Żel i hybryda SPN krok po kroku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-26, 14:35   #1
JoJoannaJo
Przejrzystość
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Lightbulb

Żel i hybryda SPN krok po kroku


Piszę z taką prośbą mianowicie, od kilu lat robi mi stylistka paznokci, paznokcie, wszystko na zelach i hybrydach SPN.
Chcialabym sama robic ( kiedys dawno robilam sama sobie tipsy, jakies 10 lat temu,ale przestalam) Chcialam podpytac co po kolei używac, nie pamietam zbytnio nazw produktow jake Stylistka uzywala, probowalam podpatrzec na str spn ale cięzko mi to idzie Pamiętam, ze jakosc odtluszczala mi plyke, dawala kropelke czegos nie wiem czy to byl preparat zwiekszający przyczepnosc zelu, potam znowu warstwa czegos i do lampy, wszystko na mojej naturalnej plytce i na to zel, potem hybryda i nablyszczacz na koniec, Myśle aby tez zapisac sie na kurs, ale najpierw chcialabym poprobowac na sobie, bo moze nie bede chciala robic innym (nie poczuje tego) a tylko sobie i aby nie wyrzucac pieniędzy w bloto, Bylabym wdzieczna za pomoc i opis krok po kroku.

Pozdrawiam cieplo
Asia
JoJoannaJo
JoJoannaJo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 07:11   #2
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Żel i hybryda SPN krok po kroku

Na Wizażu nie uczymy jak zrobić paznokcie krok po kroku. Od tego są kursy i zawód stylistki. Zamykam.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-27 08:11:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.