LINEA CORPORIS w Warszawie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 17:55   #1
aneta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15

LINEA CORPORIS w Warszawie?


czesc dziewczyny i chlopaki, mam pytanie czy ktos mial operacje plastyczna w klinice linea corporis??? chodzi mi dokladniej o operacje nosa, ale jezeli ktos mial operacje czegos innego, to prosilabym o opinie, czy warto tam sie wybrac na operacje. i nazwisko doktora ewentualnie. dziekuje bardzo i czekam na wasze odpowiedzi.
aneta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 11:41   #2
aneta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

tyle osob mialo operacje nosa, i nikt nie chce mi odpowiedziec. czy nikogo nie ma tu z warszawy na tym forum?? czy ktos slyszal o klinice linea corporis? prosze o rady. plis plis
aneta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 17:23   #3
TORUNIANKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Question Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Cześć! Ja mam mieć operację nosa w Linea,ale nie wiem czy się nie rozmyślę ze strachu.Doktor i klinika robi dobre wrażenie.Szukam ludzi ktorzy mieli tam operacje i u kogo.
TORUNIANKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 17:57   #4
aneta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

czesc witam, dzieki za odpowiedz, ja tez wlasnie zanalazlam ta klinike w internecie i zrobila na mnie wrazenie, ale nie mam kogo sie zapytac czy lekarze dobrzy. na kiedy masz termin operacji, jezeli mozna spytac? dzieki za odpowiedz raz jeszcze. goraco pozdrawiam.
aneta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 16:57   #5
TORUNIANKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Dzięki za odzew.Planuję operację w maju lub czerwcu. Klinikę Linea poleciła mi inna klinika, w ktorej dłużej się czeka na konsultację.Ja oczywiście nie chcę czekać zbyt długo. A TY co zamierzasz sobie zrobić? pozdrawiam.
TORUNIANKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:48   #6
aneta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

ja chce zoperowac nos. ale wlasnie jeszcze nie wiem ktora klinike wybrac. mam nadzieje ze dasz mi znac co postanowilas. i czy zrobisz operacje wlasnie tam. trzymam kciuki i czekam na wiadomosci. powodzenia
aneta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:11   #7
kalinowka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Ja tez zamierzam zrobic tam nosek. Dużo czytałam na forach i mam nadzieje, że dokonałam dobrego wyboru. Konsultacje mam 28 lutego. Napisze co zdecydowalam jak wrocę.
kalinowka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 07:23   #8
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Ja miałam tam operację nosa 2 lata temu i właśnie dzięki tej klinice mam dziś piękny nos i 0 kompleksów. naprawde polecam tę klinikę. warto zrobić tam operację.:ehe m::ehem : : ehem::e hem:.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:00   #9
kajka1403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

czesc zrezygnowalam z tej kliniki bo oczytalam troszke na jej temat operacje milam w poznaniu jestem zadowolona
kajka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:17   #10
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez kajka1403 Pokaż wiadomość
czesc zrezygnowalam z tej kliniki bo oczytalam troszke na jej temat operacje milam w poznaniu jestem zadowolona
a co takiego przeczytałaś, że zrezygnowałaś? jeśli oczywiscie mogę zapytać.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:28   #11
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

ja miałam 08.02.2008 operacje powiekszenia piersi i jedno moge powiedziec lepszej opieki nigdzie nie znajdziesz!!!polecam !!!mnie operował dr.Loń ale nie wiem czy specjalizuje sie w operacjach nosa ale polecam naprawde warto!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 15:17   #12
kajka1403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

mialam miec tam powiekszenie piersi pogladalam troszke zdjec prac panow dr poczytalam na beauty i zrezygnowalam uwazam ze slusznie opieke milam super lekarza tez caly czas sie kontaktujemy nie mowie ze zle cos wykonuja mnie poprostu ich piersi sie nie podobaja
kajka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 23:44   #13
kalinowka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Ja miałam tam operację nosa 2 lata temu i właśnie dzięki tej klinice mam dziś piękny nos i 0 kompleksów. naprawde polecam tę klinikę. warto zrobić tam operację.:ehe m::ehem : : ehem::e hem:.


Jeżeli była by taka mozliwość, to prosze o przesłanie na maila zdjęć tego slicznego noska miałas pełną korektę??? Czy np. tylko czubek? Ile wyniosła Cie operacja?? podaje maila aa772@o2.pl
kalinowka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:52   #14
kalinowka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Jestem już po konsultacji. Doktor wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Ponieważ zabieg mam 10 marca ogarnia mnie już nerwówka i mam sporo pytań. Dzwoniąc za każdym razem otrzymuję rzeczową i miłą odpowiedź. Narazie to tyle, co moge powiedzieć o klinice. Po 10 marca odezwe się i napisze jak po operacji . . .
kalinowka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:37   #15
Limessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez kalinowka77 Pokaż wiadomość
Jestem już po konsultacji. Doktor wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Ponieważ zabieg mam 10 marca ogarnia mnie już nerwówka i mam sporo pytań. Dzwoniąc za każdym razem otrzymuję rzeczową i miłą odpowiedź. Narazie to tyle, co moge powiedzieć o klinice. Po 10 marca odezwe się i napisze jak po operacji . . .
O hej, ja wlasnie dzis dodzwonilam sie do tej kliniki. Zabieg chce zrobic dopiero na poczatku lipca ale juz 2 zaufane osoby polecily mi linea corporis a dokladnie S. Łonia dlatego najprawdopodobniej u niego tez zrobie korekte nosa bo o to wlasnie chodzi. Życze Ci udanego zabiegu i oszałamiającego efektu koncowego a jak juz dojdziesz do zdrowia to napisz kilka słow o wrazeniach

Pozdrawiam
Limessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:55   #16
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

hej ja u nich robiłam piersi, klinika ekstra i polecam lekarza w sumie też efekt świetny nie wiem jak robi nosy byłam u Stańczyka
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:04   #17
natalia08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Hej! Jestem nowa na forum. Mam umówiony termin operacji w Linea u dr. Łonia na drugą połowę września. Przypuszczam, ze Ty juz jesteś po i masz śliczny nosek Gdybyś mogła napisać o rezultacie i czy jesteś zadowolona - byałbym Ci bardzo wdzięczna (zapewne nie tylko ja). Nie będe się rozpisywać, sama niedawno przygotowywałas się do operacji - więc wiesz jakie ważne sa dla nas opinie osób "po". Pozdrawiam Cię serdecznie mam nadzieje, ze jesteś super zadowolona.
natalia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:43   #18
Igabianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Dr Slawomir Lon to GENIUSZ! Mialam operacje tydzien temu i jestem opuchnieta jeszcze troszke ale juz widac, ze z dlugiego i krzywego nosa zrobil mi nosek Angeliny Jolie! Kocham go! Mojej siostrze tez robil. Miala garba do tego zwezanie i skracanie - teraz ideal ! Polecam go z czystym sumieniem i na 100% pojde do niego po ciazy na korekte piersi po karmieniu!
Igabianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 15:22   #19
dorotka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Witam,

Chciala bym sie z Wami podzielic doswiadczeniami z Linea corporis. Ponad tydzien temu mialam operacje powiekszenia piersi, efek jest niesamowity. Z rozmiaru niepelne B przeszlam na pelne C. Co prawda nadal mam opuchlizne i nosze specjalny biustonosz ale juz widze jak pieknie sa zrobione. Doktor Lon jest bardzo milym czlowiekim, ktory dokladnie objasnil mi i mojemu narzyczonemu czego mozemy sie spodziewac. W zwiazku z tym iz mam nierowne piersi ustalilismy ze bede miala dwa rozne implant ( 330 ml & 375 ml ). Prawda jest to ze im wiekszy implant tym wiekszy bol, mam porownanie patrzac na dwa rozne implanty.
Co do calej kliniki wszystko bylo super. Bardzo mi zalezalo na czasie a poniewaz nie mieszkam w PL wszystko zaplanowalismy droga mailowa i tak w ten sposob podczas 10 dniowej wizyty w naszym kraju mialam konsultacje, operacje i wizyte kontrolna za co jestem bardzo wdzieczna!!!! Rowniez opieka po operacji byla bardzo dobra, Pani pielegniarka byla przy moim lozku przez caly pobyt.
Jezeli ktos potrzebuje wiecej szczegolow prosze pisac swojego maila a ja z przyjemnosci odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam
Dorota
dorotka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 14:22   #20
sameriza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Hej
ja mam termin operacji na 19 maja 2014 i też będę miała mx370 allergana. Mam prośbę czy mogłabyś mi wysłać zdjęcie po ???


Pozdrawiam
sameriza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 15:51   #21
Martynka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Cześć dziewczyny bardzo Was prosze o opinie operacji powiększenia piersi w tej klinice i fajnie by było jakby któraś z Was mogła mi wysłać zdjęcia po, będę wdzięczna:martynka666@op. pl
Martynka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:28   #22
sameriza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez Martynka66 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny bardzo Was prosze o opinie operacji powiększenia piersi w tej klinice i fajnie by było jakby któraś z Was mogła mi wysłać zdjęcia po, będę wdzięczna:martynka666@op. pl


hej
ja mam tam operację 19 maja a Ty??
__________________
19.05 J.S allergan mx370
sameriza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:37   #23
Ania096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Dziewczyny i jak po operacji w Linea corporis?
Ania096 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 08:27   #24
sameriza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez Ania096 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak po operacji w Linea corporis?

Ja op miałam 19 maja 2014 i jestem zachwycona cycochy sa idealne jesli chodzi o rozmiar kształ poprostu wszystko kazdy kto je widział uważa że powinnam pojechac z szampanem do Pana doktora bo jest swietnym specjalistą.
__________________
19.05 J.S allergan mx370
sameriza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 23:12   #25
GoshaTosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: LINEA CORPORIS w Warszawie?

Cześć Dorota,

Proszę o kontakt mailowy, jestem w podobnej sytuacji jak Ty byłaś, asymetria piersi i mieszkam w Anglii, myślę o operacji piersi w Polsce u dr Łońia. Boje się że sobie nie poradzę po operacji z podróżą, bólem...Twoja odpowiedź pomoże mi dobrze się dobrego przygotować. Dziękuję Gosia

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cześć Dorota,

Proszę o kontakt mailowy, jestem w podobnej sytuacji jak Ty byłaś, asymetria piersi i mieszkam w Anglii, myślę o operacji piersi w Polsce u dr Łońia. Boje się że sobie nie poradzę po operacji z podróżą, bólem...Twoja odpowiedź pomoże mi dobrze się do tego przygotować. Dziękuję Gosia
GoshaTosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 00:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.