Zniechęceniowo brązowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 22:35   #1
dulcynea
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251

Zniechęceniowo brązowy


Od razu mówię, że zdjęcia robione telefonem, więc kto nie chce oglądać niech ucieka...
Już, już miał być aparat, ale... sprawdza się powiedzenie by nie liczyć pieniędzy, których się nie ma
Wprawdzie założyłam sobie przy ostatnim dodanym makijażu (będzie chyba ponada 4 miesiące), że więcej obfoconego telefonem nie wstawię, ale... czuję jakbym się cofała Jakbym przestawała cokolwiek umieć z malowania się... Niby kształ ok, a jednak coś nie tak... A kogoś innego to już nie pamiętam nawet kiedy ostatnio malowałam...

Kurczę, marudzę.
Bijcie.

Chciałam się zainspirować prześlicznym makijażem ślubnym znalezionym w necie, ale gdy zabrałam się do roboty boleśnie odczułam brak kosmetyków (duża część została w Polsce, a ja aktualnie poza) i wyszło to...
Zupełnie się nie umiem "poruszać" w brązach i złotach...

Że brwi fatalne wiem - jak pisałam, jestem daleko od kosmetyczki, a samodzielne regulowanie skończyło się jak widać (póki nie ujrzałam zdjęć byłam przekonana, że całkiem mi wyszło...)

Ehhh... Dobra... Serio przechodzę do listy kosmetyków, bo mam tak marudzeniowy wieczór, że mogę narzekać w nieskończoność...
Twarz: podkład Revlon ColorStay, skrobia jako puder, bronzer vollare, rozświetlacz kupiony w Primarku.
Oczy: baza Joko, czarny cien z paletki Sleek Acid, brązowy Oriflame, złoty Inglot, jasny pod brwiami Vollare, czarna kredka Miss sporty, tusz Vollare.
Usta: złoty cień Inglot + błyszczyk Mon Ami
dulcynea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 08:01   #2
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: Zniechęceniowo brązowy

O rety, ale zrzędzisz...
Moim skromnym zdaniem wyszło naprawdę ładnie Dobrze wyglądasz w tych kolorkach, chociaż uśmiech by nie zawadził Do makijażu dodałabym cieniutką kreskę, żeby oko było troszkę bardziej wyraziste, no i nieszczególnie podoba mi się perła pod brwiami, zwłaszcza że nie są wyregulowane. Ale całość jak najbardziej okej
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:52   #3
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Zniechęceniowo brązowy

Nie podoba mi się. Wyszło smutno, ten ciemniejszy cień w zewnętrznych kącikach jest dziwnie położony, tworzy nieregularną plamę co mi się bardzo nie podoba. Na minus jeszcze rzęsy - jakieś takie splątane i rozwichrzone. Pokusiłabym się o dodanie kreski w kolorze ciemnej czekolady. Podoba mi się zaznaczenie policzków - bardzo delikatnie ale jednak coś widać.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 13:47   #4
tanyya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 435
GG do tanyya
Dot.: Zniechęceniowo brązowy

niby ładny, bo taki subtelny, ale na zdjęciach wygladasz tak smutno, że jednak mi się nie podoba... uśmiechnij się dziewczyno i głowa do góry
__________________
Wizażystka, stylistka, doradca kosmetyczny. Zapraszam na mojego bloga:

www.make-up-charm.blogspot.com
tanyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 13:51   #5
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: Zniechęceniowo brązowy

Jak na aparat z telefonu to naprawde dobre zdjęcia wyszly!!!
Ten zewn. kącik taki rzeczywiscie troszke niewiadomo jaki,ale kolorki ladnnnee, wiec prosze nie marudzic kreseczka przy górnej lini rzęs dodałaby charakteruu!
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 14:19   #6
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Zniechęceniowo brązowy

hej
zapanuj nad brewkami
jesli chodzi o cienie - wg mnie nadalas zly ksztalt swojim oczom, troche je osmucilas, widac to tutaj klik i klik
najlepiej chyba widac to na ostatnim tutaj klik
jakos ten cien tak w dol idzie w zewn kaciku
poza tym mocniej rozetrzyj cienie w zewn kaciku ku gorze i bedzie dobrze
kwestia koloru - rzecz gustu
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 14:42   #7
dulcynea
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Zniechęceniowo brązowy

Od razu Wam dziękuję za wszystkie rady i wskazówki...
Jednak jak się człowiek podda ocenie, to się od razu lepiej czuje, bo przynajmniej wie co jest nie tak (sama jakoś nie mogłam dojść co tak na serio mi nie wyszło, bo uznałam, że wszystko...)

Rzeczywiście zrzędze już od ponad tygodnia i nie potrafię się powstrzymać... Ale się staram...

Nonah
Rzeczywiście zrzędze już od ponad tygodnia i nie potrafię się powstrzymać... Ale się staram...
Myślałąm o kresce, ale ostatecznie zrezygnowałam z niej...
Dziękuję

little.b.blue
Dziękuję za uwagi... Zgadzam się...
Jedyne co mogę wytłumaczyć, to rzęsy - jak już pisałam jestem za granicą, przyjechałam tu z jednym tuszem, w totalnym pośpiechu (2 godz. na spakowanie) i grzebyk został w domu... Staram się je w miarę możliwości jak najuważniej tuszować, ale... jak widać...

tanyya
Zazwyczaj się nie uśmiecham do zdjęć - mam to po babci
Ale postaram się

ssylvkaa
Dziękuję... Wezmę sobie do serca przy następnym, by jednak nie rezygnować z kreski...

gioseppe
Brwiami zajmę się już w Polsce... aaaalbo będę Mojemu truła aż mi w końcu nie pokaże jak się stąd dostać do kosmetyczki. Jedyna jaką dotąd widziałam miała stoisko w centrum handlowym, a mi tak jakoś... przeraźliwie straszno na myśl, że miałby mi ktoś brwi skubać gdy wokół tłum...

Co do kształtu - malowałam sobie, malowałam, strasznie zadowolona, że mi tak wychodzi, nic mi się nie osypywało, cód, miód, skończyłam i... klops...

Dziękuję Wam jeszcze raz za uwagi
dulcynea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 11:19   #8
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Zniechęceniowo brązowy

Bardzo ładna tonacja kolorystyczna, może rzeczywiście trochę zbyt perlisty jest łuk brwiowy, no i kreseczki delikatnej brakuje na górnej powiece... no i jeszcze jeden definitywny brak: uśmiechu
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 15:29   #9
kwiecista_mysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Zniechęceniowo brązowy

Hej,

nie wiem, czy jako nowicjuszce na tym forum wolno mi się wypowiadać w tak ważnym wątku...ale makijaż całkiem, całkiem Jedyne co bym zasugerowała, to mniej perłowego, a raczej matowe odcienie, chyba tak wyglądałoby bardziej atrakcyjnie. Ale dobrze Ci idzie, dulcynea, selfwizaz
kwiecista_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.