jak wygladacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-09-09, 20:37   #1
kasiawejher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 41
Wyślij wiadomość przez ICQ do kasiawejher GG do kasiawejher

jak wygladacie?


no to wysylam najswiezsze :-D
kasiawejher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 20:44   #2
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: jak wygladacie?

dormonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 20:44   #3
ARTISSzkołaMakijażu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 26
Re: jak wygladacie?

pozdrowienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bodypainting2.jpg (20,2 KB, 1761 załadowań)
ARTISSzkołaMakijażu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 20:46   #4
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: jak wygladacie?

wiesz co?
Wysłałaś te zdjęcia, bo:
- jesteś młodziutka (zapewne)
- jesteś ładna
- wiesz, ze dobrze wyszłaś
Podejrzewam kokieterię. Ja mam 30 lat i JUŻ dobrze NIE
wychodzę na fotkach, więc nic nie wyślę, he he. HAWK!
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 20:47   #5
kasiawejher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 41
Wyślij wiadomość przez ICQ do kasiawejher GG do kasiawejher
Re: jak wygladacie?

hehehe, ja mam juz prawie 25
kasiawejher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 21:01   #6
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: jak wygladacie?

ARTIS , jezeli to Ty to masz fajna figure
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 21:05   #7
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: jak wygladacie? II edycja :D

Tamten watek ma tyle zdjec ze strasznie dlugo sie laduje wiec rzeczywiscie dobrze zalozyc kolejny- zaktualizowany . To i ja wysle swoje najbardziej aktualne zdjecie. Sprzed kilku dni

(Twarz wyglada strasznie sztucznie i "komputerowo" bo moj kolega ktory mi skanowal to zdjecie troche sie tym pobawil :/ w ogole mam wrazenie ze troche mnie znieksztalcil )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-09, 21:12   #8
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: jak wygladacie?

Kasiu, w życiu nie dałabym ci 25 lat! Ale w wieku 25 lat ja też jeszcze wyglądałam dobrze, ale poczekaj jeszcze ze 3,4 lata, a zobaczysz, co cię czeka, ha ha. Ja sama się nie poznaję, jak bardzo skóra może się zmienić!
W porównaniu do Ines1985 wyglądasz suuuper! O ile 1985 to jej rok urodzenia (bez obrazy dla Ines, of course).
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 21:15   #9
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: jak wygladacie?

A ja wygladam staro czy o co chodzi bo przepraszam ale nie zrozumialam ? Co ma do tego moj rok urodzenia?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 21:19   #10
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178
Re: jak wygladacie?

dormonka napisał(a):
> Kasiu, w życiu nie dałabym ci 25 lat! Ale w wieku 25 lat ja też jeszcze wyglądałam dobrze, ale poczekaj jeszcze ze 3,4 lata, a zobaczysz, co cię czeka, ha ha.

co ją czeka? skąd możesz wiedzieć jak bedzie wyglądała za kilka lat? może wogóle sie nie zmieni.
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 21:56   #11
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: jak wygladacie?

OBY się nie zmieniła, tego jej szczerze życzę, bo jest naprawdę ładna! Ale to pobożne życzenia - ja też kiedyś myślałam, ze się nie zmienię i zawsze będę śliczną blondyneczką, ha,ha! Ale już od jakichś 4 lat nastolatki /płci męskiej/ zimą nie rzucają we mnie śnieżkami i nie mówią "niezła laska".

Do Ines1985: nie obrażaj się na mnie! Jeśli porównałaś fotki, to wiesz o czym mówię Buźka!
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-09, 22:05   #12
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: jak wygladacie?

Hmm... No skoro zapytalam to znaczy ze jednak nie wiem o czym mowisz .
Moze o makijazu? Wspomnialam juz ze zdjecie jest strasznie sztuczne. Wygladam jakbym miala np. pomaranczowy cien... A oczy pomalowane mam na kolor beżowy i lekko brazowy, w swietle dziennym i na zdjeciu w orginale niewidoczny. Podobnie jest z "rozem" na policzkach - w rzeczywistosci musniete pudrem brazujacym. Mysle zatem ze nie chodzi Ci o make up bo nietrudno sie domyslec ze to efekt kiepskiego zeskanowania.
Z reszta co ja sie tlumacze . Chyba nie pomyslalas ze naprawde sie tak maluje

A nie obrazam sie tylko zastanawiam sie co mialas na mysli.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 22:23   #13
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: jak wygladacie?

dormonka napisał(a):
> Kasiu, w życiu nie dałabym ci 25 lat! Ale w wieku 25 lat ja też jeszcze wyglądałam dobrze, ale poczekaj jeszcze ze 3,4 lata, a zobaczysz, co cię czeka, ha ha. Ja sama się nie poznaję, jak bardzo skóra może się zmienić!

Jedne kobiety starzeja sie szybciej inne wolniej, jedne starzeja sie ladnie, inne nie, wplywa na to wile czynnikow. Znam kobiety ktore sa po 30 i wygladaja lepiej niz niejedna 20. Nie jestes w stanie przewidziec jak bedzie wygladala za 2,4 lata.

> W porównaniu do Ines1985 wyglądasz suuuper! O ile 1985 to jej rok urodzenia (bez obrazy dla Ines, of course).

dla mnie Ines wyglada super, bardzo ladna dziewczyna
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 22:42   #14
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: jak wygladacie?

Podpisuję sie pod tym, co powiedziała malinka23. Dla mnie obie, kasia i Ines są bardzo ładne. Widziałam zdjęcia Ines w poprzednim wątku i rzeczywiście wydaje mi się, że tutaj jest jakaś "niepodobna" do siebie. Ale może nie mam racji, nie znamy sie z realu Dziwi mnie tylko nutka zgryźliwości w głosie dormonki...ale może tu też nie mam racji? Ale podobno o gustach się nie dyskutuje. Pozdrawiam wszystkie Wizażanki!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 06:31   #15
ansic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 26
Re: jak wygladacie? II edycja :D

CZeść Ines
wiesz, widziałam Cię już na kilku zdjęciach:
te z poprzedniego wątku o tym samym tytule,
kiedyś wrzuciłaś jeszcze jedno i na każdym z nich wygladasz inaczej
to chyba najlepszy dowód na to, ze kobieta ma wiele twarzy
pozdrawiam
ansic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 07:03   #16
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: jak wygladacie? II edycja :D

Hehe
No tak, mozliwe ze wygladam inaczej . To zalezy od ujecia, miny itp.
Zdjecia ktore dotychczas tu zamieszczalam byly sprzed roku. Nawet ponad... Moglam sie zmienic przez ten czas. Ale rzeczywiscie wybralam zdjecie ktore nienajlepiej ta zmiane pokazuje (jest bardzo nienaturalne). Niedlugo bede miala swoje zdjecia z wakacji, tamte chyba najlepiej pokazuja prawdziwa mnie. Moglam poczekac az je wywolam i wtedy zamiescic. Ale nie myslalam ze to tak was zdziwi .
Najwiecej moich zdjec jest w galerii na stronie ktora jest w moim profilu. Jak patrze na te fotki z dystansu to tez widze ze niektore bardzo roznia sie od siebie. W ogole ta stronka to jakies nieporozumienie . Wszystko robi na niej moj chlopak- pozwolilam mu to zalozyc aby mogl sobie pocwiczyc html i te inne webmasterskie sprawy . Niedlugo beda tam zdjecia z pobytu na wsi. Moze na nich bede podobna do siebie
Pozdrawiam

P.S. Jakby ktos watpil to na wszystkich zdjeciach ktore tu zamieszczalam naprawde jestem ja
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 07:11   #17
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Re: jak wygladacie?

Dla mnie tez wychwalanie jednej osoby kosztem drugiej nie jest zbyt mile tym bardziej ze wiadomo ze na zdjeciach pozowanych najczesciej wychodzi sie sztucznie i nieco starzej niz w rzeczywistosci oraz gorzej niz na domowych zdjeciach. Ciezko tu cokolwiek porownywac zwlaszcza ze nie widzialo sie tych osob na zywo.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 07:42   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jak wygladacie?

trochę nie rozumiem komentarza do zdjęć . znam kobiety 40-letnie.. nawet 50-letnie, które wyglądają rewelacyjnie. wiek wiekiem a uroda urodą.

Ines jest śliczną dziewczyną. Ale już o tym pisałam . Ines, wyszłaś wyjątkowo dojrzale na tej fotce [patzrę przez pryzmat wcześniejszych fotek ]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 08:08   #19
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: jak wygladacie?

Słuchajcie, ja WCALE nie mówię, że Ines nie jest ładna, bo JEST. I wcale z niej nie ironizuję. Porównałam fotki i
stwierdziłam fakt. Kasia wg mnie na tych akurat zdjęciach wyszła naturalniej i generalnie jej akurat zdjęcia są lepsze, co Ines sama też zauważyła. Patrzę pod kątem
fotografiki (bo się nią interesuję), a to nie znaczy, że kogoś chciałam urazić. Ines nie gniewasz się, pradwa?
Jesteś ładna, ale na tym zdjęciu wyszłaś dojrzale
i nienaturalnie, może to kwestia skanowania, może złego aparatu?. Buziaczki!
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-10, 08:54   #20
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Re: jak wygladacie?

dormonka napisał(a):
> Kasiu, w życiu nie dałabym ci 25 lat! Ale w wieku 25 lat ja też jeszcze wyglądałam dobrze, ale poczekaj jeszcze ze 3,4 lata, a zobaczysz, co cię czeka, ha ha. Ja sama się nie poznaję, jak bardzo skóra może się zmienić!

Jednym skóra się zmienia i starzeje szybko, innym nie. czy uważasz, że kobieta w wieku 30 lat nie może być piękna i atrakcyjna?ja znam nawet starsze kobitki z pięknym i zadbanym ciałem, nie rozumiem skad twoje prognozy odnośnie wyglądu Kasi

> W porównaniu do Ines1985 wyglądasz suuuper! O ile 1985 to jej rok urodzenia

Uważam, że to zdanie mogło urazić Ines. to nieładnie, że w ten sposób je porównałaś. Ines jest śliczną dziewczyną.
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 08:58   #21
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Re: jak wygladacie?

> Patrzę pod kątem fotografiki (bo się nią interesuję), a to nie znaczy, że kogoś chciałam urazić.

jakoś mi ta Twoja wcześniejsza wypowiedż nie brzmiała jak ocena zdjęć pod kątem jakości, oświetlenia, kompozycji zdjęcia.
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 09:36   #22
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: jak wygladacie?

Hihihi ale mnie rozbawiła ta dyskusja ja mam 28 lat i tak sobie myślę, że jakbym np. za kilka lat chciała wyjść za mąż to zdjęć nie powinnam robic, nie?? bo wyszłabym staro i brzydko to może chociaz nadam się w tym wieku przy świecach jakichś czy coś, bo takie oswietlenie podobno dobrze wpływa na kobiety wiekowe

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 09:38   #23
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: jak wygladacie?

Coraz częsciej jak czytam takie posty odechciewa mi się uczestniczyć na Wizażu...Jakie znaczenie ma wygląd, wiek,uroda....przecież jesteśmy Wizażankami ..koleżankami.. Co to za zlośliwe prognozy typu..."zobaczysz..zobacz ysz" Jestem starsza od Ciebie a wyglądam lepiej niz 10 lat temu.Dzięki Wizażowi i temu że umiem zadbać o siebie..Moja mama ma koleżankę 60 -latke ktora w ogole nie ma kurzych łapek i prawie nie ma zmarszczek!!!
Moim zdanie Twoja wypowiedź byla zlośliwa i przemawia przez Ciebie zazdrość że inna kobieta jest tak piękna!
Pa!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 10:01   #24
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Re: jak wygladacie?

A ja tam mam 31 lat, wiem że nie jestem super piękna ale powiedzmy sobie wprost - ile jest wogóle takich idealnych piękności??? I czy na pewno chodzi o to by mieć nieskazitelną urodę? Ja tak myślałam jak miałam może 15 lat, ale później mi przeszło ... bo wiem że są ważniejsze rzeczy w życiu. Może to zabrzmi banalnie ale uwierzcie mi, gdybym miała wybierać to wolałabym się otoczyć ludźmi dobrymi, mądrymi i serdecznymi niż boginiami zapatrzonymi tylko w siebie, i nieustannie myślącymi o tym czy aby ustawiły się do odbiorcy lepszym profilem
A na potwierdzenie tego że można nie mieć kompleksów na punkcie swojej urody proszę bardzo - moja najświeższa fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 113-1391_IMG.jpg (52,6 KB, 690 załadowań)
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 10:02   #25
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: jak wygladacie?

Iwonalodz napisał(a):
> Hihihi ale mnie rozbawiła ta dyskusja ja mam 28 lat i tak sobie myślę, że jakbym np. za kilka lat chciała wyjść za mąż to zdjęć nie powinnam robic, nie?? bo wyszłabym staro i brzydko to może chociaz nadam się w tym wieku przy świecach jakichś czy coś, bo takie oswietlenie podobno dobrze wpływa na kobiety wiekowe
>
>

hihihi
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 10:11   #26
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: jak wygladacie?

Nie obrazilam sie i nie poczulam sie jakos strasznie urazona .
Wczoraj kolezanka tez mi powiedziala ze wyjatkowo dojrzale wyszlam na tym zdjeciu. Tez tak uwazam. Poza tym jest zle zeskanowane i wyglada BARDZO nienaturalnie.
W ogole to nie lubie robic sobie zdjec legitymacyjnych... Wole nieprofesjonalne ale naturalne, spontaniczne...
Dziwczyny dziekuje za "obrone" i mile slowa

Co do dyskusji na temat starzenia sie to jest wiele kobiet ktore nawet po 40tce sa "niezlymi laskami".
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 10:18   #27
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: jak wygladacie?

Nutka napisał(a):
> Coraz częsciej jak czytam takie posty odechciewa mi się uczestniczyć na Wizażu...Jakie znaczenie ma wygląd, wiek,uroda....przecież jesteśmy Wizażankami ..koleżankami.. Co to za zlośliwe prognozy typu..."zobaczysz..zobacz ysz"

>
no wlasnie, sama chcialam wyslac swoja fotke alepo co mi przepowiednia "zobaczysz, zobaczysz"
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 10:20   #28
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: jak wygladacie?

Oj Malinka, nie przejmuj sie tylko wysylaj
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 10:28   #29
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: jak wygladacie?

Ines1985 napisał(a):
> Oj Malinka, nie przejmuj sie tylko wysylaj

yyy zastanawiam sie
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-10, 10:32   #30
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: jak wygladacie?

Malinko, fajne zdjęcie, naprawdę! Masz śliczne, rozmarzone oczy.

Ines, bardzo się cieszę, że się nie gniewasz, NIGDY nie było moim zamiarem urazić kogokolwiek. Dziewczyny potraktowały temat aż za bardzo serio. Jeśli tu ironizuję, to wobec siebie samej, bo rzeczywiście "poleciałam" i widzę, jak skóra się starzeje( A sama jestem sobie winna, bo prowadzę wybitnie siedzący tryb życia, nie che mi się tego zmieniać i oby Kasia zawsze była śliczna i nie musiała z niechęcią - jak ja - patrzeć w lustro. Ot,co.
Całuski, Ines.
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.