Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 20:49   #4531
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ja z kolei taki prezent chciałabym dostać od kogoś, kto mnie słabo zna.
Dokładnie

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ogólnie bonu wszelkiego rodzaju są według mnie bardzo trafionym prezentem. Ja osobiście chciałabym wiecznie dostawać tylko bony/karty podarunkowe, przecież nikt nie wie lepiej czego pragnę niż ja sama
Ja od tego bardziej wolę dostawać tylko $
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:55   #4532
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Ale ja się z Wami w zupełności zgadzam
Tylko lekko martwi mnie to, jakie przesłanie niesie za sobą taki bon podarunkowy, jak to może być odebrane przez inną osobę, którą przecież słabo znam.

A swoją drogą dostałam w życiu kilka prezentów, na które sama raczej nigdy bym się nie zdecydowała, a które naprawdę mną zawładnęły
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy

Edytowane przez Bonjour_tristesse
Czas edycji: 2014-10-15 o 20:58
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:57   #4533
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Ale ja się z Wami w zupełności zgadzam
Tylko lekko martwi mnie to, jakie przesłanie niesie za sobą taki bon podarunkowy, jak to może być odebrane przez inną osobę, którą przecież słabo znam.
Może trafisz na dziewczynę podobną do nas
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:03   #4534
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Ale ja się z Wami w zupełności zgadzam
Tylko lekko martwi mnie to, jakie przesłanie niesie za sobą taki bon podarunkowy, jak to może być odebrane przez inną osobę, którą przecież słabo znam.

A swoją drogą dostałam w życiu kilka prezentów, na które sama raczej nigdy bym się nie zdecydowała, a które naprawdę mną zawładnęły
Podzielisz się tym, jakie to prezenty?
Ja dumam co kupić jeszcze siostrze, myślałam o kominku i woskach z Yankee, w sam raz na zimę, na zimne wieczory, ale to i tak mało
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:09   #4535
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Podzielisz się tym, jakie to prezenty?
Ja dumam co kupić jeszcze siostrze, myślałam o kominku i woskach z Yankee, w sam raz na zimę, na zimne wieczory, ale to i tak mało
Nie jest to naprawdę nic nadzwyczajnego

Takie drobiazgi typu akcesoria kosmetyczne, szczelny kubek termiczny albo książka, która wydawała się być zupełnie nie w moim typie, a dzięki niej odkryłam w sobie fascynację zupełnie nową dziedziną
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 23:01   #4536
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie rady odnośnie prezentu
Ja sama bardzo ucieszyłabym się z takiego bonu do empiku i chętnie obdarowałabym nim osobę, którą trochę lepiej znam. Jakoś tak dziwnie byłoby mi wręczyć taki prezent komuś innemu z obawy, że może być potraktowany jako taki prezent "na odczepnego"

Myślałam też o paczce z cudmiód (pewnie znacie, ale na wszelki wypadek wyjaśnię - taki ☠☠☠☠☠☠☠☠ jedzeniowy), ale jest na to trochę za późno w tej chwili..
Cudmiód to fajny pomysł, wiec skoro jest za późno, to może postaraj się sama wykombinować taką paczkę dobroci? Ot, słoiczek miodu, konfitura, jakieś owsiane ciasteczka, orzechy, dobra herbata/kawa, przyprawy (np. jakieś bez soli), może buteleczka ciekawego oleju (kokosowy, z dyni - coś raczej bezpiecznego ) i podpisać "urodzinowa paczka łakoci, sto lat!". Bo pomysł jest bardzo fajny, a można go skompletować i z "normalnych" produktów i z tych bio/eko, które są już bardziej dostępne i wcale nie takie drogie (np. w Rossmannie, L.eclerc, Carrefour ).
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:05   #4537
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
No, no, mamy wylot z Poznania. Niestety z Wrocławia TUI chyba w ogóle nie ma lotów. A jedziemy moim samochodem, bo tż chce zostawić ojcu swoje auto na ten okres..a mój ostatnio ze mną nie chce współpracować. Co prawda nigdy mi się nigdzie nie zatrzymał ect., ale zawsze musi być ten pierwszy raz.. Wiesz, biorę wszystkie scenariusze pod uwagę

Wiesz co, mam zarezerwowany parking jakoś pod lotniskiem. Wzięłam najtańszy strzeżony. Ogólnie ceny mnie zabiły.. (wcześniej patrzyłam na parkingi w Katowicach, jak był plan że lecimy na Teneryfę i tam były średnio o połowę tańsze). Ale znalazłam na 2tyg. za 110zł I oni dowożą pod sam terminal

A, i dziękuję za propozycję

Obawiam się, że skończyłby bez dwójek..w Twoich sikach
Dojazdy są najgorsze My wykupowaliśmy wycieczkę z Poznania, ale lecieliśmy z Katowic bo nagle się okazało, że wylotów na Dżerbę z Poznania nie było i nie ma A szukanie nowego hotelu, który by każdemu odpowiadał nie wchodziło w grę.
Ach, z tym Twoim autem były niedawno jakieś przeboje Ale spokojnie, jak wyjedziecie sobie o 9:00 dacie radę

Masz rację, parkingi w Poznaniu są strasznie drogie!!! Teraz, kiedy lecieliśmy z Katowic i porówaliśmy ceny...nie było co porównywać, Poznań przegrywał w przedbiegach Jednak mnie w Katowicach na lotnisku zdziwiło, że wagi, żeby sprawdzić ile ma nasz bagaż są płatne W Poznaniu chociaż za to się nie płaci
Rzeczywiście taniutki parking znaleźliście




Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
nawet nie wiesz ile łez wylałam jak miałam te kikutki
Wyobrażam sobie, bo rzęski miałaś króciutkie i lichutkie Ale teraz wyglądają super
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 07:15   #4538
nikao
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

co sadzicie o tym plaszczu?

<wstaw zdjecie>

a dokaldnie o kolorach bo lezy idealnie!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-16 o 09:44
nikao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:21   #4539
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez nikao Pokaż wiadomość
co sadzicie o tym plaszczu?


a dokaldnie o kolorach bo lezy idealnie!
Zgłaszam
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:08   #4540
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Kupiłam sobie wczoraj skórzane botki! Jestem w nich zakochana! są cudownie mięciutkie, wygodne i co najważniejsze - nie odstają baredzo mocno! Wstawiam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg botki.jpg (50,5 KB, 61 załadowań)
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:14   #4541
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczoraj skórzane botki! Jestem w nich zakochana! są cudownie mięciutkie, wygodne i co najważniejsze - nie odstają baredzo mocno! Wstawiam fotkę
Piękne Gdzie je kupiłaś?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 08:49   #4542
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczoraj skórzane botki! Jestem w nich zakochana! są cudownie mięciutkie, wygodne i co najważniejsze - nie odstają baredzo mocno! Wstawiam fotkę
Ale fajneskąd?
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:13   #4543
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Piękne Gdzie je kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Ale fajneskąd?
Dziękuję dziewczyny
Sklep nazywa się mizz mozz. Chyba jakiś nowy butik w mieście z butami i skórzanymi torebkami. Upatrzyłam sobie też czarne kozaki z zamkiem, ale póki co nie szaleję bo pójdę z torbami
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:21   #4544
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczoraj skórzane botki! Jestem w nich zakochana! są cudownie mięciutkie, wygodne i co najważniejsze - nie odstają baredzo mocno! Wstawiam fotkę
Świetne! Wyglądają na bardzo wygodne
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:27   #4545
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
Sklep nazywa się mizz mozz. Chyba jakiś nowy butik w mieście z butami i skórzanymi torebkami. Upatrzyłam sobie też czarne kozaki z zamkiem, ale póki co nie szaleję bo pójdę z torbami
Myślałam, że może internetowo je kupiłaś Zaraz bym oglądnęła, co jeszcze mają w ofercie szkoda, że u mnie w mieście nie ma żadnych fajnych sklepów z butami
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:47   #4546
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Świetne! Wyglądają na bardzo wygodne
Są wygodne. Chodziłam co prawda tylko po domu ale myślę, że się sprawdzą. Jutro przetestuję

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Myślałam, że może internetowo je kupiłaś Zaraz bym oglądnęła, co jeszcze mają w ofercie szkoda, że u mnie w mieście nie ma żadnych fajnych sklepów z butami
Mają stronę internetową, ale widzę że nie prowadzą sprzedaży i strona ogolnie marna bo wielu butów nie ma (np. kozaków)
www.mizzmozz.pl
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 10:35   #4547
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Aga bardzo ładne te botki
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 11:00   #4548
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez nikao Pokaż wiadomość
co sadzicie o tym plaszczu?

<wstaw zdjecie>

a dokaldnie o kolorach bo lezy idealnie!
Mi się za bardzo nie podoba, ale ja nie lubię wzorzystych płaszczy (oprócz pepitki czy jodełki, które są ponadczasowe) Czy on ma być zimowy? Bo zwróciłam uwagę na skład, z 30% welny nie bedzie Ci zbyt ciepło, chyba ze jeździsz samochodem

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczoraj skórzane botki! Jestem w nich zakochana! są cudownie mięciutkie, wygodne i co najważniejsze - nie odstają baredzo mocno! Wstawiam fotkę
bardzo ladne wyglądaja na stabilne z tym obcasem
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 18:55   #4549
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczoraj skórzane botki! Jestem w nich zakochana! są cudownie mięciutkie, wygodne i co najważniejsze - nie odstają baredzo mocno! Wstawiam fotkę
Bardzo ładne
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 19:06   #4550
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cześć

Czasem was podczytuje, ale teraz muszę się wypowiedzieć jako farmaceuta
Dziewczyny, zastanówcie sie poważnie zanim zaczniecie stosować terapię iztretynoina czy estrogenami na trądzik, jeżeli macie tylko kilka wykwitów to na prawdę nie warto! Korzyści w całokształcie funkcjonowania organizmu są nie wielkie. Wiem że trądzik może byc przyczyną kompleksów ale tak na prawdę to jest to sprawa banalna w porównaniu z innymi schorzeniami. Nie chcę wspominac że 99% lekarzy nie zależy na waszym zdrowiu ale na regularnych wizytach i korzyściach wynikających z wypisywanych recept Mało kto wam powie jaki wpływ ma dieta i zdrowy tryb odżywiania a przede wszytskim stres, który jest zabójcą XXI wieku.
Z całego serca mogę wam polecić retinoidy ale stosowane miejscowo U mnie idealnie sprawdza się atrederm 0,05%, łuszcze się po tym jak jaszczur ale działa cuda delikatna pielęgnacja i efekty są super
polecam wam lekturę bloga http://kosmetolog.blogspot.com
A i tutaj bardzo pokrzepiający post http://kosmostolog.blogspot.com/2013...-nadzieje.html

Powodzenia w niekończącej się walce
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 19:29   #4551
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Z całego serca mogę wam polecić retinoidy ale stosowane miejscowo U mnie idealnie sprawdza się atrederm 0,05%, łuszcze się po tym jak jaszczur ale działa cuda
pytanko z ciekawości mogę?
jak często się smarujesz? bo ja mimo, że napisałam kilka postów wyżej, że zaczynam się łuszczyć to jaszczura to nie przypomina, raczej nos po katarze

z jednej strony to dobrze bo jaszczurka wygląda średnio, a z drugiej może ja za rzadko to stosuję?

Edytowane przez wankaw
Czas edycji: 2014-10-16 o 19:31
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 19:44   #4552
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
pytanko z ciekawości mogę?
jak często się smarujesz? bo ja mimo, że napisałam kilka postów wyżej, że zaczynam się łuszczyć to jaszczura to nie przypomina, raczej nos po katarze

z jednej strony to dobrze bo jaszczurka wygląda średnio, a z drugiej może ja za rzadko to stosuję?
Róznie, 2 dni a potem 1 lub 2 przerwy. To działa z opóźnionym zapłonem także uważaj ale warto dla efektów się pomęczyć dużo osób stosuje w czwartek, piątek a na weekend wylinka.
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 19:48   #4553
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Róznie, 2 dni a potem 1 lub 2 przerwy. To działa z opóźnionym zapłonem także uważaj ale warto dla efektów się pomęczyć dużo osób stosuje w czwartek, piątek a na weekend wylinka.
smaruję od poniedziałku ale będę miała na uwadze żeby "planować" łuszczenie na weekend
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 21:15   #4554
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ta trasa jest świetna! Tyle czasu się zaoszczędza!



Ach, to na Ławicę się wybierasz Myślałam, że może z pracy masz jakiś wyjazd Wydaje mi się, że jak wyjedziecie ok. 9:00, to spokojnie zdążycie Sama trasa na Wrocław jest naprawdę przyzwoita A jakim autem jedziecie, że obawiasz się awarii samochodu?
Auto zostawiacie na parkingu czy ktoś Was dowozi? Bo w razie co służę pomocą jeśli chodzi o parking Sami korzystay zawsze z tej opcji i jeden blisko lotniska mamy sprawdzony



Takie prezenty niespodzanki są najcudowniejsze Mnie tak zaskoczyło, jak powiedział, że na wieczór mam nic nie planować, bo przychodzi masażystka, że mi mowę odebrało Tym bardziej, że w ostatnim czasie małżon był strasznie zapracowany Tym bardziej cieszy, że pmiętał o mnie i moich plecach w tak dla niego gorącym okresie w pracy, jaki teraz ma

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



Mój jet cwaniak Zawsze jak proszę go o zrobienie masażu, to mówi, że muszę mu najpierw pokazać, jak ma masować Więc pokazuję na nim, a potem słyszę, że tak się rozleniwił, że nie ma już siły
Choć ostatnio jak narzekałam zrobił mi masaż, jednak to nie to samo, co u kogoś, kto się na tym zna Małżon mnie bardziej mizia, bo jak twierdzi "boi się, żże jak uciśnie mocniej, to mi krzywdę zrobi"
Mój TŻ jak się zabiera do masowania mnie, to wiem że będę krzyczeć, piszczeć i mruczeć z bólu kiedy atakuje najbardziej spięte mięśnie, ale potem efekt jest przecudny i się długo utrzymuje Inna sprawa, że obydwoje chodziliśmy do jednego faceta od leczenie kręgosłupa i oboje wiemy, że naprawdę mocno można męczyć spięte mięśnie nie robiąc im krzywdy, za to skutecznie i na długo je rozluźniając szkoda tylko, że nie jestem w stanie tak wymasować TŻ bo mam za słabe dłonie

Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Kocham podczytywać ten wątek, bo zawsze wynotuję sobie jakieś konkretne kosmetyki do wypróbowania

Dziewczyny, co kupiłybyście koleżance z pracy (której nie znacie za dobrze), która zaprosiła Was na urodziny? Może bardziej niż konkretny pomysł interesowałaby mnie kwota, którą przeznaczyłybyście na prezent - żeby nie wyjść na skąpca i z drugiej strony nie przesadzić w drugą stronę?
Dałabym do 50zł. I tak jak dziewczyny radzą- bon do empiku, hebe, douglasa...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 21:28   #4555
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Nie jest to naprawdę nic nadzwyczajnego

Takie drobiazgi typu akcesoria kosmetyczne, szczelny kubek termiczny albo książka, która wydawała się być zupełnie nie w moim typie, a dzięki niej odkryłam w sobie fascynację zupełnie nową dziedziną
Ja właśnie mimom, że to moja siostra, to mam problem z wyborem prezentu... Wiem, że jej nie uszczęśliwiłoby to samo co mnie
Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dojazdy są najgorsze My wykupowaliśmy wycieczkę z Poznania, ale lecieliśmy z Katowic bo nagle się okazało, że wylotów na Dżerbę z Poznania nie było i nie ma A szukanie nowego hotelu, który by każdemu odpowiadał nie wchodziło w grę.
Ach, z tym Twoim autem były niedawno jakieś przeboje Ale spokojnie, jak wyjedziecie sobie o 9:00 dacie radę

Masz rację, parkingi w Poznaniu są strasznie drogie!!! Teraz, kiedy lecieliśmy z Katowic i porówaliśmy ceny...nie było co porównywać, Poznań przegrywał w przedbiegach Jednak mnie w Katowicach na lotnisku zdziwiło, że wagi, żeby sprawdzić ile ma nasz bagaż są płatne W Poznaniu chociaż za to się nie płaci
Rzeczywiście taniutki parking znaleźliście






Wyobrażam sobie, bo rzęski miałaś króciutkie i lichutkie Ale teraz wyglądają super
Ja jak jechałam do Bydgoszczy na lotnisko po przyjaciółkę to tata uprzedził mnie, żebym sobie znalazła miejsce gdzieś przed lotniskiem i podjechała dopiero jak ona już wyląduje, bo w Poznaniu tyle i tyle kosztuje parking. Na miejscu okazało się, że za 1,5h zapłaciłam chyba 11zł, a w Poznaniu pewnie z 3x tyle... a co dopiero, żeby zostawić samochód na czas wycieczki
, polecam tę odżywkę mam dłuższe rzęsy niż przed kuracją, przed założeniem sztucznych...
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczoraj skórzane botki! Jestem w nich zakochana! są cudownie mięciutkie, wygodne i co najważniejsze - nie odstają baredzo mocno! Wstawiam fotkę
Ładne
Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Cześć

Czasem was podczytuje, ale teraz muszę się wypowiedzieć jako farmaceuta
Dziewczyny, zastanówcie sie poważnie zanim zaczniecie stosować terapię iztretynoina czy estrogenami na trądzik, jeżeli macie tylko kilka wykwitów to na prawdę nie warto! Korzyści w całokształcie funkcjonowania organizmu są nie wielkie. Wiem że trądzik może byc przyczyną kompleksów ale tak na prawdę to jest to sprawa banalna w porównaniu z innymi schorzeniami. Nie chcę wspominac że 99% lekarzy nie zależy na waszym zdrowiu ale na regularnych wizytach i korzyściach wynikających z wypisywanych recept Mało kto wam powie jaki wpływ ma dieta i zdrowy tryb odżywiania a przede wszytskim stres, który jest zabójcą XXI wieku.
Z całego serca mogę wam polecić retinoidy ale stosowane miejscowo U mnie idealnie sprawdza się atrederm 0,05%, łuszcze się po tym jak jaszczur ale działa cuda delikatna pielęgnacja i efekty są super
polecam wam lekturę bloga http://kosmetolog.blogspot.com
A i tutaj bardzo pokrzepiający post http://kosmostolog.blogspot.com/2013...-nadzieje.html

Powodzenia w niekończącej się walce
Może powinnam spróbować
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 21:32   #4556
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

kobea, ja mam mniejszą moc, teraz się zorientowałam bo właśnie się wysmarowałam
pewnie dlatego u mnie na razie delikatnie, mam 0,025
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 22:04   #4557
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
kobea, ja mam mniejszą moc, teraz się zorientowałam bo właśnie się wysmarowałam
pewnie dlatego u mnie na razie delikatnie, mam 0,025
A no chyba że tak ja od razu zaczęłam od wyższej dawki bo wcześniej stosowałam epiduo przez długi czas. Tylko pamiętaj o filtrach jak nie chcesz mieć przebarwień
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 22:19   #4558
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
A no chyba że tak ja od razu zaczęłam od wyższej dawki bo wcześniej stosowałam epiduo przez długi czas. Tylko pamiętaj o filtrach jak nie chcesz mieć przebarwień
ja też miałam epiduo (kilka tubek), niestety u mnie się nie sprawdził, stąd też przejście na mocniejszy kaliber i zmiana kuracji, o filtrach pamiętam i stosuję, ale tylko 30stkę (nie ma słońca ostatnio i pada non stop to chyba wystarczy?)
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 07:31   #4559
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Mój TŻ jak się zabiera do masowania mnie, to wiem że będę krzyczeć, piszczeć i mruczeć z bólu kiedy atakuje najbardziej spięte mięśnie, ale potem efekt jest przecudny i się długo utrzymuje Inna sprawa, że obydwoje chodziliśmy do jednego faceta od leczenie kręgosłupa i oboje wiemy, że naprawdę mocno można męczyć spięte mięśnie nie robiąc im krzywdy, za to skutecznie i na długo je rozluźniając szkoda tylko, że nie jestem w stanie tak wymasować TŻ bo mam za słabe dłonie
Ale masz super Mi małżon niestety takiego masażu zrobić nie potrafi, jednak ta babeczka naprawdę znała się na swojej pracy i wymasowała mnie cudownie Najbardziej bolał mnie kark podczas masażu, ale tam mięśnie mialam naprawdę bardzo spięte. Od małżona wzięłam już numer do tej babeczki i zamierzam do niej dzwonić regularnie

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja jak jechałam do Bydgoszczy na lotnisko po przyjaciółkę to tata uprzedził mnie, żebym sobie znalazła miejsce gdzieś przed lotniskiem i podjechała dopiero jak ona już wyląduje, bo w Poznaniu tyle i tyle kosztuje parking. Na miejscu okazało się, że za 1,5h zapłaciłam chyba 11zł, a w Poznaniu pewnie z 3x tyle... a co dopiero, żeby zostawić samochód na czas wycieczki
, polecam tę odżywkę mam dłuższe rzęsy niż przed kuracją, przed założeniem sztucznych...
Jak wjeżdżasz na Ławice przez te bramki, które są przed lotniskiem, to niestety zapłacić trzeba Ileś minut, bodajże 15, jest bezpłatna, ale jeśli jest się tam dłużej, to niestety zapłacić trzeba Nie wiem, jakie to są stawki, bo my zawsze jedziemy na jeden z parkingów obok lotniska, bo jest nieco tańszy niż ten vis-a-vis lotniska. Niestety poznańskiee lotnisko jest drogie Ale powiem szczerze, lubię Ławicę Jest dla mnie przejrzysta, nie to, co lotnisko w Katowicach

Olcia, mialaś przedłużane? Bo ja dwa razy na wakacje przedłużałam i jak je ściągnęłam, to myślałam, że się zaryczę! Moje rzęsy wyglądały strasznie! Używałam wtedy odżywkę z Eveline i się zregenerowały. Ja mam ogólnie długie rzęsy Postanowiłam jednak zakupić Xlash i teraz to dopiero są długie i gęste
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 10:14   #4560
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Cześć

Czasem was podczytuje, ale teraz muszę się wypowiedzieć jako farmaceuta
Dziewczyny, zastanówcie sie poważnie zanim zaczniecie stosować terapię iztretynoina czy estrogenami na trądzik, jeżeli macie tylko kilka wykwitów to na prawdę nie warto! Korzyści w całokształcie funkcjonowania organizmu są nie wielkie. Wiem że trądzik może byc przyczyną kompleksów ale tak na prawdę to jest to sprawa banalna w porównaniu z innymi schorzeniami. Nie chcę wspominac że 99% lekarzy nie zależy na waszym zdrowiu ale na regularnych wizytach i korzyściach wynikających z wypisywanych recept Mało kto wam powie jaki wpływ ma dieta i zdrowy tryb odżywiania a przede wszytskim stres, który jest zabójcą XXI wieku.
Z całego serca mogę wam polecić retinoidy ale stosowane miejscowo U mnie idealnie sprawdza się atrederm 0,05%, łuszcze się po tym jak jaszczur ale działa cuda delikatna pielęgnacja i efekty są super
polecam wam lekturę bloga http://kosmetolog.blogspot.com
A i tutaj bardzo pokrzepiający post http://kosmostolog.blogspot.com/2013...-nadzieje.html

Powodzenia w niekończącej się walce
Popieram
a blog Ziemolinki jest super , czytam regularnie, stosuję jej zasady, chodzę na konsultacje i cera piękniejsza
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 21:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.