kiedy zauważe efekty solarium? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 14:39   #61
Anuśka84
Przyczajenie
 
Avatar Anuśka84
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

No nie wiem, ja na mojej twarzy raczej opalenizny nie widze wiec coś w tym być musi. Wolno pisze bo sobie przed chwilą robiłam, a raczej próbowałam robić depilacje cukrową i sobie palce poparzyłam
__________________
Anuśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:01   #62
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

mi wlasnie chodzi o to zeby utrzymac opalenizne na twarzy.... niedlugo studniowka...
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:09   #63
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

studniówka? hohoho moja była 8 miechów temu a Ty masz kupe czasu ok 5-6 miechów. Ty wcześniej sie szykujesz i myslisz o niej niz jakakolwiek dziewczyna
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:20   #64
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

daj sobie spokój z solarium - kup DOBRY samoopalacz czy balsam brązujący - jest teraz taki wybór produktów samoopalających, że aż się w oczach mieni w drogerii
taka sama "opalenizna" ale nie szkodzisz skórze
zastanów się
nie szkoda Ci cery??
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:27   #65
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

albo solarium do twarzy na allegro.ja takie mam i opalam sobie lica kiedy chce ale nie chce mi sie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:50   #66
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Ja kiedys chodzilam na solarke mialam jakiegos tkaiego fizia ze szok bylam opalona a calyc zas wydawalo mi sie ze jestem blada to podchodzilo pod tanoreksje juz nie chdoze na solarke os 2 miesiecy i w sumie dobrze mi z tym.. chociaz czasem fajnie byloby popatrzec na takie brazowiautkie ciałko w lustrze a co do samoopalczy to nie umiem sie nimi smarowac, a balsamy brazujace schodza mi plamami i wyglada to jakby było brudne
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:32   #67
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Ja efekty widziałam po 1 pięciominutówce i 2 wizytach 10 minutowych, zaczynając zupełnie od "zera"
Teraz wystarczy mi wizyta 7 minutowa raz na dwa tygodnie (żeby odświeżyć opaleniznę)
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 19:27   #68
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
albo solarium do twarzy na allegro.ja takie mam i opalam sobie lica kiedy chce ale nie chce mi sie
no wlasnie... slyszalem o tych lampach na allegro... ok 100 pln.... ale czy to opala? i w jakim stopniu? bo zamiast bulic za solarium, to mozna sobie kupic taka lampe i sie opalac w domu.....

samoopalacz odpada.... nie wiem czy efekt przy mojej skorze nie bylby gorszy niz solarium... solarium wysuszy pryszcze, a jak kilka late temu smarowalem sie opalaczem to mi cala twarz wysypalo pryszczami (a nie mam wrazliwej skory)...

o studniowce juz mysle, bo przeciez to bedzie na dvd(video), wiec bedzie na cale zycie... jak zostane kiedys gwiazdą, to nie bede sie musial bac kompromitacji, gdyby ktos z moich znajomych cial sprzedac mediom dvd z mojej studniowki... na studniowke sie tak odrabie ze szok...
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 20:06   #69
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Ja kiedys chodzilam na solarke mialam jakiegos tkaiego fizia ze szok bylam opalona a calyc zas wydawalo mi sie ze jestem blada to podchodzilo pod tanoreksje juz nie chdoze na solarke os 2 miesiecy i w sumie dobrze mi z tym.. chociaz czasem fajnie byloby popatrzec na takie brazowiautkie ciałko w lustrze a co do samoopalczy to nie umiem sie nimi smarowac, a balsamy brazujace schodza mi plamami i wyglada to jakby było brudne
Czuczenko, jestem pod wrażeniem brawo
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:42   #70
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

O jeżu kolczasty! Jaka ciemnota tu panuje! Masz 18 lat a nie wiesz że solarium pogorszy Twój stan skóry? Zacznie sie bardziej przetłuszczać. Im bardziej skóre wysuszamy tym ona zwieksza produkcje łoju...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:05   #71
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

nie tylko solarium ma takie działanie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 12:14   #72
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Tak, podobnie jak silne i drażniące preparaty do pielegnacji toniki z alkoholem itp. Dlatego ich unikamy.
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:51   #73
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

bardzo miło Was się czyta dziewczyny!!! naprawde
dobrze że pojęcie ze trądzik trzeba leczyc i czego unikać przejawia się u wielu dziewczyn! dzieki temu komcerny kosmetyczne nie będą nam wciska c kolejnego "cudownego specyfiku" na pryszcze na bazie alkoholu np, czy też pani z solarkium ze sesja poprawi stan skóry...jestm z Was dumna
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:52   #74
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

holy boy przejrzys wątek solarium & zdrowa cera
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:55   #75
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Cytat:
Pamietaj że lampy na twarz są zasze mocniejsze, wyłączenie ich nic nie daje bo i tak dochodzą promienie od reszty lamp, wiec ja kłade na twarz ręcznik papierowy z dziurką na nos , wole używać samoopalaczy na twarz, nie chcę zmarszczek.
Cytat:
czy takie cos+wyskie filtry naprawde działa? Bo jakośmam wątpliwości.
dobrze ze masz wątpliwosci
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:57   #76
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Ja kiedys chodzilam na solarke mialam jakiegos tkaiego fizia ze szok bylam opalona a calyc zas wydawalo mi sie ze jestem blada to podchodzilo pod tanoreksje juz nie chdoze na solarke os 2 miesiecy i w sumie dobrze mi z tym.. chociaz czasem fajnie byloby popatrzec na takie brazowiautkie ciałko w lustrze a co do samoopalczy to nie umiem sie nimi smarowac, a balsamy brazujace schodza mi plamami i wyglada to jakby było brudne
czuczenko zaimponowałaś mi, tylko tak dalej.
Mnie brązową skórę bez zacieków daje Summer Glow DOVE oraz Holiday Skin J&J
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:00   #77
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Czuczenko załuż wątek AS - Anonimowi solarolicy. Podziwiam Cię tak samo jak tych co skonczyli z nikotyna i alkoholem bo solarka to tez w koncu nie zdrowe uzaleznienie.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:46   #78
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Kurcze też bym sobie poszła na solarke Podobnie jak czuczenka też jestem na odwyku, już jakieś pół roku, a postepy w terapii są tak duże, że juz nawet zaczynam się sobie podobać blada Jak pojawiają się "brzydkie mysli" to upominam się, ze nie po to bawię się codziennie fitrami, zeby pozwalać sobie na takie wybryki Martwie się tylko, co bedzie zimą, bo od później jesieni nawiedzają mnie jakieś stany depresyjne, a taka "terapia światłem" zawsze robiła mi dobrze
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 17:37   #79
dzióbek
BAN stały
 
Avatar dzióbek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 92
GG do dzióbek
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Hmmm.... Ja nigdy nie korzystałam z solarium... i upierałam się, że nie skorzystam!! No ale niedługo idę na wesele, jestem blada jak ściana... Kupiłam Johnsons Holiday Skin i jakiś balsam brązujący z soraya, no ale niestety... różnych balsamów używam już od jakiegoś roku..., lecz ZAWSZE mam jakieś zacieki!! Mam już tego dość... Nie odważyłabym się nałożyć balsam, czy samoopalacz na twarz!! Paskudnie wygląda ciało z zaciekami:/ I robię to wszystko co radzą odnośnie tych balsamów, to i tak są zacieki...
W piątek idę pierwszy raz na solarium... Moja cera jest jasna i bardzo wrażliwa... Na początku myślałam o 5 minutach... Nie wiem, co to będzie... Nie wiem nic... Ale jakoś dam radę... Wesele 30 wrzesnia mam... I mam nadzieję, że do tego czasu zdąrzę sie opalić i będę jakoś normalnie wyglądać jak przyjdę - opiszę wrażenia:P
dzióbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 19:12   #80
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

nie zamierzam smazyc sie godzinami w solarce... no co Wy - taki glupi nie jestem.... mysle ze raz na tydzien dwa na 10-15 wystarczy, zeby utzrymac kolorek.... a slyszalem ze jak sie rzadko cghodzi do solarium to same atuty tego... wbrew pozorom tradzik znika.... oczywiscie tapcia ma racje, ze skora sie przestluszcza, ale mysle ze u tych kltorzy non stop sie opalaja....
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:28   #81
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
tapcia ma racje, ze skora sie przestluszcza, ale mysle ze u tych kltorzy non stop sie opalaja....

noo, polemizowałabym. Ja zawsze po wizycie na solarium mam cerę jak laleczka, ale to niestety kwestia paru dni i wysypują mi się jakieś paskudy na brodzie i czole, a co podkreślam nie mam cery trądzikowej tylko suchą. Nauczona już jestem, że 5-6 dni po opalaniu nie umawiam się na zadne spotkania publiczne, jeśli nie muszę, bo akurat wredy moja skóra odreagowywuje UV
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:33   #82
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

ja kiedy opalalam sie tym moim pamietam ze wtedy nie mialam zadnych problemow z cera,ZADNYCH i to ładnych pare miesiecy.
ale pozniej juz mi sie odechcialo,za leniwa jestem i wyjmuje je raz na pol roku
no i przywykam do swojej bladosci,nawet zmienilam kolor wlosow z czarnego na jasno brazowy zeby nie bylo tak widac no i jest lepiej

tapciu jesli to Ty jestes na swoim avatarku to niezle jestes opalona?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:53   #83
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Cytat:
Napisane przez dzióbek Pokaż wiadomość
Hmmm.... Ja nigdy nie korzystałam z solarium... i upierałam się, że nie skorzystam!! No ale niedługo idę na wesele, jestem blada jak ściana... Kupiłam Johnsons Holiday Skin i jakiś balsam brązujący z soraya, no ale niestety... różnych balsamów używam już od jakiegoś roku..., lecz ZAWSZE mam jakieś zacieki!! Mam już tego dość... Nie odważyłabym się nałożyć balsam, czy samoopalacz na twarz!! Paskudnie wygląda ciało z zaciekami:/ I robię to wszystko co radzą odnośnie tych balsamów, to i tak są zacieki...
W piątek idę pierwszy raz na solarium... Moja cera jest jasna i bardzo wrażliwa... Na początku myślałam o 5 minutach... Nie wiem, co to będzie... Nie wiem nic... Ale jakoś dam radę... Wesele 30 wrzesnia mam... I mam nadzieję, że do tego czasu zdąrzę sie opalić i będę jakoś normalnie wyglądać jak przyjdę - opiszę wrażenia:P
Też miałam wieczne zacieki aż znalazłam samoopalacz Nivea w areozolu, przypominający trochę dezodonat super, żadnych zaciekaów, chyba że w miejscu w którym trudno mi wsmarować tą wodę czyli przy palcach stóp

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
nie zamierzam smazyc sie godzinami w solarce... no co Wy - taki glupi nie jestem.... mysle ze raz na tydzien dwa na 10-15 wystarczy, zeby utzrymac kolorek.... a slyszalem ze jak sie rzadko cghodzi do solarium to same atuty tego... wbrew pozorom tradzik znika.... oczywiscie tapcia ma racje, ze skora sie przestluszcza, ale mysle ze u tych kltorzy non stop sie opalaja....
HolyBoy wybacz, ale w swoim pędzie do bycia superstar pominąłeś a) naukę biologii b)lekturę tak często powtarzanych artykułów i/lub postów
W dużym skrócie i uproszczeniu: naskórek pod wpływem opalania wysusza się i pogrubia, zostaje zakłócony ten naturalny, 28dniowy cykl odnowy naskórka, stary zatyka pory i choć początkowo twarz może wyglądać lepiej, to jesienią widać kto w ten sposób "leczył" sobie trądzik - ma jeszcze większy wysyp.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:51   #84
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Bess tak to ja a na moim ciele Holiday skin J&J i puder brązujacy - to fota z sesji zdjeciowej
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:26   #85
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

no zartujesz!!!!a nie masz czasem ciut ciemnej karnacji?????????
efekt jakbys wrocila z majorki co najmniej,musze sobie tez kupic ten balsam bo wiele dobrego o nim czytalam
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:57   #86
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

puder brązujący , ale bez tego na samych balsamach jesteś duzo jaśniejsza Tapciu?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 16:04   #87
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Sprostowanie:Puder brązujacy mam tylko na twarzy.
A taki efekt na ciele uzyskałam uzywajac balsamu J&J do ciemnej karnacji. Nakładałam go przez 2 dni po wieczornym prysznicu. Użyłam do mycia miękkiej strony rękawicy do kapieli żeby nie zetrzeć sztucznej opalenizny tylko zmyć balsam. w ten oto sposób nie powstały smugi tylko kolejna brązowa warstwa Idealna opalenizna utrzymała sie ponad tydzień.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 19:07   #88
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

dobra... i tak bede chodzil do solarium.... przekonam sie na wlasnej skorze jakie daje efekty.... zaczynam pod koniec wrzesnia...
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 10:08   #89
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

ładnie Tapciu taka opalenizna przez kremy

holyBoy nikt Ci nie broni, tylko piszemy dla otworzenia oczu co solar robi z trądzikiem , ale wybór do Ciebie należy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 15:14   #90
dzióbek
BAN stały
 
Avatar dzióbek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 92
GG do dzióbek
Dot.: kiedy zauważe efekty solarium?

Własnie zeszłam ze sztucznego słoneczka. Byłam pierwszy raz.... Było troszkę dziwnie.... Na początku było w porządeczku.... byłam na 5min. Pod koniec zaczęło tak grzać, że myślałam, że się w tej trumnie uduszę, ale jakoś dałam radę Efektów jak narazie nie widać. Myślę, że 5min to jednak zbyt mało, ale za pierwszym razem chciałam sprawdzić, jak skóra zareaguje na to sztuczne słonko. Jak narazie wszystko w porząsiu. Oby tak dalej
dzióbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-01 17:40:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.