Zabieg modelowania sylwetki "Exilis" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 22:37   #1
glamorouska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: peryferia Wrocławia
Wiadomości: 4

Zabieg modelowania sylwetki "Exilis"


Cześć dziewczyny!!
W sumie mam kilka pytań. Mianowicie przymierzam się do zabiegów modelowania sylwetki. Już w miarę zrobiłam rekonesans w internecie wśród salonów we Wrocku, wiem na czym to polega, ogólnie jestem zachwycona, ale jednak nie mam tej całkowitej pewności, chyba wiecie o co mi chodzi, za darmo tego nie dostaję.
Więc rodzi się pytanie, czy któraś z Was przeszła takie zabiegi? Konkretniej to chodzi mi o zabieg "Exilis".
Jeśli tak, to proszę o wrażenia, efekt, na jak długo u Was pozostał? Jeśli są tu Wrocławianki, to gdzie poddałyście się zabiegowi, który salon poleciłybyście?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
glamorouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:06   #2
Mika_R
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg modelowania sylwetki "Exilis"

Jeśli mam być szczera, to uważam, że pieniądze wyrzucone w błoto. Wykupiłam i wykorzystałam w ciągu 2 miesięcy 10 zabiegów exilis. 6 sztuk w renomowanej warszawskiej kilnice, która odchudzała m.in. Muchę, 4 w innej. Na całe szczeście w pakietach promocyjnych.
Efekt... 0 różnicy. Mam nawet wrażenie, że lekko po tym przytyłam.
Śmiać mi się chciało z Pani przprowadzającej zabieg, która usilnie zapraszała mnie na zabiegi wspomagające... i dopytywała czy chodzę na siłownię...
Teraz jestem pewna, że twój sukces zależy od ćwiczeń i diety, a exilis to bujda.
Dodatkowo przestrzegam przed exilisem na mokotowie (często sprzedawany przez Grupon) - jakoś tam zabieg exilisu trwał 15 minut, a nie tak jak we wcześniejszej klinice 30 min.
Mika_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:10   #3
madlene1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg modelowania sylwetki "Exilis"

Cześć,

Bardzo mnie dziwi takie zdanie dot. Exilis. Ja byłam w innym ośrodku, w Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji w mieście Kędzierzyn - Koźle i jestem mega zadowolona!! Podobno to też zależy od organizmu, w moim przypadku wyniki są fantastyczna. Ceny oczywiście konkurencyjne w porównaniu do kliniki o której mówisz Mika_R. Ogólnie schudłam 5 kg oczywiście zdrowo się odżywiałam i trochę biegałam, ale czułam, że sporą zasługą jest sam zabieg. Jak ktoś mieszka w okilicy to mimo wszystko polecam, ja także poszłam tam z polecenia : ))

Powodzenia i pozdrawiam 0
madlene1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 10:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.