Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 14:53   #3451
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Ja kupiłam ostatnio te buciki:

http://moda.allegro.pl/jazzowki-oxfo...498428334.html

Jestem bardzo zadowolona chociaż to wiadomo made in china więc nie wiem ile mi wytrzymają...ale ogólnie są bardzo ładne,lekkie i mają śliczną podszewke w środku

odtrzegam także przed kupowaniem na allegro z tych sklepów japan-tym bardziej,że wysyłka wychodzi masakrycznie drogo (przeważnie z Tajlandii idą ciuchy). Fakt ceny kuszą ale ubrania prawie nigdy nie wyglądają tak jak na zdjęciu. Ja się raz skusiłam na taką większą paczkę i żaden ciuch nie wyglądał jak na zdjęciu-może z jedna bluzka i jedna sukienka się do czegoś nadaje ale reszta to buble. Odszyte byle jak, z najgorszych materiałów, farbuja na potęgę, sztuczne, nieprzyjemne w dotyku. Raz poszłam w sukience od nich na wesele-byłam mile zaskoczona jak przyszła-za te pieniądze nie była zła. Niestety już w kościele poszły nitki z boku i musiałam "się zszywać" (na szczęscie mama miała nitkę z igłą).Tragedia jaki wstyd. Nie polecam! Mam nadzieje ,że inni mają lepsze doświadczenia bo interes w tych sklepach kwitnie.

A czy ktoś kupował spodnie alladynki na allegro? możecie polecić sprawdzoną aukcję? chodzi mi o tą bardziej elegancką wersję nie sportową/dresową
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/

Edytowane przez intermanka
Czas edycji: 2011-03-31 o 14:58
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:08   #3452
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez marta0409 Pokaż wiadomość
Ponawiam moje pytanie: czy ma któraś z Was real zdjęcia tych spodni? Wklejam link do aukcji:

http://moda.allegro.pl/super-sexy-je...520131449.html
spodnie są fajne, porządny gruby jeans, kolor taki jak na foto ale to nie są rurki tak jak w opisie aukcji. Na zdjęciu z allegro widać, że sprzedawca podwinął od boku nogawki tak by spodnie wyglądały jak rurki ale w rzeczywistości to proste nogawki.
Spodnie sa fajne, jak za te cenę super ale nie są dopasowane w nogawkach na dole i na efekt super dopasowanych rurek nie ma co liczyć. Zresztą wystarczy sprawdzić wymiary (sprzedawca podał szer.nogawek na dole).

Ja liczyłam na super dopasowane skinny no i się trochę zawiodłam jednak jako proste spodnie też całkiem fajnie wyglądają tylko to niskie biodrówki i jak siadam to widać pół tyłka;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:14   #3453
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
spodnie są fajne, porządny gruby jeans, kolor taki jak na foto ale to nie są rurki tak jak w opisie aukcji. Na zdjęciu z allegro widać, że sprzedawca podwinął od boku nogawki tak by spodnie wyglądały jak rurki ale w rzeczywistości to proste nogawki.
Spodnie sa fajne, jak za te cenę super ale nie są dopasowane w nogawkach na dole i na efekt super dopasowanych rurek nie ma co liczyć. Zresztą wystarczy sprawdzić wymiary (sprzedawca podał szer.nogawek na dole).

Ja liczyłam na super dopasowane skinny no i się trochę zawiodłam jednak jako proste spodnie też całkiem fajnie wyglądają tylko to niskie biodrówki i jak siadam to widać pół tyłka;-)
też zakupiłam te spodnie cały urok w nich to jest to że są rurkowane (na fotce) więc będe je zwężać na dole
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:16   #3454
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
J
odtrzegam także przed kupowaniem na allegro z tych sklepów japan-tym bardziej,że wysyłka wychodzi masakrycznie drogo (przeważnie z Tajlandii idą ciuchy). Fakt ceny kuszą ale ubrania prawie nigdy nie wyglądają tak jak na zdjęciu. Ja się raz skusiłam na taką większą paczkę i żaden ciuch nie wyglądał jak na zdjęciu-może z jedna bluzka i jedna sukienka się do czegoś nadaje ale reszta to buble. Odszyte byle jak, z najgorszych materiałów, farbuja na potęgę, sztuczne, nieprzyjemne w dotyku.

A czy ktoś kupował spodnie alladynki na allegro? możecie polecić sprawdzoną aukcję? chodzi mi o tą bardziej elegancką wersję nie sportową/dresową
potwierdzam, ze te rzeczy sa dziadowskie! kupilam kiedys 2 bluzki hm <rozmiary uniwersalne> czyli od s do xl ale jak ja na rozmiar s bluzke ledwo weszła! !
ale ogolnie rzeczy na zdjeciach ( i chybas tylko tu) sa fajne!kolezanka byla w japoni i widziala jak ludzie si ena ocdzien ubieraja! to jets wlasnei ten styl ktory nam oferuja sklepy z wysylka z nabkoku czy skad tam indziej !ale za takei ceny jak oferuja to szkoda kasy....
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:29   #3455
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
też zakupiłam te spodnie cały urok w nich to jest to że są rurkowane (na fotce) więc będe je zwężać na dole
też bym chciała zwęzić ale sama nie potrafię (chociaż myślę żeby jednak jakoś pokombinować ) ..w grę wchodzi więc jeszcze krawcowa.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:33   #3456
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
też bym chciała zwęzić ale sama nie potrafię (chociaż myślę żeby jednak jakoś pokombinować ) ..w grę wchodzi więc jeszcze krawcowa.
no tak zresztą sama też byś pewnie dała rade:P nić+igła lub maszyna:P

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2011-03-31 o 15:38
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:36   #3457
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Ostatnio zakupiłam tą tuniczkę http://allegro.pl/sukienka-bluzka-tu...538131735.html

Godna polecenia Z grubszego materiału, w zasadzie taka sama jak na zdjęciach Suwaczek bardzo ładnie wszyty

Mam pytanie odnośnie tych sukieneczek
http://allegro.pl/sukienka-z-paskiem...537591302.html

Widziałam linka do nich na tym wątku. Czy może, któraś z Was nabyła takową ?? Będę wdzięczna za opinie
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 15:42   #3458
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość
Ostatnio zakupiłam tą tuniczkę http://allegro.pl/sukienka-bluzka-tu...538131735.html

Godna polecenia Z grubszego materiału, w zasadzie taka sama jak na zdjęciach Suwaczek bardzo ładnie wszyty

Mam pytanie odnośnie tych sukieneczek
http://allegro.pl/sukienka-z-paskiem...537591302.html

Widziałam linka do nich na tym wątku. Czy może, któraś z Was nabyła takową ?? Będę wdzięczna za opinie
Mam jedno pytanko: do czego będziesz nosić tę tunikę? Podoba mi się, ale jakoś nie chciałabym nosić jej z jeansami.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:22   #3459
marta0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
spodnie są fajne, porządny gruby jeans, kolor taki jak na foto ale to nie są rurki tak jak w opisie aukcji. Na zdjęciu z allegro widać, że sprzedawca podwinął od boku nogawki tak by spodnie wyglądały jak rurki ale w rzeczywistości to proste nogawki.
Spodnie sa fajne, jak za te cenę super ale nie są dopasowane w nogawkach na dole i na efekt super dopasowanych rurek nie ma co liczyć. Zresztą wystarczy sprawdzić wymiary (sprzedawca podał szer.nogawek na dole).

Ja liczyłam na super dopasowane skinny no i się trochę zawiodłam jednak jako proste spodnie też całkiem fajnie wyglądają tylko to niskie biodrówki i jak siadam to widać pół tyłka;-)
Hehe no w końcu doczekałam się odpowiedzi) właśnie widziałam na zdjęciu że nogawki są popodkładane, żeby dawały efekt maksymalnie wąskich rurek. Dlatego zamówiłam je z myślą do zwężenia. Jak myślicie da radę, żeby nie straciły fasonu? Tam było coś wspomniane o suwaku na dole.... duży jest? ;>

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Prosze brdzo

Dokładnie takie jak na zdjęciu w opisie aukcji, bardzo fajne.
Tylko materiał nic a nic sie nie naciąga, nawet milimetr i wymieniam jutro na większe .,,
dzięki wielkie jaki to jest rozmiar?
marta0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:33   #3460
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez marta0409 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie jaki to jest rozmiar?
29

Suwaka nie ma na dole, to chodzi o te rozcięcia na nogawkach.


Dziewczyny, bez przesady, nie są to skinny ale nigdzie nie bylo napisane że są
Rurki, rurki, ale nie jakies superwąskie, nogawka sie delikatnie zwęża od kolana.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:50   #3461
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Mam jedno pytanko: do czego będziesz nosić tę tunikę? Podoba mi się, ale jakoś nie chciałabym nosić jej z jeansami.
Planuje ją nosić do... wszystkiego Myślałam o legginsach + baletki żeby nie było zbyt hmm... wyzywająco Jest takiej długości jak ta tu >
http://4.bp.blogspot.com/_Er9ur_w3Nn...0/P1120515.jpg więc chyba się nadaje
O tyle fajnie że można ją lekko zmarszczyć i jest jak zwykła bluzeczka więc do jeansów też sie nadaje Taki "uniwersal"
__________________
or


Edytowane przez >Angel<
Czas edycji: 2011-03-31 o 17:51
>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 17:51   #3462
marta0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
29

Suwaka nie ma na dole, to chodzi o te rozcięcia na nogawkach.


Dziewczyny, bez przesady, nie są to skinny ale nigdzie nie bylo napisane że są
Rurki, rurki, ale nie jakies superwąskie, nogawka sie delikatnie zwęża od kolana.
Aha no to super, że nie ma tam wstawionego suwaka, bo ciężko byłoby z obcięciem ich. A w stanie są wysokie czy niskie? Jak oceniasz? Ja będę miała je dopiero na tydz więc wolę się nastawić Zamęczę Cię pytaniami
marta0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:02   #3463
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez marta0409 Pokaż wiadomość
Aha no to super, że nie ma tam wstawionego suwaka, bo ciężko byłoby z obcięciem ich. A w stanie są wysokie czy niskie? Jak oceniasz? Ja będę miała je dopiero na tydz więc wolę się nastawić Zamęczę Cię pytaniami
A zamęczaj
Jak dla mnie to one sa dość wysokie.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 19:09   #3464
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A zamęczaj
Jak dla mnie to one sa dość wysokie.
A jak dla mnie to są bardzo niskie,typowe biodrówki, ile osób tyle odpowiedzi ja jestem dosyć wysoka (176cm) może dlatego są na mnie bardzo niskie w stanie. Plus za to, że mają fajne długie nogawki, na wysoką osobę idealne.
Dla mnie niestety to nie są rurki tylko proste nogawki, może zależy od rozmiaru (mam rozmiar 32 tych spodni, moim zdaniem wypadają ciut mniejsze,warto kierować się wymiarami). Dla mnie rurki to spodnie minimalnie chociaż dopasowane w łydkach te są na mnie w łydkach luźne chociaż rozmiar dobrałam idealnie. U sprzedającego już pojawiły się neutrale za to, że spodnie proste a nie rurki.

Myślę jak zabrać się do zwężania...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 19:17   #3465
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
potwierdzam, ze te rzeczy sa dziadowskie! kupilam kiedys 2 bluzki hm <rozmiary uniwersalne> czyli od s do xl ale jak ja na rozmiar s bluzke ledwo weszła! !
Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
ale ogolnie rzeczy na zdjeciach ( i chybas tylko tu) sa fajne!kolezanka byla w japoni i widziala jak ludzie si ena ocdzien ubieraja! to jets wlasnei ten styl ktory nam oferuja sklepy z wysylka z nabkoku czy skad tam indziej !ale za takei ceny jak oferuja to szkoda kasy....
Dokładnie! te modelki na aukcjach japan to chyba jakieś (nie obrażając nikogo) miniaturki człowieka. Mają może po 130 cm bo sukienki na nich do kolan dla mnie są takie,że tyłek widać . Trzeba wszystko dokładnie mierzyć ,a i tak wszystko co miało być luźne obciśnięte wychodzi-zawsze to oszczędność materiału
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 19:21   #3466
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
A jak dla mnie to są bardzo niskie,typowe biodrówki, ile osób tyle odpowiedzi ja jestem dosyć wysoka (176cm) może dlatego są na mnie bardzo niskie w stanie. Plus za to, że mają fajne długie nogawki, na wysoką osobę idealne.
Dla mnie niestety to nie są rurki tylko proste nogawki, może zależy od rozmiaru (mam rozmiar 32 tych spodni, moim zdaniem wypadają ciut mniejsze,warto kierować się wymiarami). Dla mnie rurki to spodnie minimalnie chociaż dopasowane w łydkach te są na mnie w łydkach luźne chociaż rozmiar dobrałam idealnie. U sprzedającego już pojawiły się neutrale za to, że spodnie proste a nie rurki.

Myślę jak zabrać się do zwężania...
A ja dość niska, ledwo 164 bez obcasa, to może dlatego wydają mi sie wysokie
Zgadzam się, trzeba się kierować wymiarami w opisie aukcji, nie rozmiarem...

dla mnie też, ledwo mi lydka wlazla w nogawke, ale to dla tego że za małe A poważnie, to rozmiar większe będą idealne. A z ta obcislością w łydzie to pewnie też kwestia budowy/szerokości lydki
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:00   #3467
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Prosze brdzo

Dokładnie takie jak na zdjęciu w opisie aukcji, bardzo fajne.
Tylko materiał nic a nic sie nie naciąga, nawet milimetr i wymieniam jutro na większe .,,
a możesz wrzucić zdjęcia tych spodni na sobie?? chciałabym zarówno z przodu jak i z tyłu jeśli to możliwe...
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:07   #3468
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a możesz wrzucić zdjęcia tych spodni na sobie?? chciałabym zarówno z przodu jak i z tyłu jeśli to możliwe...
No nie bardzo, bo wlażą mi do 3/4 tyłka tylko
Chyba,że barzdo chcesz, to sie poświęce
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:14   #3469
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No nie bardzo, bo wlażą mi do 3/4 tyłka tylko
Chyba,że barzdo chcesz, to sie poświęce
a no tak ale ja rozgarnięta jestem jak kupka liści to przez to że tak bardzo chciałam je zobaczyć
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 20:39   #3470
MojitoLover
Zadomowienie
 
Avatar MojitoLover
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 069
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość

Dokładnie! te modelki na aukcjach japan to chyba jakieś (nie obrażając nikogo) miniaturki człowieka. Mają może po 130 cm bo sukienki na nich do kolan dla mnie są takie,że tyłek widać .
dziewczyny, zrozumcie, ze ciuchy js, ktore kupujecie na allegro sa po prostu szyte na wzor tych ze zdjec. najczesciej producenci posluguja sie wylacznie fotkami, stad takie zalosne efekty.
__________________
I shopping.



Oh you fancy, huh?
MojitoLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 22:25   #3471
simsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 117
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

bluzeczki w paski http://moda.allegro.pl/055-ladytoffi...539691731.html

pierścionki kamea http://allegro.pl/p05-pierscionek-vi...499278965.html

Edytowane przez simsa
Czas edycji: 2011-03-31 o 22:39
simsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:37   #3472
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
spodnie są fajne, porządny gruby jeans, kolor taki jak na foto ale to nie są rurki tak jak w opisie aukcji. Na zdjęciu z allegro widać, że sprzedawca podwinął od boku nogawki tak by spodnie wyglądały jak rurki ale w rzeczywistości to proste nogawki.
Spodnie sa fajne, jak za te cenę super ale nie są dopasowane w nogawkach na dole i na efekt super dopasowanych rurek nie ma co liczyć. Zresztą wystarczy sprawdzić wymiary (sprzedawca podał szer.nogawek na dole).

Ja liczyłam na super dopasowane skinny no i się trochę zawiodłam jednak jako proste spodnie też całkiem fajnie wyglądają tylko to niskie biodrówki i jak siadam to widać pół tyłka;-)
A mierzyłaś te spodnie przed kupnem? Bo jak to czytam, to wychodzi, że zasugerowałaś się tylko zdjęciem i tytułem aukcji. Są wymiary, więc można porównać ze swoimi rurkami. Może się czepiam, no aleeee...
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
29

Suwaka nie ma na dole, to chodzi o te rozcięcia na nogawkach.


Dziewczyny, bez przesady, nie są to skinny ale nigdzie nie bylo napisane że są
Rurki, rurki, ale nie jakies superwąskie, nogawka sie delikatnie zwęża od kolana.
Dobrze mówisz.
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a no tak ale ja rozgarnięta jestem jak kupka liści to przez to że tak bardzo chciałam je zobaczyć
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:25   #3473
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Dziewczyny czy któraś może polecić jakieś zwykłe jednolite bluzki na długi rękaw - takie zwyklaki pod koszulę.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:54   #3474
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Kupiłam pokazywane jakiś czas temu bransoletki i jestem zadowolona
http://allegro.pl/bi-artist-bransole...524471823.html
http://allegro.pl/bi-artist-bransole...518667911.html
http://allegro.pl/bi-artist-kolczyki...533117713.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02090.jpg (138,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02088.jpg (99,6 KB, 80 załadowań)
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:12   #3475
anioolek20
Raczkowanie
 
Avatar anioolek20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 57
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

ja się zastanawiam nad tymi http://allegro.pl/no307-nosnik-modul...489666877.html
http://allegro.pl/no306-nosnik-modul...489666875.html
http://allegro.pl/no290-nosnik-rzemi...517511166.html

body w stylu marynarskim http://allegro.pl/body-w-stylu-maryn...536013621.html
__________________


Edytowane przez anioolek20
Czas edycji: 2011-04-01 o 12:17
anioolek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:14   #3476
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

dzisiaj dostałam te sweterki http://allegro.pl/modna-sweterkowa-t...531227370.html

i są extra!
zamawiałam 5 sztuk sobie 2 reszta nie dla mnie
są super wiedzę że cena już podskoczyła o 2zł..
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:16   #3477
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
dzisiaj dostałam te sweterki http://allegro.pl/modna-sweterkowa-t...531227370.html

i są extra!
zamawiałam 5 sztuk sobie 2 reszta nie dla mnie
są super wiedzę że cena już podskoczyła o 2zł..
A czy one są takie tunikowate? I czy uwidaczniają fałdki na brzuchu?:P
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:26   #3478
kasia_pood
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

http://allegro.pl/miss-sixty-s-eco-s...531201818.html
Witam mam do sprzedania eco skórę, może któraś z Szanownych Wizazystek będzie zainteresowana
Pozdrawiam was
kasia_pood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:17   #3479
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
dzisiaj dostałam te sweterki http://allegro.pl/modna-sweterkowa-t...531227370.html

i są extra!
zamawiałam 5 sztuk sobie 2 reszta nie dla mnie
są super wiedzę że cena już podskoczyła o 2zł..
Cieszę się, że są ekstra, zamówiłam taki sam u innego sprzedawcy (za 14,90zł)

Dziewczyny, przez ten wątek to ja już chyba jestem zakupocholiczką..
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:21   #3480
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz"

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
dzisiaj dostałam te sweterki http://allegro.pl/modna-sweterkowa-t...531227370.html

i są extra!
zamawiałam 5 sztuk sobie 2 reszta nie dla mnie
są super wiedzę że cena już podskoczyła o 2zł..

A jakie kolorki w końcu wzięłaś? Uraczysz nas fotkami real? Najlepiej na sobie
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.