Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 12:20   #151
kaskaaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Red face Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

odświezam temat

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Dobrze znosiłam depilację woskiem twardym - jest całkiem niezły, a bolało mnie mniej jak miękkim.
tez robilam twardym woskiem, tym elastycznym, bezpaskowym. w warszawie są miejsca gdzie to robia, wosk nazywa się Magic Wax w timeforwax
duuuużo mniej boli, mnie prawie w ogole, takze z czystym sumieniem moge polecić na pierwszy raz
kaskaaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 18:05   #152
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez Pastela92 Pokaż wiadomość
hey
szukam, szukam i nie mogę znaleźć ^^ orientuje się może któraś z Was gdzie w Opolu wykonywane są zabiegi depilacji brazylijskiej i jaka bylaby ewentualna cena takiej 'przyjemnosci'? Ostatnio zaczęłam się nad nią zastanawiać, bo męczy mnie to ciągłe użeranie się z maszynką..

podbijam wątek!

macie gdzieś w Opolu sprawdzony salon gdzie porządnie i w miłej atmosferze robią depilację brazylijską?
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 15:01   #153
Czarnula2601
Przyczajenie
 
Avatar Czarnula2601
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Hej dziewczyny
Czy któraś z Was może polecić jakiś dobry salon kosmetyczny w Rzeszowie gdzie mogłabym z takowego zabiegu skorzystać i wyjść zadowolona???
Pozdrawiam
Czarnula2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 20:59   #154
casia1001
Przyczajenie
 
Avatar casia1001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Witam, pracuje jako kosmetyczka w 4* Hotelu ze Spa w Irlandii... wiec Hollywood to depilacja wszystkich, powtarzam wszystkich wlosow, a Brasilian to zostawiamy pasek lub trojkacik na wzgorku lonowym. Uzywam hot wax, czyli goracego wosku (bez paskow) ktory jest zalecany na strefe bikini. Ma wyzsza temperature ale jest lepszy do wyrywania mocnych i gestych wlosow.

Jezeli zdecydujesz sie na woskowanie, to trzymaj sie tej metody, dlaczego? Woskowanie oslabia cebulki wlosow, golenie zas je wzmacnia, wiec jezeli bedziesz woskowac, potem golic... twoje wlosy beda "szalec" i przy kazdym woskowaniu bedziesz odczuwala taki sam intensywny bol =( Jezeli zas zdecydujesz sie tylko na woskowanie po kazdej nastepnej wizycie bedziesz odczuwala mniej bolu, poniewaz wlosy beda slabsze. Aha i nie planuj wizyty u kosmetyczki tydzien przed i tydzien po miesiaczce, poniewaz jestesmy wtedy bardziej wrazliwe na bol (wazne). Idac na woskowanie postaraj sie aby wlosy na bikini nie byly krotsze niz 0,5 cm i nie dluzsze niz 1 cm, bo bedzie bardziej bolalo =( Po jakichs 3,4 wizytach (w zaleznosci od gestosci owlosienia) powinnas korzystac z uslug kosmetyczki nie czesciej niz co 5-6 tygodni =) Bedziesz naprawde zaskoczona, jakie to jest wygodne, nie powiem, ze bez bolu na poczatku, bo bym sklamala ale ... warto
I jeszcze jedno nie zalecam robic tego w domu, trzeba posiadac wiedze na temat tego w jaki sposob usunac wlosy, technike i umiejetnosci zdobywa sie z czasem, wiec zalecam wizyte u wykwalifikowanej w tej dziedzinie kosmetyczki.

Ps. Nie zapomnij, ze po zabiegu trzeba regularnie nawilzac strefe bikini i uzywac regularnie pilingu (ale dopiero po 48 godzinach po zabiegu, nie wczesniej) poniewaz nie chcemy miec wrastajacych wlosow.

POWODZENIA =)
casia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 10:55   #155
kobietka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Zdecydowałam sie ostatnio na pierwszy zabieg brazylijskiej depilacji bikini,uuu..Byłam przerażona poniewaz raz ,że pierwszy raz dwa, ze mega skrępowanie. Udałam sie do salonu Waxing Time tam tylko woskują. Fakt bolesnie przezyłam pierwsze woskowanie ale przezyłam to ze kosmetyczka była bardzo miła i objasniała mi wszystko po kolei pozwoliło mi zapomnieć o skrepowaniu i czesciowo o bolesnosci zabiegu. Polecam goraco włosów odrosło znacznie mniej, zamierzam powtórzyć zabieg
kobietka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:19   #156
riri_wood
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Ja do depilacji bikini użyłam domowego urządzenia do depilacji IPL marki remington. Depilacja była bardzo delikatna - żadnych podrażnień. Teraz, po zaledwie 3 zabiegach widzę dużą różnicę. Włosy odrasta o połowę mniej. Przed wyjazdem na wakacje powtórzę jeszcze zabiegi kilka razy i powinnam mieć spokój na pół roku.
riri_wood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 14:27   #157
agakck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Polecam depilację brazylijską pastą cukrową włoski odrastają dużo rzadsze po 4tyg po wizycie u kosmetyczki dziś postanowiłam sama spróbować przygotowałam pastę cukrową i zabrałam się za wyrywanie trwało to może troszeczke dłużej niż u kosmetyczki, ale jakie zadowolenie,że sama sobie poradziłam
agakck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 15:21   #158
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

też chodziłam bardzo długo na pastę cukrową, świetna sprawa. Fakt faktem też bolesna ale da się znieść, a naprawdę warto
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:08   #159
Paula2332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Ja chodzę na depilację brazylijską do salonu depilacji w Warszawie, próbowałam też wcześniej pastą cukrową, ale chyba jednak wolę wosk
Paula2332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-11 17:08:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.