Mamusie lipcowe 2020 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-28, 09:15   #4351
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Tutaj są filmiki fizjoterapeutki, która prowadzi szkole rodzenia za darmo, dla kobiety które zostaly bez wsparcia. Polecam.

https://www.facebook.com/yoamijoannamroz/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiem o niej, mam zapisaną ale jakoś nie mogę się zebrać do oglądania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 09:33   #4352
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

U nas zamknęli jedną porodówkę

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 10:07   #4353
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Zakładam, że podanie rzeczy przez personel wchodzi w grę w razie czego. Ale u nas trudne technicznie, bo szpital na drugim końcu miasta, to jednak dłuższa podróż autobusem tylko po to, żeby coś podrzucić.
Pewnie jakoś w lipcu będę się upewniać, czy lista rzeczy na stronie jest aktualna. Z tego wygląda, że ubranka dla dzieci mają swoje, więc potrzebuję tylko na wyjście.
Podanie rzeczy na pewno będzie możliwe. Ja mam do szpitala około 25 km... Też słabo,, żeby jechać tylko zostawić rzeczy. Ale jak trzeba będzie, to trzeba sobie w taki sposób poradzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 10:49   #4354
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Może coś wiecie: jak jest z krzywą cukrową i euthyroxem? Nawet nie bardzo mam kogo zapytać. Brać rano przed badaniem normalnie?
Ja nie brałam letroxu przed krzywą .
Wzięłam dopiero jak wróciłam do domu
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 11:43   #4355
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wierzę, że do lipca całkowicie sytuacja z wirusem się uspokoi. Chociaż mam nadzieję, że będzie inaczej. Przez taki zakaz odwiedzin, nie wiadomo jak i ile rzeczy spakować do szpitala. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę, że będziemy mogły zostać tam dłużej niż standardowe 3 dni 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja ze starszakiem siedziałam tydzień bo miał zoltaczke i trzeba go było naświetlac. Mąż codziennie woził mi wodę i owoce albo inne przekąski. Tym razem nie wiem czy nie wyląduje na porodówce godzinę drogi autem od domu więc to już w ogóle dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 11:52   #4356
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja mam 3 szpitale do wyboru, jak porodówki będą otwarte to rodzę w tym dalszym, jak oddziały nadal zamknięte to rodzę na miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 12:10   #4357
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

U nas jest 5 porodówek. Niestety od wczoraj już 4, bo jedna zamknięte.. Pani doktor z oddziału neonatologii ma wirusa...

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 13:14   #4358
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
No ja ze starszakiem siedziałam tydzień bo miał zoltaczke i trzeba go było naświetlac. Mąż codziennie woził mi wodę i owoce albo inne przekąski. Tym razem nie wiem czy nie wyląduje na porodówce godzinę drogi autem od domu więc to już w ogóle dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie boję się, że trzeba będzie dłużej zostać. No ale trzeba pozytywnie myśleć,, że nie będzie tak źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 13:15   #4359
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jestem na bieżąco z zapraszaniem do grupy na fb tych, które wysłały mi swój profil, ale jakby ktoś nie miał to dajcie znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie dostałam zaproszenia

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 13:17   #4360
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja mam jeden szpital do wyboru... I tak, można dostarczać przez personel rzeczy, położna nam mówiła . Jak się wychodzi, to tatuś przywozi fotelik i ubranka, dziecko jest "pakowane" i za drzwi .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 13:40   #4361
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam zaproszenia

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Teraz powinnaś już mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 07:18   #4362
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Wspominał Ci lekarz o immunoglobulinie?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Tak, również rozmawiałam też już na ten temat z położna, miałam nadzieję, że taki zastrzyk zrobią mi w przychodni a niestety będę musiała jechać do szpitala. Z tego co się orientuję zastrzyk taki robi się w okolicach 28 tc.
Czemu pytasz? Mam teraz wizytę w 27 tc, mogę dopytać się o więcej informacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 07:28   #4363
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Tak, również rozmawiałam też już na ten temat z położna, miałam nadzieję, że taki zastrzyk zrobią mi w przychodni a niestety będę musiała jechać do szpitala. Z tego co się orientuję zastrzyk taki robi się w okolicach 28 tc.
Czemu pytasz? Mam teraz wizytę w 27 tc, mogę dopytać się o więcej informacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W piątek na wizycie rozmawiałam z lekarzem bo też mam konflikt. Jak byłam w ciąży z synem to wstrzymali produkcję immunoglobuliny i ogólnie była trudno dostępna. Niby należy się na NFZ ale przynajmniej w naszym szpitalu nie chcą podawać. Ja za bardzo nie chcę teraz szwędać się po szpitalach więc chyba kupię ( orientowałam się i mogę zamówić w aptece) i poproszę położną o podanie. Jestem ciekawa jak u Ciebie będzie w szpitalu

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 07:57   #4364
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
W piątek na wizycie rozmawiałam z lekarzem bo też mam konflikt. Jak byłam w ciąży z synem to wstrzymali produkcję immunoglobuliny i ogólnie była trudno dostępna. Niby należy się na NFZ ale przynajmniej w naszym szpitalu nie chcą podawać. Ja za bardzo nie chcę teraz szwędać się po szpitalach więc chyba kupię ( orientowałam się i mogę zamówić w aptece) i poproszę położną o podanie. Jestem ciekawa jak u Ciebie będzie w szpitalu

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Dopytam się bo mój lekarz pracuje akurat w szpitalu, w którym będę rodzić. Dam znać ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 09:11   #4365
monika_s_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 8
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lasicaa Pokaż wiadomość
U mnie szkoła rodzenia w połowie trwania odwołana była...
Ja myślę, że od połowy maja powinno być już po, a 0rzynajmniej bardzo się uspokoić. W końcu wiecznie gospodarka nie może stać w miejscu :/. I myślę, że o ile firmy znowu zaczną działać, to restrykcje co do szpitali jeszcze mogą zostać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A tutaj znajdziesz super kurs położnej Ani Nowak-Dudy. Ania wystartowała z kursem już w tamtym roku. Kurs to łącznie 5 godzien lekcji (super lekcji) które możesz oglądać kiedy chcesz (plus fajne linki w opisach lekcji!).


https://naszepierwszedziecko.pl/szko...nna-nowak-duda
monika_s_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 10:27   #4366
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
W piątek na wizycie rozmawiałam z lekarzem bo też mam konflikt. Jak byłam w ciąży z synem to wstrzymali produkcję immunoglobuliny i ogólnie była trudno dostępna. Niby należy się na NFZ ale przynajmniej w naszym szpitalu nie chcą podawać. Ja za bardzo nie chcę teraz szwędać się po szpitalach więc chyba kupię ( orientowałam się i mogę zamówić w aptece) i poproszę położną o podanie. Jestem ciekawa jak u Ciebie będzie w szpitalu

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Czemu u Was w szpitalu nie chcą jej podawać? Kurcze, to dość ważna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 10:50   #4367
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Czemu u Was w szpitalu nie chcą jej podawać? Kurcze, to dość ważna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po porodzie nie ma problemu ale w trakcie ciąży musisz chodzić, prosić się a i tak nie zawsze się udaje. Z synem nie wywalczyłam i musiałam kupić zastrzyk. Babki niby straszą telefonem do NFZ i czasami to działa ale jakoś nie chcę ryzykować tym bardziej w dobie i teraz też kupię

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 10:56   #4368
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Po porodzie nie ma problemu ale w trakcie ciąży musisz chodzić, prosić się a i tak nie zawsze się udaje. Z synem nie wywalczyłam i musiałam kupić zastrzyk. Babki niby straszą telefonem do NFZ i czasami to działa ale jakoś nie chcę ryzykować tym bardziej w dobie i teraz też kupię

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz możliwość chociaż samej kupić to dobrze, ale przerażające że służba zdrowia tak do tego podchodzi niektórzy są naprawdę niepoważni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Ale spoko, rozumiem. Szczególnie jak mi lekarka wprost w piątek powiedziała, że moją hipoglikemię diabetolog i tak zignoruje, skoro nie mam cukrzycy, bo po co się przejmować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 11:23   #4369
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Jeśli masz możliwość chociaż samej kupić to dobrze, ale przerażające że służba zdrowia tak do tego podchodzi niektórzy są naprawdę niepoważni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Ale spoko, rozumiem. Szczególnie jak mi lekarka wprost w piątek powiedziała, że moją hipoglikemię diabetolog i tak zignoruje, skoro nie mam cukrzycy, bo po co się przejmować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lekarz stwierdził że to się należy no ale trzeba się łokciami rozpychać i pyskować
No przykre że taką mamy służbę zdrowia i o wszystko trzeba walczyć, upominać się a na końcu i tak mają Cię gdzieś.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 11:30   #4370
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Planujecie mieć znieczulenie zewnątrzoponowe? Ja chcę mieć taką możliwość i teraz nie wiem jak się za to zabrać. Z Szymkiem nie nastawiałam się na takie znieczulenie, wyszłam z założenia że dam radę a w razie potrzeby poproszę o nie już na porodówce, naiwnie zakładając że tak się da, że będzie taka możliwość i że personel pozwoli. I mi odmówiono, bo nie odbyłam płatnej konsultacji z anestezjologiem. Teraz chciałabym taką odbyć i nawet nie wiem czy będę miała taką możliwość 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 12:26   #4371
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja nie planuję, ale myślałam, żeby zostawić sobie taką opcję. Ale to jeśli wystarczy jakieś dodatkowe badania zrobić, czy coś. Myślę, że jak szkoła rodzenia nie wróci, to dopiero na początku lipca będę dzwonić do szpitala pytać, jak to wygląda.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 12:44   #4372
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Planujecie mieć znieczulenie zewnątrzoponowe? Ja chcę mieć taką możliwość i teraz nie wiem jak się za to zabrać. Z Szymkiem nie nastawiałam się na takie znieczulenie, wyszłam z założenia że dam radę a w razie potrzeby poproszę o nie już na porodówce, naiwnie zakładając że tak się da, że będzie taka możliwość i że personel pozwoli. I mi odmówiono, bo nie odbyłam płatnej konsultacji z anestezjologiem. Teraz chciałabym taką odbyć i nawet nie wiem czy będę miała taką możliwość 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę chciała mieć znieczulenie. Na szkole rodzenia rozmawialiśmy o tym. Gościem wtedy była Pani doktor ze szpitala w którym chcę rodzić. Pytałam się czy trzeba wcześniej zgłaszać, że chce się te znieczulenie. Powiedziała że nie i że można o tym zadecydować już po przyjeździe na porodówkę. Mam nadzieję że nic się tam nie zmieniło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 13:42   #4373
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Planujecie mieć znieczulenie zewnątrzoponowe? Ja chcę mieć taką możliwość i teraz nie wiem jak się za to zabrać. Z Szymkiem nie nastawiałam się na takie znieczulenie, wyszłam z założenia że dam radę a w razie potrzeby poproszę o nie już na porodówce, naiwnie zakładając że tak się da, że będzie taka możliwość i że personel pozwoli. I mi odmówiono, bo nie odbyłam płatnej konsultacji z anestezjologiem. Teraz chciałabym taką odbyć i nawet nie wiem czy będę miała taką możliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam możliwość ale odmówiłam i teraz też wolałbym uniknąć

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 14:59   #4374
promyczek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 270
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Planujecie mieć znieczulenie zewnątrzoponowe? Ja chcę mieć taką możliwość i teraz nie wiem jak się za to zabrać. Z Szymkiem nie nastawiałam się na takie znieczulenie, wyszłam z założenia że dam radę a w razie potrzeby poproszę o nie już na porodówce, naiwnie zakładając że tak się da, że będzie taka możliwość i że personel pozwoli. I mi odmówiono, bo nie odbyłam płatnej konsultacji z anestezjologiem. Teraz chciałabym taką odbyć i nawet nie wiem czy będę miała taką możliwość 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michuru ja miałam, podają od 4 cm rozwarcia i nie działa na skurcze parte. Nie miałam żadnej konsultacji z anastezjologiem i nie było żadnego problemu z podaniem. Ulga ogromna ale samo wkłucie średnio przyjemne bo musiałam kolana podciągnąć na maxa do brzucha siedząc.

Dziewczyny postaram się nadrobić, u nas mała od piątku w szpitalu, dostała gorączki, wymiotów i zaczęła się dusić. Byłam z nią do dziś i zmienił mnie mąż (tylko dlatego że jestem w ciąży bo nie chcą pozwalać na zmiany rodzica ale spanie na krześle tak dało mi się we znaki, że ledwo chodzę). Nie wychodząc od prawie 2 tygodni mała złapała zapalenie krtani ... znowu bo to już kolejne w tym roku.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
promyczek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 16:05   #4375
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez promyczek83 Pokaż wiadomość
Michuru ja miałam, podają od 4 cm rozwarcia i nie działa na skurcze parte. Nie miałam żadnej konsultacji z anastezjologiem i nie było żadnego problemu z podaniem. Ulga ogromna ale samo wkłucie średnio przyjemne bo musiałam kolana podciągnąć na maxa do brzucha siedząc.

Dziewczyny postaram się nadrobić, u nas mała od piątku w szpitalu, dostała gorączki, wymiotów i zaczęła się dusić. Byłam z nią do dziś i zmienił mnie mąż (tylko dlatego że jestem w ciąży bo nie chcą pozwalać na zmiany rodzica ale spanie na krześle tak dało mi się we znaki, że ledwo chodzę). Nie wychodząc od prawie 2 tygodni mała złapała zapalenie krtani ... znowu bo to już kolejne w tym roku.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, współczuje i zdrówka dla małej dobrze, że pozwolili któremukolwiek z Was zostać z małą i jeszcze się zamienić, biorąc pod uwagę co się dzieje na oddziałach. Oby szybko mogła stamtąd wyjść

Niech to znieczulenie zadziała chociaż na krzyżowe, które wspominam nawet gorszej niż parte i będę szczęśliwa muszę zadzwonić do szpitala zapytać, bo nawet jeśli zdecyduje się nie skorzystać to wolę by to była moja decyzja, a nie położne na zasadzie "nie bo nie" jak ostatnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 16:32   #4376
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja dostałam notatki do poczytania o tym znieczuleniu , później przyszła Pani doktor i mówiła jakby to miało wyglądać, zapytała czy mam jakieś pytania no i czy chciałabym to zneiczulenie. Jak przeczytałam po 12godzinach na porodówce że znieczulenie może przedłużyć poród i o bólu głowy który może występować nawet przez kilka dni to od razu powiedziałam że nie chce

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 16:50   #4377
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja dostałam notatki do poczytania o tym znieczuleniu , później przyszła Pani doktor i mówiła jakby to miało wyglądać, zapytała czy mam jakieś pytania no i czy chciałabym to zneiczulenie. Jak przeczytałam po 12godzinach na porodówce że znieczulenie może przedłużyć poród i o bólu głowy który może występować nawet przez kilka dni to od razu powiedziałam że nie chce

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Rozumiem jakieś konsekwencje, nie zawsze przyjemne, zawsze mogą wystąpić, ja to samo zrobiłam po przeczytaniu charakterystyki produktu leczniczego szczepionek, więc bardzo dobrze rozumiem ale mój poród był ciężki, a bóle okropne i chcę sobie jakoś ulżyć, bo nic co wtedy dostałam nie pomagało, a tego akurat odmówili. Będę się najwyżej modlić by zbytnio nic się nie przedłużyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 16:53   #4378
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja Lilę rodzilam bez żadnego znieczulenia. Po prostu zanim trafiłam na porodówkę z domu miałam już prawie pełne rozwarcie... Więc już nie było sensu podawac

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 17:04   #4379
promyczek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 270
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
O kurcze, współczuje i zdrówka dla małej dobrze, że pozwolili któremukolwiek z Was zostać z małą i jeszcze się zamienić, biorąc pod uwagę co się dzieje na oddziałach. Oby szybko mogła stamtąd wyjść

Niech to znieczulenie zadziała chociaż na krzyżowe, które wspominam nawet gorszej niż parte i będę szczęśliwa muszę zadzwonić do szpitala zapytać, bo nawet jeśli zdecyduje się nie skorzystać to wolę by to była moja decyzja, a nie położne na zasadzie "nie bo nie" jak ostatnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru nie ma żadnego problemu zostać z dzieckiem. My wylądowaliśmy na kopernika, zbadali mnie, wywiad czy mieliśmy kontakt z kimś z zagranicy albo chorym, czy wyjeżdżaliśmy.

Liczę, że maks do wtorku małą wypuszczą.

Nie mają ci prawa odmówić znieczulenia, zwłaszcza na zasanie "nie bo nie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
promyczek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 17:19   #4380
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez promyczek83 Pokaż wiadomość
Michiru nie ma żadnego problemu zostać z dzieckiem. My wylądowaliśmy na kopernika, zbadali mnie, wywiad czy mieliśmy kontakt z kimś z zagranicy albo chorym, czy wyjeżdżaliśmy.

Liczę, że maks do wtorku małą wypuszczą.

Nie mają ci prawa odmówić znieczulenia, zwłaszcza na zasanie "nie bo nie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5lat temu to inaczej wyglądało. To, że nie mają (niby) prawa weszło w lipcu 2015, ja rodziłam w marcu, nie załapałam się teraz naprawdę liczę, że nie będą robić problemów, ale muszę się upewnić u źródła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 10:29:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.