makijaz po jakims czasie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 22:15   #1
Baudolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 370
Question

makijaz po jakims czasie


Nigdzie nie mogłam znalesc odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie do makijażu używam podkładu, pudru w kamieniu i maluje oczy tuszem i kredka - i już po 1,5-2h makijaz nie jest taki jaki był. Nie chodzi mi jedynie o swiecenie sie ale o to ze pod oczami zbiera mi sie hmm jak to okreslic: czarne drobinki czy to od kredki czy od tuszu. nie wiem czy to wina kosmetyków bo używałam róznych czy może ja mam te "dołeczki" pod oczami jakies nie bardzo, nie zauważyłam aby koleżankom coś takiego się robiło mimo iz np uzywamy tych samych kosmetyków. prawie co godzine musze znikac w toalecie usuwać te czarne smugi pod oczami, robic wszystko od nowa. mam cere tłusta wiec mam problem ze świeceniem, już chyba probowalam wszystkiego nie wiem jak to opanować ani czy szukać kolejnych trwalszych kosmetyków. Poradzcie coś
__________________

"An eye for an eye only ends up making the whole world blind"
Mahatma Gandhi
Baudolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 22:42   #2
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: makijaz po jakims czasie

Przede wszystkim używaj podkładu do cery tłustej i mieszanej, oprócz tego puder sypki zdziała cuda. Nic tak nie utrwali i nie zmatuje makijażu jak puder sypki, spróbuj- poczytaj recenzje na KWC. Co do tuszu to może mnie maluj dolnych rzęs?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.