Bioderma - płyn micelarny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 14:29   #1
magnoliaa
Raczkowanie
 
Avatar magnoliaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75

Bioderma - płyn micelarny


Hmm... Czy ktoś jeszcze po użyciu tego płynu ma problem ze zbyt tłustą skórą? Ja mam cerę mieszaną, ale wrażliwą. Zazwyczaj się nie świeci i nie mam na co dzień jakichś większych problemów z nadprodukcją sebum. Użyłam najpierw płynu do cery tłustej i mieszanej, ale okropnie zaczęłam się po nim "pocić" . Następnym razem spróbowałam więc płynu przeznaczonego do ceru wrażliwej i nie było dużo lepiej. Czy to wynika z tego, że płyn pozostawia tłustą warstwę (chociaż na KWC wszyscy zarzekają się, że nie) czy z problemu z moją skórą? Do tej pory stosowałam toniki czy mleczka i nie miałam takich problemów. Płyn micelarny miał być najdelikatniejszy, a mam wrażenie, że to on właśnie podrażnia w jakiś sposób moją naturalną warstwę hydrolipidową skóry....
__________________
Nawet pomyślny wiatr nie sprzyja temu kto nie ma określonego celu.
magnoliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 14:41   #2
Magdalena_92
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena_92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 478
Dot.: Bioderma - płyn micelarny

Może ma jakiś składnik, który Twojej skórze nie odpowiada ?
__________________

Magdalena_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 16:53   #3
magnoliaa
Raczkowanie
 
Avatar magnoliaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75
Dot.: Bioderma - płyn micelarny

Cytat:
Napisane przez Magdalena_92 Pokaż wiadomość
Może ma jakiś składnik, który Twojej skórze nie odpowiada ?
Ciężko wyczuć takie rzeczy.. Składników wszędzie jest cała masa. Dla mnie ten płyn po prostu nie spełnia swojej roli. Zamiast oczyszczać cerę, mobilizuje ją do wytwarzania większej ilości sebum. Cała się od tego potem kleje Dziwię się, że tylko mi się to przytrafiło. Szukałam czegoś do demakijażu bo do wszystkiego, co do tej pory używałam, mam zastrzeżenia jeśli chodzi o skuteczny demakijaż. Nie miałam natomiast zastrzeżeń jeśli chodziło o wpływ na skórę...
__________________
Nawet pomyślny wiatr nie sprzyja temu kto nie ma określonego celu.
magnoliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 17:00   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Bioderma - płyn micelarny

Cytat:
Napisane przez magnoliaa Pokaż wiadomość
Ciężko wyczuć takie rzeczy.. Składników wszędzie jest cała masa. Dla mnie ten płyn po prostu nie spełnia swojej roli. Zamiast oczyszczać cerę, mobilizuje ją do wytwarzania większej ilości sebum. Cała się od tego potem kleje Dziwię się, że tylko mi się to przytrafiło. Szukałam czegoś do demakijażu bo do wszystkiego, co do tej pory używałam, mam zastrzeżenia jeśli chodzi o skuteczny demakijaż. Nie miałam natomiast zastrzeżeń jeśli chodziło o wpływ na skórę...
Ja też spotkałam się kiedyś z tonikami, które tak na mnie działały. To chyba kwestia doboru niedopowiedniego kosmetyku do skóry
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 21:53   #5
magnoliaa
Raczkowanie
 
Avatar magnoliaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75
Dot.: Bioderma - płyn micelarny

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja też spotkałam się kiedyś z tonikami, które tak na mnie działały. To chyba kwestia doboru niedopowiedniego kosmetyku do skóry
Może po porostu płyny micelarne nie są dla mnie. Niby najbardziej tolerowane przez skórę, a tu niespodzianka. Zresztą u mnie to nie nowość. Paracetamol też jest ponoć najbezpieczniejszym lekiem przeciwbólowym, a ja mam na niego uczulenie, a na inne NLPZ nie. Taki mój los...
__________________
Nawet pomyślny wiatr nie sprzyja temu kto nie ma określonego celu.
magnoliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.