nucleofill - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-06, 15:25   #1
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46

nucleofill


hej,, zastanawiam sie nad zrobieniem zabiegu na twarz o nazwie nucleofill, czy ktos mial doswiadczenie z nim?
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 09:11   #2
monisia9334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: nucleofill

Ja zrobiłam miesiąc temu Nucleofill. Jestem zachwycona tym preparatem. Najcxzęściej robie mezo z fibryna. Nucleofill robilam narazie raz. Szykuje sie na kolejny i mysle ze narazie na dwoch zabiegach sie skonczy.
monisia9334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 13:53   #3
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: nucleofill

Dzieki, ja tez juz jestem po zabiegu, I bede bookowac nastepny za 2 tygodnie, tylko w wersji strong. Jestem zachwycona rezultatem
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 12:37   #4
monisia9334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: nucleofill

Myslę,że ten zabieg to bedzie hit!Efekty super a moja buzia jeszcze lepiej wyglada niz po innych zabiegach.
monisia9334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 07:20   #5
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: nucleofill

Ze względu na to ,że jest to nowość na rynku bądźcie tak miłe Kobietki i napiszcie ile macie lat i jakie efekty przede wszystkim widzicie po tym zabiegu Sama interesuje się zabiegami medycyny estetycznej, narazie zapobiegam ale w sumie też staram się zniwelować jakieś tam drobne ''zmarszczki'' i kto wie czy nie skusze się za kilka lat właśnie na nucleofill
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 12:27   #6
monisia9334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: nucleofill

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Ze względu na to ,że jest to nowość na rynku bądźcie tak miłe Kobietki i napiszcie ile macie lat i jakie efekty przede wszystkim widzicie po tym zabiegu Sama interesuje się zabiegami medycyny estetycznej, narazie zapobiegam ale w sumie też staram się zniwelować jakieś tam drobne ''zmarszczki'' i kto wie czy nie skusze się za kilka lat właśnie na nucleofill
Hej ja mam 37 lat. Regularnie robie zabiegi z mezoterpii. Wczesniej pokochalam Jalupro i fibryne. Teraz Nucleofill skradl mi serce ) po zabiegu to wiadomo i obrzek i siniaki ale jak juz wszystko minelo to no widac golym okiem jak to sie mowi,ze ta buzia wyglada inaczej. Ja mialam taka lekko napieta i gladsza. No kazdy widzi na sobie bo kazda z nas ma inna cere itp. Bede powtarzac zabieg to na pewno . Jednak mam porownanie do innych stymulatorow tkankowych i powiem Ci, ze ten Nucleofill narazie dla mnie numer 1.
monisia9334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 10:34   #7
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 41
Dot.: nucleofill

O to coś dla mnie ..same dobre opinie krążą o nucleofill.Moze warto sprobowac . Raczej pod skalpel nie mam zamiaru isc wiec taka nowosc to dla mnie kolejny krok to mlodej skory)
aniapaszka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-30, 00:08   #8
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: nucleofill

Ja mam tez 37 lat, wczesniej robilam profhilo, wypelniacze, ten zabieg jest jak dla mnie lepsza wersja profhilo. Ladnie wymodelowal mi buzie, i zniwelowal zmarszczki. ogolenie wygladam mlodziej i swiezej a to tylko po pierwszym zabiegu. W nastepnym tygodniu ide na napstepny
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 10:25   #9
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nucleofill

Też się wybieram. Z tego co mi mówiono to zabieg można wykonywać w każdej porze roku. To dobra wiadomość bo ja raczej przed latem się nie wybiorę. Ile zabiegów planujecie i z jaką częstotliwością wykonujecie?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 15:23   #10
EwaBonda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 2
Dot.: nucleofill

Spróbuj dla porównania Profhilo, dla mnie zdecydowanie efekt lepszy. Przede wszystkim Nucleofil lekarz zalecał mi 3-4 zabiegi, po 3 nie widziałam efektu i odpuściłam . Po Profhilo czuję wiosnę na twarzy, dosłownie )
EwaBonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 19:02   #11
Paula890
Przyczajenie
 
Avatar Paula890
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 18
Dot.: nucleofill

Ja mam 36 lat i robiłam 3 razy nucleofill. Ogólnie jestem zadowolona z efektu bo skóra wygląda świeżo i jest bardziej ujędrniona. Mam także bardziej podkreślone rysy twarzy. Nie mogę napisać, że wygładziło mi zmarszczki ale stan skóry na pewno jest lepszy. Dla mnie to bardziej korzystna opcja niż mezoterapia bo po niej mam sporo siniaków, które długo schodzą. Tu jest mniej wkłuć- przez 3 zabiegi zrobił mi się tylko 1 siniak.
Paula890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-27, 17:11   #12
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nucleofill

Czy stosowałyście ten zabieg także pod oczy?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 07:20   #13
Milkandcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: nucleofill

Ja robiłam ten zabieg na twarz i jestem baaaardzo zadowolona z efektu, wypełnił mi pięknie te miejsca, w których buzia się już trochę "zapadała" i odzyskałam linię żuchwy. co ważne dla mnie, nie wymaga on znieczulenia ;-)
Chciałabym zrobić ten zabieg także w okolicach oczu, jest on nowością, ale doktor powiedziała, że nucleofill pod oczy niestety wymaga znieczulenia, a ja jestem uczulona na lidokainę :-( Zrobię go, jeżeli będę mogła znieczulić się w gabinecie preparatem innym niż taki z lidokainą.
Milkandcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 21:23   #14
entelechia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: nucleofill

Dziwny opis. tak jakby ktoś kolorował a nie miał zabiegu, bo po zabiegu nie ma opuchlizny i siniaków.
entelechia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-23, 15:31   #15
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: nucleofill

dobry marketing i tyle. pierwszym preparatem z polinukleotydami i patentem był Plinest, ale kazdy preparat z polinukleotydami bedzie dobry, warto zwracac uwage na stezenie polinukleotydow, dla trwalego trzeba zrobic serie i zabiegi przypominajace, dobry dla prewencji bo dziala oksydacyjnie, ale tez dziala bezpośrednio na fibroblasty = kolagen
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 07:34   #16
bst
Zadomowienie
 
Avatar bst
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 870
Dot.: nucleofill

Podbijam temat. Interesuje mnie szczególnie nucleofill soft eyes, bo właśnie pod okiem u mnie jest najgorzej. Mój lekarz namawia mnie na serię 4 zabiegów co 2-3 tygodnie. Mam cienie pod oczami, skórę wysuszoną, cienką z widocznymi zmarszczkami. Nie wiem, czy akurat na to pomoże w WIDOCZNY sposób. Cena około 5000 zł za całość, więc słabo byłoby gdyby efekt był mizerny. Trochę się boję podania i tego, jak moja twarz będzie wyglądała tuż po. Lekarz ostrzegał, że prawdopodobnie będą siniaki przez kilka dni. Generalnie jestem trzęsipupa i jak mam coś przy twarzy zrobić to mocno się zastanawiam, wypytuję.
bst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 18:06   #17
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: nucleofill

5000zł? Gdzie takie kosmiczne ceny, ja wykupiłam pakiet 3 zabiegów w cenie 2800zł, właśnie jestem po, mówię oczywiście o Nucleofill Soft Plus Eyes. Sam zabieg po maści z lidokainą praktycznie bezbolesny, mam depozyty pod oczami, ale siniaczka żadnego nie ma. Noszę okulary i szczerze po zabiegu na zakupy poszłam, bo nie wyglądało to jakoś tragicznie.

Dam znać za jakiś czas jakie będą efekty. Robiłam wcześniej Lumi Eyes - jakby słabsza wersja, bo ma chyba mniejsze stężenie polinkleotydów niż Nucleofill i przez jakiś czas efekt był, miałam okolicę pod oczami o wiele jaśniejszą niż resztę twarzy, bardzo dziwne to było natomiast w przypadku Lumi ten efekt utrzymywał się z 2 tygodnie. Ja generalnie robię te zabiegi ze stymulatorami wierząc, że one coś tam pomagają i zapobiegają starzeniu, bo wymiernych i długotrwałych efektów, jak mam być szczera to nie widzę (a robiłam i Profhilo i całą serię Nucleofill na twarz). Zobaczymy jak będzie pod oczami.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 18:46   #18
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: nucleofill

Cytat:
Napisane przez entelechia Pokaż wiadomość
Dziwny opis. tak jakby ktoś kolorował a nie miał zabiegu, bo po zabiegu nie ma opuchlizny i siniaków.
Kwestia skory i krzepliwosci. Robilam stymulatory i botoks i niestety zawsze mam siniaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-30, 08:03   #19
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: nucleofill

Tak, jak obiecałam czas na efekty po Nucleofill Soft. Przede wszystkim efekty jakieś są, w przeciwieństwie do wersji na twarz. Przez pierwszy tydzień spojrzenie jest autentycznie odmłodzone o dobrych kilka lat, gdybym miała jakieś wyjście czy ważną☠imprezę, to bym na kilka dni przed zrobiła Nucleofill, pod warunkiem, że nie ma się☠skłonności do siniaczków, ja miałam może dwa malutkie, które przykrył korektor. Potem efekt powoli zanika, zrobiłam serię i nie wiem czy to placebo, czy jednak po serii ta okolica wygląda trochę☠lepiej, jednak trzeba pamiętać - to nie są rezultaty na stałę, to nie jest wypełniacz i według mnie absolutnie efekt nie jest wart 5000zł. Ogólnie polecam jeśli macie możliwości finansowe, jeśli natomiast chcecie zabiegu, który zrobicie raz w serii i na długo będzie lepiej, no to raczej nie stymulatory, ale to moje zdanie, wiem, że są ogromne zwolenniczki.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-31, 15:05   #20
bst
Zadomowienie
 
Avatar bst
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 870
Dot.: nucleofill

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Tak, jak obiecałam czas na efekty po Nucleofill Soft. Przede wszystkim efekty jakieś są, w przeciwieństwie do wersji na twarz. Przez pierwszy tydzień spojrzenie jest autentycznie odmłodzone o dobrych kilka lat, gdybym miała jakieś wyjście czy ważną☠imprezę, to bym na kilka dni przed zrobiła Nucleofill, pod warunkiem, że nie ma się☠skłonności do siniaczków, ja miałam może dwa malutkie, które przykrył korektor. Potem efekt powoli zanika, zrobiłam serię i nie wiem czy to placebo, czy jednak po serii ta okolica wygląda trochę☠lepiej, jednak trzeba pamiętać - to nie są rezultaty na stałę, to nie jest wypełniacz i według mnie absolutnie efekt nie jest wart 5000zł. Ogólnie polecam jeśli macie możliwości finansowe, jeśli natomiast chcecie zabiegu, który zrobicie raz w serii i na długo będzie lepiej, no to raczej nie stymulatory, ale to moje zdanie, wiem, że są ogromne zwolenniczki.
Dziękuję za informację. Jednak nie zdecyduję się na ten zabieg. Zmieniłam lekarza i także będziemy bazować na stymulatorach tkankowych, ale podobno u mnie (mam ubytki w okolicy doliny łez) lepiej sprawdzi się kwas polimlekowy. Oczywiście efekt nie będzie natychmiastowy, ale w moim przypadku powinien być dobry efekt odbudowy tkanek wokół oczu. I podobno będzie on się utrzymywał do 18 miesięcy. Trochę za ładnie to brzmi, ale zobaczymy.
bst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 10:22   #21
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: nucleofill

Cytat:
Napisane przez bst Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację. Jednak nie zdecyduję się na ten zabieg. Zmieniłam lekarza i także będziemy bazować na stymulatorach tkankowych, ale podobno u mnie (mam ubytki w okolicy doliny łez) lepiej sprawdzi się kwas polimlekowy. Oczywiście efekt nie będzie natychmiastowy, ale w moim przypadku powinien być dobry efekt odbudowy tkanek wokół oczu. I podobno będzie on się utrzymywał do 18 miesięcy. Trochę za ładnie to brzmi, ale zobaczymy.
Nie ma za co, czyli Sculptra? Uważaj, mam nadzieję, że wybrałaś doświadczonego lekarza, ze Sculptrą jest tak, że może być cudownie, a można też być nieźle oszpeconym, niestety zabieg obarczony pewnym ryzykiem. Ja z kolei chyba sobie zrobię serię Plasmą Complex, może lepiej mi się to prawdzi niż Nucleofill. Ale i tak się nie oszukuję, za 10 lat trzeba będzie zacząć zbierać na lifting, bo nie ma nic gorszego od obwisłej twarzy wypełnionej kwasem, który migruje w dół i wygląda się jak spuchnięty chomik.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 17:50   #22
bst
Zadomowienie
 
Avatar bst
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 870
Dot.: nucleofill

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Nie ma za co, czyli Sculptra? Uważaj, mam nadzieję, że wybrałaś doświadczonego lekarza, ze Sculptrą jest tak, że może być cudownie, a można też być nieźle oszpeconym, niestety zabieg obarczony pewnym ryzykiem. Ja z kolei chyba sobie zrobię serię Plasmą Complex, może lepiej mi się to prawdzi niż Nucleofill. Ale i tak się nie oszukuję, za 10 lat trzeba będzie zacząć zbierać na lifting, bo nie ma nic gorszego od obwisłej twarzy wypełnionej kwasem, który migruje w dół i wygląda się jak spuchnięty chomik.
Nie Sculptra. Juvelook pod oko. Miałam podany kaniulą. Jestem świeżo po zabiegu, więc o efektach się na razie nie wypowiem. Podobno starczy u mnie raz podać i powinno się coś ruszyć pod okiem. Ciekawa jestem, jak sprawdzi się u Ciebie Plasmą Complex w serii. Ciekawy zabieg, bo mało co może pójść nie tak Tylko, że u mojego lekarza Plasma Complex - seria 3 zabiegów to koszt 3300 zł. Dużo. Tym bardziej, że za 2 miesiące powtarzam dermapen na twarz.
bst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 13:46   #23
Mazeekeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 1
Dot.: nucleofill

a ma ktoś więcej doświadczenia doświadczenia z nucleofill teyes zwłaszcza z podaniem w górną powiekę??

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

i jeszcze też podbiję temat z nucleofill touch
Mazeekeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-19 14:46:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.