Przeterminowany olejek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-01, 19:33   #1
Brith
Przyczajenie
 
Avatar Brith
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4

Przeterminowany olejek


Kochane! Być może mój post spotka się z falą hejtu, być może nie, w każdym razie hejt i tak należy mi się za moją gapowatość. Otóż przychodzę do was z prośbą o radę, bo siedzę i trochę się boję. Dzisiaj do zmycia makijażu metodą OCM użyłam przeterminowanego o 3 miesiące olejku rycynowego. Przez zwykłą nieuwagę, ponieważ pomyliłam go z tym nowym - po prostu wzięłam nie tę butelkę, co trzeba. Tak się zastanawiam, czy wpłynie to w jakiś sposób na stan mojej skóry, która ledwo co wygrzebała się z dołka po ostatniej alergii na krem. Na szczęście nałożyłam go "tylko" na policzki i zaczęłam wcierać, po czym po chwili poczułam dziwny zapach i dopiero wtedy spojrzałam na datę. Od razu szybko go zmyłam, a potem drugi raz przemyłam twarz. Możecie mnie bić po głowie i tak dalej, tylko powiedzcie mi, jak to się odbije na mojej cerze i ogólnym zdrowiu. Dodam, iż trzymałam go na policzkach dosłownie pół minuty. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi.
Brith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 11:06   #2
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Przeterminowany olejek

i jak? stalo sie cos? tez mam przeterminowany olejek, a jestem strasznym dusigroszem i szkoda mi go wywalic
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 18:39   #3
Astrald
Raczkowanie
 
Avatar Astrald
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 69
Dot.: Przeterminowany olejek

Wpis mocno spóźniony, ale wtrącę swoje trzy grosze, bo może komuś przyda się na przyszłość. U mnie tak samo przypadkowe użycie do mycia twarzy przeterminowanego olejku (w zasadzie mieszanki olejków, nie pytajcie o pełen skład bo go nie pamiętam) poskutkował wysypem takich małych pryszczy/krostek (przypominały pryszcze, ale były malutkie, nie żadne duże czerwone bolące gule). Przynajmniej tak zareagowała moja tłusta, trądzikowa cera Generalnie nie polecam za mocno, chociaż zeszły po kilku dniach, to nadal nie jest to najprzyjemniejsza rzecz na świecie.
__________________
● mornings are for coffee and contemplation ●

Czy wspominałam już, że jestem studentką prawa?
pochłaniacz książek
tumblr
Astrald jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-19 19:39:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.