Chirurgiczne usunięcie blizny na twarzy- dobry chirurg Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-17, 17:47   #1
nninna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3

Chirurgiczne usunięcie blizny na twarzy- dobry chirurg Warszawa


Hej dziewczyny!
Mam spory problem w prawie centralnym punkcie czoła. Rok temu powstała mi blizna po przebytym zakażeniu i wygląda jak wyrwany kawałek skóry. Nie jest może duża jakieś 2 na 3 cm, ale głęboka i poszarpana. Makijaż jej nie ukryje ani nie zniweluje, bo dół jest widoczny jak był i nie daje to żadnego efektu. Na razie po prostu noszę grzywkę. Byłam już u dobrego specjalisty, był uczciwym lekarzem i z miejsca powiedział mi, że to nadaję się tylko do zszycia i terapia laserowa da jedynie kosmetyczny efekt, a on się tym nie zajmuje. Czy mogłybyście mi polecić dobrego chirurga plastycznego u którego nie trzeba czeka długo na zabieg (zapisałam się do dr Szczyta, ale zabieg raczej nie odbędzie się wcześniej niż za rok:/ ) Nie mam tyle czasu, bo od mojej blizny zaczęła odchodzić bruzda do brwi, prawdopodobnie z powodu słabszego napięcia skóry zaczynają mi się rozsuwać mięśnie w tym miejscu i mnie to lekko boli, dlatego chciałabym w marę szybko się tym zająć.
Jest wiele wątków o usuwaniu blizn, ale są w nich są przeważnie informacje o metodach leczenia. Mi chodzi o pomoc w znalezieniu chirurga, konkretne nazwiska lekarzy do których macie zaufanie w Warszawie. Będę wdzięczna za każdą pomoc
nninna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 17:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.