Chcę być mamą - ploteczek część II :) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-17, 16:59   #1111
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak myślę. Jestem uczulona na kłamstwo, a w teraźniejszej pracy często spotykam się z tym, ze rodzice kłamią jak pytamy o higienę zębów ich dzieci...one słuchają i myślą, że tak właśnie się postępuje. dla mnie najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


Jeśli chodzi o wtopy związane z lekarzami to ja się przedstawiłam nie swoim nazwiskiem, a nawet nie panieńskim. Zakapowałam dopiero po chwili jak nie mogła znaleźć mnie w kartach

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------


No to super
To też nieźle Aniu odwaliłaś z tym nazwiskiem 😂😂😂
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 18:50   #1112
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak myślę. Jestem uczulona na kłamstwo, a w teraźniejszej pracy często spotykam się z tym, ze rodzice kłamią jak pytamy o higienę zębów ich dzieci...one słuchają i myślą, że tak właśnie się postępuje. dla mnie najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


Jeśli chodzi o wtopy związane z lekarzami to ja się przedstawiłam nie swoim nazwiskiem, a nawet nie panieńskim. Zakapowałam dopiero po chwili jak nie mogła znaleźć mnie w kartach

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------


No to super
Usmialam sie Ania z tej twojej wtopy...Haha o czym ty myślałaś podając nie swoje nazwisko..bujałaś gdzieś w obłokach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 19:08   #1113
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Marcja super, że się tak złożyło 👍

Aniu aż mi się buzia sama śmieje jak czytam o tym nazwisku 😂

Basiczek właśnie buty musimy zakupić, bardziej niż kamieni to się jeżowców boję 🙈
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 20:29   #1114
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

A ja już leżę wykąpana w łóżeczku i zaczynam czytać nową książkę "Okularnik" K. Bondy. No zobaczymy czy fajna
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 23:00   #1115
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzasta a meduzy też tam będą? Jak byliśmy teraz na Malcie to meduza ugryzła taką dziewczynę i miała nogę spuchniętą. W ogóle przed wejsciami na plaże były zdjęcia meduz z radami co robić gdy ugryzie. Miałam trochę stracha, bo były i takie po których trzeba było jechać do szpitala po jakiś lek przeciw toksynie.

Chcecie wiedzieć o czym myślałam jak się przedstawiałam nie swoim nazwiskiem? O kotach 😀 wiec domyślcie się jak brzmiało;p

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Dance już pewnie wypoczywa nad morzem 😊
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 05:54   #1116
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzasta a meduzy też tam będą? Jak byliśmy teraz na Malcie to meduza ugryzła taką dziewczynę i miała nogę spuchniętą. W ogóle przed wejsciami na plaże były zdjęcia meduz z radami co robić gdy ugryzie. Miałam trochę stracha, bo były i takie po których trzeba było jechać do szpitala po jakiś lek przeciw toksynie.

Chcecie wiedzieć o czym myślałam jak się przedstawiałam nie swoim nazwiskiem? O kotach 😀 wiec domyślcie się jak brzmiało;p

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Dance już pewnie wypoczywa nad morzem 😊
Dobre o kotach 😁 padłabym ze śmiechu gdybym słyszała tą akcję 😂😂😂

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Dzień dobry we wtorek 😊
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 06:14   #1117
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień dobry we wtorek ja od wczoraj latam po szpitalach po skierowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 06:41   #1118
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Ania, meduzy też są w Chorwacji i nie gryzą tylko parzą chyba ? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 07:27   #1119
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień doberek
Basiczek meduzy też są? Ha ha będę musiała uważać
No Dance na pewno już leżakuje na plaży
Miłego dnia dziewczynki Ja popołudnie spędzę w poczekalni, ale z koleżanką to sobie poplotkujemy
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 07:30   #1120
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Basiczek meduzy też są? Ha ha będę musiała uważać
No Dance na pewno już leżakuje na plaży
Miłego dnia dziewczynki Ja popołudnie spędzę w poczekalni, ale z koleżanką to sobie poplotkujemy
Ja bylam za dzieciaka na Chorwacji to były meduzy, kraby i jezowce jedynie meduz się balam, bo na resztę to te buty pomagają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 07:32   #1121
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Basiczek meduzy też są? Ha ha będę musiała uważać
No Dance na pewno już leżakuje na plaży
Miłego dnia dziewczynki Ja popołudnie spędzę w poczekalni, ale z koleżanką to sobie poplotkujemy
Wizyta u ginka? Dobrze, że masz z kim pogadać. Ja z reguły biorę książkę do czytania a wychodzi, że przeważnie nam z kim gadać na poczekalni.
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 07:33   #1122
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cześć dziewczyny.
Ja jak byłam w Chorwacji to nie spotkałam się z meduzami. Jedynie zabezpieczyć się trzeba w buty i uchronią przed kamieniami. Nie ma się czego obawiać.
Dance, prześlij nam tu trochę jodu i szumu fal
Miłego dnia
A ja po pracy mam w planie mały shopping w Rosmanie jutro po pracy wyjeżdżamy na ten długi weekend nad jeziorko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 07:37   #1123
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja jak byłam w Chorwacji to nie spotkałam się z meduzami. Jedynie zabezpieczyć się trzeba w buty i uchronią przed kamieniami. Nie ma się czego obawiać.
Dance, prześlij nam tu trochę jodu i szumu fal
Miłego dnia
A ja po pracy mam w planie mały shopping w Rosmanie jutro po pracy wyjeżdżamy na ten długi weekend nad jeziorko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo super, tez mamy w planach jeziorko, mam nadzieję ze wypali większych wakacji w tym roku nie planujemy, mam nadzieję ze odbijemy sobie w przyszlym z dzidziusiem

A co tam u Angeliki? Dawno nic nie pisala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 07:51   #1124
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Wizyta u ginka? Dobrze, że masz z kim pogadać. Ja z reguły biorę książkę do czytania a wychodzi, że przeważnie nam z kim gadać na poczekalni.
Tak, będę miała spokojniejszą głowę na wyjeździe jak wykupię już zastrzyki albo przynajmniej je zamówię w aptece

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja jak byłam w Chorwacji to nie spotkałam się z meduzami. Jedynie zabezpieczyć się trzeba w buty i uchronią przed kamieniami. Nie ma się czego obawiać.
Dance, prześlij nam tu trochę jodu i szumu fal
Miłego dnia
A ja po pracy mam w planie mały shopping w Rosmanie jutro po pracy wyjeżdżamy na ten długi weekend nad jeziorko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez malutka89 Pokaż wiadomość
Oo super, tez mamy w planach jeziorko, mam nadzieję ze wypali większych wakacji w tym roku nie planujemy, mam nadzieję ze odbijemy sobie w przyszlym z dzidziusiem

A co tam u Angeliki? Dawno nic nie pisala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeziorko Odpoczniecie i naładujecie bateryjki Też mnie czekają zakupy w Rossmannie, ale typu kremy do opalania, żele chłodzące i takie tam
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 08:51   #1125
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień dobry 😊

Malutka a po co aż tyle skierowań, że od wczoraj latasz?

Basiczek masz rację, meduzy parzą. 😁

Dzasta ja bym się najbardziej bała tego, na takich wakacjach, że nadepnę jakieś morskie zwierzątko i je zabiję , bo w tych butach nie poczuję 😊
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 13:45   #1126
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Basiczek meduzy też są? Ha ha będę musiała uważać
No Dance na pewno już leżakuje na plaży
Miłego dnia dziewczynki Ja popołudnie spędzę w poczekalni, ale z koleżanką to sobie poplotkujemy
Niestety są
Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Malutka a po co aż tyle skierowań, że od wczoraj latasz?

Basiczek masz rację, meduzy parzą.

Dzasta ja bym się najbardziej bała tego, na takich wakacjach, że nadepnę jakieś morskie zwierzątko i je zabiję , bo w tych butach nie poczuję
O no właśnie nawet jakby mi miało to zwierzątko coś zrobić a bym je zabiła bestialsko i nieświadomie butem to by mi było smutno i przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

A niedawno na fb grupie mam, w której jestem dziewczyna napisała że kubeczek menstruacyjny pomaga zajść w ciaze, niestety swój kubeczek gdzieś posiałam i muszę kupić a od następnego m-ca będę uzywac. Ja się nie leczę (badania w normie) tylko tak po prostu mamy problem z zapłodnieniem.
W skrócie chodzi o to żeby używać kubeczka ze spermą w czasie dni płodne. Slyszalyscie o tym w ogóle bo ja właśnie dowiedzialam się kilka dni temu. Zobaczymy czy zadziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 15:32   #1127
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Malutka a po co aż tyle skierowań, że od wczoraj latasz?

Basiczek masz rację, meduzy parzą.

Dzasta ja bym się najbardziej bała tego, na takich wakacjach, że nadepnę jakieś morskie zwierzątko i je zabiję , bo w tych butach nie poczuję
A przez te wyniki co nam wyszły na tych genetycznych musze zrobic dodatkowo echo serca itp noi polowkowe tez bede miec na NFZ. Także jak moge skorzystać to czemu nie jeszcze jutro do rodzinnego i chyba koniec latania haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 16:48   #1128
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Wracam do domu. I dopiero w poniedziałek do pracy 😊 ale się cieszę 😁😁😁

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Powiem Wam, że siedzi mi w głowie taka sytuacja o której mówiła mi nowa koleżanka w pracy. A mianowicie: kobieta poszła na usg piersi i okazało się, że coś tam jest, coś małego. Wg usg do dalszej diagnostyki. Przyszła z wynikami do swojego gina I ten jej nic nie kazał robić. Tylko za rok przyjść. Przyszła za 1,5 roku i to coś urosło do 5cm i było rakiem z przerzutami. Dziewczyna miesiąc temu zmarła. Pracowała w tej samej firmie co ja, miała 43 lata. Ech życie... I nawet wiem, który lekarz tak jej poradził... byłam u niego na cytologii...

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

I jeszcze jedno w kontekście lekarzy i wyników badań. Badanie ptolaktyny z testem robiłam w medicover, nie u swojej Pani doktor, i lekarz w medicover skomentowała ten wynik jako prawidłowy. Dla mnie ten komentarz dziwny, bo przecież wynik jest grubo powyżej normy
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 17:42   #1129
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Ehh Marcja smutna historia. Ja jestem za tym żeby takie podejrzane rzeczy konsultować jeszcze z kimś innym.

A co do protaktyny to faktycznie dziwne że skomentowała że prawidłowa, no chyba że w tym labo maja inne normy? Bo czasem inne urządzenie, odczynniki, albo jednostki i te wyniki mogą być różne.

Basiczek jestem w szoku po tym co napisałaś o tych kubeczkach :p ale że jak? Nie wiem jak można by to używać aby pomóc w zapłodnieniu? 😀

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Malutka skoro masz możliwość załatwić to na nfz to pewnie że korzystaj. Daj nam tu znać jak będziesz po badaniach 😊
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 21:44   #1130
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Niestety są O no właśnie nawet jakby mi miało to zwierzątko coś zrobić a bym je zabiła bestialsko i nieświadomie butem to by mi było smutno i przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

A niedawno na fb grupie mam, w której jestem dziewczyna napisała że kubeczek menstruacyjny pomaga zajść w ciaze, niestety swój kubeczek gdzieś posiałam i muszę kupić a od następnego m-ca będę uzywac. Ja się nie leczę (badania w normie) tylko tak po prostu mamy problem z zapłodnieniem.
W skrócie chodzi o to żeby używać kubeczka ze spermą w czasie dni płodne. Slyszalyscie o tym w ogóle bo ja właśnie dowiedzialam się kilka dni temu. Zobaczymy czy zadziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwszy raz słyszę i ciężko mi to sobie jakoś wyobrazić...że to niby pomoże w zapłodnieniu...hmmm no nie wiem, nie wiem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka89 Pokaż wiadomość
A przez te wyniki co nam wyszły na tych genetycznych musze zrobic dodatkowo echo serca itp noi polowkowe tez bede miec na NFZ. Także jak moge skorzystać to czemu nie jeszcze jutro do rodzinnego i chyba koniec latania haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia na wizycie. Czyli później odpoczynek..mały ale coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Wracam do domu. I dopiero w poniedziałek do pracy ale się cieszę

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Powiem Wam, że siedzi mi w głowie taka sytuacja o której mówiła mi nowa koleżanka w pracy. A mianowicie: kobieta poszła na usg piersi i okazało się, że coś tam jest, coś małego. Wg usg do dalszej diagnostyki. Przyszła z wynikami do swojego gina I ten jej nic nie kazał robić. Tylko za rok przyjść. Przyszła za 1,5 roku i to coś urosło do 5cm i było rakiem z przerzutami. Dziewczyna miesiąc temu zmarła. Pracowała w tej samej firmie co ja, miała 43 lata. Ech życie... I nawet wiem, który lekarz tak jej poradził... byłam u niego na cytologii...

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

I jeszcze jedno w kontekście lekarzy i wyników badań. Badanie ptolaktyny z testem robiłam w medicover, nie u swojej Pani doktor, i lekarz w medicover skomentowała ten wynik jako prawidłowy. Dla mnie ten komentarz dziwny, bo przecież wynik jest grubo powyżej normy
Smutna historia..tylko zastanawia mnie czemu kazał jej tak długo czekać do kolejnej wizyty przykre. Młoda kobieta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 22:01   #1131
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Padam na pyszczek 🙄 Jutro Was nadrobię 😉

Dobranoc 😊😴💤
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 05:45   #1132
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę i ciężko mi to sobie jakoś wyobrazić...że to niby pomoże w zapłodnieniu...hmmm no nie wiem, nie wiem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Powodzenia na wizycie. Czyli później odpoczynek..mały ale coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Smutna historia..tylko zastanawia mnie czemu kazał jej tak długo czekać do kolejnej wizyty przykre. Młoda kobieta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem dlaczego kazał czekać. Tu czekanie okazało się zabójcze 😔

---------- Dopisano o 05:43 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Ehh Marcja smutna historia. Ja jestem za tym żeby takie podejrzane rzeczy konsultować jeszcze z kimś innym.

A co do protaktyny to faktycznie dziwne że skomentowała że prawidłowa, no chyba że w tym labo maja inne normy? Bo czasem inne urządzenie, odczynniki, albo jednostki i te wyniki mogą być różne.

Basiczek jestem w szoku po tym co napisałaś o tych kubeczkach :p ale że jak? Nie wiem jak można by to używać aby pomóc w zapłodnieniu? 😀

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Malutka skoro masz możliwość załatwić to na nfz to pewnie że korzystaj. Daj nam tu znać jak będziesz po badaniach 😊
Też nie wiem skąd ten komentarz "wyniki prawidłowe"

---------- Dopisano o 05:45 ---------- Poprzedni post napisano o 05:43 ----------

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Niestety są O no właśnie nawet jakby mi miało to zwierzątko coś zrobić a bym je zabiła bestialsko i nieświadomie butem to by mi było smutno i przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

A niedawno na fb grupie mam, w której jestem dziewczyna napisała że kubeczek menstruacyjny pomaga zajść w ciaze, niestety swój kubeczek gdzieś posiałam i muszę kupić a od następnego m-ca będę uzywac. Ja się nie leczę (badania w normie) tylko tak po prostu mamy problem z zapłodnieniem.
W skrócie chodzi o to żeby używać kubeczka ze spermą w czasie dni płodne. Slyszalyscie o tym w ogóle bo ja właśnie dowiedzialam się kilka dni temu. Zobaczymy czy zadziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Basiaczek, nie słyszałam o tym. Zastanawiam się jak to technicznie się robi 🤔
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 06:56   #1133
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień dobry

Nadrobiłam Was dziewczyny

Ej bo ja jestem ciemna Słyszałam o tych kubeczkach menstruacyjnych, ale nigdy nie zagłębiałam się w temat i szczerze mówiąc nawet nie wiem jak się je stosuje

Marcja przykra historia I wierz tu lekarzom. Moja kuzynka ostatnio tydzień leżała w szpitalu. Miała zapalenie otrzewnej spowodowane tym, że po ostatnim zabiegu, a raczej operacji (wycinali jej polipa czy torbiel) jej nie doczyścili i wdało się zakażenie. Cały brzuch w środku miała w ropie. Zastanawiają się co z tym zrobić. Czy nie iść gdzieś do sądu bo w dzień kiedy zabrała ją karetka była u swojego lekarza i u tego który wykonywał zabieg i obaj zgodnie twierdzili, że to nie jest nic związanego z przebytym ostatnio zabiegiem. W szpitalu okazało się coś zupełnie innego

Co do komentarza prolaktyny to dziwne, ale może my się nie znamy

Zakupy zastrzykowe zrobione. Pół lodówki zajęte, więc przymusowa dieta bo jedzenie się nam nie mieści Dzięki refundacji zamiast 5000 zapłaciłam niecałe 500 zł
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:24   #1134
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Zakupy zastrzykowe zrobione. Pół lodówki zajęte, więc przymusowa dieta bo jedzenie się nam nie mieści Dzięki refundacji zamiast 5000 zapłaciłam niecałe 500 zł
Też smutna sytuacja z Twoją kuzynką...

Jej ile tych leków. Kurczę mam nadzieję, ze ta refundacja będzie dalej obowiązywała
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 13:12   #1135
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Smutna historia z Twoją kuzynką Dzasta.
Zamykając temat wyników prolaktyny- to my się już to trochę znany bo moja ginka jest tego samego zdania co my

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Już mam wykupiony Bromek, startuje od pół tabletki na noc, codziennie.
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 17:49   #1136
tinulinka
Raczkowanie
 
Avatar tinulinka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 292
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Już mam wykupiony Bromek, startuje od pół tabletki na noc, codziennie.
Też startowałam z pół tabletki i dla mnie już ta dawka była ciężka do zniesienia ale trzymam kciuki że u ciebie nie będzie tak źle koniecznie na noc żeby najgorsze efekty uboczne przespać!
tinulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 17:56   #1137
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez tinulinka Pokaż wiadomość
Też startowałam z pół tabletki i dla mnie już ta dawka była ciężka do zniesienia ale trzymam kciuki że u ciebie nie będzie tak źle koniecznie na noc żeby najgorsze efekty uboczne przespać!
Już naczytalam się o objawach ubocznych i stracha mam. A jakie miałaś skutki uboczne?

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

I wynik prolaktyny z obciazeniem wyszedł Ci niższy? Bromek zadziałał? A jaki miałaś wynik prolaktyny po tej tabletce po godzinie? Jeśli pamiętasz oczywiście😀
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 20:38   #1138
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cześć!

Byłam dziś u kolejnego lekarza, potwierdził, że niestety nasienie Tż jest b.słabe. Zlecił jeszcze kilka badań i mam nie brać Clo. Jutro jedziemy w góry, dobrze nam zrobi ten wyjazd, żeby trochę przewietrzyć głowę.

Miłego długiego weekendu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 20:46   #1139
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
Cześć!

Byłam dziś u kolejnego lekarza, potwierdził, że niestety nasienie Tż jest b.słabe. Zlecił jeszcze kilka badań i mam nie brać Clo. Jutro jedziemy w góry, dobrze nam zrobi ten wyjazd, żeby trochę przewietrzyć głowę.

Miłego długiego weekendu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dał coś Tż towi na poprawę nasienia/jakieś witaminy? Nie znam się na tym ale coś mi się obiło o uszy, że jest coś na poprawę
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 20:46   #1140
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Zmotywowana, a Tż robił test HBA i chromarynę plemnika? Możliwe, że już pytałam. Jeśli tak to wybacz, ale przez te leki zakręcona jestem 🙉 Dobrze, że wyjeżdżacie. Odpoczniecie i na spokojnie pomyślicie co dalej 😘
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-15 15:52:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.