Boje się ,że znowu coś będzie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 16:31   #1
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359

Boje się ,że znowu coś będzie...


Hej.
Ja już nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak Jestem z moim tż 4 lata. Kiedyś mój tż przyjaznił się z moją przyjaciółką. Lubili się, on przychodził do niej po rade, rozmawiali śmiali się, a ja się sama cieszyłam ,że się przyjaznią. Ale do pewnego czasu. Dowiedziałam się ,że przyjaciółka pocałowała mojego tż. Jej facet się o tym dowiedział i mnie poinformował. Nie wiem czy między nimi coś jeszcze było bo tż nie chciał o tym powiedzieć.Byłam na nią wściekła, ale pogodziłyśmy się i już to poszło w nie pamięc, tak myślałam. Było to 4 lata temu. Ostatnio znowu zaczeli ze sobą rozmawiać. Przyjaciółka poprosiła mnie żeby moj tż sciągnoł jej pewną rzecz. Od tamtej pory rozmawiają ze sobą. Wiem,że nie flirtują ani nie robią nic zadnych głupich rzeczy, ale ja się po prostu boję....Boję się że znowu dojdzie do tego co było 4 lata temu....Wkurzam się kiedy piszą, kiedy tż przynosił jej płyty i wogóle ,ze rozmawiają...Cały czas chodzę smutna i zła z tego powodu...Mam nadzieje, zę mi to pprzejdzie co wy dziewczyny o tym sądzicie?
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:34   #2
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Sądzę, że trzymanie pod stałą kontrolą nic nie da. Jak będzie chciał to zdradzi, czy z przyjaciółką, czy z kimś innym. Nawet gdyby ona znów do niego podbijała, to jednak on ma ostatnie słowo i może odmówić. Zaufaj mu.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:42   #3
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

To był jeden raz 4 lata temu, co twój tż na to?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:46   #4
in love_
Raczkowanie
 
Avatar in love_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Sądzę, że trzymanie pod stałą kontrolą nic nie da. Jak będzie chciał to zdradzi, czy z przyjaciółką, czy z kimś innym. Nawet gdyby ona znów do niego podbijała, to jednak on ma ostatnie słowo i może odmówić. Zaufaj mu.
Zgadzam się z tym.
__________________
The first time you fall in love it changes your life forever
and no matter how hard you try, the feeling never goes away.
in love_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:57   #5
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

On mi tłumaczy ,że nie mam co się martwić, że nic między nimi nie będzie, ja mu wierze bo nie jest głupi, tylko to po prostu jest strach i obawa przed tym...
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:59   #6
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Przyjaciółka poprosiła mnie żeby moj tż sciągnoł jej pewną rzecz
jaką?



Cytat:
Hej. Ja już nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak Jestem z moim tż 4 lata. Kiedyś mój tż przyjaznił się z moją przyjaciółką. Lubili się, on przychodził do niej po rade, rozmawiali śmiali się, a ja się sama cieszyłam ,że się przyjaznią. Ale do pewnego czasu. Dowiedziałam się ,że przyjaciółka pocałowała mojego tż. Jej facet się o tym dowiedział i mnie poinformował. Nie wiem czy między nimi coś jeszcze było bo tż nie chciał o tym powiedzieć.Byłam na nią wściekła, ale pogodziłyśmy się i już to poszło w nie pamięc, tak myślałam.

Tak myslałaś, ale jak się okazuje w niepamięć nie poszło... I tak to bywa w związkach, gdzie jeden z partnerów oszkukiwał/oszukuje drugiego, potem już się nie da zaufać ponownie. I w sumie nie wiem co ci napisać, bo równie dobrze może znowu coś między nimi zaiskrzyć, jak i nie.
A po tamtym incydencie (w sumie dziwne dla mnie, że pozwoliłaś mu się wykpić brakiem tłumaczenia, co tak naprawdę między nimi zaszło), jak było między wami?? I dlaczego nie zerwałas przyjaźni z babą, która do chłopa ci się dobierała
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 17:09   #7
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
On mi tłumaczy ,że nie mam co się martwić, że nic między nimi nie będzie, ja mu wierze bo nie jest głupi, tylko to po prostu jest strach i obawa przed tym...
Skoro tak, to czemu o tej sytuacji dowiedziałaś się od obcego człowieka, chłopaka Twojej przyjaciółki a nie od własnego chłopaka?

Widocznie też miał swoje za uszami albo jest z tych co to swoje wysoki ukrywają żeby "dziewczyny nie martwic"

Obecnie - gdyby Twoja przyjaciółka i Twój chłopak mieli na względzie Twoje samopoczucie nigdy nie dopuściliby do sytuacji w której możesz poczuć się źle. Reasumując: albo mają Cię gdzieś albo jest coś między nimi.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 17:17   #8
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
jaką?






Tak myslałaś, ale jak się okazuje w niepamięć nie poszło... I tak to bywa w związkach, gdzie jeden z partnerów oszkukiwał/oszukuje drugiego, potem już się nie da zaufać ponownie. I w sumie nie wiem co ci napisać, bo równie dobrze może znowu coś między nimi zaiskrzyć, jak i nie.
A po tamtym incydencie (w sumie dziwne dla mnie, że pozwoliłaś mu się wykpić brakiem tłumaczenia, co tak naprawdę między nimi zaszło), jak było między wami?? I dlaczego nie zerwałas przyjaźni z babą, która do chłopa ci się dobierała
Po tamtym incydencie było normalnie. Bo to ona się przyznała do pocałunku, mój tż ją odepchnoł wtedy, ale fakt faktem to zrobiłam. Po jakimś czasie jej to wybaczyłam. Dla mnie było o wiele lepiej jak nie mieli kontaktu przez te lata, a teraz to się tylko wkurzam....

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Nie no bez przesady zaczeli rozmawiac od 2 dni wiec nie wierze ,żę moglo coś zaiskrzeć. Moj tż wyjeżdza za granice dzisiaj więc kontaktu mieć nie będą. Nie wiem, może po prostu wyolbrzymiam? Przerazliwiona jestem? Ja tylko nie chcem się znowu martwić i zadręczać.
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 17:21   #9
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Często się słyszy i mówi o tym, że przyjaźń między kobietą i meżczyzną jest niemożliwa, więc Ci się wcale nie dziwie, że masz obawy i Cię to męczy. Z przyjaciółkami rożnie bywa, z facetami też...Jedyne co, to musisz być czujna i starać się na bieżąco obserwować ich wzajemne relacje, żebyś w razie czego mogła odpowiednio wcześnie wyczuć, że coś jest nie tak
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:11   #10
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Ja po prostu nie chce się znowu za jakis czas dowiedzieć ,zę coś między nimi było....Jego też denerwuje moja zazdrośc, i ja sama nie czuje się z tym najlepiej. Tym bardziej że przyjaciółka ostatnio rozstała się ze swoim facetem. Niby wierze ,ze nic nie będzie. Ona i tż zapewniają mnie, żębym się nie martwiła...
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:22   #11
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

łatwo jest mówić-nie zadręczaj się,ale tak się nie da...Powinnaś w każdym razie porozmawiać z TŻ-tem i powiedzieć mu jakie są Twoje obawy, w końcu jesteście w związku a 4 lata temu trochę się zapomniał... Jeśli jest mądrym facetem powinien do minimum ograniczyć kontakt z przyjaciółką.
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 18:28   #12
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość

Nie no bez przesady zaczeli rozmawiac od 2 dni wiec nie wierze ,żę moglo coś zaiskrzeć.
Skąd wiesz że tylko 2 dni? Bo od dwóch dni widują sie oficjalnie czy chłopak Ci tak powiedział? Jesli chodzi o nią nigdy nie był prawdomówny więc czemu teraz mu wierzysz? Teraz już nie ma chłopaka przyjaciółki który powie Ci jeżeli coś się stało.

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość

Nie no bez przesady zaczeli rozmawiac od 2 dni wiec nie wierze ,żę moglo coś zaiskrzeć. Moj tż wyjeżdza za granice dzisiaj więc kontaktu mieć nie będą. Nie wiem, może po prostu wyolbrzymiam? Przerazliwiona jestem? Ja tylko nie chcem się znowu martwić i zadręczać.
Twój TŻ będzie odcięty od cywilizacji w jakiejś puszczy czy dżungli? Jeżeli nie to mają duże możliwości - gadu, maile, skype czy nawet staromodna poczta.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:33   #13
marcowa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 125
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Ja to bym nie dała już im się tak "przyjaźnić" ale to ja ...
__________________
Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega.

— Stephen King
"Lśnienie"
marcowa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:36   #14
lesny_stworek
Raczkowanie
 
Avatar lesny_stworek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 101
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

A dlaczego nie mozesz go poprosic, zeby nie kontaktowal sie z nią? nie maja wspolnych spraw, nie sa przyjaciolmi, na dodatek mają wspolny brudek za paznokciami.
"Zaufaj mu..."? Nie rozumiem takich rad. Zaufanie to podstawa, to fakt. Ale tez poszanowanie uczuc drugiej osoby. A skoro Ciebie ich kontakt rani, chyba powinni cos z tym zrobic? Dla mnie to jasne, ze nie powinni sie w tej sytuacji przyjaznic.

Edytowane przez lesny_stworek
Czas edycji: 2010-11-08 o 19:06
lesny_stworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:49   #15
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

A ja ufam swojemu facetowi, pozwalam mu mieć koleżanki i kolegów, ale w tym wypadku wydałoby mi się to nieco podejrzane.
Dziewczyna ledwo zerwała ze swoim facetem, żyje w dobie internetu, kafejek, prawie wszyscy mają w domu połączenie, wszędzie są wypożyczalnie DVD, youtube, dailymotion, mediateki i ona nagle potrzebuje, aby Twój chłopak coś jej ściągnął z internetu i "wymieniają się płytami"?
Nie zabraniaj swojemu chłopakowi z nią rozmawiać, nie okazuj zazdrości tylko daj mu do zrozumienia, że mu ufasz jak nikomu innemu. Obserwuj czy nic złego się nie dzieje, adoruj swojego chłopa i niech ma świadomość, że jesteś najfajniejsza na świecie
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:08   #16
lesny_stworek
Raczkowanie
 
Avatar lesny_stworek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 101
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Alice_in_Wonderland Pokaż wiadomość
Dziewczyna ledwo zerwała ze swoim facetem, żyje w dobie internetu, kafejek, prawie wszyscy mają w domu połączenie, wszędzie są wypożyczalnie DVD, youtube, dailymotion, mediateki i ona nagle potrzebuje, aby Twój chłopak coś jej ściągnął z internetu i "wymieniają się płytami"?
lesny_stworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:14   #17
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Pocałowała go czyli miała na niego ochotę, była chemia. Po pierwsze.
Dowiedziałaś sie tylko dlatego że chłopak "przyjaciółki "Ci o tym doniósł. Po drugie.
Na dodatek nie wiesz wszystkiego, okoliczności zajścia, nadal się z nia przyjaźnisz mimo że nabruźdźiła na Twoje podwórko!!
Nie do pomyślenia. Nigdy już bym takiej osobie nie zaufała, a ich dwojga trzymała
z daleka od siebie. Conajmniej.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:43   #18
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
łatwo jest mówić-nie zadręczaj się,ale tak się nie da...Powinnaś w każdym razie porozmawiać z TŻ-tem i powiedzieć mu jakie są Twoje obawy, w końcu jesteście w związku a 4 lata temu trochę się zapomniał... Jeśli jest mądrym facetem powinien do minimum ograniczyć kontakt z przyjaciółką.


Przepraszam, ale muszę zwrócić uwagę dla Twojego dobra: wyrazy typu "ściągnoł", odepchnoł"pisze się przez ą czyli ściągnął, odepchnął itp.
velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:48   #19
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja już nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak Jestem z moim tż 4 lata. Kiedyś mój tż przyjaznił się z moją przyjaciółką. Lubili się, on przychodził do niej po rade, rozmawiali śmiali się, a ja się sama cieszyłam ,że się przyjaznią. Ale do pewnego czasu. Dowiedziałam się ,że przyjaciółka pocałowała mojego tż. Jej facet się o tym dowiedział i mnie poinformował. Nie wiem czy między nimi coś jeszcze było bo tż nie chciał o tym powiedzieć.Byłam na nią wściekła, ale pogodziłyśmy się i już to poszło w nie pamięc, tak myślałam. Było to 4 lata temu. Ostatnio znowu zaczeli ze sobą rozmawiać. Przyjaciółka poprosiła mnie żeby moj tż sciągnoł jej pewną rzecz. Od tamtej pory rozmawiają ze sobą. Wiem,że nie flirtują ani nie robią nic zadnych głupich rzeczy, ale ja się po prostu boję....Boję się że znowu dojdzie do tego co było 4 lata temu....Wkurzam się kiedy piszą, kiedy tż przynosił jej płyty i wogóle ,ze rozmawiają...Cały czas chodzę smutna i zła z tego powodu...Mam nadzieje, zę mi to pprzejdzie co wy dziewczyny o tym sądzicie?
jak mogl nie chciec Ci o tym powiedziec... chyba to byl jego zasrany obowiazek sie przyznac co takiego nawyrabial zanim mu w ogole wybaczylas...

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Ja po prostu nie chce się znowu za jakis czas dowiedzieć ,zę coś między nimi było....Jego też denerwuje moja zazdrośc, i ja sama nie czuje się z tym najlepiej. Tym bardziej że przyjaciółka ostatnio rozstała się ze swoim facetem. Niby wierze ,ze nic nie będzie. Ona i tż zapewniają mnie, żębym się nie martwiła...
tak przyjaciolka (nie wiem jak po czyms takim mozesz ja nazywac swoja przyjaciolka, ja bym w zyciu czegos takiego nie wybaczyla przyjaciolce, bo przyjaciele nie robia sobie takich swinstw) niedawno zerwala z chlopakiem i nagle przypomniala sobie o twoim TZtcie... coz za zbieg okolicznosci ciekawe czy tez to ona zerwala czy moze to on ja rzucil bo ona znowu cos przeskrobala...
ja na Twoim miejscu tez bym sie stresowala i to bardzo bo jest czym sie stresowac...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2010-11-08 o 22:53
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 23:19   #20
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Ja to bym z gosciem skończyła już 4 lata temu, no ale to ja...

Kazałabym! mu CAŁKOWICIE zerwać kontakt z przyjaciółeczką , albo ona albo ja, jedno z dwóch.W innym wypadku bye bye.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 23:27   #21
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Nie chciałabym, aby mój facet odnawiał kontakt z dziewczyną, z którą mnie zdradził wcześniej.
Po za tym, coś mi się wydaje, że Twoja 'przyjaciółka' kombinuje.
Może od dawna czuła do niego jakąś chemię, a teraz, kiedy jest wolna chce zobaczyć, czy uda jej się go zdobyć?
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 23:35   #22
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Ja to bym z gosciem skończyła już 4 lata temu, no ale to ja...

Kazałabym! mu CAŁKOWICIE zerwać kontakt z przyjaciółeczką , albo ona albo ja, jedno z dwóch.W innym wypadku bye bye.
ja w ogole nie rozumiem jak po tym co Ci zrobili mogl im wpasc do glowy taki pomysl zeby zaczac ze soba pisac i prosic o cos ta druga osobe (ona jego o sciagniecie czegos) to mi sie po prostu w glowie nie miesci...
moim zdaniem ta cala "przyjaciolka" Autorki jest nie fair i na jej miejscu zerwalabym z nia wszelakie kontakty juz te 4 lata temu bo nie potrafilabym czegos takiego wybaczyc i mysle, ze wiekszosc osob by tak zrobila... z reszta pisalam juz o tym wyzej...

masakra jednym slowem... nad czym Ty sie dziewczyno zastanawiasz, mowisz prosto z mostu, ze po tym co Ci zgotowali 4 lata temu nie zyczysz sobie miedzy nimi zadnego kontaktu, ze boli Cie sam fakt jak w ogole oni smia odnawiac kontakt ze soba.... w jakim celu? bo przyjacioleczka jest wolna i przypomniala sobie o Twoim TZcie... a Twoj TZ nie ma wstydu skoro po tym wszystkim co Ci zrobil odpisuje na jej wiadomosci i utrzymuje z nia kontakt... to sa czyste kpiny...
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 06:39   #23
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy między nimi coś jeszcze było bo tż nie chciał o tym powiedzieć.
to on Ci nawet nic nie powiedział ?
a potraficie szczerze rozmawiać ?
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 10:37   #24
Ixcuina
Raczkowanie
 
Avatar Ixcuina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja już nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak Jestem z moim tż 4 lata. Kiedyś mój tż przyjaznił się z moją przyjaciółką. Lubili się, on przychodził do niej po rade, rozmawiali śmiali się, a ja się sama cieszyłam ,że się przyjaznią. Ale do pewnego czasu. Dowiedziałam się ,że przyjaciółka pocałowała mojego tż. Jej facet się o tym dowiedział i mnie poinformował. Nie wiem czy między nimi coś jeszcze było bo tż nie chciał o tym powiedzieć.Byłam na nią wściekła, ale pogodziłyśmy się i już to poszło w nie pamięc, tak myślałam. Było to 4 lata temu. Ostatnio znowu zaczeli ze sobą rozmawiać. Przyjaciółka poprosiła mnie żeby moj tż sciągnoł jej pewną rzecz. Od tamtej pory rozmawiają ze sobą. Wiem,że nie flirtują ani nie robią nic zadnych głupich rzeczy, ale ja się po prostu boję....Boję się że znowu dojdzie do tego co było 4 lata temu....Wkurzam się kiedy piszą, kiedy tż przynosił jej płyty i wogóle ,ze rozmawiają...Cały czas chodzę smutna i zła z tego powodu...Mam nadzieje, zę mi to pprzejdzie co wy dziewczyny o tym sądzicie?

Piszesz, że jesteście razem 4 lata i że pocałunek między nimi też miał miejsce 4 lata temu. Czy to była zdrada, czy miało miejsce zanim zaczęliście być razem? Jeśli zdrada, to dziwię się, że nadal przyjźnisz się z tą dziewczyną, no ale nieważne; zdecydowanie zabroniłabym kontaktów bez swojej obecności. Jeśli natomiast coś między nimi było zanim zaczęliście być razem, to po prostu uważaj na to co się dzieje i bądź czujna, ale nie męcz faceta za bardzo, bo możliwe, że tamto zupełnie nic dla niego nie znaczyło.
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Ixcuina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 10:55   #25
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

A po jaką cholerę oni ze sobą piszą? Po co Twój facet przynosi tamtej panience płyty?

W życiu jest tak, że ponosi się konsekwencje swoich czynów. I nie ma tłumaczenia, że to było 4 lata temu, itp. Ta dziewczyna, bo nie nazywałabym jej przyjaciółką, zrobiła coś, za co każda inna dziewczyna dałaby jej po gębie i natychmiast zerwała kontakty. Błąd, że tego nie zrobiłaś od razu, co nie znaczy, że musisz tolerować sytuację, która moim zdaniem jest chora. Ze względu na to, co się zdarzyło kilka lat temu, konsekwencje są takie, że Ty sobie nie życzysz jakichkolwiek kontaktów między facetem a tamtą panną. I nie, nie jest to zazdrość, zaborczość. To normalne rozwiązanie sprawy. Przydałaby się rozmową z tą panną i zadanie pytania wprost: "Znowu czegoś próbujesz? Jak nie, to skończ te szopki z płytami, wydzwanianiem i szukaniem kontaktów." Czasemt rzeba powiedzieć wprost, że dana sytuacja jest nie do przyjęcia, zwłaszcza, że racja jest po Twojej stronie. Nie robiłaś afery z niczego, bo COŚ tam było. I masz prawo oczekiwać, że Twój facet dostosuje się do Twoich WYMAGAŃ. W takiej sytuacji sprawy trzeba postawić jasno - wóz albo przewóz.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 12:52   #26
szara_kotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 277
Dot.: Boje się ,że znowu coś będzie...

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja już nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak Jestem z moim tż 4 lata. Kiedyś mój tż przyjaznił się z moją przyjaciółką. Lubili się, on przychodził do niej po rade, rozmawiali śmiali się, a ja się sama cieszyłam ,że się przyjaznią. Ale do pewnego czasu. Dowiedziałam się ,że przyjaciółka pocałowała mojego tż. Jej facet się o tym dowiedział i mnie poinformował. Nie wiem czy między nimi coś jeszcze było bo tż nie chciał o tym powiedzieć.Byłam na nią wściekła, ale pogodziłyśmy się i już to poszło w nie pamięc, tak myślałam. Było to 4 lata temu. Ostatnio znowu zaczeli ze sobą rozmawiać. Przyjaciółka poprosiła mnie żeby moj tż sciągnoł jej pewną rzecz. Od tamtej pory rozmawiają ze sobą. Wiem,że nie flirtują ani nie robią nic zadnych głupich rzeczy, ale ja się po prostu boję....Boję się że znowu dojdzie do tego co było 4 lata temu....Wkurzam się kiedy piszą, kiedy tż przynosił jej płyty i wogóle ,ze rozmawiają...Cały czas chodzę smutna i zła z tego powodu...Mam nadzieje, zę mi to pprzejdzie co wy dziewczyny o tym sądzicie?
Potrafisz się dalej przyjaźnić z tą dziewczyną...?Ja bym po takim czymś nie potrafiła. Ona nie ejst Twoją przyjaciółką, bo przyjaciele tak nie postępują, nie podrywają facetów swoich koleżanek. Ona Cię zdradziła tak jak i on.
Wiesz, mi się wydaje że to przynoszenie płyt, ściąganie czegoś itd. to zwykłe szukanie powodu, żeby się z nim skontaktować, a on albo jest taki naiwny i nie wie dlaczego ona to robi(że pewnie on jej się podoba i
ona próbuje się do niego zbliżyć) albo zwyczajnie mu to pasuje, bo ona też mu wpadla w oko.
Ja nie wyobrażam sobie żeby mój facet kontaktował się nadal z dziewczyną, ktora ewidentnie kiedyś na niego leciała i w dodatku, zdradziła mnie jako przyjaciółka. Swoją drogą nawet nie wiem czy potrafiłabym mu to wybaczyć, tak samo jak i jej.Widać że to wciąż w Tobie siedzi i będzie wracało cały czas, więc albo szczerze pogadasz z nim i z tą dziewczyną, albo będziesz się tak męczyć cały czas. Powiedz mu o swoich obawach i że nie chcesz aby utrzymywał z nią nadal kontakt, bo Cię to boli i masz obawy, do których masz zresztą podstawy.
__________________
Zaczynam nowe życie
szara_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.