pralnia sukien ślubnych - Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-07, 20:00   #1
ewcia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 10

pralnia sukien ślubnych - Warszawa


Czy mogłybyście polecić sprawdzoną pralnię, gdzie bez obaw można oddać do czyszczenia suknię ślubną?
Z góry dziękuję.
Ewa
ewcia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 17:18   #2
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Ja prałam na Ursynowie w pralni obok poczty na Szolc-Rogozińskiego - pranie wodne w siatkowym woreczku, zapłaciłam chyba coś ze 120 zł.
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 16:09   #3
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

A gdzie jeszcze??
I czy może gdzieś jest taniej??
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 18:55   #4
tindomiel
Raczkowanie
 
Avatar tindomiel
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 34
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Ja prałam w Specjalistycznej Pralni Sukien Ślubnych Barbara przy Targowej 1. Odradzam wszystkim. Panie koszmarnie nieuprzejme, ostentacyjnie nie słuchają co się do nich mówi i zajmują się innymi sprawami. Poza tym umawiają się na termin, a potem go nie dotrzymują ("zapomniały" uprać - sic!).
Mało tego, miałam od nich karteczkę, że zapłacono z góry całość, czyli 200 zł, a mimo tego przy odbiorze upierały się, ża zapłacono 100 i jeszcze 100 brakuje.
Skandal, najeździłam się trzy razy, byłam ordynarnie traktowana.
Nigdy więcej i Wy też dziewczyny miejcie się na baczności.
Moze znacie lepsze adresy?
tindomiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:33   #5
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

podbijam wątek - zależy mi zwłaszcza na uprasowaniu sukni - czy ktoś może mi polecić sprawdzoną pralnię sukien? przy jakimś salonie chociażby
monai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 18:48   #6
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

dobra i tania pralnia : www.sukniesplendor.pl
a do jedwabnych sukien :
Ekologiczna Pralnia Chemiczna Fuks, Al. Jana Pawła II 52/54
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2010-10-12 o 09:25
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 15:29   #7
kotmal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Chcę przestrzec wszystkie dziewczyny przed skorzystaniem z usług pralni w Warszawie na ul. Targowej 1" Barbara". Żałuję, że nie trafiłam na ten wątek wcześniej i nie znałam tych negatywnych postów na temat tej pseudo"Specjalistycznej Pralni Sukien Ślubnych"...-ale jak na złość skorzystałam z jej usług z bardzo koszmarnym efektem. Skorzystałam z tej pralni bo zachęciła mnie nazwa...która jak widać bardzo potrafi zwieść. Po odbiór sukni zmuszona byłam jeździć dwa razy gdyż przed zapąłceniem dokladnie sprawdziłam czy jest dobrze uprana..i tu efekt był zdumiewajacy...suknia nie była nawet włożona w folię po praniu, wisiała sobie poporstu na sklepie na wierzchu, kots ja musiał dotknąc gdyż miała małe plamki na prozdzie, oczywiscie ku niezadowoleniu pani z pralni nie zapłaciłam z usługę i kazałam prac drugi raz. Po drugim upraniu plamek nie bylo, ale za to cały tren byl w plamach, pani na to ze one sie juz nie dopiora i ona mi przeciez nowej sukni nie oddaje. Wykładajac mi tą swoją mądrość zaczeła mi wymyslac ze sie czepaim i ze wogole nie powinnam dyskutowac, dodatkowo mnie orzy tym beszczelnei obrażając. Z pralni wyszłam całą w nerwach, z takiem efektem ze suknie bede musiala oddac do ponownego prania. Zastanowcie sie wiec 100 razy nim tam oddacie suknie - ja Pani obiecalam ze nie pozostanę obojetna na to jak wykonała usługę i jak mnie potraktowała - co tez czynie - naprawde niei polecam tej pralni!
kotmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 20:40   #8
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Barbara ma mnówstwo złych opinii. Szkoda że Wy dziewczyny zawsze znajdujecie Forum... po fakcie
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:21   #9
gosiaiaia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

UWAGA!!! Przestrzegam wszystkich przed PRALNIĄ BESTA na Ursynowie przy stacji STOKŁOSY!!! Zniszczyli mi drogą koszulę, przed samiutkim ślubem koleżanki (całuski dla Karolinki i Radka). Totalnie chamska obsługa, która wmawia mi, że to ja ją przypaliłam, mimo że jej nigdy nie prasowałam!!! Kłamią człowiekowi w żywe oczy!!! Aż strach pomyśleć, że ktoś może oddać tam suknię ślubną czy jakieś futro za parę tysięcy!!!
gosiaiaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 13:41   #10
kizia191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

W Warszawie mogę polecić pralnię na ulicy Leszno24/26.
Pralnia znajduje się w bloku, wejście od podwórza...ogólnie wygląda to smętnie, ale właścicielką jest przemiła kobitka która prowadzi komis z sukniami ślubnymi i naprawdę zna się na tym co robi.
Prałam u niej suknię z 6 warstw tiulu,z koronką na wierzchu i koralikami z wstawką prawdziwego jedwabiu. Pranie sukni to max 4 dni ale na moją prośbę uwinęła się ona wciągu 2 dni(nie płaciłam za to nic ekstra).
Sukienkę odebrałam w stanie idealnym, doskonle wyprasowaną i za to wszystko zapłaciłam jedynie 100zl.
Muszę podkreślić jeszcze fakt, że wcześniej obdzwoniłam kilka innych pralni w których usłyszałam przeróżne wyliczanki, że cena uzależniona od długości sukni, ilości warst, jak suknia zawiera jedwab to oni sie tego nie podejmą, chyba że na moją odpowiedzialność..itd.W ostateczności słyszałam zawsze....czy to w sieciowej pralni czy w salonie sukien ślubnych cenę 200zl.
kizia191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 10:17   #11
doriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 130
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Podbijam temat. Moze od czasu osrtatniej wiadomości cos się zmienilo i któras z Was trafiła na bardzo dobra pralnie sukien slubnych, ktora moze polecic. (owczywiscie w warszawie). Jeszcze mam tylko dodatkowe pytanie: Czy po odbiorze z takiej pralni suknia jest gotowa do ubrania? W sensie krochmalu, wyprasowania no i zapachu?
doriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-27, 08:21   #12
monika1012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Ja prałam swoją suknię na ul. Żelaznej ( na przeciwko szkoły) jestem zadowolona. Moja mama pierze tam od lat taty garnitury
monika1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:03   #13
0bsesja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Ja prałam na ul. Leszno 24/26 u Pani Reginy Antos
Pani która się tym zajmuje zna się na rzeczy i efekt był super
Dodatkowo wykonała kilka poprawek sukni tam gdzie była uszkodzona oraz zajęła się jej dopasowaniem.
Cena za pranie średnio brudnej (przepoconej, nieświeżej sukni bez plam) 100zł więc naprawdę atrakcyjnie

Podejście do każdej sukni Pani ma bardzo indywidualne
Gorąco polecam
0bsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 16:29   #14
warszawiaczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Ja również swoją sukienkę wyprałam sama! Program w pralce jak najdłuższy-ja prałam 90 minut, temp. 30 stopni (nie więcej!) i oczywiście bez wirowania! Dodałam do tego zwykły proszek do prania białego i dodałam też proszek do pieczenia bo słyszałam, że działa wybielająco. Wyciągnełam sukienke jest mega czysta nic nie widać, teraz będzie się samoczynnie suszyć polecam każdemu! zaoszczędziałam kupe kasy i jestem z tego powodu mega szczęślwia
warszawiaczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 10:04   #15
magda191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Ja prałam w pralni Gaga, dojeżdżają do klienta i odwożą suknię
moja suknia była tiulowa i trochę się obawiałam bo była bardzo delikatna, ale suknia się doprała
polecam z czyściutkim sumieniem

http://www.pralniasukienslubnych.pl/
magda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 09:59   #16
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

W Wawie? 75 zł, z dowozem, bez względu na wielkość, typ, rodzaj plam. Ale wiem też, że niektóre pralnie rzucają stawki na poziomie kilkuset złotych. Chore, ale niestety prawdziwe.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 13:39   #17
AgaMarek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Ja polecam http://pralniaok.pl Dobra i niedroga.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AgaMarek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 15:12   #18
Anonim9888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Odradzam pralnie na Lesznie siwo od dymu papierosowego i smród papierosów jeżeli nie chcecie aby wasza czysta sukienka śmierdziała jak popielniczka Pani średnio zaangażowana jest jej obojętne czy skorzystacie.z usługi czy nie zero profesjonalizmu odradzam!!!!
Anonim9888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 17:11   #19
OldStrawberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Anonim9888 Pokaż wiadomość
Odradzam pralnie na Lesznie siwo od dymu papierosowego i smród papierosów jeżeli nie chcecie aby wasza czysta sukienka śmierdziała jak popielniczka Pani średnio zaangażowana jest jej obojętne czy skorzystacie.z usługi czy nie zero profesjonalizmu odradzam!!!!
Niestety potwierdzam. Moja siostra dała się nabrać na dobre opinie tu zamieszczone i skorzystała z usług tej Pani rok temu. Nie polecamy.
Suknia wróciła niedoprana (mimo początkowych zapewnień, że bezproblemowo się odpierze), w dodatku śmierdząca dymem(na szczęście udało się wywietrzyć). Pani twierdziła, że prała ją 6 razy i nie da się jej uprać już lepiej,a my naiwnie uwierzyłyśmy.
Po roku w szafie suknia została uprana domowym sposobem(woda i delikatny płyn do tkanin) i wygląda bardzo dobrze. Zdecydowanie większość udało się odeprać. Szkoda, że od razu nie zdecydowaliśmy się na pranie domowe, może suknia wyglądałaby znacznie lepiej. Usług tej "pralni" nie polecamy.
OldStrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 09:52   #20
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: pralnia sukien ślubnych - Warszawa

Podawałem trochę wyżej gdzie warto to załatwić - a taniej i wygodniej raczej w Wawie się tego nie da zrobić ;-)
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 01:05:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.