Propozycja do modernizacji! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-19, 11:30   #1
Denkentief
Przyczajenie
 
Avatar Denkentief
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3

Propozycja do modernizacji!


Przepraszam, że tutaj, ale kompletnie nie wiem gdzie to zamieścić, w każdym razie mam dwie propozycje, dla ulepszenia funkcjonowania KR
Po pierwsze: Przy recenzjach, pod avatarem użytkownika, czasem użytkowania i czy użytkownik kupi ponownie powinniśmy dodać typ cery, typ włosów itd. Pisząc recenzje zdarza mi się o tym zapomnieć, ale zauważyłam, że bardzo dużo osób tego nie robi, a myślę, że znacznie mogłoby to ułatwić sprawę osobom szukającym kosmetyku idealnego

Po drugie: Kochani, myślę, że warto pomyśleć nad lepszą selekcją osób do testów, bardzo często czytam recenzje "po" i naprawdę mało z nich jest pomocnych, pisałam już kiedyś to na grupie na FB, testy powinny być miłym dodatkiem, poniekąd nagrodą za aktywność i szczególowe recenzowanie produktów.

Życzę wszystkim miłego dnia i dużo zdrowia!
Trzymajcie się ciepło,
Pozdrawiam
Denkentief
Denkentief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:18   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Propozycja do modernizacji!

Denkentief, bardzo dziękujemy za sugestie. Chcemy cały czas rozwijać katalog z recenzjami i ulepszać go tak, by był wygodny. Z pewnością weźmiemy pod uwagę te sugestie przy dalszych pracach nad katalogiem.
Jeśli chodzi o testy, nieustannie staramy się usprawniać proces wyboru, choć nie jest naprawdę tak łatwo. czasem trzeba dać szansę np. nowym Wizażankom Jeśli widzisz recenzję, która nie spełnia wymogów regulaminu KWC, prosimy daj nam o tym znać klikając "zgłoś recenzję".
cenimy wszystkie opinie - te długie i wypracowane, jak i krótkie acz trafne, rzetelne i pomocne, ale mamy świadomość, że niekiedy można nad nimi popracować i je ulepszyć.
Pozdrawiam!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 07:42   #3
Denkentief
Przyczajenie
 
Avatar Denkentief
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Propozycja do modernizacji!

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Krótkie raczej ciężko wpisują się w ramy wiadomości od pani Agaty w których mowa jest o szczegółowym opisaniu produktu, dlatego o tym wspomniałam Nie mniej jednak bardzo cenię waszą pracę!
Denkentief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 19:48   #4
kasia489
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2019
 
Avatar kasia489
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: Propozycja do modernizacji!

To może ja też pozwolę sobie w tym miejscu zapytać czy jest możliwość, aby w naszych torebkach przy dodanym kosmetyku widniała data, kiedy dany produkt dodałam do swojej torebki?
kasia489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 10:30   #5
Denkentief
Przyczajenie
 
Avatar Denkentief
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Propozycja do modernizacji!

Witam serdecznie kolejny raz! Ostatnio wpadłam tez na pomysł pewnej zmiany, który idealnie sprawdzi się przy produktach jednorazowych jak np maseczki. Sama często wpadam w konsternację co zaznaczyć w „Jak długo używasz”. Proponuję, żeby dodać tam opcje: użyte raz i użyte kilka razy ☺️

Pozdrawiam!
Denkentief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-15 11:30:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.