Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-16, 14:45   #4711
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka ja również polecam lavazza - cena ok i jakość ok

Uklika mam ekspres w pracy delonghi. Jest dość mocno eksploatowany, ma dwa lata i już kilka razy był w naprawie.
Krem lancome znam, przyjemny.

Owsiak nominowany do Nobla ? serio? aż muszę poczytać za co.
rozumiem to co się dzieje ale taka nominacja

Sova to oby teraz nie bolało i cieszę się, że trafił Ci się dobry egz ekspresu
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 14:50   #4712
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wcześniej nie zauważyłam, że ten szklany pojemnik w ekspresie Jura to pojemnik chyba na wodę a nie na mleko. Bo widzę filtr wody Czyli jego wygląd może/nie musi po czasie być nieciekawy. wiadomo że woda pozostawia smugi, kamień... o piękno pojemnika trzeba będzie wyjątkowo zadbać

Sova, i co znalazłaś włącznik na podgrzewanie filiżanek?
U mnie włącznik jest na samej górze, widoczny, podświetlony. Nie wiem, jak jest u Ciebie ale jak nie możesz znaleźć to poszukaj w internecie budowę swojego modelu DeLonghi...

Idę poczytać Twój Styl. mam nadzieję, że nie będzie tyle reklam ( na każdej stronie prawie...) co w wydaniu świątecznym, grudniowym...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-01-16 o 14:51
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 14:51   #4713
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

No musze poszukac.... poki co zwialam z pracy i leze z zminym okladem na policzku....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 15:40   #4714
wyrwunia
Raczkowanie
 
Avatar wyrwunia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 34
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

A wracając jeszcze do ekspresów... Wyrwunia ekspres Jura ma piękny dizajn ale pojemnik na mleko będzie śliczny do pierwszego wlania mleka a później ręczę, że jego wygląd pozostawi wiele do życzenia
No i ta cena... 15 barów to stanowczo za mało, jak za taką cenę. Chyba, że to ma być Jura bez względu na jakość sparzonej kawy
Wiem o czym mówię... bo wcześniej delektowałam się kawą z ekspresu o takim ciśnieniu. Im wyższe ciśnienie w ekspresie tym wydobędzie z ziaren kawy lepszy smak i aromat.
A za taką cenę na pewno dostaniesz już ekspres ciśnieniowy o 19. barach.

Marjolka, ja w ogóle nie używam pojemnika na mleko w ekspresie, tylko dlatego, że właśnie trzeba później myć. Na szczęście mój pojemnik nie jest wbudowany w ekspres, więc rurkę na mleko wkładam bezpośrednio do kartonika. A pojemnik po 9 latach jak nowy
Mleko musi być tłuste czyli 3,2 % bo inaczej nie zrobi gęstej piany
Wiecie... zawsze kombinuję, żebym mogła oszczędzić sobie czas i robotę [/QUOTE]

Hmm... przecież JURA nie ma pojemników na mleko tylko wężyki, które zasysają mleko. To, że im większe ciśnienie w ekspresie tym lepsza kawa to się nie mogę zgodzić, ponieważ poprawnie zaparzona kawa jest pod ciśnieniem 9 bar. To tylko taki chwyt marketingowy w który ludzie wierzą

Nie znam lepszego automatu od Jury

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Wcześniej nie zauważyłam, że ten szklany pojemnik w ekspresie Jura to pojemnik chyba na wodę a nie na mleko. Bo widzę filtr wody Czyli jego wygląd może/nie musi po czasie być nieciekawy. wiadomo że woda pozostawia smugi, kamień... o piękno pojemnika trzeba będzie wyjątkowo zadbać

Sova, i co znalazłaś włącznik na podgrzewanie filiżanek?
U mnie włącznik jest na samej górze, widoczny, podświetlony. Nie wiem, jak jest u Ciebie ale jak nie możesz znaleźć to poszukaj w internecie budowę swojego modelu DeLonghi...

Idę poczytać Twój Styl. mam nadzieję, że nie będzie tyle reklam ( na każdej stronie prawie...) co w wydaniu świątecznym, grudniowym...
Nie zauważyłam, że napisałaś już o pojemniku. Właśnie wszystko zależy jak dbamy o sprzęt. Warto używać oryginalnych środków konserwacji do czyszczenia i odkamieniania.
wyrwunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 16:52   #4715
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary szukalam...szukalam... nawet instrukcje znalazlam.... hahaha mam tylko tacke metalowa ale bez funkcji podgrzewania.... hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 17:33   #4716
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sova, dobrze ze już po Ale nadal się pilnuj, bo dolegliwości mogą się jeszcze pojawić.
U mnie deszcz i plucha i ponuro ogolnie
Przeziebienie zaczyna mijac, dziś smażyłam mielone i robie muffinki. Jutro musze ogarnąć trochę chałupe - powiem wam, ze strasznie widać, jak pani domu chora Maz nie ejst brudasem, ale bałaganiarzem i owszem, wszystko zostawia na wierzchu, bo przecież znowu będzie używał Ogolnie zapuszczony dom
Tej firmy Viva nie znam. kiedys się znało wszystkie marki, a teraz to po prostu niemożliwe Poki co mam czas na natłuszczanie, by nie skatować nosa, wiec olejek z wit C, babor, decleor..Jak wydobrzeje do końca - wracam do retinolu
O ekspresach lepiej się nie wypowiem za szeroko, bo pewnie kompromitacja Kawa która mi smakuje najbardziej jest kapsułkowa latte z tassimo Boscha, do której jeszcze dolewam mleko. to w sumie raczej mleko kawowe, niż kawa z mlekiem Ekspres tani, kapsułki drogie...Już drugi ekspres tego typu.
Żeby nie było - kupiłam sobie również delonghi. nic wypasionego, ale i nie najsłabszy, opinie dobre. i dobre kawy ziarniste. swiezo mieliłam. I co...? Cóz...jak musze...mam noz na gardle...no wypije te kawe...Ale przecież nie dlatego pije, ze musze?! Nie pasuje mi taki smak, albo pasuje mniej, niż kapsułkowej. To samo z rozpuszczalna. Może powinnam posypać głowe popiołem, ze nie mam gustu albo wyrobionego smaku, ale to ma być chyba przyjemność...? może jakas kawa z wypasionego ekspresu ( z duza iloscia mleka) tez byłaby pijalna, ale nie wywale kasy na kolejny ekspres, by się o tym przekonać

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-01-16 o 17:43
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 18:26   #4717
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
La Mary szukalam...szukalam... nawet instrukcje znalazlam.... hahaha mam tylko tacke metalowa ale bez funkcji podgrzewania.... hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sova, no dobre z tym podgrzewaczem
Ale przynajmniej już wiesz Lepiej późno niż później
Oj, współczuję... okłady robisz bo...? Zrobił się stan zapalny czy zwyczajnie pojawił się obrzęk?

Kama, dobrze że czujesz się lepiej, częściej będziesz tu zaglądała
jaka kompromitacja z kawą... przecież nie każda/kazdy lubi kawę... ja się na czarnych herbatach nie znam. Pisałam już że lubię w torebkach ekspresowych a to podobno profanacja... lubię

Miałam czytać Twój Styl a oglądałam dwa pierwsze odcinki... serialu Odpowiednik. zainteresował mnie. Potencjał ma... zobaczymy jak będzie się oglądało kolejne odcinki. Aktor, który zagrał główną rolę właściwie gra podwójną rolę... Wybitnie, bo dostrzegam różne postaci, charaktery, no wrażenie, że gra dwóch aktorów...

Wyrwunia, nie wiem za bardzo co miałaś na myśli pisząc o tym chwycie marketingowym
ja tam dostrzegam różnicę w parzonej kawie w ekspresie ciśnieniowym a tym np. korbowym... Siostra ma... I wydaje mi się, że producenci tych ekspresów korbowych i innych będą stosować chwyty marketingowe, żeby właśnie swój produkt sprzedać Tak to chyba wygląda
Podobnie z tym kupowaniem oryginalnych środków do odkamieniania, czy konserwacji. Oryginalne czyli droższe albo drogie często sygnowane logiem producenta. Na szczęście w sukurs przychodzą producenci tańszych środków a równie skutecznych. Używam od wielu lat tych tańszych, zamienników, odkamieniacz działa tak samo jak oryginalny To tak ku przestrodze żeby zaoszczędzić gdzie można a nawet trzeba

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-01-16 o 18:35
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 18:34   #4718
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary no oklady bo mialam zeba usuwanego....i przypuchlam lekko niczym chomik....

Kapsulkowe kawy pijamy na wyjazdach... nawet na ta okazje kupilam dolce gusto no bo jednak mniej miejsca zajmuje i na wyjazd super (taaak biore swoj ekspres na wyjazdy)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 18:36   #4719
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
LaMary no oklady bo mialam zeba usuwanego....i przypuchlam lekko niczym chomik....

Kapsulkowe kawy pijamy na wyjazdach... nawet na ta okazje kupilam dolce gusto no bo jednak mniej miejsca zajmuje i na wyjazd super (taaak biore swoj ekspres na wyjazdy)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
od czasu do czasu również lubię kawy kapsułkowe, byle nie smakowe Tylko żeby one tańsze były
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 19:54   #4720
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
No musze poszukac.... poki co zwialam z pracy i leze z zminym okladem na policzku....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli to opuchlizna to sprobuj altacet w zelu, mój partner po implementacji implantu (jak to brzmi xD) się tym ratował.

La Mary dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi w temacie kosmetyków, chyba poszukam czegoś w TO. Niestety ich serum z resweratrolem zapycha mnie, robiłam kilka podejsc i za każdym razem jest to samo, muszę posłac dalej.

Czy miała któraś z Was krem cc z Chanel, ten z wysoką ochroną przeciwsłoneczną? Mam na niego ochotę, ale jest sporo opinii, że ma mocne krycie, a nie jest na tyle tani, żebym chciała eksperymentować

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2019-01-16 o 19:56
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 20:41   #4721
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso - bez próbki bym tego Chanela nie kupowała. O ile SPF 30 był dla mnie idealny - krycie rzeczywiście miał mocne średnie a nie lekkie, ale w takim dobrym wydaniu - tzn. zakrywał jakieś naczynka, zaczerwienienia bo pewnie miał mocny pigment, ale twarz wyglądała lekko i naturalnie, o tyle ten następnik z SPF50 mnie rozczarował.
Ma inne (dla mnie mniej odpowiednie) odcienie, moja skóra skora do przesuszania się po nim wyświecała i po niedługim czasie miał tendencje do zbierania się w załamaniach skóry (taki mi przyszedł do głowy ładniejszy odpowiednich zmarszczek ) i podkreślał pory.
Może u kogoś innego będzie wyglądał lepiej - ale w ciemno - ryzyko duże.


Kama - pochwal się, co masz z Babora? Miałyście może jakieś udane kosmetyki tej marki?



Co do kaw - też szukam swojego graala, podobnie jak kilka z Was, wolę arabikę, może być mozniej palona, goryczkę lubię, ale nie lubię jak kawa jest kwaśna. Odpowiadają mi mieszanki z Brazylii.


Jeśli chodzi o mleko do spieniania - niekoniecznie musi być tłuste, widziałam takie 2% tłuszczu, ale 3.4% białka. I, jak już chyba pisałam, ostatnio kupiłam owsiane Barista - też nieźle się trzyma i smak ma nieodrzucający, sojowego nie chciałam ryzykować
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 21:34   #4722
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzien dobry

Ja podobnie jak Kamlisa, pijam kawy z takiego ekspresu na kapsulki, z tym ze ja lubie czarne, bez cukru i mleka. Taka mi najbardziej smakuje.
Mam keuriga (juz 2 x kupiony), wczesniej tez mialam takie combo, z jednej strony normalny ekspres, z drugiej do espresso rowniez delonghi, ale wole z keuriga.
Moja ulbubiona kawa jest z dunkin' donuts, ale kupuje tez ze starbucksa + ichnie kakao.

A Wyrwunia to chyba sprzedaje te ekspresy

Sova super, ze masz juz tego zeba z glowy, mam nadzieje, ze przestanie rychlo bolec

Soso czy to o ten chodzi?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...on-spf-50.html

bo tez sie nad nim zastanawiam i mialam nawet zapytac czy znacie

Dircikowa dzieki za opinie! To moze jednak kupie ten les beiges. Dziewczyny chwalily. Mnie sie po prostu nie chce jechac az do Malla po probki, bo kawalek drogi mam, wolalabym kupic online ale to bez wyprobowywania...

A ja dostalam moj metrixyl Zas w piatek ma dojsc paczka z buffetem i squalanem

Pozdrawiam i milego wieczorku zycze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matrixyl.jpg (86,0 KB, 21 załadowań)
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 00:50   #4723
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jestem... pod kocykiem, z malinową herbatą - i czytam co u was dobrego ostatnio.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość

...
Pochwalę się Wam, że przed Świętami zobaczyłam na wadze upragnioną 5 z przodu Na Święta (i przyjazd Mamy) diety nie było. Obżarstwa wielkiego też co prawda nie, ale jednak piątka uciekła troszeczkę . Od dziś znów jestem dietetycznie grzeczna, więc liczę na szybki jej powrót.

...
Gratulacje! Bardzo fajnie jest czytać takie motywujące newsy

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

U mnie nie było tradycyjnego świątecznego obżarstwa, ale po Świętach zaczęły się spotkania, imprezy - efekt kuli śniegowej ...no i do dziś rozpasanie trudno jest przykrócić
Basta, czas wrócić na bieżnię

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
...

Uległam sugestii Caffee i przepadłam z sklepie COS w Berlinie. Karta rozgrzała się do czerwoności

...
Wyjątkowo hojna wyprzedaż w tym roku, ja też się obłowiłam
Co kupiłaś?

Teraz są kolekcje letnie przecenione - ale omijam COS z daleka ...z wiadomych przyczyn

---------- Dopisano o 01:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Dziewczyny zebyscie widzialy jak ja sie ciesze... wyszlam z sadu, wsiadlam w samochod i sie poryczalam.... ulga jak nie wiem...
Sova ...aż mnie coś ścisnęło, jak przeczytałam. Potrafię sobie wyobrazić, ile nerwów Cię to kosztowało. Dobrze, że masz to już z głowy!

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość


Jeśli chodzi o mleko do spieniania - niekoniecznie musi być tłuste, widziałam takie 2% tłuszczu, ale 3.4% białka. I, jak już chyba pisałam, ostatnio kupiłam owsiane Barista - też nieźle się trzyma i smak ma nieodrzucający, sojowego nie chciałam ryzykować
Dircik, czy chodzi o szwedzkie mleko Oatly Hej Barista, o którym wam kiedyś pisałam? To jest NAJLEPSZE na świecie mleko do kawy!!!

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość

Owsiak nominowany do Nobla ? serio? aż muszę poczytać za co.
rozumiem to co się dzieje ale taka nominacja
To chyba taki chwyt dziennikarski... przyjęto kandydaturę, ale czy to zaraz nominacja?

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:37 ----------

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
.

My z kolei za nowym ekspresem sie rozgladamy. Ten ma juz kilka lat i slychac, ze mlynek slabszy, glosniejszy sie zrobil, choc dalej dziala dobrze.
Szukam takiego na ziarna wlasnie. Sklaniamy sie do Delonghi, ale jeszcze nie wiem jaki model. Teraz mamy Philips. Polecacie cos?

Przygarnelabym snieg na kilka dni, u mnie 10 stopni.
Uklika, zerknij na ekspresy Melitta - świetne są. Barista w kuchni Bardzo polecam

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
....

Ale pamietam, jak bylam mala, Tato mi kupowal takie sluchowiska dla dizeci, juakies bajki typu Muminki, czy Calineczka. Z magnetofonu, albo adapteru sie tego sluchalo, moje siostry i ja bardzo to uwielbialysmy
Masz na myśli Bajki Grajki? Też ich słuchałam! Do zdarcia

Teraz kupiłam córce całą kolekcję na płytach CD. Sluchamy, śpiewamy - i naprawdę niesamowite jest to jak dużo pamiętam... najlepsze są te z lat 80-tych - aż się łezka w oku kręci

https://bajki-grajki.pl
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 07:04   #4724
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wyrwunia, u nas jest rozpuszczalna illy https://www.sainsburys.co.uk/webapp/...nt-coffee-100g
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 09:09   #4725
wyrwunia
Raczkowanie
 
Avatar wyrwunia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 34
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign of light nie, nie sprzedaje ekspresów

LaMary nie mam zamiaru się z kłócić, ale jeżeli coś o ekspresach chciałabyś się dowiedzieć to warto zaglądnąć na jedno forum gdzie wypowiadają się specjaliści w tej dziedzinie https://forum.wszystkookawie.pl

uklika wow, nie sądziłam że taka wg istnieje
wyrwunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 09:23   #4726
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe ależ Tobie dobrze: kocyk ...

słuchowiska pamiętam, miałam płyty, adapter
uwielbiałam zamykać się w pokoju i słuchać, bardzo miło to wspominam
z moją córką od malucha chodziłam do teatru lalek, kin, kupowałam kasety z twórczością dla dzieci
również bardzo dobrze to wspomina

kolejny szary dzień
mam spadek nastroju właśnie przez brak słońca
nie przebywam na świeżym powietrzu tyle co zawsze
jak ja nie lubię takiej burej aury
siedzę więcej w domu i oglądam seriale, lub szlajam się po knajpach i piję drinki (teraz na topie drink martini- napój Bonda ) i zakąszam chipsem
lubię tak ale przez chwilę
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 09:36   #4727
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyzkowa jak ja ciebie rozumiem tez mnie wykańcza aura za oknem i wieczne ciemności, szarości ... no i wilgoć Brakuje mi spacerów, lasu, jeziora i słońca
Aby do wiosny, której wypatruję non stop i oby do ferii w ciepłym kraju właśnie się zastanawiałam jadąc do pracy czy zabrać ze sobą na ferie bury do biegania i postanowione- biorę

Caffe przygarnęłam 2 sukienki jedna mieszanka z merino (niestety bez promocji) , druga z owczą i uwaga!- nic mnie nie drapie. No tego wełniany sweterek/kardigan i jeszcze piękną koszulę

Co do kawy to wg mnie najlepszą na orlen. Zwłaszcza ten do drodze do pracy
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 09:57   #4728
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry

Aussie ooo tak... kawa z orlenu jest super... albo z bp

Kurcze u mnie niby 5* ale taki wiatr jest ze czuje jakby na minusie bylo.....

Gdzie ta wiosna i slonko...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:21   #4729
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

u mnie tak zimy jakby nie było, nie ma śniegu, mrozu
tylko ten brud i ciemne dni

a wiecie, że nie piłam kawy z orlenu czy bp
tankuje i wychodzę
i ich hot tog też nie jadłam
w trasie jakoś do MC na kawę zatrzymuję się

oglądałyście Chyłkę ? jak oceniacie ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 13:12   #4730
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
U mnie od paru dni śnieżyce
Nungwi Beach,Zanzibar
Piszę się na pobyt.
Oj tak, również mam dosyć pochmurnych dni. Chociaż pogoda nie nastraja mnie jakoś melancholijnie to jednak słońca mi brakuje i muszę się nadal suplementować wit D.
Miszka, gdybym była pewna na 100 % że plan wyjazdu nie spali na panewce to mogłabym jechać z wami nawet za tydzień
Ale to aż za równikiem... nie było gdzieś bliżej rajskich miejsc

Wyrwunia, konstruktywna kłótnia mile widziana a tak całkiem poważnie to chyba się nie zrozumiałyśmy, ja wspomniałam o ekspresach ciśnieniowych i ich ciśnieniu (barach). W tych ekspresach ciśnienie to sprawa kluczowa. A dobrą kawę zrobisz przecież nawet w zwykłej kawiarce tyle, że w ekspresie trwa to chwilę czyli naciskasz przycisk i... voila Dla mnie sprawa idealna bo pijam z mleczną pianką

A propos mlecznej pianki...Dircik, nie piłam kawy z mlekiem owsianym czytałam przed chwilą, że daje puszystą piankę. No muszę spróbować
Sojowe próbowałam raz, u koleżanki, podziękuję
Nie moja bajka...

Illy rozpuszczalna była u nas również dostępna, wieki temu ale chyba już nie sprowadzają bo nie widzę w ofertach

Reign, podkład Le Beiges jest świetny, jednak na lato, na plażę odradzałabym. Po pierwsze, wyjście na plażę w makijażu dla mnie osobiście trochę to niezręczne a filtr 30 w podkładzie to jednak za mało, trzeba by więcej nałożyć tej dobroci na twarz. Ale wtedy twarz nadmiernie się błyszczy, można przypudrować... ale znowu ciśnie się na usta pytanie, i z tym na plażę...
Podobnie jest z podkładem CC... zgadzam się z Dircik. bardzo szybko, szybciej od wspomnianego Les Beiges twarz się świeci. Chyba jednak warto zaopatrzyć się w próbki żeby później nie żałować
Reign, a jako buffet zamówiłaś? może pisałaś ale nie pamiętam...

Soso, no proszę... jednym służy serum innym już nie. szkoda, bo to dobre serum dla skóry i kieszeni

Anyż drink wstrząśnięty, niemieszany znowu jest na topie?

Kupiłam sobie bransoletkę z Mokobelle ( znowu mogę zgubić hehe...), trwa promocja
Tyci kuleczki mi się marzyły... jednak moja wyobraźnia aż tak daleko nie sięgała Sa naprawdę mikroskopijne... muszę teraz dokupić coś o większym wymiarze bo ręka aż się prosi o bardziej widoczną bransoletkę
https://mokobelle.pl/shop/bizuteria/...-z-chwoscikiem

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-01-17 o 13:14
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:16   #4731
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie bransoletkę z Mokobelle ( znowu mogę zgubić hehe...), trwa promocja
Tyci kuleczki mi się marzyły... jednak moja wyobraźnia aż tak daleko nie sięgała Sa naprawdę mikroskopijne... muszę teraz dokupić coś o większym wymiarze bo ręka aż się prosi o bardziej widoczną bransoletkę
https://mokobelle.pl/shop/bizuteria/...-z-chwoscikiem
Sliczna
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:24   #4732
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Sliczna
Dzięki Kasztanka, ale jak wspomniałam, jest mikroskopijna, do tego beżowa Mam bardzo dużo bransoletek z kamieniami ale najmniejsze kulki mają średnicę ok 4 cm i przy tej bransoletce przytłaczają ją. I zwyczajnie jej nie widać
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:28   #4733
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Dzięki Kasztanka, ale jak wspomniałam, jest mikroskopijna, do tego beżowa Mam bardzo dużo bransoletek z kamieniami ale najmniejsze kulki mają średnicę ok 4 cm i przy tej bransoletce przytłaczają ją. I zwyczajnie jej nie widać
Ja bym ja nosila z zegarkiem, nie z innymi bransoletkami.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:31   #4734
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja bym ja nosila z zegarkiem, nie z innymi bransoletkami.
Tak, to jest pomysł, tylko że mam dwa zegarki i dwa są duże, takie prawie męskie
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 16:38   #4735
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ładna, delikatna bransoletka
Przez Was tez sobie zrobiłam kawe, żeby nie było - z ekspresu, nie kapsułki. Zreszta prz kapsułkach co ktoras ma inny smak, nie wiem, z czym on mi się kojarzy, ale mnie zniecheca.
No to kawa, z pianka z mleka i trochę mleka skondensowanego i bayielsa ( czy jak tam ten krem alkoholowy się zwie)...Dekadencja. Ale dziś posprzatałam kuchnie i roomba poszła w dwóch innych pokojach, od razu lepszy humor...Ale nei pocwiczyłąm, moze jutro. Wkurza mnie, bo czuje się lepiej, ale katar nie odpuszcza, jak powinien, boje się, ze jakas komponenta zatokowa się dołączyła, bo się za bardzo przeciąga.
Babora mam ten
https://pl.babor.com/products/skinov...x-c-cream.html
nie jest zły, ale to krem wbrew opisowi dość lekki, dzienny. Zuzywam bez bolu, wracac nie mam po co...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 17:01   #4736
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Śliczna ta bransoletka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 17:05   #4737
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzieki dziewczyny za rady odnosnie ekspresow, popatrze.

Kiedys polecalyscie takie cieplutkie koszulki z welny chyba, co to za firma byla?
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 01:34   #4738
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Caffe ależ Tobie dobrze: kocyk ...
Kocyk to niestety z racji przeziębienia... no i spać nie mogę, kaszel nie odpuszcza. Mam też grube sexi wełniane skarpety - zupełnie jak na zdjęciach z intagrama

---------- Dopisano o 02:13 ---------- Poprzedni post napisano o 02:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
...

słuchowiska pamiętam, miałam płyty, adapter
uwielbiałam zamykać się w pokoju i słuchać, bardzo miło to wspominam
z moją córką od malucha chodziłam do teatru lalek, kin, kupowałam kasety z twórczością dla dzieci
również bardzo dobrze to wspomina

...

Tak, ja też uwielbiam teatr i dokładnie pamiętam swoje pierwsze wielkie wyjście do teatru - na Anię z Zielonego Wzgórza

Te słuchowiska z lat 80-siątych są dostępne ma You Tube. Posłuchaj - ciekawe wrażenie, jak podróż w czasie

Swoją drogą - prawie już nie ma ciekawych produkcji dla dzieci... jednak aktorstwo starej daty jest naprawę nie do pobicia.

---------- Dopisano o 02:27 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
...
Przeziebienie zaczyna mijac, dziś smażyłam mielone i robie muffinki. Jutro musze ogarnąć trochę chałupe - powiem wam, ze strasznie widać, jak pani domu chora Maz nie ejst brudasem, ale bałaganiarzem i owszem, wszystko zostawia na wierzchu, bo przecież znowu będzie używał Ogolnie zapuszczony dom
...
Zgadzam się - dom pogrąża się w chaosie, od razu widać kto dyscyplinę trzyma w obejściu
Tż na szczęście świetnie gotuje, to przynajmniej nie przymieramy głodem

Mnie też już długo trzyma, nie chcę brać antybiotyków - i chyba wygląda na to że niedługo wygram. Chociaż trudno to nazwać zwycięstwem bo na ciele i duszy jakaś taka niemrawa jestem.

Dobrze że chociaż zakupy zrobiłam na wyprzedażach (spod kocyka )

Córce taką sukienkę z wełny nabyłam, ładna?



---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 02:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
...

Caffe przygarnęłam 2 sukienki jedna mieszanka z merino (niestety bez promocji) , druga z owczą i uwaga!- nic mnie nie drapie. No tego wełniany sweterek/kardigan i jeszcze piękną koszulę

Co do kawy to wg mnie najlepszą na orlen. Zwłaszcza ten do drodze do pracy
Ta z wełną owczą to tzw gotowana wełna? Mają taką w COS, bardzo mięciutka.
Pokaż koszulę!
...albo nie - nie pokazuj. Nie robię zakupów. A przynajmniej ciuchowych

Co do kawy - skąd ja to znam

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:32 ----------

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za rady odnosnie ekspresow, popatrze.

Kiedys polecalyscie takie cieplutkie koszulki z welny chyba, co to za firma byla?
Ja mam marki Calida merino+jedwab. Są nie do zdarcia.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 08:24   #4739
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Nareszcie świeci słońce Anyżkowa u ciebie też? jeśli tak to korzystaj kochana. Ja niestety w pracy do późnego popołudnia...

Wszystkim chorującym życzę dużo zdrowia

Caffe- sukienka dla córki przypomina mi moje z dzieciństwa Nie wiem tylko czy nie ma zbyt smutnego koloru ? hmm

Szukałam koszulek calidy podczas ostatniego pobytu w Berlinie. Niestety tych z wełna niestety nie było.

LaMary bardzo ładna bransoletka

Sova a widzisz ja kawy z BP nie lubię u mnie wygrywa Orlen
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 08:39   #4740
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam z kawą

Miałam dzisiaj niespokojną noc... nie śpię pół nocy, złapałam katar i nie wiem od kogo? Kama chyba sprzedałaś mi jakiegoś wirusa tudzież bakterię
A jutro wyjeżdżamy... dlatego od rana ratuję się inhalacją z soli fizjologicznej i solą morską (dobrze mieć jeszcze małe dzieci ) i liczę że wygram z nieżytem

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za rady odnosnie ekspresow, popatrze.

Kiedys polecalyscie takie cieplutkie koszulki z welny chyba, co to za firma byla?
Uklika, ja jakiś czas temu dawałam zdjęcie swoich koszulek, które sprezentowałam następnie chrześniaczce ale zdążyłam już kupić nową tylko w jednym kolorze, bo nie było już mojego rozmiaru Przeceny kuszą i powodują że trudno o zakup dobrej bielizny. zaraz poszukam producenta bo nie pamiętam... akurat te wspomniane koszulki kupowałam pierwszy raz.
Polecam stronę Adampol, ma świetne, dobrej jakości produkty i cenowo są ok. A jeśli potrzebujesz typowo sportową bieliznę to perfekcyjny będzie Icebreaker. Fakt że ma domieszki w składzie ale dzięki temu jego produkty są długowieczne
Polecam jeszcze Brubecke, pisałam na pewno o ich produktach. Są świetne. fakt, że mają w ostatnim czasie ubogą ofertę ale ich produkty są i tańsze, i niektóre lepsze od Icebreakera.
I może mała ściąga o grubości wełny, dzięki której będziesz mniej więcej wiedziała jaka jest grubość bielizny:
https://merino-sklep.pl/Jak-dobrac-g...t-pol-272.html

https://www.adampolbielizna.pl/koszu...y-c-26_96.html

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Śliczna ta bransoletka
dzięki Gosia
A jak Wasze zdrowie?

Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.