Wszystko o zabiegu OLAPLEX - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-07, 15:09   #1
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127

Wszystko o zabiegu OLAPLEX


Cześć, stosowała któraś z Was samodzielnie olaplex? Mam zamiar go kupić na ebay i szukałam informacji na temat szczegółowego sposobu użycia, ale wszystkie strony są po angielsku i nie mogę znaleźć proporcji dodawania go do farby, kiedy używa się potem dwójki i czy mając na głowie farbę z jedynką na głowie, czy po zmyciu? W jakich proporcjach itd
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 06:34   #2
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Olaplex - pytania

Myślę, że nie znajdziesz tu odpowiedzi bo to dopiero nowość w polskiej blogosferze, ale zapewne niedługo pojawi się coś u Anwen.

Osobiście nigdy bym się nie zdecydowała na ten środek - dla mnie za wysoko półka cenowa.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 08:35   #3
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Olaplex - pytania

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Myślę, że nie znajdziesz tu odpowiedzi bo to dopiero nowość w polskiej blogosferze, ale zapewne niedługo pojawi się coś u Anwen.

Osobiście nigdy bym się nie zdecydowała na ten środek - dla mnie za wysoko półka cenowa.
Anwen już pisała trochę o olapexie
http://www.anwen.pl/2015/04/olaplex-...niu-wosow.html
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 08:57   #4
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Olaplex - pytania

Hmm a ktoś coś jeszcze?

Wcale nie jest tak drogi, można na ebayu kupić mniejsze opakowanie(na 2/3 zabiegi) za 150 zł z wysyłką, także myślę, że to nie jest takie drogie wtedy ^^ Na prawdę nikt jeszcze nie używał?
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 08:59   #5
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Olaplex - pytania

tam w poście anwen jest link do dziewczyny, która to robiła
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:40   #6
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Olaplex - pytania

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Hmm a ktoś coś jeszcze?

Wcale nie jest tak drogi, można na ebayu kupić mniejsze opakowanie(na 2/3 zabiegi) za 150 zł z wysyłką, także myślę, że to nie jest takie drogie wtedy ^^ Na prawdę nikt jeszcze nie używał?
Dla mnie taka cena za produkt (bo nie będę używałam tutaj słowa zabieg - mając zamiar użyć go w warunkach domowych, czyli w pełni nieprofesjonalnych), który starczy mi na 2-3 razy jest z kosmosu, dlatego też tak napisałam.

Na recenzję musisz trochę poczekać, na pewno się pojawią.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 12:15   #7
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Olaplex - pytania

http://andyfromhell.blogspot.com bardzo wielu dziewczynom (i sobie również) już robił.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 15:12   #8
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
OLAPLEX - zabieg eliminujący zniszczenia włosów podczas farbowania - opinie

Olaplex to zabieg który wiąże i regeneruje mostki siarczkowe eliminując drastyczne zniszczenia powstające w trakcie zabiegów chemicznych.

Szukam sprawdzonego salonu (najlepiej w Krakowie), w którym wykonam farbowanie z refleksami przy użyciu OLAPLEX. Macie doświadczenia z tym zabiegiem? Chętnie poznam opinie...

Wklejam zdjęcia przedstawiające efekty jakie daje dodanie olaplex do zwykłego farbowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg de redonnez vie a vos pointes fourchues.jpg (76,5 KB, 554 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7ef972eaa21f9015a6c3a355b0d9c64f.jpg (91,6 KB, 395 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3847455287e41cf8f63e7ff9dc18a2b.jpg (72,0 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xpf1%2Ft1.0-9%2F10464127_8088804458023.jpg (30,2 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o.jpg.jpg (90,0 KB, 354 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o-2.jpg (171,0 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (169,6 KB, 348 załadowań)
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 16:55   #9
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: OLAPLEX - zabieg eliminujący zniszczenia włosów podczas farbowania - opinie

Ja jestem ciekawa dwóch rzeczy:
1. Skład. Co dokładnie regeneruje i w jaki sposób.
2. Zbiorcze porównanie różnych włosów poddawanych farbowaniu wielokrotnie z i bez tego zabiegu.

Same zdjęcia tuż przed i tuż po zabiegu nie są zbyt miarodajne.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 19:14   #10
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: OLAPLEX - zabieg eliminujący zniszczenia włosów podczas farbowania - opinie

Wątek połączyłam z wcześniejszym

Skład produktów
Cytat:
Olaplex No 1 :
BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, WATER, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE

Olaplex No 2 :
Water (Aqua), Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glycerin, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-91, Sodium Benzoate, Cetrimonium Methosulfate, Cetrimonium Chloride, Fragrance (Parfum), Polyquaternium-37, Tetrasodium EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Etidronic Acid, Ascorbic Acid, Phytantriol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Citric Acid, Potassium Sorbate

Olaplex No 3 :
Water (Aqua), Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glycerin, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-91, Sodium Benzoate, Cetrimonium Methosulfate, Cetrimonium Chloride, Fragrance (Parfum), Polyquaternium-37, Tetrasodium EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Etidronic Acid, Ascorbic Acid, Phytantriol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Citric Acid, Potassium Sorbate
http://www.olaplex.com/pages/faq-public
Na samym dole są linki do pdf-ów na temat każdego produktu.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 13:20   #11
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dobra
Umówiłam się na jutro do fryzjera na koloryzację z olaplexem dodam zdjęcia przed i po i szczegółowo opiszę stan włosów po tym zabiegu.
Moje włosy są niskoporowate, ale 2 rozjaśniania trochę je osłabiły i sa trochę mniej błyszczące, a końcówki są suche i włosy czasem wydaja sie być jak guma Wiec ciekawa jestem zabiegu
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 23:50   #12
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Dobra
Umówiłam się na jutro do fryzjera na koloryzację z olaplexem dodam zdjęcia przed i po i szczegółowo opiszę stan włosów po tym zabiegu.
Moje włosy są niskoporowate, ale 2 rozjaśniania trochę je osłabiły i sa trochę mniej błyszczące, a końcówki są suche i włosy czasem wydaja sie być jak guma Wiec ciekawa jestem zabiegu
powodzenia! z niecierpliwością czekam na opinię i efekty ja też się powoli przymierzam
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:19   #13
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Jestem już po olaplexie

Byłam na koloryzacji z olaplexem i powiem szczerze, że czuję różnicę, włosy są bardziej "lejące się" i w dotyku dużo przyjemniejsze i przede wszystkim są już mniej matowe niż były - odzyskały trochę blasku. Dodam zjęcia, powinny być w miare miarodajne

Nie przestraszcie się nierównością koloru - to tylko efekt zdjęcia

Krzywo mam ścięte włosy - wieeeem

Pierwsze 2 zdjecia to zdjęcia przed, były one po rozpleceniu wakrocza, ale zdjecie nie przekłamuje ich stanu przed.
Niestety olaplex nie spoi rozdwojeń, także włoski nadal odpadają(jest ich mniej, ale niestety są jeszcze takie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02825.jpg (111,3 KB, 1407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02827.jpg (80,4 KB, 873 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02924.jpg (111,8 KB, 777 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02926.jpg (145,4 KB, 540 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02928.jpg (136,6 KB, 515 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02933.jpg (108,2 KB, 498 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02936.jpg (153,8 KB, 525 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02994.jpg (80,3 KB, 608 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02966.jpg (82,2 KB, 784 załadowań)

Edytowane przez Alicyja69
Czas edycji: 2015-05-15 o 16:24
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 17:55   #14
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

a jak cenowo? dużo droższe niż za zwykłe farbowanie??
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 19:50   #15
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Byłam ze swoją farbą i zapłaciłam 150 zł we Wrocławiu, ale przypuszczam, że z farbą w salonie zapłaciłoby się około 200-250 zł, ale można wykonać samą regenerację bez farbowania i wtedy cena spada (ok 80-140 zł)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 19:17   #16
milwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 52
GG do milwa
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej, a w którym salonie we
Wro bylas?
milwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 00:13   #17
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Witam
Jestem juz po dwóch zabiegach regeneracji Olaplex samodzielnie w domu. Efekt - jest zdecydowany ale na zniszczonych partiach włosów. Sa zdecydowanie bardziej wygładzone, śliskie, jak po dobrej masce z silikonami.
Pytanie na jak długo utrzyma sie ten efekt?
Jesli chodzi o proporcje przy regeneracji to uzyłam 7,5ml Olaplex 1 oraz 45ml wody i przy pomocy rozpylacza nakładałam na włosy skupiajac sie na najbardziej zniszczonych partiach. Potem Olaplex 2 na godzinke pod turban
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 20:53   #18
thebarefootblondee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

http://thebarefootblondee.blogspot.com - cały post o OLAPLEXIE odpowiem na wszystkie pytania
thebarefootblondee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 22:58   #19
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Byłam ze swoją farbą i zapłaciłam 150 zł we Wrocławiu, ale przypuszczam, że z farbą w salonie zapłaciłoby się około 200-250 zł, ale można wykonać samą regenerację bez farbowania i wtedy cena spada (ok 80-140 zł)
Mów zaraz, co to za farba!!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 16:07   #20
liszkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziewczyny
Ja jestem po zabiegu rozjaśniania - przejście z jasnego brązu/ciemnego blondu na jasny blond w czasie 1 posiedzenia właśnie z użyciem OLAPLEX. Jestem zachwycona jakością włosów po zabiegu, mam naturalnie średnie i niezwykle (!) delikatne falujące i wysokoporowate włosy farbowane balejażami, zabiegu rozjaśniania nikt nie chciał się dotychczas podjąć, proponowali mi ew ścięcie włosów dlatego próbowaliśmy delikatnymi balejażami i właściwie całkowicie odpuściłam sobie blond marzenia ze strachu przed spaleniem włosów.

Byłam u fryzjera z polecenia mojej koleżanki z pracy, dawka OLAPLEX do rozjaśniacza kosztowała +60 zł i nie żałuję wydanych pieniędzy stan włosów w ogóle się nie pogorszył mimo rozjaśniania,, końcówki trzeba było ściąć, sama zaproponowałam wyrównanie włosów do jednej długości bo miałam je ostro pocieniowane. W ostatnim wątku Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy na bodaj 16 stronie wrzuciłam foty nie chcę dublować tematu więc odsyłam tam, ew poproszę wiadomość na priv to wrzucę coś więcej.

Fryzjer mi powiedział tyle - zabieg przywraca naturalną kondycję włosów, nie wypłukuje się nigdy, ale wiadomo, że kolejnymi zabiegami będziemy znowu je niszczyć. Co więcej, jeśli ktoś ma jak ja z natury wysokoporowaty lekko puszący się włos, to gładkiej tafli włosów Olaplex mu nie stworzy, bo on nie poprawi natury.

Jak znajdę już swój kolor blond metodami domowymi i odłożę trochę środków pójdę na regenerację włosów z użyciem Olaplex (120 zł w salonie w którym robiłam blond) i może z czasem zrobię w domu keratynę żeby wygładzić trochę wygląd włosa
jakbym mogła najchętniej kupiłabym OLAPLEX do domu, ten zestaw za ok 120$ ma starczyć podobno na około 15 farbowań więc dobrze ponad rok.. tylko kwota do jednorazowego wydania jest zabójcza :/ zbyt zabójcza
liszkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 19:33   #21
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja idę w poniedziałek na samą kuracje olaplex. Kiedyś rozjaśnilam z czarnych na brąz i do dziś nie mogę sobie z nimi poradzić pomimo świadomej pielęgnacji. Dam znać )
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:03   #22
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej.
Na ebay można zamówic próbki Olaplex. Koszt wysoki (ok 40 dolarów) ale cena i tak przystępniejsza niż od razu dużego zestawu.
Ja mam cienkie włosy do ramion (od połowy zniszczone) i proponowana dawka do regeneracji (15ml olaplex i 90ml wody) jest dla mnie zbyt duża, zatem zestaw okazuje sie być w miarę wydajny. Starczy w moim przypadku na minimum 4 oszczędne zabiegi. Bardziej sie opłaca niż 4 wizyty w salonie.
Z tego co czytałam dopiero kilkukrotna regeneracja daje najtrwalsze efekty. Ja szykuję się do trzeciego razu ale na razie obserwuję jak włosy zachowają sie po kilku myciach szamponem wraz z bogatą pielęgnacją.
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 16:53   #23
Magda449
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziewczyny bardzo Wam polecam ten zabieg! Byłam dzisiaj u fryzjera na samym olaplexie (bez farbowania) i moje włosy w ogóle się nie łamią, co mnie bardzo cieszy Zobaczymy jak długo efekt się utrzyma
Magda449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 17:17   #24
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Mów zaraz, co to za farba!!
Rr line 8.44 + oxy 9% , jest bardzo trwała jak na rudą farbę, moje włosy po 3 tygodniach od farbowania

Co do olaplex - to używam jeszcze no3 i czuję różnicę, użyłam go na razie raz, efekt jest super, włosy prezentują się świetnie, nie są już "do ścięcia"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03132.jpg (110,0 KB, 686 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03219.jpg (92,0 KB, 647 załadowań)

Edytowane przez Alicyja69
Czas edycji: 2015-06-03 o 17:20
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:04   #25
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Olaplex - pytania

Dziewczyny, robiła któraś koloryzację z Olaplexem w Wawie lub gdzieś w okolicach? Jakie ceny? Z tego, co patrzę, długie włosy niestety 300zł Możecie polecić jakieś miejsce?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 00:54   #26
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Rr line 8.44 + oxy 9% , jest bardzo trwała jak na rudą farbę, moje włosy po 3 tygodniach od farbowania

Co do olaplex - to używam jeszcze no3 i czuję różnicę, użyłam go na razie raz, efekt jest super, włosy prezentują się świetnie, nie są już "do ścięcia"
a gdzie we Wrocławiu byłaś? ja zapisałam się na sam zabieg regeneracyjny do KM Studio. Rozumiem tylko, że muszę kupić ten no3? Czy nie jest to koniecznie?
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 13:34   #27
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
a gdzie we Wrocławiu byłaś? ja zapisałam się na sam zabieg regeneracyjny do KM Studio. Rozumiem tylko, że muszę kupić ten no3? Czy nie jest to koniecznie?

Byłam w New look hair

Polecam kupić, mi on baaardzo poprawił jakoś włosów, po samym zabiegu u fryzjera był efekt, ale nie aż taki, jaki mam teraz używając jeszcze no 3. Jak mi się skończy butelka (jest niewydajny, na moje długie, gęste i cieńkie włosy na 2 użycia poszło już pół butelki), to kupię kolejną

Istnieje ryzyko, że będziesz musiała czekać na dostawę No3, bo np tam w salonie babka mi mówiła, że no 3 się rozchodza w tępie błyskawicznym i 6 butelek z no3 rozeszły się jej niemalże od razu. ;P
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 15:23   #28
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Byłam w New look hair

Polecam kupić, mi on baaardzo poprawił jakoś włosów, po samym zabiegu u fryzjera był efekt, ale nie aż taki, jaki mam teraz używając jeszcze no 3. Jak mi się skończy butelka (jest niewydajny, na moje długie, gęste i cieńkie włosy na 2 użycia poszło już pół butelki), to kupię kolejną

Istnieje ryzyko, że będziesz musiała czekać na dostawę No3, bo np tam w salonie babka mi mówiła, że no 3 się rozchodza w tępie błyskawicznym i 6 butelek z no3 rozeszły się jej niemalże od razu. ;P
yhm dzięki właśnie jak się zapisywałam to pan wspominał, że przy tym zabiegu należy kupić ten no3 (żeby się efekty utrzymywały).

Swoją drogą jeszcze się waham, bo nie wiem czy na rozjaśnianych włosach będzie jakiś efekt i czy to nie jest strata kasy jednak (np. u Anwen na rozjaśnianych chyba niewiele to pomogło)
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 16:07   #29
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Będzie . Mój przyjaciel go stosuje jak rozjaśnia i włoski klientek są super.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 11:18   #30
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
yhm dzięki właśnie jak się zapisywałam to pan wspominał, że przy tym zabiegu należy kupić ten no3 (żeby się efekty utrzymywały).

Swoją drogą jeszcze się waham, bo nie wiem czy na rozjaśnianych włosach będzie jakiś efekt i czy to nie jest strata kasy jednak (np. u Anwen na rozjaśnianych chyba niewiele to pomogło)
Powiem Ci tak, ja zawsze mialam włosy typowo nisko porowate (naturalnie proste, gładkie, lejące, błyszczące itd) i po 2 rozjaśnianiach niby ich stan się strasznie nie pogorszył(jak na niektórych zdjęciach z neta gdzie włosy były popalone itd), ale stały się bardzo matowe i miejscami porozdwajane albo połamane w 3 miejscach, więc też są to włosy rozjaśniane.
Wszystko zależy co chcesz osiągnąć po tym zabiegu. Jeśli nastawisz się, że olaplex przywróci włosom blask i stan jak sprzed rozjaśniania i że włosy przestaną być rozdwojone to mozesz się trochę rozczarować.
Olaplex jest lepszy do zapobiegania zniszczeniom, bo on ma zapobiegać pękaniom wiązań we włosach, dlatego jest super jak się go dodaje do rozjaśniacza. U mnie blask włosów trochę wrócił i mogę je umyć szamponem sls bez silikonów i są po 2 dniach jedynie trochę suche, po myciu są całkiem miłe w dotyku, a wczesniej po rozjaśnianiach nie było mowy o tym, żeby umyć włosy szamponem sls bez odżywek, bo włosy były tak popalone, że aż karbowane na końcach i nadawały się jedynie do ścięcia.
Fakt, podcięłam je trochę, tak z 5 cm, ale gdybym nie użyła olaplexu wiem, że w rzeczywistości byłoby to 15 cm jak miałam za pierwszym razem, gdy rozjaśniałam włosy(tylko ja podcinałam stopniowo a nie na raz 15 cm) a teraz już nie będę musiała robić nic innego, niż podcinać włosy o 1 cm co 5 miesięcy, także wydaje mi się, że warto zainwestować i dokupić też ten no 3 bo dopiero teraz dzieki no3 widzę ile dał mi olaplex
Mam nadzieję, że niezdecydowanym rozwiałam wątpliwości.
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.