jak nakładac podkład w kompakcie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-26, 20:40   #1
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593

jak nakładac podkład w kompakcie?


Kupiłam podkład w kompakcie, jestem przyzywyczahona do pędzli ale jakos mi to nie wychodzi, bo zachowuje sie jak puder. A chcialabym cos bardziej kryjącego, najbardziej psowałbymi nakładany na mokro (stwierdzone eksperymentalnie) ale jak go nakładac na mokro? Pędzlem nie, gabeczką? Moczyc w wodze i co? wklepywac? nie wiem, pomozcie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:44   #2
ŁASICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: jak nakładac podkład w kompakcie?

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład w kompakcie, jestem przyzywyczahona do pędzli ale jakos mi to nie wychodzi, bo zachowuje sie jak puder. A chcialabym cos bardziej kryjącego, najbardziej psowałbymi nakładany na mokro (stwierdzone eksperymentalnie) ale jak go nakładac na mokro? Pędzlem nie, gabeczką? Moczyc w wodze i co? wklepywac? nie wiem, pomozcie
Ja osobiscie polecam ci pedzelek do podkladu ( taki płaski mozna kupic w sephorze). Ostatnio uzywałam compactu diorskina i robiłam to tak:
pryskalam wodą termalną na kompakcik potem pedzelkiem maziałam po kompakcie i nakładałam tez maziajac pedzlem na twarz, mozesz pedzel taki maczac w wodzie tez osiągniesz efekt , wode mozesz sobie dozowac jak chcesz ja lubiłam duzo wody, ale mozesz tylko troszeczke dodawac dla lekkiego zwilzenia to juz zalezy od Ciebie.Gąbeczka nigdy nie potrafiłam nakładac kompaktu wiec polecam Ci pedzelek do podkładu.
Zycze efektownego eksperymentowania.
Pozdreawiam ŁASICA
ŁASICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.