Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 12:48   #1
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712

Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII


Witam w części trzynastej (zupełnie nie pechowej )

część pierwsza: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166738
część druga: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234854
część trzecia:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251397
część czwarta: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266223
część piąta: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277556
część szósta: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287707
część siódma: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299747
część ósma: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315723
część dziewiąta: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=341131
część dziesiąta: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373531
część jedenasta: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411728
część dwunasta: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=481570

motto przewodnie
"to czego bardzo pragniemy, jest zwykle niepotrzebne"

drugie motto:
"Nie kuszę tylko chronię przed zakupem bubla"
<Madziarra>

trzecie motto:
"Pierw zużyj, potem będziesz miała frajdę z kupowania "
<Madziarra>
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:13   #2
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:34   #3
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Melduję się i ja w 13. części
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:28   #4
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Oby nasza 13-sta część była szczęśliwa

Nina, 2000 cal na pewno kupię, jako tusz codzienny, ale chciałabym coś extra, bo ostatnio moje rzęsy coś są oklapnięte i wątłe

Ice, fajnie, że urlop się udał Ja Chorwację też bardzo dobrze wspominam, choć byłam nastolatką, kiedy tam byłam. Mnie w te wakacje niestety żadna dalsza wyprawa nie czeka, ale marzy mi się coś egzotycznego najbliższej zimy
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:37   #5
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A kiedy jest to 2000 kcal w promocji bo jeszcze nie studiowałam gazetki?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:40   #6
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A kiedy jest to 2000 kcal w promocji bo jeszcze nie studiowałam gazetki?
Dopiero 28 czerwca. Tu wypisałam najatrakcyjniejsze według mnie promocje.
Z kolei w najnowszej gazetce SP (od czwartku albo piątku) przy zakupach powyżej 30 zł ten tusz jest za 9,90 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:09   #7
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wstyd! moze chociaz ktos mnie rozgrzeszy z tych zakupowych szalenstw?
szaleństwa są potrzebne, ale tylko raz na jakiś czas, bo potem przestaja cieszyć
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ja jestem wściekła na Glossyboxa, nawet na blogu notkę skrobnęłam, wrrrrrrrr
Czytałam posta, masz absolutna rację. Cieszę się, ze nie dałam się skusić na żadne pudełko, jednak cieszę się, że jestem tak wybredna- bo nawet jeden niepasujacy produkt by mnie irytował (tak jak nie kupuję paletek cieni nawet gdy tylko jeden kolor mi nie pausje)
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
napiszesz mi na pw o co chodzi?
w ogóle to się jeszcze nie chwaliłam, ale w kwietniu i maju zużyłam milion pięćset sto dziewięćset rzeczy, oddałam dwie torby kosmetyków i dobrze mi z uszczuplonymi zbiorami
a teraz chce mi się spać, ale lakier jest mokry, a ja nie mam żadnego wysuszacza, grrr
A ja też mogę wiedzieć?

Brawo A mi się zaczynają mnożyć rzeczy do twarzy...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie są tak wysoko że nikt nie dosięga i większość jest powywracana, połowy kolorów nie widziałam albo nie chciało mi się podnosić..

w ogóle coś strasznego z tymi promocjami Rossmanna, byłam dziś po odżywkę Eveline dla mamy, oglądałam SOS i diamentową, a tu jakieś dwie babki do ochroniarza, żeby natychmiast im pokazał odżywki-lakiery
ten taki zmieszany i zdezorientowany, a one zobaczyły, że ja trzymam i "o, ta pani ma!" i biegiem do tej półki.. wzięły wszystkie, jakie zostały (3 rodzaje, po kilka sztuk każdego) "weź, u nas już ich nie ma", "bierz dla Baśki", "sobie weź więcej"
zapasy chyba na rok całe szczęście, ze swoją trzymałam w ręku, bo pewnie i ją by zgarnęły
Ja w końcu odpuściłam, najbardziej kusił limonkowy taki z limitowanki letniej, ale nie miałam nastroju się wczoraj w ogóle ruszać z domu (nie wypaliła mi praca, na którą bardzo liczyłam ).

Zgadzam się, dla klientów taka promocja chyba nie ma plusów- normalnie plowanie jak za czasów jaskiniowców...
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Witam Was po długim weekendzie! Dla mnie on niestety nie zaczął się dobrze, w czwartek miałam mały wypadek rowerowy, na szczęście rtg nic nie wykazało, ale łokieć był porządnie obity i spuchnięty, przez pierwsze 2 dni nie mogłam sobie zapiąć nawet stanika Na szczęście sprawność już prawie powróciła i mogę pisać 2 rękoma na klawiaturze

Rzyrafko, wklejam skład kremu pod oczy Oeparol Hydrosense Przepraszam, że tyle to trwało!

Nawiązując do tematów kosmetycznych - trochę ostatnio wykańczam, ale też trochę przybyło Na pewno muszę dokupić tusz do rzęs, bo to co mi zostało to same resztki. Co polecacie? Myślę nad Hypnose Drama, miałam kiedyś miniaturę i był to jeden z lepszych Ale może coś bardziej dostępnego finansowo ?

Dziś chyba nadszedł dzień na czystki kosmetyczne Noszę się z tym zamiarem już od tygodni, ale ciągle nie moge się zebrać. Nie ukrywam, że post Estelli o oddanych 2 torbach kosmetyków był silnym bodźcem
Ojej, cieszę się, że nic się nie stało. Jak nie pada to jestem codziennie na rowerze, jescze nic mi się nie stało, ale ostatnio coraz częściej mam stracha przed innymi rowerzystami (a nie przed kierowcami o dziwo)- już dwa razy gdyby nie refleks to zostałabym rozjechana i to przez takich "w obcisłych"- a wydawałoby się, że tacy to najbezpieczniej się zachowują. Bzdura, wydaje im się chyba, że są jak w samochodzie i mogą wszystko.

dzięki, nie szkodzi, póki co mam się czym smarować daj znać jak się spisuje jak poużywasz trochę.

W Marionnaud jets ciekawa promocja http://www.marionnaud.pl/pl/Promocja...smetyk-na-nowy ale nie wiem co mają prócz tego. Na jakimś blogu była wzmianka

Trzymam kciuki, wiem po sobie, że ulga jest natychmiastowa, jak tylko zbędne rzeczy znikną z pola widzenia
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Najfajniejszym momentem w studiowaniu jest chwila kiedy wręczasz kwiaty po obronie i wychodzisz stamtąd na zawsze, studiowanie jest wkurzające, zwłaszcza pod koniec.

W korporacjach najłatwiej o pracę teraz w Krakowie, chociaż z wykształceniem z innej dziedziny niż ekonomiczne chyba dobrze mieć kogoś kto może Cię polecić, a taka osobę można znaleźć zamieszczając ogłoszenie na gumtree.

My z TŻem zrobiliśmy się pół wegetarianami jakiś czas temu. Mięso lubimy i jemy poza domem (u rodziców, w pracy lub jak jemy na mieście), ale w domu nie przyrządzam raczej, nie kupujemy wędlin. Jemy za to bardzo dużo warzyw i owoców, sporo nabiału i ryb i bardzo nam ta dieta służy. Teraz trochę zaniedbaliśmy, bo najpierw wesele, potem resztki po weselu, a potem wakacje, ale teraz wracamy do rygoru.

Zmienili mi już maila służbowego i dzisiaj pierwszy raz przedstawiłam się przez telefon nowym nazwiskiem, dziwnie tak.

Ja też szukam teraz jakiegoś tuszu, mam miniaturę EL Double Wear Zero Smudge i jest fajny, wydłużający i mocnoczarny, ale jak szukasz pogrubiającego to raczej nie będziesz zachwycona. Niemniej miniatura mi się pewnie niedługo skończy i trzeba będzie kupić coś nowego.
Na ślub miałam oczy malowane MACiem Studio Fix (Studio Lash, nie pamiętam dokładnie jak on się tam nazywa, ale chyba wiadomo o co chodzi ) i fajnie wyszło, więc może na ten się skuszę.
Potwierdzam, nawet jak się lubi studia. Chociaż dla mnie pisanie pracy i badania do niej były najlepszymi godzinami spędzonymi na uczelni

znalazłam parę ogłoszeń, gdzie wystarczały skończone jakiekolwiek studia i chęć pracy w danym dziale. I język oczywiście. Muszę tylko sobie CV zrobic po angielsku i wysyłam

Ja kupnych wędlin nie jem w ogóle, gryznę tylko jak tato przywozi od babci domowe wyroby. Drobiu sklepowego nie tykam, a ostatnio bliska znajoma mówiła, że jej kuzynki córka (5 lat) miałą objawy pokwitania i lekarz po zbadaniu hormonów kazał odstawić kurczaki. I wszystko znikło. To jest jakaś masakra. Podobno indyków nie da się karmić takim syfem jak kury więc sa bezpieczniejsze. Owoców mało jem od paru lat, ale teraz to się chyba zmienia. I tak jakoś naturalni się przekierowuję na zasady Slow Food- bardziej regionalnie i sezonowo.

A podoba Ci się bardziej niż panieńskie?

Mi się nic nie kończy, żadnych ciekawych nowości nikt nie wypuszcza- czyżby już osiągnieto w tuszach wszystko co było do wymyślenia?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
co do studiowania to ja teraz koncze i ciagle same problemy robia Pani promotor mam tragiczna- zreszta odchodzi na urlop w lipcu wiec przydziela mi kogos innego, ale nikt nie wie kogo praca napisana bo chcialam sie w lipcu bronic, ale niestety w tym tempie poprawek sie nie udalo
Ja miałam super pod tym względem
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice mi chyba ta rybna dieta też służy, tylko szkoda, że wciąż podjadam słodycze Ale staram się teraz jednak większość smaków na słodkości zastępować owocami właśnie.
Mówicie, że certyfikaty językowe się nie przydają? Kurczę to już sama nie wiem. Z jednej strony jeśli bym poszła na taki kurs to chyba lepiej jednak mieć jakiś papierek. Choć mi i tak najbardziej zależałoby nauczyć się mówienia. Ja po angielsku rozumiem prawie wszystko, tylko powiedzieć nie potrafię. Zresztą czy taki angielski, którego uczą w szkołach językowych w ogóle przydaje się w pracy? Przecież nawet pisząc korespondencję mailową czy służbową trzeba znać pewne pojęcia i zwroty zahaczające o business english, a już nie mówiąc o rozmowie telefonicznej.
Ja smaka na słodkości zaspokajam jedząc lody- wiem, że sztuczne toto, ale miksowane z kawą pycha i wcale nie takie kaloryczne.
są specjalne kursy języka biznesowego

Mnie 2000 kcal nie pasuje. Kiedyś mama używała, potem próbowałam od kolezanki i za każdym razem ta formuła mi nie odpowiadała. Oczy były szybko zmęczone, przy czym sam efekt na rzęsach średni.

Mam pytanie- jak używacie bazy pod tusze? Do tej pory nakładałam tusz jeszcze na mokra bazę. Ale przypadkiem się zagapiłam ostatnio i nałożyłam na wyschniętą i mi się firany jak sztuczne zrobiły
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 16:23   #8
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ech, zeżarło mi posta

No to jeszcze raz: pisałam, że fajne nawet te promocje w Rossmanie. Zainteresowały w mnie w sumie 3 rzeczy: tusz L`Oreal Volume Collagene, masło do ciała Bielenda bawełna i balsam Soraya w tej uroczej różowej tubie Szkoda tylko, że każdy z tych kosmetyków jest przeceniony w innym dniu i nie wiem czy mi się będzie chciało 3 razy iść po pojedyncze rzeczy

Wysmarowałam się własnie jakimś kremem mojej mamy do twarzy z Kolastyny. Jej, ale mocno perfumowany
BTW. A Kolastyna tak w ogóle to nie ogłaszała upadłości parę lat temu? Coś mi się tak kojarzy...

rzyrafko ja nigdy bazy pod tusz nie używałam, więc się nie wypowiem niestety
A lody też zajadam, najczęściej Algidę śmietankową. Kupujemy te w pudełkach i zajadam sobie codziennie porcyjkę.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:59   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nina testowałaś ten krem ode mnie?
Ja teraz używam serum i kremu, bardzo mi pasują.

A z tuszy mam Ace of Face Prestige numer 1 http://www.aceofface.pl/
Robi mi niezłą firanę, bardzo mocno pogrubia, niestety pod koniec dnia odrobinę się osypuje - albo ja trę oczy za mocno, bo ostatnio są trochę suche.

Kolastyna upadła, ale zmieniła właściciela i od nowa jest w sklepach; całkiem przystępna cenowo, mają ciekawą ofertę (całkowicie nowe rzeczy).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:10   #10
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dopiero 28 czerwca. Tu wypisałam najatrakcyjniejsze według mnie promocje.
Z kolei w najnowszej gazetce SP (od czwartku albo piątku) przy zakupach powyżej 30 zł ten tusz jest za 9,90 zł.
SP to co to? tak się wciełąm bo temat mnie zainteresował
Hej kobietki
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:21   #11
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej chciałam się pokazać.

Hosenko gratuluję
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 18:31   #12
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nina, 2000 cal na pewno kupię, jako tusz codzienny, ale chciałabym coś extra, bo ostatnio moje rzęsy coś są oklapnięte i wątłe
ja nigdy go nie miałam, dlatego chcę wypróbować

mam jeszcze miniaturki z zestawu Lancome, ale Hypnose średnio mi podszedł i na razie nie chcę ich otwierać.. nie mogę się przełamać
mam też mini Dramę, ale pamiętam jak Estella pisała, że to dramat
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja w końcu odpuściłam, najbardziej kusił limonkowy taki z limitowanki letniej, ale nie miałam nastroju się wczoraj w ogóle ruszać z domu (nie wypaliła mi praca, na którą bardzo liczyłam ).
przykro mi oby szybko coś się pojawiło
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Potwierdzam, nawet jak się lubi studia. Chociaż dla mnie pisanie pracy i badania do niej były najlepszymi godzinami spędzonymi na uczelni
też już bym chciała być po.. ale z drugiej strony jak patrzę jak ciężko jest na rynku pracy, to może lepiej zajmować się nauką
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Drobiu sklepowego nie tykam, a ostatnio bliska znajoma mówiła, że jej kuzynki córka (5 lat) miałą objawy pokwitania i lekarz po zbadaniu hormonów kazał odstawić kurczaki.
matko strach jeść..
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nina testowałaś ten krem ode mnie?
Ja teraz używam serum i kremu, bardzo mi pasują.
tak, bardzo mi się podoba po dwóch dniach trochę mnie wysypało, ale potem już bezproblemowo, skóra mięciutka, gładka - polubiłam go
to jest ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...15.html&next=1
i gdzie można go kupić? szukać w aptekach? zupełnie nie kojarzę Lumene

Ice, pokażesz jakieś zdjęcia z podróży?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:44   #13
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
matko strach jeść..
O kurczakach to już od dawna słychać, bo ja jeszcze pamiętam za dziecka jak mi mama nie dawała właśnie z tego powodu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:04   #14
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam pytanie- jak używacie bazy pod tusze? Do tej pory nakładałam tusz jeszcze na mokra bazę. Ale przypadkiem się zagapiłam ostatnio i nałożyłam na wyschniętą i mi się firany jak sztuczne zrobiły
Ja nakładam na mokrą, ale muszę spróbować Twoim sposobem.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
SP to co to? tak się wciełąm bo temat mnie zainteresował
Hej kobietki
Super-Pharm.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hej chciałam się pokazać.
Bosiak.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:15   #15
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tak, bardzo mi się podoba po dwóch dniach trochę mnie wysypało, ale potem już bezproblemowo, skóra mięciutka, gładka - polubiłam go
to jest ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...15.html&next=1
i gdzie można go kupić? szukać w aptekach? zupełnie nie kojarzę Lumene
tak, to ten, fajnie, że Ci się podoba; Lumene można kupić w Kosmeterii, gdzie jeszcze - nie mam pojęcia http://www.kosmeteria.com.pl/sklepy_...All&miasto=167

Tego bloga, którego wcześniej pokazywałaś nie kojarzę, ale chętnie przejrzę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:41   #16
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A z tuszy mam Ace of Face Prestige numer 1 http://www.aceofface.pl/
Robi mi niezłą firanę, bardzo mocno pogrubia, niestety pod koniec dnia odrobinę się osypuje - albo ja trę oczy za mocno, bo ostatnio są trochę suche.

Kolastyna upadła, ale zmieniła właściciela i od nowa jest w sklepach; całkiem przystępna cenowo, mają ciekawą ofertę (całkowicie nowe rzeczy).
Ooo, ktos je wreszcie wypróbował Mnie zniechęciły niepowodzenia z maskarami Gosh a to chyba jakaś ich odnoga?

Ciekawe jak składowo, bo szata graficzna schludna taka, kusząca
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hej chciałam się pokazać.
Heloł, wróciłaś z Chin czy jeszcze nie byłaś?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i gdzie można go kupić? szukać w aptekach? zupełnie nie kojarzę Lumene
Ta marka jest dostępna w sieci Wispol na pewno
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nakładam na mokrą, ale muszę spróbować Twoim sposobem.
Daj znać

Uff, ale ulga, ze nie daliśmy ciała na meczu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 05:45   #17
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kolastyna upadła, ale zmieniła właściciela i od nowa jest w sklepach; całkiem przystępna cenowo, mają ciekawą ofertę (całkowicie nowe rzeczy).
No właśnie rzuciła mi się w oczy ich ostatnia reklama w TV Wcześniej chyba w ogóle się ta marka nie reklamowała.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O kurczakach to już od dawna słychać, bo ja jeszcze pamiętam za dziecka jak mi mama nie dawała właśnie z tego powodu.
Też słyszałam, że kurczaki karmią nie wiadomo czym i potem dzieci mogą mieć powikłania. Na szczęście ja mieszkając na wsi w dzieciństwie zajadałam w większości kuraki z własnej hodowli

Meczu nie obejrzałam wczoraj w całości. Jak nam Rosjanie strzelili to poszłam spać. Ale mimo to cieszę się, że jest remis. A dziś moje ulubione Niemcy grają z moją drugą ulubioną Holandią. Ale wolę Niemców jednak
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:41   #18
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dopiero 28 czerwca. Tu wypisałam najatrakcyjniejsze według mnie promocje.
Z kolei w najnowszej gazetce SP (od czwartku albo piątku) przy zakupach powyżej 30 zł ten tusz jest za 9,90 zł.
Hmm to możnaby kupić kolejnego esiaka w SP tak swoją drogą to kiedyś lubiłam 2000 kcal ale nie miałam go już chyba z 4 lata, ciekawe jak mi teraz podejdzie.

Mnie z gazetki R. (dalej nie obejrzałam do końca ) zaciekawił jeszcze podkład Rimmel, pędzelek Ecotools i masło Bielendy. Co prawda muszę wrócić do akcji oszczędzanie, bo byliśmy ostatnio w banku pytać o kredyt na dom i patrzyli na nas trochę tak jakbyśmy powinni się raczej udać do MOPSu z naszymi zarobkami i podziałało to kiepsko na moją psychikę, ale może od jednego podkładu i masełka nie zbiedniejemy aż tak.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A podoba Ci się bardziej niż panieńskie?
Nie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam pytanie- jak używacie bazy pod tusze? Do tej pory nakładałam tusz jeszcze na mokra bazę. Ale przypadkiem się zagapiłam ostatnio i nałożyłam na wyschniętą i mi się firany jak sztuczne zrobiły
To zależy od bazy, ale u mnie na lekko sucho jest najlepiej, ja nakładam bazę, czekam z pół minutki i wtedy nakładam. Jak nakładasz na mokro to ścierasz tuszem część bazy i jest gorszy efekt, z kolei jak za bardzo zaschnie, to szarpie się rzęsy niektórymi szczoteczkami.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, pokażesz jakieś zdjęcia z podróży?
Jak ktoś chętny to mogę przesłać kilka na takiej zasadzie jak ze ślubu, na forum niet.


Mamy mieć plener w niedzielę i nie mam pomysłu gdzie robic te zdjęcia. To znaczy mam jeden, ale chciałabym coś jeszcze...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:10   #19
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O kurczakach to już od dawna słychać, bo ja jeszcze pamiętam za dziecka jak mi mama nie dawała właśnie z tego powodu.
słyszeć słyszałam, ale nigdy o "realnym" przypadku
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
tak, to ten, fajnie, że Ci się podoba; Lumene można kupić w Kosmeterii, gdzie jeszcze - nie mam pojęcia http://www.kosmeteria.com.pl/sklepy_...All&miasto=167

Tego bloga, którego wcześniej pokazywałaś nie kojarzę, ale chętnie przejrzę
o, dziękuję może przejadę się na Bolkowską
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ta marka jest dostępna w sieci Wispol na pewno
ta? http://www.wispol.com/index.php?page=O_firmie
jest napisane, że to podkarpacka sieć drogerii
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm to możnaby kupić kolejnego esiaka w SP tak swoją drogą to kiedyś lubiłam 2000 kcal ale nie miałam go już chyba z 4 lata, ciekawe jak mi teraz podejdzie.
pomyślałam to samo niby oszczędność 5 zł, gdyby chcieć oddzielnie kupić lakier w SP i tusz w R., ale zawsze
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie z gazetki R. (dalej nie obejrzałam do końca ) zaciekawił jeszcze podkład Rimmel, pędzelek Ecotools i masło Bielendy. Co prawda muszę wrócić do akcji oszczędzanie, bo byliśmy ostatnio w banku pytać o kredyt na dom i patrzyli na nas trochę tak jakbyśmy powinni się raczej udać do MOPSu z naszymi zarobkami i podziałało to kiepsko na moją psychikę, ale może od jednego podkładu i masełka nie zbiedniejemy aż tak.
mnie zainteresowały żele Palmolive, są dziś, ale chyba odpuszczę choć miałam próbkę i ten jest bardzo fajny

oj, to dopiero jeden bank
też bym chciała dom, ale ostatnio mój zapał się ostudził, jak przejeżdżałam w okolicach TŻ i była reklama, że działka do sprzedania - 450zł/m - a działka musi (podobno są jakieś przepisy regulujące to) mieć minimum 1000m, więc już się robi spora suma, a gdzie cena domu
gotowe też mają ceny, że bez miliona ani rusz, coś strasznego
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak ktoś chętny to mogę przesłać kilka na takiej zasadzie jak ze ślubu, na forum niet.
nie no, na forum nie proponuję ale chętnie obejrzę, zwłaszcza, że za oknem tak paskudnie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mamy mieć plener w niedzielę i nie mam pomysłu gdzie robic te zdjęcia. To znaczy mam jeden, ale chciałabym coś jeszcze...
może któraś Krakowianka coś Ci podpowie?

idę dziś na echo serca, trochę się boję, bo ostatnio mam dużo stresów czuję że sama się będę nakręcać
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-06-13 o 09:21
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 09:24   #20
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
idę dziś na echo serca, trochę się boję, bo ostatnio mam dużo stresów czuję że sama się będę nakręcać

Będzie dobrze, nie denerwuj się

ice ja też chętnie zobaczę zdjęcia W Krk chyba najpopularniejszy na plener jest Ogród Botaniczny. No chyba, że to ma być coś bardziej artystycznego typu panna młoda z rozwianym włosem na jakimś polu czy wchodząca w sukni do rzeki

Ostatnio mi się spodobała sesja ślubna tej blogerki: http://cupcakesandcashmere.com/
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:25   #21
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice: ja też poproszę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:41   #22
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
oj, to dopiero jeden bank
też bym chciała dom, ale ostatnio mój zapał się ostudził, jak przejeżdżałam w okolicach TŻ i była reklama, że działka do sprzedania - 450zł/m - a działka musi (podobno są jakieś przepisy regulujące to) mieć minimum 1000m, więc już się robi spora suma, a gdzie cena domu
gotowe też mają ceny, że bez miliona ani rusz, coś strasznego
Nie musi może chodzi Ci o to że wedlug planu miejscowego działek nie wolno dzielić na mniejsze. 10 a przyjmuje się za optymalną działkę pod budowę domu, ale minimalne wymiary są takie, żeby zmieścił się dom - czyli 4m ściana z oknami od granicy działki/pasa drogowego, 3m od granicy/pasa ściana ślepa.

My działkę akurat mamy, ale plan budowy bardzo ambitny i nie wiem sama czy wykonalny...

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice ja też chętnie zobaczę zdjęcia W Krk chyba najpopularniejszy na plener jest Ogród Botaniczny. No chyba, że to ma być coś bardziej artystycznego typu panna młoda z rozwianym włosem na jakimś polu czy wchodząca w sukni do rzeki
Ostatnio mi się spodobała sesja ślubna tej blogerki: http://cupcakesandcashmere.com/
Do rzeki wchodzić nie zamierzam a zdjęcia w polu nie w moim stylu do ogrodu botanicznego się wybieramy, ale chciałam jeszcze gdzieś... Pierwszy plan to był Teatr Słowackiego ale nie wyrażają zgody na zdjęcia.

Powysyłam zdjęcia wieczorem jak będe przy swoim kompie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:50   #23
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice a może jakiś dworek/zamek?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:57   #24
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witam się i ja w nowym wątku

Dziś zostałam w domu, przytrułam się czymś i odpuściłam pracę, bo nie wiem czy dałabym radę w komunikacji
A to co za oknem tylko mnie w tym utwierdziło


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mam jeszcze miniaturki z zestawu Lancome, ale Hypnose średnio mi podszedł i na razie nie chcę ich otwierać.. nie mogę się przełamać
mam też mini Dramę, ale pamiętam jak Estella pisała, że to dramat

tak, bardzo mi się podoba po dwóch dniach trochę mnie wysypało, ale potem już bezproblemowo, skóra mięciutka, gładka - polubiłam go
to jest ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...15.html&next=1
i gdzie można go kupić? szukać w aptekach? zupełnie nie kojarzę Lumene
A dla mnie nadal Hypnose jest nr 1 Wprawdzie dość szybko wysycha, ale ja właśnie lubię takie lekko podeschnięte tusze, mokre doprowadzają mnie do szału

Też mi pasuje ten krem, chyba sobie kupię Chociaż nie wiem czy na lato nie będzie zbyt treściwy jednak. Spodobało mi się kilka rzeczy z tej serii.
Jest na pewno w tym małym sklepiku pod Rotundą

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
słyszeć słyszałam, ale nigdy o "realnym" przypadku

też bym chciała dom, ale ostatnio mój zapał się ostudził, jak przejeżdżałam w okolicach TŻ i była reklama, że działka do sprzedania - 450zł/m - a działka musi (podobno są jakieś przepisy regulujące to) mieć minimum 1000m, więc już się robi spora suma, a gdzie cena domu
gotowe też mają ceny, że bez miliona ani rusz, coś strasznego

idę dziś na echo serca, trochę się boję, bo ostatnio mam dużo stresów czuję że sama się będę nakręcać
Córeczka znajomej z pracy kilka m-cy temu miała tak samo jak pisze Rzyrafka, właśnie po kurczakach. A ma 2-3 lata

A mi się zmienia co chwilę, raz bym chciała dom, ale że w domu się wychowywałam to wiem, że to skarbonka bez dna
A ile pracy, zwłaszcza jak oprócz domu ma się jeszcze działkę, ogród...
Także dom tak, ale z pomocą do sprzątania

A masz jakieś problemy, że takie badanie Ci zlecono?
Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

ice ja też chętnie zobaczę zdjęcia W Krk chyba najpopularniejszy na plener jest Ogród Botaniczny. No chyba, że to ma być coś bardziej artystycznego typu panna młoda z rozwianym włosem na jakimś polu czy wchodząca w sukni do rzeki

Ostatnio mi się spodobała sesja ślubna tej blogerki: http://cupcakesandcashmere.com/
O nie, tylko nie rzeka W W-wie straszne oklepane są sesje właśnie nad Wisłą, w Łazienkach i na Moście Gdańskim
Kolega miał w jakiejś starej kamienicy, raczej takiej lekko meliniarskiej , ale zdjęcia super zrobione, czarno- białe, więc wyszło bardzo klimatycznie Oprócz tego w łódce i kilka w przeszklonej windzie- naprawdę dobrze to wyglądało
Inni znajomi z kolei na polu golfowym i na pasie startowym-też bardzo ciekawie.
Najbardziej podobają mi się zdjęcia, które nawiązują do zainteresowań czy zawodów (jak z tym pasem startowym), albo do miejsca czy okoliczności poznania się pary młodej
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:31   #25
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice, przejrzyj tego bloga, niektóre sesje są świetne, może wpadnie Ci jakiś nowy pomysł. http://agawphotography.blogspot.com/

Ja sama ostatnio pierwszy raz w życiu pomyślałam o budowaniu domu. Ciekawe, zawsze chciałam pozostać w mieszkaniu, ale ostatnio mam jakoś dość życia w centrum wielkiego miasta. Chciałabym wybudować dom w mieście, ale na obrzeżach, mimo wszystko na wieś się chyba nie nadaję. Koszty są ogromne, sama na pewno się za to nie zabiorę bez męża , ale chyba warto. Trzymam kciuki, żeby udało wam się zrobić tak jak planujecie.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

A co do sesji ślubnej, to ja chcę na jakimś koncercie rockowym. Nie wiem na ile to jest wykonalne, ale mam w głowie świetne ujęcia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:34   #26
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Będzie dobrze, nie denerwuj się
mam nadzieję
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie musi może chodzi Ci o to że wedlug planu miejscowego działek nie wolno dzielić na mniejsze. 10 a przyjmuje się za optymalną działkę pod budowę domu, ale minimalne wymiary są takie, żeby zmieścił się dom - czyli 4m ściana z oknami od granicy działki/pasa drogowego, 3m od granicy/pasa ściana ślepa.
aha ktoś mi mówił, że dom musi być ileś metrów od sąsiadów, od ulicy.. i że w związku z tym są jakieś regulacje, które mówią o min. 1000m
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Do rzeki wchodzić nie zamierzam a zdjęcia w polu nie w moim stylu do ogrodu botanicznego się wybieramy, ale chciałam jeszcze gdzieś... Pierwszy plan to był Teatr Słowackiego ale nie wyrażają zgody na zdjęcia.
faktycznie piękne zdjęcia by tam wyszły
szkoda, że się nie zgadzają, co im zależy
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziś zostałam w domu, przytrułam się czymś i odpuściłam pracę, bo nie wiem czy dałabym radę w komunikacji
A to co za oknem tylko mnie w tym utwierdziło
ojej, współczuję
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też mi pasuje ten krem, chyba sobie kupię Chociaż nie wiem czy na lato nie będzie zbyt treściwy jednak. Spodobało mi się kilka rzeczy z tej serii.
Jest na pewno w tym małym sklepiku pod Rotundą
dobrze, że mówisz, tu mam najłatwiejszy dojazd
a na co jeszcze się składa ta seria? ja bym kupiła ten krem z myślą o stosowaniu na noc, na dzień chyba kupię jakiś filtr
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Córeczka znajomej z pracy kilka m-cy temu miała tak samo jak pisze Rzyrafka, właśnie po kurczakach. A ma 2-3 lata
rany na szczęście jako dziecko jadłam wiejski drób
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A mi się zmienia co chwilę, raz bym chciała dom, ale że w domu się wychowywałam to wiem, że to skarbonka bez dna
A ile pracy, zwłaszcza jak oprócz domu ma się jeszcze działkę, ogród...
Także dom tak, ale z pomocą do sprzątania
ja całe życie w bloku, to chciałabym odmiany i zawsze jak jestem u kogoś, kto ma dom, to zazdroszczę mu, że może wyjść, poleżeć na leżaku czy hamaku, zrobić grilla - ja pod blokiem się nie rozłożę
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A masz jakieś problemy, że takie badanie Ci zlecono?
Będzie dobrze
rok temu (dopiero niedawno sobie o tym przypomniałam ) jak byłam u lekarza medycyny pracy, to spytał czy wiem, że mam szum powyżej serca ja, że nie, bo i skąd.. powiedział, że słyszy przepływającą krew czy coś, ale tego się nie leczy tylko kontroluje, ale że może się mylić i żebym z kimś innym skonsultowała
no i jak byłam ostatnio u internistki, to mnie osłuchała i mówiła, że nic nie słyszy, ale szybko mi serce biło (bo leciałam od autobusu, żeby się nie spóźnić - mam nadzieję, że to od tego ) i dała skierowanie na badanie, żeby to sprawdzić - obym nic nie miała

co do sesji związanej z parą, mnie się bardzo podobała sesja Izy w tym głównym gmachu Politechniki
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:49   #27
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja całe życie mieszkam w domu, ale jeśli któraś z Was chce się budować to przede wszystkim trzeba dobrze sprawdzić okolicę. Dziwię się np. mojemu kuzynowi, postawił dom między drogą a torami i na przeciw stacji benzynowej. Ruch tam mają taki, że nie da się na podwórku siedzieć Ale kuzyn mieszkał całe życie w mieście, więc jemu w sumie hałas nie przeszkadza.

Ja też mieszkam przy drodze krajowej i tiry są tak głośne, że chyba w mieście nieraz jest spokojniej
Z drugiej strony jak odwiedzam rodzinę, która mieszka na takiej bardzo spokojnej wsi to tam czuję się dziwnie, bo jest tak cicho i spokojnie...
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-06-13 o 13:52
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:56   #28
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To zależy od bazy, ale u mnie na lekko sucho jest najlepiej, ja nakładam bazę, czekam z pół minutki i wtedy nakładam. Jak nakładasz na mokro to ścierasz tuszem część bazy i jest gorszy efekt, z kolei jak za bardzo zaschnie, to szarpie się rzęsy niektórymi szczoteczkami.

Jak ktoś chętny to mogę przesłać kilka na takiej zasadzie jak ze ślubu, na forum niet.

Mamy mieć plener w niedzielę i nie mam pomysłu gdzie robic te zdjęcia. To znaczy mam jeden, ale chciałabym coś jeszcze...
Na całkiem sucho lepiej chyba jest grzebyczkami

ja chcę

Nie wiem co polecić, jakby była pogoda to jakiś ładny las bym wybrała.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ta? http://www.wispol.com/index.php?page=O_firmie
jest napisane, że to podkarpacka sieć drogerii

idę dziś na echo serca, trochę się boję, bo ostatnio mam dużo stresów czuję że sama się będę nakręcać
tak, myślałam, że jak doszli do Hosenki to ruszyli dalej w Polskę, ale widać nie

Tylko sie nie denerwuj
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziś zostałam w domu, przytrułam się czymś i odpuściłam pracę, bo nie wiem czy dałabym radę w komunikacji

A dla mnie nadal Hypnose jest nr 1 Wprawdzie dość szybko wysycha, ale ja właśnie lubię takie lekko podeschnięte tusze, mokre doprowadzają mnie do szału

A mi się zmienia co chwilę, raz bym chciała dom, ale że w domu się wychowywałam to wiem, że to skarbonka bez dna
A ile pracy, zwłaszcza jak oprócz domu ma się jeszcze działkę, ogród...
Także dom tak, ale z pomocą do sprzątania

Najbardziej podobają mi się zdjęcia, które nawiązują do zainteresowań czy zawodów (jak z tym pasem startowym), albo do miejsca czy okoliczności poznania się pary młodej
Lepiej już?

Ja wolę takie pośrodku, podsuszone są dla mnie nie do użytku i to mnie wkurzało w miniaturce hypnose. Mokrych też nie znoszę, bo nie pogrubiają.

Ja sama nie wiem co bym chciała- jeśli mieszkanie to na najwyższym piętrze jakiegoś wyższego bloku i najlepiej dwupoziomowe tak jak teraz, na obrzeżach. A jeśli domek to dalej od miasta w jakiejs ładnej okolicy, z w miarę dobrym dojazdem do "city"

O właśnie, może wasze pasje będą inspiracją dla pleneru?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Chciałabym wybudować dom w mieście, ale na obrzeżach, mimo wszystko na wieś się chyba nie nadaję.
O, mi się podobają takie domy jak np przy Halczyna (niedaleko mnie) i pomiedzy Grottgera a K. Wielkiego

Byłam na przeszpiegach w HM ale takich szmat to ja dawno nie widziałam, porażka.

Wreszcie mogę zmienić podkład na ciemniejszy i zmienić kombinację rozświetlaczy tylko jeszcze trzeba pędzle wyprać do tego

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

O, jest kolejna wersja Hypnose http://www.pinkmelon.de/magazin/make...nose-star.html
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 08:34   #29
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Isa, ja bym nie chciała mieszkać przy ruchliwej ulicy a już przy stacji benzynowej
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tylko sie nie denerwuj
cały dzień byłam spokojna, a jak przekroczyłam próg budynku, to się zdenerwowałam i serce zaczęło mi walić jak szalone, coś strasznego - czułam się jak przed ważnym egzaminem
lekarz powiedział, że jak mam jakieś nieprawidłowości, to i tak wyjdzie, czy będę zdenerwowana czy nie - no i wyszło, że wszystko w porządku poczułam straszną ulgę


nie wiem po co kombinują z Hypnose, milion dwieście wersji bazującej na popularności klasyka..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 08:48   #30
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja całe życie mieszkam w domu, ale jeśli któraś z Was chce się budować to przede wszystkim trzeba dobrze sprawdzić okolicę. Dziwię się np. mojemu kuzynowi, postawił dom między drogą a torami i na przeciw stacji benzynowej. Ruch tam mają taki, że nie da się na podwórku siedzieć Ale kuzyn mieszkał całe życie w mieście, więc jemu w sumie hałas nie przeszkadza.
To że ktoś mieszka całe życie w mieście nie znaczy że mu hałas nie przeszkadza, mi przeszkadza bardzo. Może mieli taką działkę albo nie było ich stać na inną albo z określonych względów chcieli tam mieszkać (np. żeby mieć blisko do rodziców czy pracy). To różnie naprawdę bywa.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, mi się podobają takie domy jak np przy Halczyna (niedaleko mnie) i pomiedzy Grottgera a K. Wielkiego
Tam jest super ale domy i mieszkania w tej okolicy się sprząta 2 razy częściej niż na obrzeżach i słychać w lecie przy otwartych oknach stadionowe śpiewy. Wszystko ma plusy i minusy, wiadomo.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.