Jagua tattoo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 07:27   #1
sQbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 54

Jagua tattoo


Ostatnio myślałam nad kupnem henny i wykonaniem tatuażu... ale natknęłam się na podobny produkt jakim jest Jagua. Moje pytanie... czy ktoś miał z tym do czynienia i jakie są ogólne wrażenia
sQbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:43   #2
melodys
Przyczajenie
 
Avatar melodys
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Question Jagua tatto

Cz Jagua tatto zawiera PPD? Chciałabym zrobić sobie 'krótkoterminowy' tatuaż i zastanawiam się nad tym i nad henną naturalną. No więc?
__________________
Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką...
...tańczę, więc jestem

Edytowane przez melodys
Czas edycji: 2009-01-17 o 19:03
melodys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 12:22   #3
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Jagua tattoo

Podbijam wątek. Marzę o tatuażu, ale jestem za młoda. No i szukając czegoś o tatuażach tymczasowych natknęłam się właśnie na Jagua. Czy ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o tej technice? Byłabym bardzo wdzięczna.
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 23:43   #4
Emmy_Lou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Jagua tattoo

Ja mam trochę pojęcia o tej technice i nawet jeszcze parę tubek jaguy gdzieś w domu Jagua to jakby żel, Tatuaż z jaguy trzyma się najdłużej do 2 tyg. kolor na skórze czarnogranatowy w zasadzie nie do odróżnienia od permanentnego tatuażu. Dla mnie trochę denerwujące było to że dosyć długo schnie ale już po zaschnięciu zeskrobuje się ją ze skóry, resztki zmywa wodą i czekamy na efekt tak ok. 48 godz aż ściemnieje całkowicie bo początkowo wzór na skórze jest słabo widoczny. Ogólnie fajne ale i trochę drogie hobby. Super wychodzi przy połączeniu z henną która jest wypełnieniem kolorystycznym dla wzoru a jagua używa się do konturów, naprawdę ładnie. Ale ja i tak dalej jestem zakochana w hennie, w jej kolorze dla mniej jest po prostu subtelniejszy i bardziej kobiecy, ten czarnograntowy jest dla mnie ordynarny troszkę ale to moja opinia tylko. Pozdrawiam
Emmy_Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.