genotypowania i po nim wiem ze po skonczeniu kp czeka mnie zabieg. Ale staram sie nie denerwowac.

Ogolnie coraz mi ciezej. Zaczelam 34tc. Bola mnie pachwiny troche i mam problemy przekrecajac sie na lozku...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 10:11   #2738
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Zaraz będziesz z całym personelem na "Ty" i będziesz oprowadzać "świeżynki"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😂 racja .... juz mnie te polozne wszystkie znaja hehe i lekarze tez juz bo juz nie jeden mi powiedzial, ze mnie kojarzy hehe no nic musza zrobic tak zeby bylo dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 10:14   #2739
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

U mnie nie ma szans na znieczulenie także nie mam wyboru ale jest gaz rozweselający to sobie powdycham, może chociaż placebo zadziała oxy tylko jak nie będzie wyjścia, ale to w szpitalach często ich nie obchodzi czy się chce czy nie, także tego ...

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 10:17   #2740
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!
Nadrabialam Was po intesnywnym weekendzie.

Polashi, jesteś pod dobrą opieką, morelle mam nadzieje ze cos sie uda zrobic...

Na weselu wytrwalismy do 3. Malo tanczylismy tylko przytulańce. Ale do dzis mam opuchniete stopy i palce.

Ja wciąż czekam na wyniki cytologii. Mam wynik genotypowania i po nim wiem ze po skonczeniu kp czeka mnie zabieg. Ale staram sie nie denerwowac.

Ogolnie coraz mi ciezej. Zaczelam 34tc. Bola mnie pachwiny troche i mam problemy przekrecajac sie na lozku...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wyniki!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 10:54   #2741
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Ale mi się nie chce gotować...dżizas...jeszcz e dzisiaj tż wydziera mnie na Avengersow. Wczoraj stwierdził że dobrze że to 3 godzinny film bo muszę się nacieszyć kinem, bo next time może być za 3 lata

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 10:57   #2742
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Ale mi się nie chce gotować...dżizas...jeszcz e dzisiaj tż wydziera mnie na Avengersow. Wczoraj stwierdził że dobrze że to 3 godzinny film bo muszę się nacieszyć kinem, bo next time może być za 3 lata

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Mój tez chce iść i jeśli ma to byc mój ostatni film w kinie w najbliższym czasie to nie wiem czy to jest moje marzenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 10:57   #2743
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Mój tez chce iść i jeśli ma to byc mój ostatni film w kinie w najbliższym czasie to nie wiem czy to jest moje marzenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jeszcze może się uda końcem maja jak coś będzie to wtedy ja wybiorę

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:00   #2744
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Pamiętam że w ciąży z córką nie chciałam chodzić do kina bo Się bałam ciągłego sikania haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:05   #2745
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Borys

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------



Konkret

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------



09.05 ma się za to zabrać. Ale na majówkę wrócimy do domu autobusem bo jest ta nieszczęsna komunia i chrzestny dziecka ma spać u mojej mamy.

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------



Miałam tak w1 ciąży.

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------



Tez konkretny; )

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------



W szufladzie Został

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------





---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------



Masz podobnie jak Ula

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Dzień dobry, a raczej zły.

U mnie jest totalne apogeum. Przeplakalam caly wieczór. Wczoraj się dowiedziałam z neta (niestety potw z moim gin sms, który też się Dow wczoraj) ze nie mogę rodzic w swoim szpitalu z moim lekarzem! Jestem totalnie załamana.
Od 01.06 do 16.06 lekarze mają przymusowe urlopy bo będzie dezynfekcja oddziału neopatologicznego i będzie zamknięta porodowka......
Ja mam tp 10.06, a cc miałam mieć 04.06
Pod koniec maja nie możemy zrobić bo juz tydz wcześniej nie będą nikogo przyjmować na oddział. A jeszcze wcześniej to za szybko.
Będzie mi musiał dać skierowanie do obcego szpitala. Dostałam wczoraj zawalu...
We wro jeszcze tylko 1 szpital ma 3 stopień i w ogóle przyjmuje na planowane cc
Ale jak nie ma miejsc to tez odsylaja albo zapraszają w dniu cc. Pionizacja jest też szybciej no i są wieloosobowe sale. Jak wynika z opisu. Bo żadnych zdjęć nie ma. Szpital tez jest na drugim końcu miasta. Najgorsze, że nie będę mieć swojego lekarza.
Nie mogę czekać aż zacznie się akcja. Dziś w nocy znowu się dusiłam. Zapisałam się do alergologa, żeby mi znowu wystawiła papier do cc. Jak mam rodzic w obcym szpitalu to wolę mieć wszystkie papiery. Normalnie chce mi się ryczec!
Już się denerwuje czy mnie zapisza. Jak to będzie wyglądać bez mojego lekarza. Jeszcze mam uczulenie na podstawowe znieczulenie. Siedź 6 dni na wieloosobowej sali.
Porażka.


Ojej to masakra Nie dziwie się, ze chcesz ze swoim lekarzem. Poza tym tyle osób na sali ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:05   #2746
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Nabawiłam się jakiegoś ciążowego doła. Wszystko mnie denerwuje, na nic nie mam siły, każdy krok to mega wysiłek. Nawet szykowac dla malej mi sie nie chce i płacze, ze powinnam sie cieszyc móc to wreszcie robić, a ja sie wkurzam że muszę, bo nie mam ochoty i siły przekładać, prac, układać.
Prosić się o wszystko muszę. Nie mam siły sprzątać mieszkania. Mąż uznał że nie odbierze teraz szafy, może w sobotę, a jak agata ją odeśle to on ma na to wywalone. Ja juz nawet nie mam siły się kłócić, a nie pomyśli że ja z każdym dniem mam mniej siły i że odłożenie czekologolwiek o tydzień to dla mnie katorga, tym bardziej że po weekendzie montują kuchnie i muszę mieć sile ją ogarnąć.

Wstawiłam pierwsze pranie. Najpierw z naszą kostką do prania, potem wlacze z dzieciecym płynem. Myślicie żeby suszyć pomiędzy praniami czy jedno po drugim włączyć?

Jestem wykończona.
Wczoraj jeszcze nam szlifowali przedpokój, wiec mieszkanie z kurzu ścieralam 3razy i cała podłogę. Wieczorem mnie tak stopy paliły i wyglądały jak u hobbita, myślałam że oszaleje z gorąca.
Ale zeby sie nie poryczec to cały czas coś robiłam.
Czuje sie nawet gorzej niz w 1 trym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:06   #2747
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

A jakich używacie aspiratorow do nosa? Wiecie czy ten katarek który niby jest do odkurzacza można używać na początku "ustnie" :p?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:07   #2748
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

A, po wielu namysłach i rozmowie z moim gin podjelisny decyzje i podpisaliśmy dzis decyzje na bankowanie krwi pępowinowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:07   #2749
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Nabawiłam się jakiegoś ciążowego doła. Wszystko mnie denerwuje, na nic nie mam siły, każdy krok to mega wysiłek. Nawet szykowac dla malej mi sie nie chce i płacze, ze powinnam sie cieszyc móc to wreszcie robić, a ja sie wkurzam że muszę, bo nie mam ochoty i siły przekładać, prac, układać.
Prosić się o wszystko muszę. Nie mam siły sprzątać mieszkania. Mąż uznał że nie odbierze teraz szafy, może w sobotę, a jak agata ją odeśle to on ma na to wywalone. Ja juz nawet nie mam siły się kłócić, a nie pomyśli że ja z każdym dniem mam mniej siły i że odłożenie czekologolwiek o tydzień to dla mnie katorga, tym bardziej że po weekendzie montują kuchnie i muszę mieć sile ją ogarnąć.

Wstawiłam pierwsze pranie. Najpierw z naszą kostką do prania, potem wlacze z dzieciecym płynem. Myślicie żeby suszyć pomiędzy praniami czy jedno po drugim włączyć?

Jestem wykończona.
Wczoraj jeszcze nam szlifowali przedpokój, wiec mieszkanie z kurzu ścieralam 3razy i cała podłogę. Wieczorem mnie tak stopy paliły i wyglądały jak u hobbita, myślałam że oszaleje z gorąca.
Ale zeby sie nie poryczec to cały czas coś robiłam.
Czuje sie nawet gorzej niz w 1 trym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh im bliżej końca tym emocje to jedna wielka huśtawka. A nasi faceci nie zawsze sobie z tego zdają niestety sprawę. U mnie jest podobnie.

Co do prania wstawiłabym jedno po drugim od razu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 11:07   #2750
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
A jakich używacie aspiratorow do nosa? Wiecie czy ten katarek który niby jest do odkurzacza można używać na początku "ustnie" :p?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Tez sie nad tym zastanawiałam, nawet myślałam że mozna ale po rozmowie z kolezanka okazało się ze nie, dwa oddzielne musisz mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:09   #2751
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Tez sie nad tym zastanawiałam, nawet myślałam że mozna ale po rozmowie z kolezanka okazało się ze nie, dwa oddzielne musisz mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pfff złodzieje jest też sopelek widzę i o połowę tańszy...ale nie wiem czy będzie równie dobrze działał. A nie chcę chyba takiemu maluszkowi od razu ciągnąć przez odkurzacz

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:10   #2752
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba bede pierwsza.... boze. Po ochodzie jestem. Mam skonczony 33 tydzien, dodaja mi jakis lek. Jesli nie pomoze ok 35 tyg ciazy bedzie rozwiązanie... takze jetem zalamana i strasznie sie boje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ojeju nic nie spada to ciśnienie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:13   #2753
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Ojeju nic nie spada to ciśnienie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niestety, wczoraj pod 160 a dzis rano juz bylo 160 ale potem 142/84 wiec ono tak skacze jakby. Zwiekszyli mi leki. Zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:13   #2754
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Pfff złodzieje jest też sopelek widzę i o połowę tańszy...ale nie wiem czy będzie równie dobrze działał. A nie chcę chyba takiemu maluszkowi od razu ciągnąć przez odkurzacz

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Ja kupiłam jakiś dwa w jednym, ustny i do odkurzacza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:14   #2755
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Pfff złodzieje jest też sopelek widzę i o połowę tańszy...ale nie wiem czy będzie równie dobrze działał. A nie chcę chyba takiemu maluszkowi od razu ciągnąć przez odkurzacz

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
To przez odkurzacz ustawiasz na najmniejszy ciąg. Ja bym sie chyba tym nie martwila. Bardziej ten doustny wtedy gdy nie masz odkurzacza.
No i ja mam dwa, katarek plus na odkurzacz i ten zwykly z canpol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:15   #2756
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
A jakich używacie aspiratorow do nosa? Wiecie czy ten katarek który niby jest do odkurzacza można używać na początku "ustnie" :p?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Nie można. Ustnie to np. frida. Chociaż na początek to i gruszka starczy. Ja kupiłam elektryczny, nie ciągnie mocno więc starczy.
Przy pierwszej miałam gruszkę, więc to co na wierzchu łatwo wychodziło zmiękczone wodą morską. W późniejszym czasie wjechała frida. Potem miałam odruch wymiotny więc katarek się przydał. Zalowalam że tak późno odkryłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:16   #2757
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, narazie jeszcze licze na to, ze leki pomogą jakos. Ale i tak jedno jest pewne, ze corka bedzie z maja bo do 40 tyg na lekach nie beda mnie trzymac tylko max do 37+0 a to bedzie 27 maj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


37+0 to juz fajnie, oby udało się przetrzymac. Z drugiej strony juz maleństwo da sobie radę.
Ile wazy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:19   #2758
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Dzień dobry, a raczej zły.

U mnie jest totalne apogeum. Przeplakalam caly wieczór. Wczoraj się dowiedziałam z neta (niestety potw z moim gin sms, który też się Dow wczoraj) ze nie mogę rodzic w swoim szpitalu z moim lekarzem! Jestem totalnie załamana.
Od 01.06 do 16.06 lekarze mają przymusowe urlopy bo będzie dezynfekcja oddziału neopatologicznego i będzie zamknięta porodowka......
Ja mam tp 10.06, a cc miałam mieć 04.06
Pod koniec maja nie możemy zrobić bo juz tydz wcześniej nie będą nikogo przyjmować na oddział. A jeszcze wcześniej to za szybko.
Będzie mi musiał dać skierowanie do obcego szpitala. Dostałam wczoraj zawalu...
We wro jeszcze tylko 1 szpital ma 3 stopień i w ogóle przyjmuje na planowane cc
Ale jak nie ma miejsc to tez odsylaja albo zapraszają w dniu cc. Pionizacja jest też szybciej no i są wieloosobowe sale. Jak wynika z opisu. Bo żadnych zdjęć nie ma. Szpital tez jest na drugim końcu miasta. Najgorsze, że nie będę mieć swojego lekarza.
Nie mogę czekać aż zacznie się akcja. Dziś w nocy znowu się dusiłam. Zapisałam się do alergologa, żeby mi znowu wystawiła papier do cc. Jak mam rodzic w obcym szpitalu to wolę mieć wszystkie papiery. Normalnie chce mi się ryczec!
Już się denerwuje czy mnie zapisza. Jak to będzie wyglądać bez mojego lekarza. Jeszcze mam uczulenie na podstawowe znieczulenie. Siedź 6 dni na wieloosobowej sali.
Porażka.

Współczuję nerwów- pogadaj ze swoim lekarzem jakie masz teraz opcje, może umów się na wizytę do lekarza pracującego w szpitalu gdzie będziesz musiała rodzić i wypyta go jak to u nich wygląda?


Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny decydujecie się na znieczulenie przy SN?



Morelle, współczuje przykro mi ze tak się poukładało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja chciałam, ale podobno po znieczuleniu porody sn częściej kończą się zabiegowo, więc nastawiam się na pełną naturę- jakoś to będzie


Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba bede pierwsza.... boze. Po ochodzie jestem. Mam skonczony 33 tydzien, dodaja mi jakis lek. Jesli nie pomoze ok 35 tyg ciazy bedzie rozwiązanie... takze jetem zalamana i strasznie sie boje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A powiedzieli ci na co ten lek?



Trzymam kciuki żebyś jednak w spokoju doczekała tego 39 tc bez nerwów


Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Bez dzidziusia, ze szpitala juz nie wyjde. Przyrosnę do tego lozka... a ile dziewczyn poznalam hehe i te maluchy sobie jezdzą w tych łożeczkach to sobie ogladam heh jakos czas leci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak wszystkie urodzicie, to będziesz miała dużo koleżanek na spacery
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:20   #2759
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam jakiś dwa w jednym, ustny i do odkurzacza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakiej marki? Katarek?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:22   #2760
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
A jakiej marki? Katarek?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Mediblink trochę mnie przeraża ten odkurzacz więc taka opcja myślę, że lepsza bo mogę ustnie a potem odkurzaczem jak to ogarnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-13 19:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.