Jak poprawić swój wygląd? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 23:59   #1
comehugforgive
Przyczajenie
 
Avatar comehugforgive
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16

Jak poprawić swój wygląd?


Witam po raz pierwszy na forum z tego co zdążyłam się już wcześniej zorientować zanim założyłam tutaj konto,są tu bardzo doświadczone kobiety więc przejdźmy do rzeczy.Jestem młoda ,mam zaledwie 17 lat i baaaaaaaaardzo duże kompleksy z powodu wyglądu jakoś nie umiem się zaakceptować ciągle uważam ,że powinnam wyglądać lepiej a tu a tam ....przez co nie raz robię sobie krzywdę z tego względu ,bo czegoś jest za dużo a czegoś jest za mało...kompletnie nie umiem się ładnie pomalować/ubrać ;( chodzę tylko w czarnych rzeczach przeważnie ....tzn spodnie zawsze są czarne ponieważ nienawidzę swoich nóg ....są dość masywne ,przynajmniej dla mnie.To raz,a dwa makijaż ...porażka ,moja cera jest już tak zmęczona testowaniem kosmetyków ,kolejnych cudów itp ,ze już sama nie wiem co z nią zrobić .pudry ,fluidy to nie powinno mieć miejsca ,szczególnie w moim wieku ,ale nie wyobrażam sobie tego,że miałabym wyjść z taką czerwoną buzią z niedoskonałościami pomimo ,że używam kosmetyków bez parabenów ,takich lekkich ale problemy są dalej .Trzecia sprawa to włosy .....proste jak druty,spalone od prostownicy ,kompletnie bez życia i blasku i ciągle monotonna fryzura -rozpuszczone ,proste .Wkleję tu parę moich zdjęć i mam nadzieje ,że może któraś z was mi pomoże w końcu poczuć się troszkę pewniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA270032 modified.jpg (112,6 KB, 778 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (59,5 KB, 744 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1k modified.jpg (107,6 KB, 803 załadowań)
comehugforgive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 00:31   #2
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: jak poprawić swój wygląd?

Nie, nie masz masywnych nóg, jesteś szczupła i zgrabna.
Ciężko ocenić makijaż i coś doradzić, bo przecież na dodanych zdjęciach masz całkowicie wyblurowaną twarz. Może przemyśl zmianę pielęgnacji, zamiast testować kolejne podkłady, pudry, korektory. Na lepiej odżywionej, nawilżonej skórze, każdy makijaż będzie wyglądał ładnie.

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Masz ładne, błyszczące włosy, na zdjęciach nie wyglądają na zniszczone.
Niejedna dziewczyna by się dała pokroić za takie rzęsy i brwi.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 11:32   #3
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: jak poprawić swój wygląd?

Przeciez masz bardzo ładne włosy i oczy *.* Sama chciałabym mieć takie włosy : )
I gruba wcale nie jesteś ! Moim zdaniem nie powinnaś nic zmieniac, a zaakceptowac siebie : )
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 12:27   #4
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

- na zaczerwienienia moim zdaniem najlepiej dziala uzywanie dobrego micelu, nie kazdej skorze sluzy woda, do tego nawilzacz typu cetaphil

- prostowanie prostych wlosow prostownica na zawsze pozostanie dla mnie zagadka, ale skoro odczuwasz jej skutki to poczytaj na wizazu o pielegnacji, olejowaniu, proteinach pozniej, opcjonalnie blogi tez zawieraja wiele info na ten temat - osobiscie lubie Anwen

- wielu osobom pomagaja kosmetyki mineralne, testowanie wychodzi tu taniej takze, bo probki sa mega tanie a mozesz dobrac odpowiedni odcien, to tyczy sie nie tylko podkladu, ale tez rozu itd.

- zarowno cera jak i wlosy nie zregeneruja sie w sposob niewidoczny, jesli chcesz miec trwaly dobry efekt musisz przebolec to, ze przez jakis czas okresowo moze byc gorzej, to jak ze stosowaniem kwasow /retinoidow - nie zawsze wygladasz jak milion dolcow, czasem staro, ale cos za cos bo cudowne i drogie kremy, kosmetyki do wlosow to tylko reklama. wiem co mowie chociazby dlateog, ze jednym z moich najgorszych zakupow byla cala seria kerastase , cement do wlosow po nieudanym sciaganiu koloru. wydanie kilkuset zl w ciagu paru minut na "super mega efekty" zdaniem stylisty wzbogacilo mnie o produkty jakosci pantene .

- figura wydaje sie normalna calkiem, moze warto pomyslec o spodnicach, tunikach z legginasmi itd?
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 12:37   #5
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Z takim wyglądem niczego nie musisz poprawiać. Pewnie założyłaś wątek, żeby dostawać komplementy

Możesz trochę poćwiczyć najwyżej, nie roztyj się i to wszystko
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:33   #6
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Z takim wyglądem niczego nie musisz poprawiać. Pewnie założyłaś wątek, żeby dostawać komplementy
Zgadzam się. Przecież widać, że z makijażem czy stylizacją nie masz żadnych kłopotów, masz wyrazistą urodę, ciemne i gęste rzęsy, bujne włosy, które stanowią ładną oprawę dla twarzy. Nie wierzę, że tego nie wiesz.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 20:02   #7
ujagny_blog
Raczkowanie
 
Avatar ujagny_blog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 164
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Na tych zdjęciach nie wyglądasz na zakompleksioną szarą myszkę...
__________________
<ciach_reklama>
ujagny_blog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 20:37   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

szczerze wątpię w Twoją złą samoocenę, zakompleksione osoby nie wstawiają zdjęć takich jak fota nr 3 chociażby.
ale załóżmy, ze jest jak piszesz, masz kompleksy itd.

1. włosy., nie widzę problemów. wyglądają raczej na zdrowe i grube, najlepiej odstaw prostownicę, bo niepotrzebnie je niszczysz. jak juz raz na jakis czas bedziesz prostować to stosuj kosmetyki na bazie silikonu specjalnie do prostowania.
2. figura jak najbardziej OK. jedyne co bym zmieniła, to noszenie ciągle ciemnych ubrań dołem, albowiem masz wąskie biodra i najlepiej odwrócić proporcje. jasne ciuchy nosić poniżej pasa a ciemniejsze powyżej.
3. cera? nie widze problemu, zapewne masz obsesję jak większość mlodych lasek w tym wieku, a poza tym wstawilas zdjecia na ktorych nic nie widać. przerobione, przekombinowane, wygładzone.
4.chyba odsłoniłabym czoło na Twoim miejscu, zdaje się, że jest ono dość niskie.

masz bardzo ladne oczy i brwi. nie musisz się aż tak mocno malować. jest naprawde dobrze!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:56   #9
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Również mam wrażenie, że wstawiłaś zdjęcia tylko po to żeby usłyszeć, że nie powinnaś nic zmieniać

Chyba że.....cierpisz na poważny przypadek dysmorfofobii, ale ludzie na forum już tu nic nie poradzą niestety.
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 16:33   #10
czarnulka1709
Przyczajenie
 
Avatar czarnulka1709
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Jesteś śliczna!!!!


Nie zmieniaj nic.
czarnulka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 21:11   #11
comehugforgive
Przyczajenie
 
Avatar comehugforgive
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Nie,nie założyłam wątku żeby dostawać komplementy przecież to nie o to chodzi ,nie mam WIELKICH kompleksów tylko po prostu nikt mi nie doradza w kwestii ubioru,makijażu więc sama nie wiem czy wykonuję to poprawnie i czy dobrze wyglądam oraz czy po prostu nie mogłabym wyglądać lepiej to wszystko.
comehugforgive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 21:17   #12
zuzi100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Cytat:
Napisane przez comehugforgive Pokaż wiadomość
Witam po raz pierwszy na forum z tego co zdążyłam się już wcześniej zorientować zanim założyłam tutaj konto,są tu bardzo doświadczone kobiety więc przejdźmy do rzeczy.Jestem młoda ,mam zaledwie 17 lat i baaaaaaaaardzo duże kompleksy z powodu wyglądu jakoś nie umiem się zaakceptować ciągle uważam ,że powinnam wyglądać lepiej a tu a tam ....przez co nie raz robię sobie krzywdę z tego względu ,bo czegoś jest za dużo a czegoś jest za mało...kompletnie nie umiem się ładnie pomalować/ubrać ;( chodzę tylko w czarnych rzeczach przeważnie ....tzn spodnie zawsze są czarne ponieważ nienawidzę swoich nóg ....są dość masywne ,przynajmniej dla mnie.To raz,a dwa makijaż ...porażka ,moja cera jest już tak zmęczona testowaniem kosmetyków ,kolejnych cudów itp ,ze już sama nie wiem co z nią zrobić .pudry ,fluidy to nie powinno mieć miejsca ,szczególnie w moim wieku ,ale nie wyobrażam sobie tego,że miałabym wyjść z taką czerwoną buzią z niedoskonałościami pomimo ,że używam kosmetyków bez parabenów ,takich lekkich ale problemy są dalej .Trzecia sprawa to włosy .....proste jak druty,spalone od prostownicy ,kompletnie bez życia i blasku i ciągle monotonna fryzura -rozpuszczone ,proste .Wkleję tu parę moich zdjęć i mam nadzieje ,że może któraś z was mi pomoże w końcu poczuć się troszkę pewniej
Jestes super dziewczyną nie wiem skąd te kompleksy Pozdrawiam
zuzi100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 21:32   #13
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Nogi masz super nie wiem cow nich widzisz ,że ci sie nie podobaja ja mam wieksze od twoich a je akceptuje .Uwierz mi że nie jedna dziewczyna ci zazdrości.Co do ubioru hmm może chodz częsciej w spódniczkach sukienkach lekko rozkloszowanych a do tego jakiś pasekw tali.Co do makijazy jestes tak ładna ze nie wiele ci potrzeba może kreska na oku?rozświetlenie w kąciku oka i tyle.A co do wlosów może jakies obmre?i podcięcie

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Kurcze jatego nie rozumiem że osoby o takiej figurze i urodzie mja problemy z doborem ubioru (co praktycznie moga pozwolic sobie na prawie wszsytko ) a te kraglejsze maja rzadziej z tym problem bynajmneij ja to zauważyłam.
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 14:04   #14
mockingbird_
Raczkowanie
 
Avatar mockingbird_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 57
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Jesteś piękna, a przede wszystkim masz piękne włosy.Pewnie o tym wiesz. Weź nie wpędzaj mnie w kompleksy.
mockingbird_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 14:41   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Nie maluj się tak mocno, bo się postarzasz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 21:47   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Wg mnie też niepotrzebnie się tak malujesz dużo, masz trochę większy nos i ogólnie całość czarne włosy, brwi, te rzęsy troszkę przytłaczają twoją twarz ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 21:53   #17
hot_lips
Przyczajenie
 
Avatar hot_lips
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

prowo jakieś czy co? jestes az tak spragniona komplementów?
hot_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 16:40   #18
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wg mnie też niepotrzebnie się tak malujesz dużo, masz trochę większy nos i ogólnie całość czarne włosy, brwi, te rzęsy troszkę przytłaczają twoją twarz ;p
Trochę sztucznie to wygląda
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:52   #19
lucjalucja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

wszystko na swoim miejscu
lucjalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 23:51   #20
comehugforgive
Przyczajenie
 
Avatar comehugforgive
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
jaki kolor

mam ochotę na małą zmianę koloru oczu.Planuje kupić soczewki kolorowe ,ale zastanawiam się nad kolorem ?jak myślcie jaki by mi najbardziej pasował? mam ciemny brąz ,włosy są teraz troszeczkę ciemniejsze niż na zdjęciu
comehugforgive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 23:57   #21
comehugforgive
Przyczajenie
 
Avatar comehugforgive
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: jaki kolor

Cytat:
Napisane przez comehugforgive Pokaż wiadomość
mam ochotę na małą zmianę koloru oczu.Planuje kupić soczewki kolorowe ,ale zastanawiam się nad kolorem ?jak myślcie jaki by mi najbardziej pasował? mam ciemny brąz ,włosy są teraz troszeczkę ciemniejsze niż na zdjęciu



tu zdj ,bo wczesniej się nie załadowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmk.jpg (194,8 KB, 133 załadowań)
comehugforgive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 12:32   #22
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: jaki kolor

Możesz spróbować, ale jak dla nie bez potrzeby się czepiasz. Nie masz koleżanek, z którymi mogłabyś chodzić na zakupy? Ale takich szczerych, które powiedzą Ci "w tych spodniach wyglądasz grubo", bo te "o jak Ci w tym pięknie" to nie są prawdziwe przyjaciółki.

Pielęgnacja - przede wszystkim nie zmieniaj jej często - dopiero po ok. 3 miesiącach możemy stwierdzić czy te kosmetyki na nas działają. Polecam na yt kanał Niessiax83. Dziewczyna, która robi naprawdę konkretne filmiki o pielęgnacji w dodatku kosmetolog. Wytrwałość i cierpliwość.

Chyba że jesteś typem osoby "mam proste włosy, wolałabym mieć kręcone" "mam brązowe oczy, wolałabym mieć zielone", bo wtedy nic Ci nie pomoże oprócz akceptacji, a rady Wizażynek będą zbędne.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 12:34   #23
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Cytat:
Napisane przez comehugforgive Pokaż wiadomość
Jestem młoda ,mam zaledwie 17 lat i baaaaaaaaardzo duże kompleksy z powodu wyglądu jakoś nie umiem się zaakceptować (..) może któraś z was mi pomoże w końcu poczuć się troszkę pewniej
Tak, zdecydowanie dziewczyna z wielkimi kompleksami wkleja na forum zdjęcia takie jak dwa ostatnie .
Eh, dobra próba zgarnięcia komplementów typu 'nie zmieniaj się, jesteś śliczna '.


Swoją drogą wyglądasz normalnie, nie widzę powodów do jakichś większych zmartwień.
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 15:39   #24
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Cytat:
Eh, dobra próba zgarnięcia komplementów typu 'nie zmieniaj się, jesteś śliczna '.
A to ci na Wizażu praktyka bardzo niespotykana. :P Powiedziałabym, że raczej wpasowuje się w panujący tu trend.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:18   #25
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Jak poprawić swój wygląd?

Co tu poprawiać przy takiej urodzie i figurze
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.