Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-21, 13:22   #1
whitney s
Raczkowanie
 
Avatar whitney s
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60

Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)


Niestety ze względu na charakter moich włosów, nie mam po prostu pomysłu na ich zmianę. Nie mam też drygu do stylizacji Liczę na pomoc

Otóż odkąd pamiętam zawsze miałam bardzo długie włosy. Ponieważ mam wysokie czoło i z wiekiem coraz większe zakola, od zawsze towarzyszy mi prosta, gęsta, ścięta po garnku grzywka :P
Coś więcej na temat włosów: nie są idealnie proste, nie są falowane, są nijakie. Są dosyć gęste i ciężkie. Loki i inne takie, wszystko trzyma się max 1h.
2 lata temu zeszłam z koloru czarnego farbowanego na ciemne rude, niestety kosztem kondycji włosów i ich długości. Dół moich włosów jest okropny i nie mogę już ogólnie patrzeć na swoją fryzurę, taką samą od zawsze.
Ponieważ od zawsze mam długie, nie umiem sobie siebie wyobrazić w krótkich :/ Często słyszę od ludzi, że ładniej mi w spiętych włosach niż rozpuszczonych.

Marzy mi się fryzura ładna, lekka, nie wymagająca 1h układania rano ani o dużych nakładach finansowych.

Oczywiście dorzucam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (44,6 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (71,7 KB, 281 załadowań)
whitney s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:11   #2
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

Ja bym cie widziała w takim barziej karmelowym kolorze, z grzywka na bok cos jak na 2 zdjęciu, i jak masz geste to moze by je troche wycieniowac zeby nie wyglądały na ciezkie
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 17:34   #3
Zetowiczka
Raczkowanie
 
Avatar Zetowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

Dużo bardziej podobasz mi się w blondzie, grzywka na bok.A z długości to bym na Twoim miejscu zaryzykowała ścięła do ramion. Na drugiem zdjęciu widać, że końcówki są suche. Ja też miałam długie włosy, ścięłam na krótko i jestem zadowolona
Zetowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 17:41   #4
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

A ja bym Cię widziała w zimnym ciemnym blondzie lub jasnym brązie. Dlaczego upierasz się przy tych rudościach i złocieniach, skoro nijak Ci to nie pasuje do oprawy oczu? Taki kolor podkreśla sińce pod oczami.
Wycieniuj włosy o ok 15 cm, bo masz strasznie wysuszone końcówki. Prześlij, jeśli możesz, stare zdjęcie w ciemnych i takich 'po drodze' do rozjaśnienia włosach.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:11   #5
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

Jasny brązik - będzie Ci ładnie
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:36   #6
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

hmm jak dla mnie te kolory do ciebie nie pasuja-radzilabym jakis braz-ciemny lub jasny, raczej w chlodnej tonacji ale moze karmel tez by dobrze wygladal

i grzywka tez Ci nie do konca pasuje-jesli jzu koniecznie chcesz jakas miec to dluga i ukosna
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 21:21   #7
whitney s
Raczkowanie
 
Avatar whitney s
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

Mój naturalny kolor to ciemny, chłodny, blond, tak jak mówicie, że mnie w nim widzicie. ALe jako nastolatka zafarbowałam na czarno i tak farbowałam lat 8. Chciałam zejść do naturalnego, ale jest tak, że kolor się trzyma kilka myć i znów wychodzi rudy. Obecnie maluję miodowym blondem i widzę, że bardziej nabiera to już koloru blond o odcieniu rudego niż sam rudy.
Grzywkę mieć muszę, raz z niej zrezygnowałam i wyglądałam jak łysa i kilka osób się mnie pytało czy łysieję
whitney s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 19:09   #8
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...JGXrurseQwjAAA Ja bym cię widziała w takim kolorze
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 12:17   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
A ja bym Cię widziała w zimnym ciemnym blondzie lub jasnym brązie. Dlaczego upierasz się przy tych rudościach i złocieniach, skoro nijak Ci to nie pasuje do oprawy oczu? Taki kolor podkreśla sińce pod oczami.
Wycieniuj włosy o ok 15 cm, bo masz strasznie wysuszone końcówki. Prześlij, jeśli możesz, stare zdjęcie w ciemnych i takich 'po drodze' do rozjaśnienia włosach.
popieram knot, jesteś bardzo chłodnym typem urody, rudy to najgorszy wybór w twoim przypadku, zaraz po nim ciepłe żółtawe blondy..
zobacz jak kłóci się z Twoimi brwiami i oczami.
Dodaj przynajmniej jedno zdjęcie twarzą na wprost, tak, zeby bylo wyraźnie widac brwi oczy i całą twarz, najlepiej też odsłoń grzywkę.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 13:26   #10
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Brak pomysłu na zmianę fryzury a duże chęci, pomóżcie :)

Cytat:
Napisane przez whitney s Pokaż wiadomość
Mój naturalny kolor to ciemny, chłodny, blond, tak jak mówicie, że mnie w nim widzicie. ALe jako nastolatka zafarbowałam na czarno i tak farbowałam lat 8. Chciałam zejść do naturalnego, ale jest tak, że kolor się trzyma kilka myć i znów wychodzi rudy. Obecnie maluję miodowym blondem i widzę, że bardziej nabiera to już koloru blond o odcieniu rudego niż sam rudy.
Grzywkę mieć muszę, raz z niej zrezygnowałam i wyglądałam jak łysa i kilka osób się mnie pytało czy łysieję
Ja bym na twoim miejscu zapuszczala naturalne. Mi pomogło nałozenie Joanny Gołębiego popielu na moją marchewkę po rozjaśnianiu i kolor zgasil rudości, dzięki czemu byl zimny odcien
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.