ciągle nastolatka?jakie kremy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 13:20   #1
linda123450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8

ciągle nastolatka?jakie kremy


witam, w tym roku przekroczę magiczną granicę wieku 18 lat w związku z tym, coraz częściej myślę o pielęgnacji skóry-nie chcę się kiedyś obudzic jako stosunkowo młoda kobieta, z twarzą 50-latki. oj, nie, nie marzy mi się to.
potrzebuję pomocy, w doborze kosmetyków
moja cera-blada, wągry na nosie i policzkach widoczne z bardzo bliska. Fioletowe sińce pod oczami-już taka moja uroda.
Cera mieszana, strefa T ogólnie się świeci, ale nie jakoś fatalnie. Po bokach często sucha. Wrażliwa! (po kremie gruszkowym z perfekty, który spowodował wysypkę na twarzy, jestem ostrożniejsza w doborze kosmetyków ). Pryszcze co jakiś czas się pojawiają.
Czego używam-kiedyś z serii siarkowa moc żelu i kremu matującego, ostatnio skończył mi się physiogel do zmywania twarzy, tak samo jak ten matujący-na poczekaniu używam under 20, matujący, taki średniak. Używam równiez pudru mineralnego lavertu, który jednak jak już zauważyłam jest taki sobie dla mnie-tworzy takie skupiska 'żółci' na twarzy, szczególnie w okolicach oczu..;/
Potrzebuję lekkiego kremu/podkładu, dla mojej bladej cery, wyrównującego koloryt, matującego, ale nie tworzącego maski...nie mogę na razie isc do kosmetyczki na to całe specjalne oczyszczanie twarzy 'prądem', bo noszę aparat na zęby. No i oczywiście jakiegoś żelu, który nie wysusza i jest delikatny a jednocześnie działa tak jak powinien-oczyszczająco. Bardzo proszę o pomoc
linda123450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:30   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: ciągle nastolatka?jakie kremy

Cytat:
Napisane przez linda123450 Pokaż wiadomość
Potrzebuję lekkiego kremu/podkładu, dla mojej bladej cery, wyrównującego koloryt, matującego, ale nie tworzącego maski...nie mogę na razie isc do kosmetyczki na to całe specjalne oczyszczanie twarzy 'prądem', bo noszę aparat na zęby. No i oczywiście jakiegoś żelu, który nie wysusza i jest delikatny a jednocześnie działa tak jak powinien-oczyszczająco. Bardzo proszę o pomoc
lekki krem - humektan, babydream z wit. e, rumiankiem i pantenolem
jasniutki krem matujaco-tonujacy bioderma
zel do mycia twarzy i ciala babydream
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:40   #3
linda123450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: ciągle nastolatka?jakie kremy

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
lekki krem - humektan, babydream z wit. e, rumiankiem i pantenolem
jasniutki krem matujaco-tonujacy bioderma
zel do mycia twarzy i ciala babydream
Bardzo dziękuję! zobaczymy co z tego wyniknie
linda123450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 12:53   #4
The_Aletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: ciągle nastolatka?jakie kremy

Mam bardzo podobną cerę do twojej i znalazłam coś dla siebie, jeśli chodzi o mycie twarzy. Używam pianki z avonu Solutions winter. Dobrze oczyszcza twarz, nie pozostawiając jej przesuszonej.
Polecam!!
The_Aletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.