Test pędzli do makijażu For Your Beauty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 10:39   #1
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154

Test pędzli do makijażu For Your Beauty.


Zostałam wybrana do przetestowania pędzli do makijażu jednej z rossmannowskich marek - For Your Beauty.

Pędzle odebrałam w środę i zdążyłam przetestować czterokrotnie przy robieniu codziennego makijażu.

W skład zestawu wchodzi:
- pędzel do pudru
- pędzel do różu
- pędzelek do cieni
- pędzelek do ust

Każdy pędzel opakowany jest w plastikowe etui, co przyda się na pewno w podróży. Pędzle wykonane są z naturalnego włosia, choć producent nie podaje konkretnie z jakiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0123.jpg (71,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0124.jpg (76,3 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez saandy
Czas edycji: 2012-07-08 o 10:48
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 10:47   #2
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty.

Zacznę od recenzji pędzla do pudru.

Jest dość gęsty, puchaty. Niestety, jak dla mnie ma szorstkie włosie. Zdążył zgubić do tej pory kilka włosków.

Do tej pory używałam pędzla firmy E.L.F., który ma bardziej zbite włosie. Powiem szczerze, że jakoś nie mogę się przekonać do pędzla FYB. Nabiera bardzo mało pudru i dlatego pudrowanie twarzy zabiera mi więcej czasu. Poza tym, jak już wspominałam, drapię, więc robienie makijażu staję się dość nieprzyjemne. Do plusów zaliczam to, że puder nie osypuje się z pędzla.

Używam do matowienia twarzy skrobi, może dlatego ciężko z nią współpracuje. Wypróbuje go jeszcze na pudrze w kamieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0126.jpg (65,2 KB, 10 załadowań)
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 10:55   #3
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty.

Pora na recenzję pędzla do różu.

Jest to mniejsza wersja pędzla do pudru. Włosie również gęste, trochę bardziej zbite niż w tym do pudru. Również dość drapiące.

Jest dość duży, ale akurat mi to odpowiada. Używam go do nakładania bronzera, a nie różu, ponieważ tutaj mi bardziej przypasował. Nie nabiera zbyt wiele produktu, nie osypuje się. Dzięki temu nie można zrobić sobie nim plam na buzi, co jest wielkim plusem. Do tej pory używałam pędzla E.L.F., który był o wiele mniejszy, a włosie w nim bardzo szybko się mierzwiło. Pędzel FYB jest od niego o wiele lepszy. Żałuje tylko, że nie jest ukośnie ścięty, bo taki pasował mi by jeszcze bardziej.

Na pewno będę go używać na codzień do nakładania bronzera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0128.jpg (69,0 KB, 12 załadowań)
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 10:58   #4
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty.

Pędzel do cieni jest dość duży, półokrągły. Włosie gęste, zbite, dość miękkie.

Praktycznie nie używam cieni w swoim makijażu, nawet nie posiadam żadnego dobrego pędzla z którym mogłabym go porównać.

Po wstępnym testowaniu mogę stwierdzić, że dobrze "łapie" cień, nie pyli ani nie osypuje produktu. Jest dość duży więc szybko można pomalować całą powiekę. Próbowałam rozcierać nim cień, ale nie bardzo się do tego nadaję.

Oceniam go bardzo dobrze, mam zamiar dokupić sobie jeszcze ze dwa pędzelki do cieni i zacząć ich używać w swoim makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0132.jpg (60,0 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez saandy
Czas edycji: 2012-07-08 o 11:01
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:06   #5
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty.

Pora na ostatni pędzel - do ust.

Pochodzi on chyba z innej kolekcji, ponieważ różni się rączką. Jest o wiele dłuższa. Jego wygląd odpowiada mi najbardziej.

Jest bardzo dobry, odpowiedni kształt i gęstość. Dobrze nabiera pomadkę, precyzyjnie dozuje na ustach. Używam pomadek na codzień, mam kilka pędzelków (nie profesjonalnych), ten jest z nich najlepszy. Na pewno będę używać przy codziennym makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0134.jpg (57,9 KB, 5 załadowań)
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.