Proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 18:47   #1
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102

Proszę o pomoc!


Pytanie jest pewnie głupie i będziecie się śmiać, ale jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat proszę o odpowiedź

Chciałam się zapytać was, czy manualne oczyszczanie u kosmetyczki może spowodować, że np.jakaś część twarzy zacznie się przetłuszczać, albo trwale rozszerzą się pory?

Chyba nie jest to możliwe żeby np.z suchej cery po wizycie u kosmetyczki zrobiła się tłusta?

Dziewczyny proszę o odpowiedź!
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:52   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
Pytanie jest pewnie głupie i będziecie się śmiać, ale jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat proszę o odpowiedź

Chciałam się zapytać was, czy manualne oczyszczanie u kosmetyczki może spowodować, że np.jakaś część twarzy zacznie się przetłuszczać, albo trwale rozszerzą się pory?

Chyba nie jest to możliwe żeby np.z suchej cery po wizycie u kosmetyczki zrobiła się tłusta?

Dziewczyny proszę o odpowiedź!
rodzaju cery raczej nie da się ot tak zmienić. Możliwe że pory są troche bardziej rozszerzone po oczyszczaniu jeśli np. kosmetyczka po wyciskaniu nie użyła odpowiedniej aparatury albo była dobrana zła maseczka lub za krótko trzymana.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 08:26   #3
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę o pomoc!

dzięki za odpowiedź! może ktoś jeszcze wie coś na ten temat

ale myślisz gsk, że potem po jakimś czasie od oczyszczania pory wracają do poprzedniego stanu, sprzed zabiegu czy już takie zostają? kurcze dziewczyny podpowiedzcie coś, trochę się przejmuję

Edytowane przez annie89
Czas edycji: 2010-10-07 o 08:38
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:34   #4
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Proszę o pomoc!

Kup sobie w aptece maseczke z zielonej albo białej glinki (w tubce albo w proszku do rozrobienia i zakładaj sobie co jakieś 3 dni i powinno to zwęzić pory.
W sumie nie spotkałam się z tym żeby po oczyszczeniu pory były bardziej rozszerzone.
A co ci po oczyszczeniu kosmetyczka robiła? Poprądowała cię czymś, maseczkę nałożyła?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 18:09   #5
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę o pomoc!

Gsk- i prądowała i nałożyła maseczke, byłam u niej dawno bo w kwietniu. Z tymi porami to masz rację, ja też się nie spotkałam żeby komuś zabieg rozszerzył pory. Chyba za dużo się przeglądam w lustrze i wpatruje się w cerę.

Maseczki glinkowe stosuję Widzisz jakoś tak od maja czy czerwca męczy mnie problem jednego policzka, który cały jest w krostach, było tego baaardzo dużo takie czerwone, różowe pryszczyki, a teraz miejsca po tych pryszczach są jakby zaschnięte i wyglądają jak przebarwienia ehhh a kiedyś na tym policzku raz na rok się pryszcz pojawiał
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.