prosze o rade w sprawie malowania oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 21:35   #1
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Smile

prosze o rade w sprawie malowania oczu


witajcie chcialam was prosic o pomoc mam duze zielone oczy i kompletnie nie wiem jak je malowac zeby staly sie bardziej wyraziste
maluje je delikatnie tuszem ale to nic nie daje
bede wdzieczna za kazda pomoc
http://yfrog.com/bfimage093mj
http://yfrog.com/mvimage042oj
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 23:42   #2
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

super zieleń,to lubię

masz opadającą powiekę i tzw.bedroom eyes -sporo makijaży dla tego typu oczu znajdziesz na You Tube ,np.tu
http://www.youtube.com/watch?v=9w631fPn4J8&feature=fvsr


proponuję też wyregulować brwi(najlepiej zrobi to dobra kosmetyczka),są ładne ,ale trochę nieregularne
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 10:21   #3
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

co to znaczy bedroom eyes? przegladalam te filmiki fajne te makijaze ale nie wiem czy to dla mnie jesli pojawilabym sie w takim makijazu w szkole mialabym przerabane pozatym te dziewczyny ktore tam sie malowaly mialy piekne brazowe oczy a ja mam zielone i nie wiem czy taki makijaz by mi pasowal..
co do brwi ja chodze do kosmetyczki tylko teraz w wakacje nic mi sie nie chce i troche sie zapuscilam ale za kilka dni pojde do kosmetyczki
ps chcialam zapytac sie jeszcze o jedna rzecz otoz mam rumience i chcialabym je jakos zakryc planowalam zeilony kolektor i fluid tylko ze nie wiem ktory mocniej kryje korektor plynny czy taki w sztyfcie

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2010-08-28 o 10:46
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 18:28   #4
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

Może spróbuj sypkiego mineralnego. Jeżeli w płynie to musiałby być raczej gęsty. Osobiście nie lubię w sztyfcie, za ciężkie toto ;-)
Aha i jeszcze jedno, powiedz nam ile masz lat, bo po zdjęciu wydaje mi się, że jesteś młodziutka, a z doświadczenia wiem, że pomimo szczerych chęci, w młodym wieku można zrobić straszną głupotę dzięki mejkapowi

Edytowane przez magnolia113
Czas edycji: 2010-08-28 o 18:30
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:23   #5
madimadi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowitzzz
Wiadomości: 74
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

są dość duże więc ja proponowałabym czarny eyeliner- wtedy uwaga skupi się na oczach gdyż będą podkreślone wyrazistą kreską
madimadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 20:21   #6
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

Cytat:
Napisane przez madimadi Pokaż wiadomość
są dość duże więc ja proponowałabym czarny eyeliner- wtedy uwaga skupi się na oczach gdyż będą podkreślone wyrazistą kreską
Z linerem bym w tym przypadku uważała... Chyba, że bardzo cienka kreska praktycznie na linii rzęs z lekkim 'wingiem' żeby unieść powiekę. Tylko nie rysuj jej do końca, bo to jeszcze bardziej obniży zewnętrzny kącik. Jednak jak już mówiłam, radę z tym uważać, nie wiem jakie autorka ma doświadczenie, bo niedoświadczona osoba może sobie zrobić dużą krzywdę eyelinerem [ostatnio widziałam dziewczynę co miała eyelinerem zrobioną linię wodną :O].
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 21:29   #7
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Pokaż wiadomość
Może spróbuj sypkiego mineralnego. Jeżeli w płynie to musiałby być raczej gęsty. Osobiście nie lubię w sztyfcie, za ciężkie toto ;-)
Aha i jeszcze jedno, powiedz nam ile masz lat, bo po zdjęciu wydaje mi się, że jesteś młodziutka, a z doświadczenia wiem, że pomimo szczerych chęci, w młodym wieku można zrobić straszną głupotę dzięki mejkapowi
mam 17 lat i kompletnie nie umiem sie malowac
kiedys probowalam umalowac sie eylainerem ale rece mi sie trzesly i zrobilam sobie wlasnie taka fale na oku
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 22:02   #8
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
mam 17 lat i kompletnie nie umiem sie malowac
kiedys probowalam umalowac sie eylainerem ale rece mi sie trzesly i zrobilam sobie wlasnie taka fale na oku
Spróbuj sobie oprzeć łokieć na toaletce/biurku/parapecie czy gdzie tam się malujesz, a nadgarstek na twarzy i wtedy malować. Do tego pochyl głowę do tyłu, tak żeby powieka była przymknięta, ale żebyś wszystko widziała, to pomoże zrobić precyzyjniejszą kreskę.
Jeśli chcesz cieniować powiekę to zacznij od beży i brązów. To neutralne kolory, świetne do dziennego, które będą pasować każdemu. Polecam poszperać na youtube - miliony tutoriali
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 07:05   #9
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

proponuję tak http://www.youtube.com/watch?v=AdUd9...eature=channel delikatny i podkreślający oko, za taki Cię ze szkoły nie pogonią
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:16   #10
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

http://www.youtube.com/watch?v=kmDOkBkmgLY o tym typie oczu polecam (kreska)
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:39   #11
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

prosze o jeszcze jedna rade otoz zaczelam do szkoly malowac sie kredka robie delikatne kreski nad rzesami i tak mniej weicej od poczatku rzes do konca staram sie nie wychodzic poza bo mowilyscie ze to podkresli moje bedroom eyes
chcialam sie zapytam czy przy takich oczach jakie mam powinnam malowac gorna powieke kredka dolna czy cale oko podkreslic kredka tzn gorna i dolna?
z gory dzieki za odp
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 20:10   #12
Emef_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 167
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

Nie chcę zakładać nowego wątku, a widzę, że autorka odpowiedź już dostała, więc się dołączę.

Zawsze miałam problem w określeniu jaki mam typ oczu, kształt, rozstawienie... nie wiem też czy mogę używać kredki, jakich cieni używać, w jaki sposób je malować.
A wy tutaj macie dużo pomysłów, więc proszę o jakieś propozycje

(zdjęcie zrobiłam przed chwilą, niestety lewe oko mam opuchnięte, nie wiem dlaczego)
__________________

Emef_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 22:50   #13
lijuana
Raczkowanie
 
Avatar lijuana
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 151
Dot.: prosze o rade w sprawie malowania oczu

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
prosze o jeszcze jedna rade otoz zaczelam do szkoly malowac sie kredka robie delikatne kreski nad rzesami i tak mniej weicej od poczatku rzes do konca staram sie nie wychodzic poza bo mowilyscie ze to podkresli moje bedroom eyes
chcialam sie zapytam czy przy takich oczach jakie mam powinnam malowac gorna powieke kredka dolna czy cale oko podkreslic kredka tzn gorna i dolna?
z gory dzieki za odp
A ja Ci proponuje zrobic taki makijaż- Najpier cieniem matowym jasnym malujesz całą powiekę i tym samym cieniem zrób kreske na dolnej. Nastęnie zrób kreski kredką od połowy oka do zewnętrznego kącika troszke wyciągając ją ku górze i na dole zrób równiez kreskę od połowy oka do zewnątrz..pózniej cieniem ciemniejszym niż cień położony na całą powiekę kładziemy na te kreski które zrobiłyśmy kredką. Malujemy oczka tuszem i gotowe..jest to podstawowy makijaż dzienny..jesli ma byc mocniejszy to taki jesli delikatniejszy to możesz te kreski samymi cieniami zrobic. Podniesie Ci to opadajace kąciki oczu a oczy nabiorą kociego wyglądu..i nie radzę podkreślać całych oczu kredką to raczej makijaż wieczorowy
__________________
10.06

Edytowane przez lijuana
Czas edycji: 2010-09-26 o 22:54
lijuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.