zlot miłośników decoupage - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 10:35   #31
Figamaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Figamaga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 994
Dot.: zlot miłośników decoupage

Może być i sierpień, ale może nie pierwszy tydzień, bo od 3 do 8 jestem na wakacjach
Ale mną proszę się bardzo nie przejmować, bo jestem pilotem wycieczek i w każdej chwili mogę gdzieś wyjechać. Choć nie ukrywam, że baaardzo chciałabym się z Wami spotkać.
I postaram się poszukać również jakiś tanich noclegów w Krakowie.
__________________
Pomagamy!!! www.otoz-tarnow.pl
Podaruj nam 1% KRS 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0

Figamaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:01   #32
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: zlot miłośników decoupage

No to Kobitki(chyba jednak są tu same kobitki ) ja zdecyduję.Zapraszam do siebie i proponuję weekend 7-8 sierpnia skoro chcecie sierpień.A to też dlatego,że mam pustą chałupkę i kilka osób mogę spokojnie przenocować(minimum 4 jak chcecie spać dwójkami to więcej ).Np.Te które mają najdalej i wydadzą najwięcej na bilet.Nie mam wielkiego mieszkanka ale gościnne i możecie go decoupażowo i skrapkowo i jak jeszcze chcecie nawiedzić.Z Łagiewnik nie daleko-1 tramwaj.Zresztą do mnie prowadzą wszystkie drogi bo mieszkam w samym Śródmieściu.I do Rynku i na Kazimierz(np. na piwko choć ja nie lubię,za to lody jak najbardziej) blisko.
Teraz pozostaje Nam tylko agitować chętnych.No chyba,że zbierze się nas setka to wynajmiemy jakieś boisko
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe

Edytowane przez jambolaja
Czas edycji: 2010-06-08 o 13:04
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:01   #33
Arche1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 103
Dot.: zlot miłośników decoupage

Ja chętnie zapiszę się na ten zlot. A jest tutaj ktoś z okolic Bytomia, tak żeby było raźniej w podróży?
Arche1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:12   #34
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: zlot miłośników decoupage

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
No to Kobitki(chyba jednak są tu same kobitki ) ja zdecyduję.Zapraszam do siebie i proponuję weekend 7-8 sierpnia skoro chcecie sierpień.A to też dlatego,że mam pustą chałupkę i kilka osób mogę spokojnie przenocować(minimum 4 jak chcecie spać dwójkami to więcej ).Np.Te które mają najdalej i wydadzą najwięcej na bilet.Nie mam wielkiego mieszkanka ale gościnne i możecie go decoupażowo i skrapkowo i jak jeszcze chcecie nawiedzić.Z Łagiewnik nie daleko-1 tramwaj.Zresztą do mnie prowadzą wszystkie drogi bo mieszkam w samym Śródmieściu.I do Rynku i na Kazimierz(np. na piwko choć ja nie lubię,za to lody jak najbardziej) blisko.
Teraz pozostaje Nam tylko agitować chętnych.No chyba,że zbierze się nas setka to wynajmiemy jakieś boisko
No i na takie decyzje czekałam konkretnie i na temat dziewczyny bo wiadomo że każda z nas ma jakieś plany wakacyjne

Mnie możesz Jambolaja wpisać na listę chętnych bardzo mi odpowiada ten weekend sierpnia

To co zmieniamy na 7-8 sierpnia piszcie kochane, które z was by przyjechały żeby można się zorientować ile nas jest

buziaczki z gorących Gór Świętokrzyskich
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:53   #35
Figamaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Figamaga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 994
Dot.: zlot miłośników decoupage

To ja w takim razie się wypisuję niestety w tym czasie jestem na Ukrainie
Ale mam nadzieję, że skoro Jambolaja mieszka w Krakowie (a ja w Tarnowie) to może mnie kiedyś do siebie zaprosi... i zrobimy sobie "powtórkę z rozrywki" albo kolejny jakiś zlocik
__________________
Pomagamy!!! www.otoz-tarnow.pl
Podaruj nam 1% KRS 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0


Edytowane przez Figamaga
Czas edycji: 2010-06-08 o 19:55
Figamaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:34   #36
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: zlot miłośników decoupage

Hip Hip hurra Wpisuję się na listę 7-8 sierpień, spotkanko u Jambolaji
Przy okazji mam pewien pomysł na rozszerzenie naszego spotkania.
Co powiecie na jakieś małe warsztaty tematyczne, coś na zasadzie 1 przedmiot krok po kroku, może wybrałybyśmy jakąś technikę, którą chciałybyśmy udoskonalić, albo po prostu ..... szał twórczy, każda przywiozłaby ze sobą coś do zdecoupażowania i powoli, sącząc wszelkie likiery i popychając słodyczami potworzyłybyśmy sobie.?
A może...... w ogóle zrobiłybyśmy jakiś krakowski hepening i wyszłybyśmy z graciarnią w miasto - tam ludzie mogliby zapoznać się z techniką, może inne kobietki i panowie zainteresowaliby się techniką i za roczek grono by się powiększyło?
To takie luźne pomysły..... gdybyście chciały w ramach Krakowa zrobić coś więcej. Natomiast już samo spotkanie w naszym gronie będzie fantastycznym wydarzeniem.
Pozdrawiam
M.
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:35   #37
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: zlot miłośników decoupage

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Hip Hip hurra Wpisuję się na listę 7-8 sierpień, spotkanko u Jambolaji
Przy okazji mam pewien pomysł na rozszerzenie naszego spotkania.
Co powiecie na jakieś małe warsztaty tematyczne, coś na zasadzie 1 przedmiot krok po kroku, może wybrałybyśmy jakąś technikę, którą chciałybyśmy udoskonalić, albo po prostu ..... szał twórczy, każda przywiozłaby ze sobą coś do zdecoupażowania i powoli, sącząc wszelkie likiery i popychając słodyczami potworzyłybyśmy sobie.?
A może...... w ogóle zrobiłybyśmy jakiś krakowski hepening i wyszłybyśmy z graciarnią w miasto - tam ludzie mogliby zapoznać się z techniką, może inne kobietki i panowie zainteresowaliby się techniką i za roczek grono by się powiększyło?
To takie luźne pomysły..... gdybyście chciały w ramach Krakowa zrobić coś więcej. Natomiast już samo spotkanie w naszym gronie będzie fantastycznym wydarzeniem.
Pozdrawiam
M.
Bardzo fajny pomysł warsztaciki były by super tym bardziej że ja jestem jak wida cpo moich pracach jeszcze zielona w wielu technikach dekupażowych
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 20:16   #38
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: zlot miłośników decoupage

Super.Już się cieszę.Do sierpnia czuję,że się Nas uzbiera.Warsztaty obowiązkowe.To sie rozumie samo przez się,że nie na naleweczki tylko sie zbierzemy.Jak sie nie zmieścimy w domu lub w "Dziupli"(galerii)to wylegniemy ze sprzętem na ulicę.Cudnie będzie!
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:23   #39
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: zlot miłośników decoupage

Jak weżmiecie takiego Lajkonika jak ja, to też się wstępnie zapisuję
I na spanko u Joli też
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:42   #40
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: zlot miłośników decoupage

Pewnie Asiu że weźmiemy
Im na swięcej tym fajniej
A weźmiesz do pokazania parę twoich niesamowitych torebek?

Dziewczyny pisać tworzymy listę zlotową
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:47   #41
ryniu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: zlot miłośników decoupage

oj jak ja Wam zazdroszę tego zlotu
ryniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 23:05   #42
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: zlot miłośników decoupage

Cytat:
Napisane przez Figamaga Pokaż wiadomość
To ja w takim razie się wypisuję niestety w tym czasie jestem na Ukrainie
Ale mam nadzieję, że skoro Jambolaja mieszka w Krakowie (a ja w Tarnowie) to może mnie kiedyś do siebie zaprosi... i zrobimy sobie "powtórkę z rozrywki" albo kolejny jakiś zlocik
mam nadzieję,że się spodoba i zloty wejdą Nam w krew.Tarnów rzeczywićsie niedaleko.Ja prawie w każdy weekend siedzę w "Dziupli i coś dłubię więc zapraszam.Jeśli ktoś jest jeszcze niedaleko to też.

Cytat:
Napisane przez asieńczyk Pokaż wiadomość
Jak weżmiecie takiego Lajkonika jak ja, to też się wstępnie zapisuję
I na spanko u Joli też
No to pierwsze łóżko zajęte.Kto jeszcze?

Cytat:
Napisane przez ryniu Pokaż wiadomość
oj jak ja Wam zazdroszę tego zlotu
Ty nie zazdrość Kochana tylko zacznij sie pomału pakować

Tak myslę...Abyście nie woziły dużo możemy zrobić jakieś wspólne zakupy w drewnianejdolinie(ja tam kupuję drewienka i serwetki ale są też inne rzeczy)Przywiozę wcześniej.I będą czekały na Was gotowe do zagospodarowania...hm?
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 23:10   #43
ryniu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: zlot miłośników decoupage

Ja bym chciała bardzoa co robicie z noclegiem? tak w razie co....jest jakiś fajny motelik ale bym sobie z Wami
ryniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 23:46   #44
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: zlot miłośników decoupage

czy można się też załapać na kawałek łóżka lub podłogi u ciebie?
Bo my z Asieńczykiem i Babagagą razem będziemy śmigać z naszych Gór Świętokrzyskich

pomysł z kupnem rzeczy jest dobry. tylko czy nastawiamy się na jednolity zakup czy kto co chce?

Edytowane przez cycol11
Czas edycji: 2010-06-09 o 23:57
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:55   #45
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: zlot miłośników decoupage

Rzeczywiście, drewniana dolina jest przecież w Krakowie, więc może warto pomyśleć nad pomysłem Jambolaji, od dziś zwanej matką przełożoną z racji rezygnacji z nocowania u sióstr w Łagiewnikach i przeniesienia noclegu do klasztoru " Wolnego Zgromadzenia Decupażystek Wszelakich pod wezwaniem Świętej Gryzeldy".
Myślę, że przedmioty możemy wybrać w zależności od indywdualnych potrzeb. Stronka internetowa "drewnianej doliny" funkcjonuje bardzo dobrze i np. napiszemy jambolaji przed zakupami, która co chce. O ile dobrze pamietam są tam ID przedmiotów, numerki, więc sprawa nie powinna być kłopotliwa. Wielkie dzięki Jambolaja za dobre chęci
Nasz zlot zaczyna nabierać kolorytu
Ja osobiście chciałabym zrobić ładny listownik Ewentualnie wezmę ze sobą młynek kawowy, na który ciągle brakuje mi koncepcji, a czuję że krakowska burza mózgów mogłaby mu pomóc nabrać jakiegoś głębszego wymiaru. Jeszcze się zastanowię.
Jednocześnie tak sobie też myślę...... hohoho......., że się z Wami chętnie podzielę różnymi motywami do druku, wezmę na pendriva.
W lipcu będę we Włoszech, a jak pewnie wecie jest to w tej chwili bardzo prężnie działający ośrodek deco. Jeśli jest coś co was interesuje a jest trudno dostępne w Polsce, zapraszam, piszcie. Będę sie tam na miejscu rozglądać. Będę długo, bo aż miesiąc, więc piszcie śmiało.
Może w międzyczasie jak namierzę jakieś fajne rzeczy, będę Wam pisała i wtedy dacie znać.
Kończę.
Wstępnie zapisuję się na kawałęk parkietu do spania u Jambolaji
Pozdrówki
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:14   #46
ryniu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: zlot miłośników decoupage

A ja bym mogła wziąć moją ogromną kolekcję serwetek na podmiankę
ryniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:18   #47
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: zlot miłośników decoupage

Cytat:
Napisane przez ryniu Pokaż wiadomość
A ja bym mogła wziąć moją ogromną kolekcję serwetek na podmiankę
Świetnie
Kto się jeszcze dorzuca????
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:19   #48
ryniu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: zlot miłośników decoupage

Zielona butelka,a ja próbuję dorwać we Włoszech taki papier ryżowy z 4 ziołami jak z zielnika.Mam u siebie w wątku półeczkę brązową, dwie komory z tymi ziołami,a dokładniej z 2 motywami z tego papieru bo są 4.Jakbyś coś takiego znalazła byłoby super
ryniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:18   #49
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: zlot miłośników decoupage

Ryniu,
Oczywiście, muszę tylko namierzyć ten papier ryżowy, może podeślij mi linka.... wydrujkowałabym sobie zdjęcie tego papieru, albo przemdiotu zrobionego z wykorzystaniem tego papieru i wtedy byłoby najlepiej.
Pozdrówki i piszcie kobiety, to pójdę raz a dobrze i wykupię cały sklep
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 10:35   #50
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: zlot miłośników decoupage

Robi się ciekawie
Ja wezmę ze sobą do robienia szkatułkę, którą zakupiłam parę tygodni temu i nie zrobiłam jej do tej chwili bo jak oglądam wasze dzieła to boje się że ją zrobię źle więc może w tak zacnym gronie doradzicie mi coś fajnego
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:39   #51
ryniu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: zlot miłośników decoupage

cycolku kochany już ja się za Ciebię wezmęprzeleję na Was całą moją miłość i wariactwo do decu hehehehehe
Ja chyba jednak skuszę się na drewnianą bo nie mogę tylu rzeczy wziąć ze sobą.Czy ktoś może będzie jechał z Poznania?
ryniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:42   #52
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: zlot miłośników decoupage

A ja może skompletuję Warszawianki?
Jeśli jakieś Warszawianki i okoliczne jadą, zbierzmy się razem
Daj Boże, może mężu i samochód udostępni, to by było coś
więc?
pa
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:29   #53
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: zlot miłośników decoupage

Cytat:
Napisane przez ryniu Pokaż wiadomość
cycolku kochany już ja się za Ciebię wezmęprzeleję na Was całą moją miłość i wariactwo do decu hehehehehe
Ja chyba jednak skuszę się na drewnianą bo nie mogę tylu rzeczy wziąć ze sobą.Czy ktoś może będzie jechał z Poznania?
Już się nie mogę doczekać mam nadzieję że mnie oświecicie w wielu sprawach
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:18   #54
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: zlot miłośników decoupage

Cytat:
Napisane przez cycol11 Pokaż wiadomość
Robi się ciekawie
Ja wezmę ze sobą do robienia szkatułkę, którą zakupiłam parę tygodni temu i nie zrobiłam jej do tej chwili bo jak oglądam wasze dzieła to boje się że ją zrobię źle więc może w tak zacnym gronie doradzicie mi coś fajnego
Możesz na niej wypróbować oprócz decoupage również pastę - wezmę ze sobą szablony i pastę - połączenie wygląda odlotowo. Mam kilka prac teraz przygotowanych do lakierowania na wizażowe wymianki, własnie łączone pasta z decoupage
Ja najlepiej się czuje w przecierkach, krakach i paście strukturalnej, cieniowania pittorico też mi dość dobrze już wychodzą (prace z nimi wrzucę jak pogoda się ustabilizuje i lakier pozwoli się ładnie położyć ) Więc jeśli coś z tych dziedzin będziecie chciały sobie doszkolić to postaram się pomóc
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:30   #55
ryniu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: zlot miłośników decoupage

oj tak pipulku,ale mi teraz dobrze zrobiłaśja chętnie pastę przerobię bo jak wiesz jestem noga w tym temacie
ryniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 13:45   #56
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: zlot miłośników decoupage

Witam dziewczyny.
Do tego wątku ( i na zlot) zaprosiła mnie Jola-Jambolaja. Nieco się dziwię, bo jak na razie z decou tylko raz okleiłam wielkie pudło i do dziś nie polakierowałam go, a potem jeszcze małe pudełko i też go nie polakierowałam. No chyba, że tylko dlatego Jolu, że mnie lubisz i że jestem fajna . Kuszaca propozycja, ale nie chciałabym zająć miejsca dziewczynie, która coś robi w tym temacie.
Mam ogromną chęć zobaczyć się z tymi Wizażankami, które znam i poznać te, których nie znam, ale... same napiszcie co o tym myślicie. Mam na myśli moją obecność na zlocie. Jedno nie ulega wątpliwości: KOCHAM DECOU !!!
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:22   #57
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: zlot miłośników decoupage

HEJASZ, a co to jest w ogóle za pytanie!!!!
Jak sama nazwa wątku wskazuje- zlot miłośników decoupage, a nie specjalistów, profesjonalistów, artystów itd, itp.

No ja nie wiem, jakby mnie Jambolaja zaprosiła, osobiście w dodatku, to ja nie miałabym takich oporów
Prawda kobiety?
Hejasz dopisujemy do listy
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:44   #58
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: zlot miłośników decoupage

Helenko przyjedź miło nam będzie Cię znów zobaczyć
Ja u Joli miejsca nie zabieram, bo moje szczęście też się wybiera więc gdzieś się podziejemy we dwójkę także jedno łóżko nadprogramowo wolne. poza tym byśmy nareszcie znów pogadały na żywca a nie przez telefon

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Poza tym Helu jak piszesz "Kochasz Decou" więc tym bardziej ten zlot jest i dla Ciebie. A ja Ci pokażę w 3 godziny, jak pięknie ozdobić prace...sama ją wykonasz i sobie potem wykończysz ... i będzie wilk syty i owca cała
No i ja mam zaległy prezent dla Ciebie, do zlotu będzie na bank gotowy więc nie wyślę go bezduszna pocztą tylko wręczę osobiście
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez Pupil
Czas edycji: 2010-06-10 o 15:38
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 16:47   #59
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: zlot miłośników decoupage

Witajcie dziewczyny. A czy mnie przygarniecie do swojego towarzystwa?. Również kocham decou, czytam Wasze wątki i znam Was wszystkie i Wasze piękne prace. Mam wiele swoich zrobionych i obfoconych ale niestety nie umiem wklejać zdjęć by Wam je pokazać. Nie potrzebuję łóżka , bo mam się gdzie zatrzymać w Krakowie.
No i myślę, żę takie spotkanie możę doskonale służyć wymianie serwetek.
Pozdrawiam.
Marta
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 16:56   #60
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: zlot miłośników decoupage

Pewnie, że tak Wszystkie dekupażystki i miłośniczki decu mile widziane
Zastanawiałam się, dlaczego nie pokazujesz swoich prac. Załóż swój watek, wymyśl sobie tytuł i w wątku spokojnie wstawiasz zdjęcia. Jak nie będziesz wiedzieć jak to pytaj na pw, poprowadzę Cię
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 12:26:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.