makijaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-12, 21:17   #1
aliiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35

makijaz


Czesc Dziewczyny Chcialam prosic o propozycje dotyczace makijazu-chyba nadeszla dla mnie era eksperymentowania z kosmetykami, narazie sama próbuje, szukam najlepszym rozwiazan, ale nie ma to jak opinia osob znajacych sie na tym.Oczy mam szaro niebieskie czego nie widac na zdjeciu, skora ma odcien rozowy, wlosy maja kolor taki jak na kitce.Aha no i jeszcze marzyloby mi sie cos zrobic z noskiem, ale obawiam sie ze nie bede potrafila no nic... nie mozna miec wszystkiego hihiihhi, no i moze inny kolor wlosow??Oj chyba zaczelam juz wymyslac))))))Pozdrawia m i czekam na odpowiedz.
aliiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-12, 23:19   #2
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: makijaz

ale sliczniutkie dready ! zawsze i wszedzie podziwiałam osobki z dreadami bo jakos kojarzyly mi sie z oryginalnoscia
przede wszystkim korektor i dobry podkład. z korektorow polecam Bell i Rimell. z podkładow Vipery, Maybelline, Manchattan. by dodac cerze blasku mozesz uzywac fluidow rozswietlajacych jak i np. rozu.
co do kolorkow... hm.. widziałabym cie w zgniłych zieleniach, w niebieskim... ale przezde wszystkim tusz do rzes. zawsze powtarzam, ze tylko tusz jest wazny
niestety jestem kiepska w pomocy z kolorowka, ale przy okazji podciagne watek
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-12, 23:41   #3
aliiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: makijaz

dziekuje bardzo za odpowiedz, a myslalam ze juz nikt sie nie odezwie, moj chlopak sie smial, ze moze nie da sie ze mna nic zrobic ahahahah no a jednak bede wdzieczna za wiecej propozycjino i dziekuje bardzo za komplement dodam jeszcze, ze nie moge uzywac podkladow rozswietlajacych, poniewaz mam mieszana buzke tuszu oczywiscie uzywam-max factora, podkladu-revlona no ale z oczami to nie wiem co zrobic no i gdzie nakladac roz(eksperymentuje, ale nie wiem czy dobrze) super by bylo jakby byly jakies zdjecia(oczywiscie ogladalam wiekszosc zaloczonych na tym forum, ale nie wiem co by pasowalo)pozdrawiam i sle buziaki
aliiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 08:15   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: makijaz

Witaj
Przede wszystkim zainwestuj w jakiś dobry korektor i podkład - masz z tego co widzę naczynkową cerę więc potrzebny jest także krem, który by ja nieco uspokoił.
Nosek po nałożeniu korektora i zapudrowaniu możesz wymodelować brązującym pudrem (najlepiej zmieszanym z naturalnym - tak by kolorek był delikatny i nie przesadzony). Nosek należałoby przyciermnić bo bokach - tam gdzie się rozszerza

Co do makijażu to przy takiej fryzurce możesz śmiało eksperymentować z barwami i formą - pamiętaj jednak że makijaż ma przede wszystkim podkreślać naszą urode: polecam więc podkład matujacy, róż na policzki i błyszczyk lub pomadkę w kolorze złamanego różu.
pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51.jpg (22,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (32,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (34,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mag15.jpg (79,9 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 13:34   #5
aliiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: makijaz

CzescDziekuje za rady, ale jesli chodzi o cere to nie jest ona naczynkowa-raczej pozostalosci po tradziku no, ale ma zamiar cos z tym zrobicmam pytanie co do rozu to w jakim odcieniu bylby najlepszy?Pozdrawiam
aliiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 13:52   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: makijaz

Jeżeli masz cerę w takim kolorze jak na fotce - czyli zaczerwienioną to polecam puder brązujący
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 17:29   #7
shandyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 150
GG do shandyy
Re: makijaz

śliczne dready tez bym kciała...ale to nie mój styl włoski masz sliczne,kolorek super,nic nie rób!!!!
shandyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-13, 21:18   #8
aliiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: makijaz

Buziaczki za odpowiedz no i mile slowaA moze ktoras z was doradzi mi kolorystyke, bo Sam zaproponowala bawienie sie kolorami, ale nie chcialabym, zeby ta zabawa okazala sie tragiczna w skutkach hiihihhi
aliiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 09:07   #9
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: makijaz

Ja widziałabym Cię rzczej w chłodnych kolorkach: bezu, rózu, fiolecie, oliwkowej zieleni, cytrynowym,,...
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 22:19   #10
gorzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8
Re: makijaz

Śliczne te Twoje dreadziki! Napisz mi prosze jaką metodą były robione i czy często musisz je szydełkować Buziaki
gorzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.