zaczerwienienia i podrażniona skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 12:17   #1
94dawiddd94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66

zaczerwienienia i podrażniona skóra


Witam. Ostatnio używałem na zaskórniki acne-derm, a na pozostałe pryszcze Klindacin T. Po paru dniach wyskoczyły mi zaczerwienienia m.in na pulikach, nosie i czole. Co mam zrobić, żeby pozbyć się tych zaczerwień? Do tego mam suchą skórę.

Czy mam stsoswać tylko Acne derm na całą twarz? I mam smarować tym kremem też zaczerwienienia ( bo pewnie od tego acne-derm dostałem takich zaczerwienień)? Zejdą mi?

Edytowane przez 94dawiddd94
Czas edycji: 2011-04-14 o 12:21
94dawiddd94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:31   #2
herbata saga
Raczkowanie
 
Avatar herbata saga
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 87
Dot.: zaczerwienienia i podrażniona skóra

Odskaw na kilka dni Acne-Derm , to na początek. Piszesz że masz suchą skórę , dlatego polecam krem Oilatum, idealny dla suchej cery, łagodzi podrażnienia , bardzo wydajny. Koszt ok. 20 zł do kupienia w aptece, tak on wygląda : http://torebka.kafeteria.pl/index.ph...=view&id=11442 Ja stosuje acne derm punktowo, na przebarwienia , bo u mnie na zaskórniki nie działał.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

A i Oilatum najlepiej stosować na noc, jest raczej ciężkie. Jesli chcesz coś tańszego to po prostu kup zwykły krem do cery suchej, lub możesz spróbować maści ochronnej z witamina A, rownież do kupienia w aptece, koszt ok. 2 zł
herbata saga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 12:35   #3
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: zaczerwienienia i podrażniona skóra

tez radze odstawic na kilka dni acne derm. moze nalozyles zbyt gruba warstwe? skora musi sie przyzwyczaic do nowego kosmetyku. zainwestuj w dobry krem nawilzajacy. na noc polecam cetaphil- krem dermatologiczny do ciala i twarzy, bardzo nawilza. chyba ze odpowiadaja ci najzwyklejsze kremy drogeryjne- nivea, bambino. ale wiem ze osoby zmagajace sie z problemami z cera najczesciej potrzebuja czegos wiecej niz zwykly krem nivea. zobacz jak skora zareaguje za pare dni, naloz na nowo acne derm. wedlug mnie po prostu skora tak reaguje na nowy lek.
co do smarowania punktowego- osobiscie nie znosze smarowac punktowo pryszczy jedna mascia, a reszte twarzy inna mascia. czuje sie wtedy brudna jakas ale rozumiem ze to pewnie zalecenie dermatologa
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 13:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.