Absurdy i zdziwka z grup na fejsie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-09, 10:11   #31
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Grupa dot. feminizmu -> 90-95% wszystkich postów dotyczy osób LGBT. Serio

I brnięcie w jakieś totalne absurdy. Im większa grupa, tym gorzej. We wspomnianej dot. feminizmu - > post kobiety, która zapisała dziecko do szkoły. W sali lekcyjnej krzyż, zdecydowaną większością głosów rodzice przegłosowali, żeby został. A komentarzach porady, żeby napisać do szkoły pismo, żeby wskazali podstawę prawną
Albo grupa dot. pewnej youtuberki, która w filmach pokazuje też swoje dzieci - > ciągłe wróżenie i wymyślanie chorób tym dzieciom i pokazywanie jakichś krzywych kadrów na dowód.

Grupa dot. turystyki górskiej -> ciągłe pytania o atrakcje dla dzieci w wysokich górach

Jeszcze grupa dot. rękodzieła -> robią jakieś dywaniki sznurkowe, wrzucają zdjęcie i na środku dywanika zawsze dziecko. Jak ktoś nie ma dziecka, to kot Niektóre z tych postów są sprzedażowe, użytkowniczki chyba nie wpadają na to, że jak dziecko zajmuje pół dywanika, to ewentualny kupujący nie widzi przecież, że jest pod nim. Kiedyś spytałam jedną, za ile dziecko, ale nie zrozumiała

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2020-09-09 o 10:19
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 10:18   #32
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
i wieczne "Ty to chyba dzieci nie masz! moje by to rozniosły w pył"
no nie wiem, odwiedzam znajomych., którzy mają dzieci - te mieszkania nie są katalogowo błyszczące wiadomo, ale posprzątane i zadbane.



w jakim celu w ogóle wrzuca się zdjęcia gotowców na grupy o gotowaniu? bo chyba nie rozumiem zamysłu.

Ja w ogóle mam wrażenie, że teraz mieć porządek to wstyd, bo to oznacza, że terroryzujesz całą rodzinę i w ogóle nie masz życia, bo ciągle na szmacie lecisz. Tak jakby nie można było zwyczajnie nie robić nadmiernego bałaganu i mieć wychowane dzieci


Takie gotowce to chyba na zasadzie, aj dzisiaj nie miałam czasu gotować, więc można to zastąpić. No, ale to chyba każdy o tym wie i po co każdą bzdurą dzielić się w necie.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 10:24   #33
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Takie gotowce to chyba na zasadzie, aj dzisiaj nie miałam czasu gotować, więc można to zastąpić. No, ale to chyba każdy o tym wie i po co każdą bzdurą dzielić się w necie.
no dokładnie. jak chodziłam po grupach kulinarnych, to po to, żeby podejrzeć jakieś ciekawe przepisy. nie po to, żeby zobaczyć, że Grażynka na obiad miała naleśniki z Biedronki, bo jej się gotować nie chciało. no spoko, że jej się nie chciało - też mi się często nie chce. ale co to za inspiracja dla innych? czym tu się chwalić?
no i idąc tym tropem - jak już zdjęcie gotowca wstawiła, to chyba ze świadomością, że ludzie niekoniecznie będą piać z zachwytu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 10:30   #34
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Chwalenie się to standard. Ja bym wstawiła zdjęcia swojego mieszkania tylko, jakbym miała naprawdę coś wyjątkowego do pokazania. A codziennie widzę te same kuchnie z tymi samymi frontami Ikea, nic czego nie ma większość ludzi i tekst w opisie "może ktoś się zainspiruje".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 10:30   #35
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Byłam krótko w jakiejs grupie wegańskiej/wegetariańskiej, sama akurat jadam i lubię mięso ale dołączyłam tam bo liczyłam na ciekawe wege przepisy - ile tam było jadu i fanatyzmu!
Nawet już nie pamiętam konkretów bo było to dawno ale rzucam temat - może ktos należy i podzieli się anegdotka od wege ortodoksów
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 10:37   #36
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Byłam krótko w jakiejs grupie wegańskiej/wegetariańskiej, sama akurat jadam i lubię mięso ale dołączyłam tam bo liczyłam na ciekawe wege przepisy - ile tam było jadu i fanatyzmu!
Nawet już nie pamiętam konkretów bo było to dawno ale rzucam temat - może ktos należy i podzieli się anegdotka od wege ortodoksów

A proszę. Pytanie o to, które sery nie mają podpuszczki zwierzęcej a tam wywód, że łolaboga co to za różnica jaka podpuszczka, produkty odzwierzęce typu mleko, ser to produkty nieekologiczne i nieetyczne, niezależnie od tego czy kupić je z taką podpuszczką czy nie, więc po co się oszukiwać.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 10:48   #37
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no dokładnie. jak chodziłam po grupach kulinarnych, to po to, żeby podejrzeć jakieś ciekawe przepisy. nie po to, żeby zobaczyć, że Grażynka na obiad miała naleśniki z Biedronki, bo jej się gotować nie chciało. no spoko, że jej się nie chciało - też mi się często nie chce. ale co to za inspiracja dla innych? czym tu się chwalić?
no i idąc tym tropem - jak już zdjęcie gotowca wstawiła, to chyba ze świadomością, że ludzie niekoniecznie będą piać z zachwytu.
Na norweskiej grupie kulinarnej o gotowaniu od zera było oburzenie, że jedna osoba kupiła świnkę i chce sama robić wędlinki , pieczenie itd.
A na czym polega gotowanie/ przygotowanie posiłków od zera
Ludzie nie wiedzą po co sa chyba takie grupy kulinarne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-09, 11:34   #38
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

1. Autor: Sprzedam żakiet ze zdjęcia.
Ktoś: A jaka cena?
Autor: Priv

2. Wstawianie na grupy np. o mieście, historii osiedli itp. obrazków pt. miłego dnia i smacznej kawusi Kiedyś przesiadywałam na licznej i (wtedy) treściwej grupie dotyczącej mojego miasta, ale niestety, grupę zaczęły masowo zalewać obrazki takiej treści, albo, że ktoś źle zaparkował, a moderacja spała.
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 11:39   #39
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no dokładnie. jak chodziłam po grupach kulinarnych, to po to, żeby podejrzeć jakieś ciekawe przepisy. nie po to, żeby zobaczyć, że Grażynka na obiad miała naleśniki z Biedronki, bo jej się gotować nie chciało. no spoko, że jej się nie chciało - też mi się często nie chce. ale co to za inspiracja dla innych? czym tu się chwalić?
no i idąc tym tropem - jak już zdjęcie gotowca wstawiła, to chyba ze świadomością, że ludzie niekoniecznie będą piać z zachwytu.

Dla tego ja z większości tych grup się usunęłam, bo jak szukam zdrowych przekąsek to chce zdrowe przekąski, a nie parówki, bo przecież czasem można. No można, ale to ja nie muszę tego w necie sprawdzać


[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;88127062]1. Autor: Sprzedam żakiet ze zdjęcia.
Ktoś: A jaka cena?
Autor: Priv

2. Wstawianie na grupy np. o mieście, historii osiedli itp. obrazków pt. miłego dnia i smacznej kawusi Kiedyś przesiadywałam na licznej i (wtedy) treściwej grupie dotyczącej mojego miasta, ale niestety, grupę zaczęły masowo zalewać obrazki takiej treści, albo, że ktoś źle zaparkował, a moderacja spała.[/QUOTE]


Ja uwielbiam jak ktoś coś sprzedaje, a nie podaje rozmiaru ani tym bardziej ceny. Ja wiem, że ludzie piszący o te rzeczy komentarze podbijają post, no ale słabe to
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 13:09   #40
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;88127062]

2. Wstawianie na grupy np. o mieście, historii osiedli itp. obrazków pt. miłego dnia i smacznej kawusi Kiedyś przesiadywałam na licznej i (wtedy) treściwej grupie dotyczącej mojego miasta, ale niestety, grupę zaczęły masowo zalewać obrazki takiej treści, albo, że ktoś źle zaparkował, a moderacja spała.[/QUOTE]

Ja lubie takie Grażynacore, to troche element fejsowego folkloru
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 13:12   #41
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Też uwielbiam "konkretne" odpowiedzi.
Post: Salon fryzjerski u Asi, poproszę o opinie, bo ceny są wysokie.
Odpowiedzi:
- polecam
- byłam i polecam
- jest ok, polecam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-09, 13:30   #42
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Szukam taniego i dobrego fryzjera na osiedlu
- polecam ( nazwa drogiego salonu )
- tani nie może być dobry

__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 13:38   #43
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Grupy ślubne są pełne hitów

Wstawianie zdjęć wybranej sukni ślubnej z pytaniem o ocenę czy się podoba/ jak wygląda na niej itp. Jak komuś się nie spodoba, to wielka obraza, że to przecież jej wymarzona suknia a Ty jesteś podła, bo mówisz, że źle wygląda. Co z tego, że tłuszcz się wylewa, cyce na wierzchu, TO JEJ WYMARZONA, musisz napisać, ze wygląda pięknie

Inna gwiazda zakupiła suknie na ali (nie neguję, chciała po taniości, no ok, jak kto chce tak robi). Wrzuca fotki, prosi o komentarz i każdej po kolei, która mówi, ze wygląda to słabo, zaraz odpowiada, że ona wgląda jak MILION DOLARÓW. No sorry- nie wygląda. Materiał straszny, sztuczny, tandeta na maksa, kolor błękitny jak u Disneya, ale przecież ona jest księżniczką Oczywiście obowiązkowo plastikowa tiara na głowę

Wstawianie relacji #jużpo i co druga pisze "Goście mówili, że nigdy w życiu nie byli na lepszej imprezie/ nie jedli lepszego jedzenia/nie słyszeli lepszego zespołu/nie widzieli piękniejszej panny młodej" . Serio? Na innych weselach goście podchodzą do młodych i mówią, że 'kaczka niedopieczona, zespół fałszuje a panna młoda ma zły makijaż"?
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 13:40   #44
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Nieustannym zdziwieniem są dla mnie grupy o piercingu. Zadziwia mnie, że w 2020 r z takim dostępem do informacji o polecanych studiach, ludzie nadal dają sobie zrobić kolczyk koleżance w domu. I to ludzie dorośli. Przekłucie u pierciera zrobi się już za kilkadziesiąt złotych, maksymalnie to będzie ze 150 zł, a ludziom szkoda. Potem wydają na antybiotyki i lekarzy, a w efekcie muszą i tak iść do pierciera na poprawę tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 13:40   #45
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Też uwielbiam "konkretne" odpowiedzi.
Post: Salon fryzjerski u Asi, poproszę o opinie, bo ceny są wysokie.
Odpowiedzi:
- polecam
- byłam i polecam
- jest ok, polecam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie mnie dziwi i nie dziwi.
Jak ktoś jeszcze pyta o konkret pt. Może od mi powiedzieć coś o farbowaniu, to ok.

A często pytają ogólnikowo.
A ja u fryzjera to patrzę na mnóstwo czynników i nie zawsze to, że ładnie ofarbuje znaczy, że tam wrócę. Bo mnie brzydko obetnie, albo nie podoba mi się obsługą, nachalnie gadająca fryzjerka itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:06   #46
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
A proszę. Pytanie o to, które sery nie mają podpuszczki zwierzęcej a tam wywód, że łolaboga co to za różnica jaka podpuszczka, produkty odzwierzęce typu mleko, ser to produkty nieekologiczne i nieetyczne, niezależnie od tego czy kupić je z taką podpuszczką czy nie, więc po co się oszukiwać.
Oj tak, jeszcze co jakiś czas ktoś wrzuca skład czegoś: może zawierać jaja, mleko

O NIE TO NIE WEGANCKIE NIE JEM TEGO, WY TEŻ UWAŻAJCIE

może niekoniecznie tak, ale co jakiś czas jest post w stylu: czy jecie takie rzeczy? I trzeba kolejny raz to samo tłumaczyć, że dla alergików itd itp
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:14   #47
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Dziwi mnie pisanie w grupach na Fejsie do innych pan/pani. A jeszcze bardziej mnie bawi, jak ktoś się z kimś w czymś nie zgadza, ktoś napisze do kogoś na "ty", a ta druga osoba łapie bulwers, że "nie jestem pani koleżanką"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:16   #48
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie pisanie w grupach na Fejsie do innych pan/pani. A jeszcze bardziej mnie bawi, jak ktoś się z kimś w czymś nie zgadza, ktoś napisze do kogoś na "ty", a ta druga osoba łapie bulwers, że "nie jestem pani koleżanką"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie na wizażu takie cos tez sie czasem przewija z tego co pamietam. Albo oburzanie sie, że jedna wizażanka nie pisze do drugiej "ty" wielką literą
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:28   #49
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Publiczne podziękowania za przyjęcie do grup. Nigdy nie zrozumiem po co.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-09, 14:42   #50
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 261
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Grupa basenowa i ciągłe wrzucanie zdjęć picia alkoholu w basenie i wręcz propagowanie kąpieli pod wpływem...
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:44   #51
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Grupy zwierzakowe: polecanie adopcji/schronisk przy każdym poście, gdzie ktoś pisze wprost, że szuka legalnej dobrej hodowli konkretnej rasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:51   #52
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Grupy zwierzakowe: polecanie adopcji/schronisk przy każdym poście, gdzie ktoś pisze wprost, że szuka legalnej dobrej hodowli konkretnej rasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i druga strona barykady... kupienie szczeniaka za grube pieniądze (z legalnej hodowli) i chwalenie się jak to się "uratowało zwierzę"
kupiło specjalnie wyhodowane, nie uratowało

i trzecia strona... "kupuję zwierzęta z nielegalnych, podejrzanych hodowli, bo chcę je uratować".
wcale a wcale nie jest to nakręcanie biznesu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:55   #53
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
i druga strona barykady... kupienie szczeniaka za grube pieniądze (z legalnej hodowli) i chwalenie się jak to się "uratowało zwierzę"
kupiło specjalnie wyhodowane, nie uratowało

i trzecia strona... "kupuję zwierzęta z nielegalnych, podejrzanych hodowli, bo chcę je uratować".
wcale a wcale nie jest to nakręcanie biznesu
Racja. Tak samo chwalenie się, jak to się uratowało kotkę z młodymi, czyli wzięło do domu i zadzwoniło po schronisko. No faktycznie. Ewentualnie co gorsza - niektórzy bohaterowie się chwalą, jak to znaleźli kotkę w ciąży i ją wzięli do siebie. Na jedyne słuszne rady, aby wykonać u kotki aborcję i nie dokładać się do bezdomności zwierząt, odpowiadają, że "nie pozwoli im sumienie". Po czym jak kotka się okoci to dzwonią po fundacjach, żeby ktoś te kociaki zabrał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 15:13   #54
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja w ogóle mam wrażenie, że teraz mieć porządek to wstyd, bo to oznacza, że terroryzujesz całą rodzinę i w ogóle nie masz życia, bo ciągle na szmacie lecisz. Tak jakby nie można było zwyczajnie nie robić nadmiernego bałaganu i mieć wychowane dzieci

Tez zauważyłam. Nawet na wizażu pojawiają się takie głosy od czasu do czasu. Tak się czasem zastanawiam w jakich warunkach ludzie żyją, ze uporządkowane mieszkanie to takie dziwo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 15:32   #55
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Wkurzają mnie też ludzie komentujący sytuację innych. Typu ktoś pyta, jak ludzie organizują sobie w kawalerce miejsce do pracy zdalnej, a ktoś odpowiada: "nie wyobrażam sobie tego, do pracy musi być zupełnie osobny pokój". No jakby co to zmieni i kogo to obchodzi? Albo ktoś ma 2-pokojowe mieszkanie i pyta, jak zorganizować pokój dla dwójki dzieci i standardowo "każde z dzieci powinno mieć swój własny pokój" - czyli rodzice rozumiem mają spać w kuchni. Ogólnie wszelkie "nie wyobrażam sobie" albo "ja bym tak nie mogła" działają mi mocno na nerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 15:38   #56
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Publiczne podziękowania za przyjęcie do grup. Nigdy nie zrozumiem po co.
I publiczne pozegnania typu "odchodze, bo ludzie sa tutaj glupi" itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 19:38   #57
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Jestem w kilku grupach dotyczących sprzedaży podręczników akademickich i pomocy naukowych.

- klasyk, rzeczy bez ceny, cena na priv
- grupa dotyczy rzeczy na poziomie akademickim, ludzie wstawiają jakieś książki z liceum albo w ogóle zwyczajne czytadełka
- koty i psy wszędzie! Najlepiej z dopiskiem, że one akurat nie są na sprzedaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 20:33   #58
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Chwalenie się to standard. Ja bym wstawiła zdjęcia swojego mieszkania tylko, jakbym miała naprawdę coś wyjątkowego do pokazania. A codziennie widzę te same kuchnie z tymi samymi frontami Ikea, nic czego nie ma większość ludzi i tekst w opisie "może ktoś się zainspiruje".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba jesteśmy w tej samej grupie

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 22:54   #59
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Ogłoszenia mieszkaniowe z Warszawy - zawsze 10 min do centrum. Czy to Włochy, czy Praga, czy Bemowo, czy Śródmieście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 01:06   #60
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Grupy o roślinach - w kółko pytania o roślinę do postawienia w łazience bez okna.
Drugi zawsze gorący temat - spam roślinami z Lidla lub Biedry, jak rzucą gdzieś tam monstery to już w ogóle nie trzeba po co na grupę wchodzić, bo w kółko zdjęcia i wypytywanie w której Biedrze co jest.
Klasyk to też żarcik „hihi patrzcie, poszłam po chleb, a wróciłam z kwiatkiem hihi, mąż mnie z domu wyrzuci hihi”

Grupy o gotowaniu - powtarzające się pytania o przepis, bez sprawdzenia czy nie ma w opisie/pierwszym komentarzu.
Zdjęcia tragicznie podanych dań, brudne talerze, albo zdjęcie wprost w garze, w tle zdjęcia syf, ktokolwiek zwróci uwagę, że w grupie staramy się o estetykę podania, to już się zaczyna NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY SMAKOWAŁO, ODEZWAŁA SIĘ GESSLEROWA.
Zdjęcie małej porcji - a kto by to się tym najadł, stary by mnie z domu wywalił, jakby był taki mały obiad
Następny typ, dla mnie najgorszy, zdjęcie jakiegoś dania, na pierwszym planie umorusane dziecko i dopiski „pomocnik mamusi uczy się gotować”. A jeszcze jak ktoś powie, że to nie grupa od pokazywania dzieci...

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Ogłoszenia mieszkaniowe z Warszawy - zawsze 10 min do centrum. Czy to Włochy, czy Praga, czy Bemowo, czy Śródmieście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ba, niektóre osiedla i deweloperzy już się chwalą szybkim dojazdem do centrum metrem. Tylko problem jest taki, że te stacje metra jeszcze nie powstały
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 08:37:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.