kremy z kwasami AHA a trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 17:14   #1
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86

kremy z kwasami AHA a trądzik


witam
w przyszłym tygodniu mam bal absolutoryjny a moja cera nie wyglada najlepiej bo wyskoczyły mi takie małe krostki na policzkach. poszłam do apteki po jakiś specyfik i pani narazie dała mi próbki kremu redukującego trądzik Ziaji. Jednak jest to krem z kwasami AHA i nie wiem czy mogę go stosować teraz, skoro jest takie mocne słońce (chodzi o stosowanie na noc).
Niedawno korzystałam z próbki kremu Uriage do cery tłustej i juz po 2 użyciach cera wyglądała bosko, dlatego chciałabym mieć taką na balu.
pozdrawiam.
konatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:28   #2
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: kremy z kwasami AHA a trądzik

Dokup krem z filtrem przeciwsłonecznym. Kwasy na noc, filtr na dzień.
Ja tak robię
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:00   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: kremy z kwasami AHA a trądzik

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
witam
w przyszłym tygodniu mam bal absolutoryjny a moja cera nie wyglada najlepiej bo wyskoczyły mi takie małe krostki na policzkach. poszłam do apteki po jakiś specyfik i pani narazie dała mi próbki kremu redukującego trądzik Ziaji. Jednak jest to krem z kwasami AHA i nie wiem czy mogę go stosować teraz, skoro jest takie mocne słońce (chodzi o stosowanie na noc).
Niedawno korzystałam z próbki kremu Uriage do cery tłustej i juz po 2 użyciach cera wyglądała bosko, dlatego chciałabym mieć taką na balu.
pozdrawiam.
Pamiętaj, że kwasy mogą Ci wszystko wyciągać na wierzch.
Ja po używaniu tego kremu ok. tygodnia miałam mnóstwo zaskórników, choć trądzik już za mną.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 07:51   #4
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: kremy z kwasami AHA a trądzik

Dokładnie, kwasy moga wyciągnąć cały syf na wierzch. A nie lepiej kupić pełnowymiarowy produkt Uriage, skoro skóra się po nim poprawiła i sobie chwalisz? Ryzyko pogorszenia stanu skóry niskie, wręcz znikome, skoro Ci krem pasował.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 12:39   #5
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: kremy z kwasami AHA a trądzik

A ja mam trochę inne pytanie.... ale też o kwasy.

Mam przebarwienia na brodzie od wyciskania. Walczę i walczę ale TOTALNE ZERO poprawy. Jako ostatnią deskę ratunku przyjęłam, że kupię krem na noc z kwasem migdałowym Bandi. Na stronie Bandi jest, że można go używać w lecie. Czy muszę stosować filtry, jak będę używać tego kremu na noc? Unikać słońca?
Mam z zeszłego roku spray Bioderma https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...10.html&next=1 i czy mogę go też używać na twarz? Nie pozatyka mi porów? Czy tylko stosować go na ciało? Na twarz miałam LRP Anthelios ale to kompletny ZATYKACZ i wywoływacz zaskórników!!!
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 18:22   #6
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: kremy z kwasami AHA a trądzik

Cytat:
Napisane przez IvonaMM Pokaż wiadomość
A ja mam trochę inne pytanie.... ale też o kwasy.

Mam przebarwienia na brodzie od wyciskania. Walczę i walczę ale TOTALNE ZERO poprawy. Jako ostatnią deskę ratunku przyjęłam, że kupię krem na noc z kwasem migdałowym Bandi. Na stronie Bandi jest, że można go używać w lecie. Czy muszę stosować filtry, jak będę używać tego kremu na noc? Unikać słońca?
Mam z zeszłego roku spray Bioderma https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...10.html&next=1 i czy mogę go też używać na twarz? Nie pozatyka mi porów? Czy tylko stosować go na ciało? Na twarz miałam LRP Anthelios ale to kompletny ZATYKACZ i wywoływacz zaskórników!!!
na przebarwienia polecam acne derm. Stosując kwasy nalezy stosować filtry 40 wzwyż. To czy zapcha to sprawa indywidualna.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 20:59   #7
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: kremy z kwasami AHA a trądzik

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
na przebarwienia polecam acne derm. Stosując kwasy nalezy stosować filtry 40 wzwyż. To czy zapcha to sprawa indywidualna.
Acne Derm miałam kiedyś ale mi nie pasuje <za bardzo szczypie mnie po nim twarz>
Obecnie używam do mycia twarzy szare mydło, a na to krem auriga auriderm (po którym jestem zaczerwieniona), na dzień brevoxyl a na noc acnemycin w płynie i łykam zincuprin i ZERO efektów więc myślę o tym kremie Bandi a jak on mi nie pomoże to już tylko krem zwykły nivea bo szkoda mi już kasy na dalszy brak efektów. Miałam też robione dwa zabiegi kwasem azelainowym i też nic. Mi już chyba nic nie pomoże (
A może Ty masz jakieś odczucia lub sugestie związane z tym kremem Bandi? Czy uważasz, że warto abym go kupiła? Stosowałam też antybiotyk Tetralysal i też ZERO efektów.
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 21:33   #8
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: kremy z kwasami AHA a trądzik

Cytat:
Napisane przez IvonaMM Pokaż wiadomość
A ja mam trochę inne pytanie.... ale też o kwasy.

Mam przebarwienia na brodzie od wyciskania. Walczę i walczę ale TOTALNE ZERO poprawy. Jako ostatnią deskę ratunku przyjęłam, że kupię krem na noc z kwasem migdałowym Bandi. Na stronie Bandi jest, że można go używać w lecie. Czy muszę stosować filtry, jak będę używać tego kremu na noc? Unikać słońca?
Mam z zeszłego roku spray Bioderma https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...10.html&next=1 i czy mogę go też używać na twarz? Nie pozatyka mi porów? Czy tylko stosować go na ciało? Na twarz miałam LRP Anthelios ale to kompletny ZATYKACZ i wywoływacz zaskórników!!!
Możesz spokojnie używać kremu z kwasem migdałowym z Bandi bez filtru. Jest to jedyny kwas który można stosować cały rok. Ale na dzień mimo wszystko zalecałabym krem który ma tradycyjny filtr tak do 10
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.