własny depilator laserowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-29, 23:22   #31
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny podbijam watek jeszcze raz... jak to z tym laserem dziala on czy nie bo jakos nie mam cierpliwosci do tego urzadzenia i nie moge sie zmobilizowac...aaliyah jak to u ciebie? zadzialalo? nie masz juz wlosow? a tak w ogole to ladny avatorek...
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 11:25   #32
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: własny depilator laserowy

Też podbijam, jestem bardzo ciekawa. Sama mam mocne, ciemne owłosienie na łydkach i nie tylko. Dlatego też mam pytanie, czy któraś z Was, posiadających laser, używała go na bikini, lub pachy? No i jeśli tak, to czy dał jakieś efekty, czy np jest niebezpieczny w stosowaniu? Zastanawiam się nad kupnem, ale póki co, muszę spłacić prawo jazdy ;-)
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 00:42   #33
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: własny depilator laserowy

Jak przeczytałam tytuł wątku to pomyślałam, że to będzie coś w stylu "zrób to sam.." hehehhe no nic, późno już
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 23:05   #34
bossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Dodam tylko, ze pojawil sie nowszy model, ktory usuwa do 20 wlosow na raz
Kosztuje okolo 200 funtow
Już jest tańszy, na eBay-u widziałam po ok. 150 funtów, czyli ok. 750 zł. A na Allegro drożej - ok. 1200 zł.
To jest Rio Scanning Laser - czy ktoś ma i może podzielić się doświadczeniami?
Mam ochotę na to urządzenie i szukam opinii użytkowników.
bossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 10:53   #35
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: własny depilator laserowy

pobijam watek
Zwlaszcza mam pytanie do ziwczyn ktore juz uzywaja laseru dlugo:
i co dziala?
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:39   #36
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: własny depilator laserowy

nikt pomocy...kupic czy nie kupic
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 14:49   #37
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: własny depilator laserowy

upppp
chyba wszystkie wizazanki byly zadowolone i teraz juz nie maja zadnych problemow ... no bo sie nikt nie odzywa... to sadze ze wszystkie sa juz piekne i gladnie
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 23:22   #38
zaklinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

a

Edytowane przez zaklinek
Czas edycji: 2009-08-23 o 01:14
zaklinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 23:25   #39
zaklinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

a

Edytowane przez zaklinek
Czas edycji: 2009-08-23 o 01:15
zaklinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 00:05   #40
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: własny depilator laserowy

Na zabieg nie trzeba hodować, możesz sobie normalnie golić, a maszynką to już na pweno, bo takim depilatorem to nie jestem pewna

Edytowane przez Justin Timberlake
Czas edycji: 2008-01-21 o 00:48
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:04   #41
zaklinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

a

Edytowane przez zaklinek
Czas edycji: 2009-08-23 o 01:15
zaklinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 18:33   #42
Blanquita
Przyczajenie
 
Avatar Blanquita
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Czesc dziewczyny
Pod wplywem Waszych opisow,zamowilam dzisiaj tenze wlasnie epilator.
Niestety zostalam "hojnie " obazona przez nature...kremy,depi latory,maszynki..etc..wsz ystko po to by po paru dniach znow wszystko odroslo
Mam nadzieje,ze nie pozaluje zakupy i podczas wakacji nie bede musiala sie martwic o depilacje
O rezultatach poinformuje
Blanquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 10:57   #43
annaagata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 45
Dot.: własny depilator laserowy

Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na jakieś wieści bo tematem jestem zainteresowana wyjątkowo)))
annaagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 23:29   #44
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: własny depilator laserowy

ja dalej sie zastanawiam, ale chyba kupie...
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 15:24   #45
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczynki a gdzie obecnie to cudo można kupić?
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 13:14   #46
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: własny depilator laserowy

na allegro np
Ja uzywalam ale o efektach jeszcze nie moge napisac ,bo malo czasu uplynelo.Jak cos bedzie widac to dam znac (oby oby bylo o czym)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 13:40   #47
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: własny depilator laserowy

Bess dziekuje bardzo i czekam na opis efektów
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 13:34   #48
Blanquita
Przyczajenie
 
Avatar Blanquita
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Ja niestety musze jeszcze poczekac do poczatku marca.
Firma wysylkowa nie ma na skladzie tychze depilatorow-musza sprowadzic..
Blanquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:18   #49
kasza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Hej Włochaci!
Od jakiegoś czasu mam laser skanujący Rio. Na razie potraktowałam nim jedną nogę do kolana i jedną rękę do łokcia. Czekam na efekty. Od pierwszych sesji minęło już 10 dni, ale jeszcze nie widzę efektów. Napiszę pokrótce co i jak
Laser wygląda dość solidnie. Rękę depilowałam na 4 stopniu intensywności lasera, a nogę na najwyższym. Im silniejszą moc się ustawi, tym dłużej trzeba przytrzymywać laser w tym samym punkcie. Cała operacja zabiera trochę czasu, bo obszar obejmowany przez skaner ma co prawda ok 1 cm kwadratowego, ale brzegi kolejnych 'kwadracików' powinny na siebie zachodzić (jeśli wiecie co mam na myśli) dlatego rzeczywisty obszar zdaje się być nieco mniejszy. Samo urządzenie zdaje się NIE być wadliwe. Po odpaleniu końcówka jest podświetlona pomarańczowym światłem, po przyłożeniu i naciśnięciu przycisku - białe światło, miga. Gdy białe światło jest akurat wyłączone, da się zauważyć przez szybkę delikatne czerwone światełko w środku (pewnie jest to światło lasera). Od czasu do czasu rzeczywiście da się poczuć lekkie ukłucie lub zapach przypalonych włosów, ale są to sytuacje bardzo sporadyczne. Ogólnie w miejscu potraktowanym przez laser nie widać po zabiegu żadnych zauważalnych oznak, poza odciśniętym kwadracikiem (gdzieś czytałam, że zostają czarne kropki po spalonych włosach - u mnie tego nie ma - zostają całe włosy). Niektórzy forumowicze podawali informację, że laser działa tylko na mokrą skórę. Ja wykonywałam zabieg na sucho. Zastrzelcie mnie :P ale nie zauważyłam wzmianki o zwilżaniu skóry nigdzie (jeśli nie liczyć forum oczywiście). Przeglądałam instrukcję z 3 razy i przeczytałam chyba wszystkie inf umieszczone na stronie producenta i nic takiego nie znalazłam. Skąd macie tą informację dokładnie??? Wydaje mi się, że gdyby zwilżanie skóry było konieczne, to informacja ta byłaby widoczna na stronie, w instrukcji czy na płycie z nagraniem instruktażowym :P a nie ukrywana przez producenta. ale cóż. Może przegapiłam, więc proszę o info na ten temat. Ja tymczasem spróbuję potraktować drugą nogę i drugą rękę laserem na zwilżonej skórze. zobaczymy czy będzie jakaś różnica. Parę minut temu zrobiłam tak na małym kawałku i nie ma żadnej różnicy z akcją na sucho. To na razie tyle. postaram się informować na bieżąco.
Mam nadzieję, że to maleństwo działa, bo Ł200 drogą nie chodzi :P a na własnych ślubie chciałabym mieć gładkie nóżki )
kasza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 12:03   #50
kasza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

hmmm... zaczynam się zastanawiać. Jak już wspomniałam wcześniej, miałam wrażenie, że gdy białe swiatło gaśnie (laser działa) to da się zauważyć że za szkiełkiem jest czerwona poświata, czyli laser. Tymczasem działam sobie na tej drugiej ręce na mokro i teraz już tego nie widzę. Zastanawiam się więc, czy poprzednio miałam jakieś niewyjaśnione halucynacje, czy może laser się zacina ??? ktoś pisał, że miał uszkodzony model. na czym polegała wada??? czekam na info i działam dalej
kasza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 12:16   #51
bossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez kasza123 Pokaż wiadomość
Niektórzy forumowicze podawali informację, że laser działa tylko na mokrą skórę. Ja wykonywałam zabieg na sucho. Zastrzelcie mnie :P ale nie zauważyłam wzmianki o zwilżaniu skóry nigdzie (jeśli nie liczyć forum oczywiście). Przeglądałam instrukcję z 3 razy i przeczytałam chyba wszystkie inf umieszczone na stronie producenta i nic takiego nie znalazłam. Skąd macie tą informację dokładnie??? Wydaje mi się, że gdyby zwilżanie skóry było konieczne, to informacja ta byłaby widoczna na stronie, w instrukcji czy na płycie z nagraniem instruktażowym :P a nie ukrywana przez producenta. ale cóż. Może przegapiłam, więc proszę o info na ten temat. Ja tymczasem spróbuję potraktować drugą nogę i drugą rękę laserem na zwilżonej skórze. zobaczymy czy będzie jakaś różnica.
Daj spokój - to bzdura z tym zwilżaniem. Chyba ktoś ma po prostu kłopoty z angielskim. W instrukcji jest napisane, że skóra musi być "clean" - może ktoś uważa, że to znaczy "wilgotna" .
bossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 16:22   #52
lagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Krakw
Wiadomości: 22
Dot.: własny depilator laserowy

--

Edytowane przez lagusia
Czas edycji: 2008-05-08 o 19:17
lagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 13:45   #53
pysiakpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

nieopłacona reklama

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-26 o 17:32
pysiakpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 16:22   #54
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

oj cos mi sie wydaje ze reklamujesz ten laser bo w kazdym watku o depilacji taki sam post...
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:31   #55
zaklinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Hej.
Wszyscy czekamy na odp od użytkowników domowego lasera, a tu nic . Nie chcę psuć opinii, bo jeszcze nie wszystko stracone... Używam go od ok 1,5 m-ca i efektów nie widać. Używałam go kilka razy na twarz.
Może ktoś ma jakieś pozytywne wrażenia. Mam model skanujący. Może za grube mam te włochy...

Podzielcie sie opinią....
zaklinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:46   #56
agulka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Witam, właśnie odkryłam istnienie tego depilatorka i powiem szczerze, ze sceptycznie do niego podchodzę. Jestem obecnie po 5 zabiegu depilacji laserowej pach. Zabiegi mam wykonywane u kosmetyczki w profesjonalnym gabinecie. Depilację zaczęłam w styczniu czy też lutym ubiegłego roku i dopiero teraz jest u mnie zauważalna różnica w ilosci owłosienia (pozodtało mi jakieś 20 %). Energia jaką stosowano w moim przypadku wynosiła od 30 do 40 J/cm kw. Bolało piekielnie i włosy sie natychmiast spalały (owłosienie miałam czarne i jasną karnację). Poza tym taki zabieg wykonuje sie co jakieś 3 miesiące ( a nie kilka razy w ciagu miesiaca) dla lepszej skuteczności, no i należy pamiętać, że część owłosienia znajduje sie w stanie spoczynku i po wypaleniu odrasta. No i nie mogą być włosy depilowana depilatorem, a jedynie podgalane maszynką lub przycinane . Tak wiec, jak słyszę że żadnego kłucia nie było czuć, czy też brak zapachu spalonego włosa, to niebardzo chce mi sie wierzyć ze on działa, a już najbardziej nie wierzę ze po jakimś miesiącu widoczne efekty.
Poza tym, faktycznie, depilację wykonuje sie na suchej skórze a nie mokrej, po zabiegu stosuje sie talk dla złagodzenia niemiłego uczucia.
Gdyby jednak faktycznie te urządzenie było skuteczne to moze i warto zainwestować, gdyż depilacja nóg w gabine to krocie...
Póki co stawiam na gabinet! Plecam wytrwałym, bladym dziewczętom o ciemnych włosach i pełnym portfelu!
Czy któraś z was wie, jaką energią "dysponuje" taki laser domowy?
agulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:29   #57
Blanquita
Przyczajenie
 
Avatar Blanquita
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Czesc Dziewczyny.
Moge juz sie podzielic doswiaczeniami
Otoz po pierwszych paru zabiegach,czyli kilkadziesieciu godzin sleczenia,doszlam do wniosku,ze cos jest nie tak-wlosy dalej na swoim miejscu...
Tak wiec ogladnelam instruktaz jeszcze raz i...no wlasnie,popelnialam blad,jak i pewnie niejedna z Was.
Nie chodzi o to,aby wlos znalazl sie tylko w "kwadraciku".Najwazniejsz e,aby skierowac wiazke lasera dokladnie w cebulke wlosa.Jesli poczujemy smrod palonych wlosow i nieprzyjemne uklucie,tzn,ze zabieg zostal odpowiednio przeprowadzony.
I tak kazdy wlos po kolei

Ja juz widze efekty.Minal miesiac i wlosy nie odrastaja
Lydki i bikini sa juz gladkie i nie owlosione
Jesli chodzi o pachy,to chyba bede potrzebowala czyjejs pomocy-dosyc ciezko to idzie.
Dziewczyny
Jesli macie anielska cierpliwosc i duzo wolnego czasu,jak najbardziej polecam ten laser.Jest to bardzo zmudne i pracochlonne zajecie,ale warte zakupu.
Zycze powodzenia
Blanquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:12   #58
zaklinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

BLANQUITA!!!
Ja mniej więcej w tym samym czasie kupiłam laser co ty. Czy masz model skanujący? Jeśli tak, to on działa tylko przy zetknięciu ze skórą, więc nie bardzo można dokładnie namierzyć. Możesz to lepiej opisać?
Na twarzy często czuję ból ale efektu nie widać. Może moje włochy są za grube. Jak ty to wykombinowałaś, ze każdy włos trafiłaś?
Podziwiam cię za to. Proszę o pomoc bo wywalilam 1200 zł a na twarzy od golenia coraz gorzej.
Pozdrawiam.
zaklinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:49   #59
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Question Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Blanquita Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to,aby wlos znalazl sie tylko w "kwadraciku".Najwazniejsz e,aby skierowac wiazke lasera dokladnie w cebulke wlosa.Jesli poczujemy smrod palonych wlosow i nieprzyjemne uklucie,tzn,ze zabieg zostal odpowiednio przeprowadzony.
I tak kazdy wlos po kolei
Też się zastanawiam nad kupnem tego lasera...
Piszesz, że musisz skierować wiązkę lasera dokładnie w cebulkę czyli patrzysz na promień lasera...? A czy w zestawie są jakieś okulary ochronne, bo wiem że kosmetyczki takich używają i na laser nie wolno patrzeć.
Więc nie wiem jak w końcu z tym jest.
Czy po paru latach nie "wysiądzie" wzrok?
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:09   #60
Blanquita
Przyczajenie
 
Avatar Blanquita
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez zaklinek Pokaż wiadomość
BLANQUITA!!!
Ja mniej więcej w tym samym czasie kupiłam laser co ty. Czy masz model skanujący? Jeśli tak, to on działa tylko przy zetknięciu ze skórą, więc nie bardzo można dokładnie namierzyć. Możesz to lepiej opisać?
Na twarzy często czuję ból ale efektu nie widać. Może moje włochy są za grube. Jak ty to wykombinowałaś, ze każdy włos trafiłaś?
Hej ZAKLINEK
Ja posiadam model Rio salon laser.
Jak juz pisalam,nie wystarczy umiescic wloska po srodku kwadraciku.Trzeba skierowac wiazke lasera na wlos.I tu zaczyna sie problem.Rzeczywiscie trzeba zerknac na laser.
Umieszczanie wloska w kwadraciku jest to metoda na chybil trafil.
Pod tym wzgledem jest to bardzo uciazliwe.
Niestety nie dolaczaja zadnych ochronnych okularow.Ja takowe posiadam, pozyczone od kolezanki,ktora pracuje w salonie kosmetycznym.
Tez zdziwil mnie brak okularow.Moim zdaniem powinni je dolaczac,a przynajmniej informowac o koniecznosci zakladania przy uzywaniu lasera.


Nie wiem jak dzialaja inne lasery,ale ten wymaga wlasnie takiej metody.
Opisalam swoje doswiadczenia

ZAKLINEK,co do efektow,to byc moze powinnas jeszcze troszke poczekac.Mojej kolezance wlosy zaczely "wypadac" po ok 2 miesiacach,wiec mysle,ze jest to sprawa indywidualna. Byc moze rzeczywiscie masz grube wlochy i powinnas po jakims czasie poworzyc zabieg.To tylko moja sugestia-niestety nie jestem ekspertem
Blanquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.